Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Mialem dzisiaj dylemat ,stawiac mecz Polakow czy nie.W koncu zdecydowalem sie zagrac na Bulgarie . Jest to druzyna ktora nie lezy naszym chlopakom a i wczoraj pokazali ze w tym sezonie beda sie liczyc .Zgadzam sie z Gogim z taka zagrywka reywale typu Rosja ,Serbia czy Brazylia pozostaja poza naszym zasiediem. Dwuch siatkarzy z bobra zagrywka (w miare) to zamalo zeby wojowac swiat .

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Quote
Mialem dzisiaj dylemat ,stawiac mecz Polakow czy nie.W koncu zdecydowalem sie zagrac na Bulgarie . Jest to druzyna ktora nie lezy naszym chlopakom a i wczoraj pokazali ze w tym sezonie beda sie liczyc .Zgadzam sie z Gogim z taka zagrywka reywale typu Rosja ,Serbia czy Brazylia pozostaja poza naszym zasiediem. Dwuch siatkarzy z bobra zagrywka (w miare) to zamalo zeby wojowac swiat .

Przepraszam ale czytam tego posta mojego i az mi sie glupio zrobilo nie zasiediem tylko zasiegiem ,nie dwuch tylko dwóch i w koncu nie bobra a dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Witam.
Dzisiaj dwa meczyki jeden pewniaczek:

EST-RUS (2) tu wiadomo, pewna dwójeczka. Warto nawet zaryzykować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 0:3.

drugi:

POL-BUL zdecydowanie ciekawsze spotkanie. Wczoraj przewidywałem wbrew większości, że Estończycy urwą nam seta. EST grając uważnie i niepopełniając własnych błędów w pierwszym secie ograli nas bez większego problemu. Dzisiaj gramy z dużo lepszą drużyną i tu dylemat. Biorąc pod uwagę wczorajszą grę i nasze przestoje Bułgarzy powinni to wykorzystać i ograć nas ale Polacy mają w zwyczaju mobilizować się na lepszych przeciwników ... w takim układzie (Pomijam tu oczywiście patriotyzm) rozpatrując kurs chyba warto zaryzykować wygraną Bułgarii ...

POL- BUL 2 4/10

Pozdrawiam.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Bez zbędnych komentarzy - dzisiejszy mecz o występ w MŚ.
Pomimo, żałosnej wczorajszej gry - zastosuje się do powiedzenia że gospodarzom pomagają ściany i:
1)
So 16/07/05 18:50
stawka : 100.00 PLN
możliwa wygrana: 200.00 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
So 16/07/05 19:00 Poland - Bulgaria
handicap Mistrzostwa Świata w Siatkówce 1 (-1.5) 2.00
2.00

2)
So 16/07/05 05:34

stawka : 50.00 PLN
możliwa wygrana: 200.00 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
So 16/07/05 19:00 Poland - Bulgaria
Dokładny Wynik Mistrzostwa Świata w Siatkówce 3-0 4.00
4.00

Co do rosjan to szkoda pisać typowy podwyższacz 1.02, a na 3-0 nie gram - napewno nie przy takim kursie!

Pozdrawiam
KRAJAN

PS. Brykam na meczyk!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
[b] JAPONIA WITA NASZYCH SIATKARZY !!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
dzieki LOZANO ! DZIEKI ZAWODNICY ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
ROWNIEZ IM GRATULUJE CHOC OBSTAJE PRZY SWOIM ZDANIU!!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Może jakiś temat dla naszych siatkarzy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja również przyłączę się do gratulacji... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


ps: wracam we wtorek wieczorem, mam nadzieję że nie zrobicie tutaj za dużo bałaganu ;-)

Pozdrawiam !

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Witam. Jakie prognozy na dziś ? Mecz już o nic, ciekawe jak Ruski potraktują ten mecz, niby nie będą mieli motywacji ale lubią wygrywać z Polaczkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W expekcie na Ruskow 1,95.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,102
Dzis dwa ostatnie spotkania:

Bulgaria - Estonia 1.10 5.00

Polska - Rosja 1.70 1.90


Wszystko zalezy od tego jak zespoly podejda do tych meczy.
Bulgaria gra o 3 miejsce premiowane turniejem ratunkowym w Warnie wiec mozna smialo na nich stawiac nawet z handicapem.

