Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
#371608 21/07/2005 13:00
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Quote
Witam!
Wnosze o wypłate swojego depozytu na wlasne konto bankowe
Podaje dane:
- nazwa banku :
- numer konta :
- kod banku :
- kod Swift :
- IBAN :
- wlasciciel konta :
- odpowiedzi na pytanie osobiste :

Informuje ze depozyt wyniosl 130 PLN. Prosze o poinformowanie mnie ze
wyplata jest w trakcie realizacji i przewidywanym czasie wpłyniecia na
konto. Depozyt może też być wypłacony na konto w Moneybookers o adresie :

Dziekuje za wspolprace.
Pozdrawiam.
podpis

//aha i takie maile od nich to ściema:
Szanowny Panie Piotrze.

Informujemy, ze Pana wyplata jest w trakcie realizacji. Proces ten portwa
jeszcze okolo 5 dni roboczych.

Dziekujemy za wyrozumialosc.
Z powazaniem,

Support Team z betandwin


Ile takich maili do nich wyslales ?

Bonus: Unibet
#371609 21/07/2005 13:02
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
Quote
goran nierozumiesz czytanego tekstu. Czytasz ale nieprzyswajasz go aby zrozumiec. Niebede Ci tlumaczyl gdyz i tak wiem, że tego nie zrozumiesz.
Graj u nich i sie ciesz, że nie zostales oszukany tak jak ja. Nie jestem wyjatkiem.

Wiecej rozumiem niż się Tobie wydaje.Pomyśl goścu nawet na czystą logikę ! Czy łakomili by się na te marne grosze ,obrociles 2 razy i wygrales pare zlotych ?? a teraz pół polski czyta te wypociny .

#371610 21/07/2005 13:08
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Wyslalem do nich formulke przygotowaną przez Ciebie Niurtiz. Bede wysylal codziennie.

goran kurwa jaki masz problem, grasz u nich, wyplacają ci kase, nie oszukują cie, nie zamkneli ci konta. Po co sie do mnie przypierdalasz ? Mnie oszukali. Zamkneli mi konto. Odpisują, że nie udzielą informacji dlaczego tak postąpili. Nie lamalem regulaminu. I co jeszcze mi napiszesz.

#371611 21/07/2005 13:16
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
Quote
Wyslalem do nich formulke przygotowaną przez Ciebie Niurtiz. Bede wysylal codziennie.

goran kurwa jaki masz problem, grasz u nich, wyplacają ci kase, nie oszukują cie, nie zamkneli ci konta. Po co sie do mnie przypierdalasz ? Mnie oszukali. Zamkneli mi konto. Odpisują, że nie udzielą informacji dlaczego tak postąpili. Nie lamalem regulaminu. I co jeszcze mi napiszesz.

Zdechlak luzik walcz o swoje ,nie ma problemu ja Ci tylko mówie ze sprawa sie wyjaśni i kase odzyskasz ale po co zaraz pisac ze okradli Cie i ze nie jestes wyjątkiem . Czytam ten dział i jakoś tych INNYCH nie widze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#371612 21/07/2005 13:28
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
Quote
Quote
Wyslalem do nich formulke przygotowaną przez Ciebie Niurtiz. Bede wysylal codziennie.

goran kurwa jaki masz problem, grasz u nich, wyplacają ci kase, nie oszukują cie, nie zamkneli ci konta. Po co sie do mnie przypierdalasz ? Mnie oszukali. Zamkneli mi konto. Odpisują, że nie udzielą informacji dlaczego tak postąpili. Nie lamalem regulaminu. I co jeszcze mi napiszesz.

Zdechlak luzik walcz o swoje ,nie ma problemu ja Ci tylko mówie ze sprawa sie wyjaśni i kase odzyskasz ale po co zaraz pisac ze okradli Cie i ze nie jestes wyjątkiem . Czytam ten dział i jakoś tych INNYCH nie widze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Czyżby?Zachęcam do poczytania tego tematu:
http://www.mecz.org/ubbthreads/show...;amp;page=5&fpart=1&vc=1

#371613 21/07/2005 13:32
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
goran jestes na forum nowy, ok mogles nie wiedziec co sie dzialo 2 miesiace temu - wporzadku. Ale nadal nie przyswajasz tekstu czytanego bo zauwazylbys na 11 stronie (pierwszy post) tego dzialu linka do tematu gdzie piszą inni oszukani. Moze powinienes szerzej otwierac oczy.
Masz tu jednego linka:
http://www.mecz.org/ubbthreads/show...8226&an=0&page=5#1668226

Takich tematow jest wiecej, poszukaj sobie sam.

