|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
poszło Lille @ 8,00 a inny kupon zamyka Rennes 1
niech wiec padnie gol w tym meczu plissss plizzzz proszeeee
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
poszło Lille @ 8,00 a inny kupon zamyka Rennes 1
niech wiec padnie gol w tym meczu plissss plizzzz proszeeee a co jesli 2-2 bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2010
Posty: 39 |
poszło Lille @ 8,00 a inny kupon zamyka Rennes 1
niech wiec padnie gol w tym meczu plissss plizzzz proszeeee Graty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
ja juz tylko czekam na Lille do 90 minuty. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZDA lILLE  GOL 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
no obym Ci nie wykrakal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
poszło Lille @ 8,00 a inny kupon zamyka Rennes 1
niech wiec padnie gol w tym meczu plissss plizzzz proszeeee Graty  WAIT DO ft
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
poszło Lille @ 8,00 a inny kupon zamyka Rennes 1
niech wiec padnie gol w tym meczu plissss plizzzz proszeeee Graty  ALE NA REMIS JUZ KONTRY NIE MOGŁEM DAC ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
lille 2:1 WIEDZIAŁEM ,ZE WSADZĄ  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Sao Caetano 1 - 0 Mogi Mirim  po over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Witam,o poznej porze... moze mi ktos dac linka gdzie znajde liczbe rogow z meczu Real-Villareal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Witam,o poznej porze... moze mi ktos dac linka gdzie znajde liczbe rogow z meczu Real-Villareal? 11
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Witam,o poznej porze... moze mi ktos dac linka gdzie znajde liczbe rogow z meczu Real-Villareal? 11 oki,wiem ze tyle bylo,tylko potrzeba mi linka zeby udowodnic unibetowi ze sie mylili i zle zaklad rozliczyli,rzadaja dowodow
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Witam,o poznej porze... moze mi ktos dac linka gdzie znajde liczbe rogow z meczu Real-Villareal? 11 oki,wiem ze tyle bylo,tylko potrzeba mi linka zeby udowodnic unibetowi ze sie mylili i zle zaklad rozliczyli, rzadaja dowodow Za ewentualna wygrana słownik proponuje sobie kupić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Witam,o poznej porze... moze mi ktos dac linka gdzie znajde liczbe rogow z meczu Real-Villareal? 11 oki,wiem ze tyle bylo,tylko potrzeba mi linka zeby udowodnic unibetowi ze sie mylili i zle zaklad rozliczyli,rzadaja dowodow http://www.marca.com/marcador/futbol/2009_10/primera/jornada_23/rma_vil/później klikasz 'Equipos' i jest w statystykach: corners 5-6
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Witam,o poznej porze... moze mi ktos dac linka gdzie znajde liczbe rogow z meczu Real-Villareal? 11 oki,wiem ze tyle bylo,tylko potrzeba mi linka zeby udowodnic unibetowi ze sie mylili i zle zaklad rozliczyli, rzadaja dowodow Za ewentualna wygrana słownik proponuje sobie kupić  jak poprawia roz;iczenie to i na slownik bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
nie na temat,ale moze ktos mi wytłumaczy dlaczego betako,sts,zabieraja 12% ze stawki,a fortuna cały czas 10%????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
drąże temat cały czas:na kuponie betako podatek od gry 12%,a w regulaminie na ich stronie 10% burdel jak nie wiem co,wie ktos skad taka rozbieżność:fortuna 10% podatku od stawki,betako,sts 12%???? nie daje mi to spokoju
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Witam,o poznej porze... moze mi ktos dac linka gdzie znajde liczbe rogow z meczu Real-Villareal? 11 oki,wiem ze tyle bylo,tylko potrzeba mi linka zeby udowodnic unibetowi ze sie mylili i zle zaklad rozliczyli,rzadaja dowodow po napisaniu maila poprawili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
to jest niesprawiedliwe. wczorajszy kupon z ako ponad 58 za 100 popsuło PSV po 1,17 w 93' tracąc gola. nie ma sprawiedliwości
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|