o mnie?? o mnie??
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Quote
ja nie wiem?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
o mnie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

no co Ty, synonim jego nicka to pchlarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Quote
ja nie wiem?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
o mnie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

no co Ty, synonim jego nicka to pchlarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

taaa, gdyby sie urodzil w 19 96 to mialby dzis cos okolo 10 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

nie nie to nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Amor69? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Amor to bog wojny??? Piomil mylisz wojne z miloscia i erotyzmem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A ja dostalem juz zaproszenia z Poznania i moj przyjazd chyba jest coraz bardziej realny juz moze nawet w pazdzierniku... Takze Fro_Lech, kuba81, THOM, maximo, Biszop... i inni...

Moze Experto mialby ochote sie ze mna wybrac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Fro z kuba i THOMEM mnie juz molestowali i molestuja od jakiegos czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
To może mały najazd na Poznań? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
juz mnie glowa boli na poczet przyszlego kaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Quote
Fro z kuba i THOMEM mnie juz molestowali i molestuja od jakiegos czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

My jesteśmy normalni , nie lubimy żadnych udziwnień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
ja bym się napił z każdym pełnoletnim na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> to tak 2/3 na starcie by odpadło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w szczególności chciałbym się napić z DJ Sachim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> od 1,5 roku chłopak nie daje mi spać. czy On w rzewczywistości jest taki jak w swoich postach? czy może udaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Moze Experto mialby ochote sie ze mna wybrac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja to jestem zawsze chetny na takie wyjazdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />, ale nie jestem pewny czy bede wtedy w Polsce.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Z prawie każdym piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by [T
-error]
Quote
Quote
ja nie wiem?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
o mnie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

no co Ty, synonim jego nicka to pchlarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Chodzilo o filemona? cool ooo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Heh dobry temat, szczegolnie dla uzytkownikow ze sporym stazem wink Osobiscie...

shane, bo ma pojecie o polskim koszu i wydaje sie wporzo typem ;]

Lipiniorz, bo to spoko ziomus, chetnie zagralbym partyjke w poka wink

Emrod, bo za ogol tongue

Ignorator, bo ludzi z takim zapalem powinno byc na forum wiecej smile

Kameleon, bo poczucie humoru ma kolega spore tongue

Nirtz, bo czasami lubie komus rozbic kufel na lepetynie laugh

Sporo tu ciekawych ludzi, ale staz krotki, wiec nikogo w sumie szczegolnie nie znam wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Z panem platynowym już się umawiam od miesiąca i nie możamy się zgrać frown

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Conrad Spiż ciągle czeka na nas
Emrod z Katowic niedaleko lub odwotnie
Amk lotem bliżej
Biszop czas na trwałą zgodę na linii Poznań- Wrocław
hpc zawsze i wszędzie

POZDRO
ELDO

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
uhm nikt nie chce ze mna piwka/wodki/whisky wypic

to ja powiem ze sie chetnie napisalem z zajefajnym JuN'em grin piwo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by lupus
Chodzilo o filemona? cool ooo

laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Generalnie ja nigdy nie odmawiam małego piwka moim kolegów czy też znajomym. Oczywiście lubię jedną markę, ale reklamy nie będe robił:]
Grupa kolegów, znajomych:
Tomo najlepszy polski typer bez dwóch zdań:], świetny kolega.
DJ Sosna dobry kolega, bardzo pomógł mi z moim projektem i za to będzie piwko:]
Szczypior Patryk ma misia, który był MV zlotu w Sobieszewie, szacunek za Bundesligę.
Conrad Szacunek za całokształt pracy i pomysł z mecz.pl. Wielkie serce.
Mankiet Choć Widzewiak to jednak bardzo dobry kolega. Świetnie, że różnice klubowe nie mają wpływu na znajomość.
Kewin Dobry kolega ile rozmów na temat progresji mieliśmy:], szacunek za turniej w Legnicy, który pomógł biednemu i choremu chłopcu.
Mr. Joke Pan Żarcik, brawa za organizację II zlotu.
quincy Znajomy jeszcze z jednej strony. Gdzie razem typowaliśmy nawet nie pamiętał o tym:] quincy kiedy odwiedzisz w końcu Warszawę i pójdzie na mecz Legii:]
Kameleon Swój chłopak:] nawet przy okazji meczu Arka-Legia piliśmy piwko za obydwie drużyny. To kocham wśród naszych, że różnice klubowe na nic nie wpływają:]
Bazyl MV Skorzęcina, chłopak z Mokotowa i wszystko jasne jak piwko:]

Wspaniali ludzie, którzy nich poznałem:
Shane wielki znamwca polskiego kosza. Świetna praca na forum:]
valverde moim zdaniem jeden z najlepszych ekspertów jeśli chodzi o Hiszpanię, która dla mnie jest ciemną magią.
codi jeden z lepszych typerów, teraz nawet daje typy na największym forum zagranicznym. Powodzenia:]
Biszop wielkie brawa za orgzanizację zlotu w Skorzęcinie. Nie mogłem być bo broniłem licencjata, ale mam nadzieję, że na III zlocie spotkamy się przy piwku.
Bzyku brat ze Szczecina, wspanile info o Pogoni i oby dalej Bzyku pisał o "Portowcach". Trzymam kciuki za utrzymanie się w Ekstraklasie.
Skoczek kolega redakcyjny jeszcze z dawnych czasów:]
Silver Star często rozmawiamy o dobrych betach na weekendzik. Znajomy z mojej gminny:]
Szymon nicka zapomniałem:] często rozmnawiamy o poslkim koszu. Dobry znajomy choć mały minus za młe udzielanie się na mecz.pl. Pamiętaj Szymon miałem poprawić się w tym roku:]
Maxi brawa za działalność na mecz.pl. Życzę powodzenia w prowadzeniu tematu w pp.
Zabielany jeden z większych ekspertów jeśli chodzi o Premiership.
darkoo jeden z typerów dla którego słowacka liga nie jest obojętna. Tak jak dla mnie. Mam nadzieję, że wspólnie w rundzie rewanżowej poprawadzimy temat o lidze naszych południowych sąsiadów:]
Prem największy ekspert jeśli chodzi o Ligue 1. Co roku praktycznie typer roku lub nominowany do tego tytułu. Brakuje ludzi co mają tak szeroką wiedzę o lidze francuskiej w Polsce. Dobrze, że my mamy Prema.
kobo wielki znawce szkockiej piłki. Wielka szkoda, że teraz tak mało udziela się.
Salvador Dali jeden z lepszych typerów polskich. Kiedyś działaliśmy w jedej redakcji. Ciekawe czy pamiętasz:]. Widze, że wróciłeś z Iralndii i mam nadzieję, że znowu wrócisz do wielkiego typowania:]

Oczywiście nie wszystkich wymieniłem bo poprostu nie da się. Te osoby co wspomniałem zaimponował mi swoją wiedzą, profesjonalizmem. Każdy z nich kocha to czym zajmuję się i za to wielkie piwo.

Pozdrawiam Ignoratorpiwo


Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
no i zapomniałem grin

Kerogh mało osób zauważa jego praca a jest jedną z najbardziej widocznych osób na Stadionie Piłkarskim.
micha$ za całkształt praca na SP:]
konstruktor 1 uwielbiam ludzi, którzy mają wiele do powiedzenia na temat Premiership a właśnie konstruktor ma wielką widzę o mojej ukochanej lidze:]

Pozdrawiam piwo

Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, rymoholik, burbon, forty, Lukasz111, alfa), 1,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,264
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1