Zacytuje Ci nawet jednego oszukanego:
"Siemka.Zleciłem wypłate 210 złotych 2 maja i w nagrodę zamkli mi konto oczywiście bez podania przyczyny. Następnie powiadomili mnie (4 maja) że moge się starać o wypłatę depozytu (140 zetek). Wszystkie wymagane rzeczy( scan + dane konta) im przesłałem ale CICHO do teraz.
UWAGA NA TYCH OSZUSTÓW. Chciałbym chociaż odzyskać te 140 zetek ale bardzo mocno w to wąpię. Radzę omijać tego buka SZEROKIM ŁUKIEM! Są poprostu na poziomie kreta na Żuławach"

#371614 21/07/2005 13:36
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
A pisze, że mnie okradli bo tak kurwa jest. Jak inaczej mozna to nazwać. Nie mam pieniedzy na koncie oraz nie mam konta u nich. Dlaczego ? Nie chcą napisać. Ja ze swojej strony zaręczam głową, że przekrętow nie robilem.

#371615 21/07/2005 13:47
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
U mnie na osiedlu jest 5 komputerow w sieci, kazdy ma ten sam adres IP. Dzwonilem do admina, żeby sprawdzil czy ktoś poza mną zakladał konto w BetAndWin, admin sprawdzil i mowi, że nie. Chuj leje na admina, zadzwonilem do tych pięciu osób, nie wiedzą co to jest BetAndWin.
To jaki ja blad popelnilem, że zamkneli mi konto.
Jedyne wytlumaczenie to, że nie spodobalo im się prosba o wyplate pieniedzy. Wplacilem tydzien temu i juz chce wyplacać. Jak ja śmiałem nie przegrać tych pieniędzy.
Zlecilem do wyplaty 150 PLN.

Opis wszystkiego co robilem:
Wplacilem 140 PLN dostalem bonusa 140 PLN.
Postawilem 130 PLN na to, że nie bedzie karnych w meczu, wygralem. Postawilem 11 PLN na mecz, przegralem. Postawilem 2 pln wygralem 17 pln.
Wnioslem o wyplate maksymalnej kwoty ktora byla do wyplaty - 156 PLN bylo w nawiasie i taką sume wpisalem do wyplaty.
Po godzinie anulowali wyplate, napisalem do supportu - odpowiedz, że musze postawic zaklad jeszcze za 2 PLN zeby moc wyplacic.
Chuj postawilem za 140 PLN, na live na to że nie bedzie czerwonej kartki, wygralem. Zlecilem wyplate wczoraj 150 PLN (max w nawiasie byl 166 PLN).
Dzisiaj sie loguje i bledne haslo wypisuje, a jestem 100% pewny, że jest prawidlowe.

Pisze do supportu - uprzejmie informuje, że zablokowalismy Twoje konto, nie napiszemy dlaczego. Serdecznie pozdrawiamy i zyczymy szczescia w zakladach granych u nas.

No i to wszystko. Napisalem wszystko co zrobilem.

#371616 21/07/2005 14:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
Najbardziej rozbrajający jest ten tekst na końcu , że nie napiszą dlaczego zablokowali i jeszcze pozdrawiają ...qrwa sam juz nie wiem co mam o tym myslec .Jedyny problem z ta firma jaki kiedykolwiek mialem to bylo przy wpłacie.Poczytałem troche o tym w linku i naprawde juz mi nie do smiechu a wczoraj spora wygrana . Narazie jeszcze moge sie u nich zalogować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#371617 21/07/2005 15:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
pisze sie goscia nie grac w expekt nie grac w BAW a oni dalej bo daja bonusa i co teraz matolki grajcie falej, sory za matolki ale wybaczcie

potem jeden napisze gram u nich 3 lata i nie mialem problemow ale jak grasz pociagi za 2 zl to nawet za 20 nie ebdzie mial boa jestes cycek i guzik wygrasz, moje zdanie takie a wy grajcie dalej i nikogo nie sluchajcie

tak wam ciezko zrozumiec dlaczego powazne firmy nie daja bonusow albo daja na specyficznych zasadach ?

EOT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#371618 21/07/2005 16:42
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
D_M a kto Cie beidzie sluchal jestes na forum nikim, ludzie Cie nie znają to czemu mają Cie sluchac.
Patrzymy na admina Conrada on promuje BaW czyli buk warty zagrania. A okazuje sie że Conrad promuje scama.

#371619 21/07/2005 16:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 20
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 20
A czy nie jest to czasem tak ze wszyscy Ci którym zablokowali konto rejestrowali sie z jednego linka referencyjnego ?
Czyli z tego by wynikało linku admina ?
Jak znam dziwne rzeczy to takie rzeczy równiez sie zdażaja bo 90% rejestrujacy sie ludzie z tego linka to graja dla bonusa , wplacic dostac bonusa obrot i ucieczka.

#371620 21/07/2005 17:37
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
dzidzia ja mam konto zamkniete a zarejestrowalem się z linka ktory podal mi support BetAndWin. Mam tego maila w skrzynce w kazdej chwili moge pokazac. Zarejestrowalem sie bezposrednio z ich linka ktorego przeslali mi na maila i powiedzieli, że jelsi chce bonusa mam sie z niego zarejestrowac i tak też zrobilem.
pzdr
ps. Nie ryzykuj u nich swoich pieniedzy

#371621 21/07/2005 17:41
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Będe tu smęcił dopoki doputy nie oddadza mi mojej kasy. Mam nadzieje iż nastapi to szybko inaczej Conrad da mi bana i skonczy sie szybko moje smecenie. Tak jak w panstwie totalitarnym, jakiś problemik jest to go zataić szybko i gladko. Mam szczescie, że jest na urlopie.

#371622 21/07/2005 17:58
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Ja jebie..... ile czasu oni księgują wyniki?? Mecz w kosza Francji skonczył sie po 17 a Ci jeszcze nie rozliczyli wyniku. Psycha siada....

#371623 21/07/2005 19:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Panowie wina jest ewidentnie po ich stronie. Regulamin wskazuje na to, że aby wyplacic depozyt nalezy nim raz obrocic. Natomiast faktycznie jest tak, że aby cokolwiek od nich wyplacic nalezy obrocic depozytem raz oraz bonusem razy 3. Ja powolujac sie na regulamin obrocilem depozyt jednokrontnie weszlem w opcje wyplaty gdzie pisalo że max moge wyplacic 166 PLN (depozyt 140 PLN) zlecilem wyplate 150 PLN. Daloby sie wszystko wytlumaczyc jednym mailem ale oni wola zamknac konto. To sie nazywa chamstwo.

#371624 21/07/2005 19:04
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Dodam, że jest to polski regulamin, a przynajmniej przetlumaczony na polski - polski support nieudacznikow go tlumaczyl z ktorym to nikt nie moze sie dogadać.
zapewne gdybym mial dostęp do angielskiego regulaminu nie byloby mowy o blednej jego interpretacji.

#371625 21/07/2005 19:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Chciałbym zlikwidować konto w BAW, które kiedyś tam założyłem, tylko że nic się na nim nie działo i chciałbym założyć nowe aby wpłacić kase aby w przyszłości otrzymać bonus i pograć u nich... teraz napewno.

w jaki sposób mam to zrobić?? wysłać maila do supporta z prośbą o likwidacje konta czy w jakiś inny sposób???

niech ktoś mi podpowie w jaki sposób to zrobić

dzięki!!!!!

#371626 21/07/2005 19:07
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
czy u was dochodza powiadomienia sms z meczy MLB ? specjalnie se wplacilem drobne z money zeby je dostawac a tu dupa, nic, zero, lipa

#371627 21/07/2005 19:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Witam.
Czytam ten dział i widzę że Zdechlak zacytowałeś moje słowa.Napiszę jak potoczyła się moja historia z BAW dalej.
Myślałem że są złodziejami ale okazali się tylko OSZUSTAMI!!! Swoje pieniądze odzyskałem....7 lipca, a więc ponad dwa miechy od zlecenia wypłaty! Ale nie całą kwotę(140 złotych depozytu) tylko 110zl.14gr! Napisali mi że w przypadku zamknięcia konta pobierają 10 procentowe "coś tam". Nie napisali mi z jakiego powodu zamknęli mi konto i wszystkie mejle adresowane do mnie zaczynali: "Drogi panie Adamie..." mimo że tak nie mam na imię na pierwsze ani drugie!!! Odzyskanie tej kasy zajęło mi trochę czasu.Najpierw napisali mi że wypłata potrwa 7 dni roboczych, następnie że w przypadku zamknięcia konta trwa ona 10 dni roboczych, potem że sytuacja jest nadzwyczajna napisano mi że potrwa to 4 tygodnie! Pod koniec czerwca posłałem im trochę mniej kulturalną wiadomość i odesłali mi że znowu to potrwa z 10 dni. Mocno się ździwiłem kiedy to przeglądając stan swojego konta w banku zobaczyłem transakcję z 7 lipca zleconą w "erste osteriche bank vien"(czy jakoś tak) na kwotę ponad 100 złotych. Mniemam że jest to kasa z BAW gdyż oni nie przysłali mi żadnego potwierdzenia wypłaty!!!! Generalnie im więcej się reklamuje tym z nimi gorzej!!! Do dnia dzisiejszego nie wiem za co zamknęli mi tam konto.Obróciłem ich bonus wymaganą ilość razy i chciałem tylko to wypłacić....Są zdecydowanie lepsze buki od nich i to nawet polskojęzyczne.Sry że trochę przynudziłem. Pozdrawiam.

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1