Co do meczu Polakow to trzeba sledzic wypowiedzi trenerow.
Moze byc tak ze Gajic oleje to spotkanie i namiesza w skladzie. To ze Polacy zagraja na maksa jest pewne jak w banku: Rosjan trzeba lac za komunizm i Czeczenie.

I teraz rzecz najciekawsza: we wczorajszym meczu Rosji z Estonia ci pierwsi poslali tylko 4 asy serwisowe !!! Jak na zespol super zagrywajacy to bardzo malo zwazywszy ze Estonia ma slabiutkie przyjecie. Albo to jakas niemoc Rosjan albo mydlenie oczu przed meczem z Polakami.

Natomiast blokow Ruskie mieli 15, to duzo jak na 3 setowe spotkanie. Jesli wyjdzie Grzyb w I skladzie to mozemy byc spokojni o bloki, ale jesli wyjdzie Golas to klapa na maksa (w dodatku ta zagrywka..).

Za Polakami przemawiaja: wlasna hala, szalona determinacja zeby ograc streczycieli i chlodna glowa Lozano. Rosjanie swoje zrobili, nie maja sie co przemeczac, Gajic troche poeksperymentuje pewnie ze skladem gdyz dopiero co objal kadre i kazdy mecz sparingowy jest dla niego na wage zlota.

Dubelek Polska + Bulgaria (hc) wyglada apetycznie i jak bedzie mi sie chcialo odwiedzic panie w stsie to zrobie wlasnie taki kuponik.

Taki sklad Polakow:

Guma, Grzyb, Kadziu, Murek, Winiar, Wlazly

gwarantuje dobry blok i dobre przyjecie kosztem oczywiscie ataku. Ale lepiej dobrze przyjac na poczatku meczu i dac sie wyszalec rywalom z zagrywki niz schrzanic sobie przyjecie juz na samym poczatku spotkania.

Pozdro i gogogo Polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
...ale lubią wygrywać z Polaczkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...

Nic mnie tak nie denerwuje jak brak poszanowania i pogarda dla samych siebie. Jeśli ta czerwona swołocz tak się o nas wyraża nie znaczy to że my sami mamy tak o sobie mówić albo użuwać takich sformułowań. Nie sądzę aby Rosjanie użyli np. określenia 'czerwona swołocz' w stosunku do siebie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Jeśli nie czujesz się Polakiem lub pochodzisz z mniejszości narodowej zmienię ton wypowiedzi na bardziej odpowiedni do sytuacji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Quote
Quote
...ale lubią wygrywać z Polaczkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...

Nic mnie tak nie denerwuje jak brak poszanowania i pogarda dla samych siebie. Jeśli ta czerwona swołocz tak się o nas wyraża nie znaczy to że my sami mamy tak o sobie mówić albo użuwać takich sformułowań. Nie sądzę aby Rosjanie użyli np. określenia 'czerwona swołocz' w stosunku do siebie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Jeśli nie czujesz się Polakiem lub pochodzisz z mniejszości narodowej zmienię ton wypowiedzi na bardziej odpowiedni do sytuacji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

widzę że po raz pierwszy na tym forum komuś odpowiem ale bujaj się koleś, mówię tak jak dany naród myśli o drugim, jeśli tego nie rozumiesz tzn że jesteś mocno ograniczonym Polaczkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
OT

Dalej nie rozumiesz, jaki jest sens używania takich pogardliwych i obraźliwych określeń nawet mówiąc to "jak dany naród myśli o drugim" ?

Czy twoja definicja "ograniczenia" sprowadza się do silnie wykształconego poczucia wartości narodowej ?

"Bóg, Honor, Ojczyzna" - słyszałeś takie motto ? wiesz skąd się wzięło ? co oznacza ?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Quote
OT

Dalej nie rozumiesz, jaki jest sens używania takich pogardliwych i obraźliwych określeń nawet mówiąc to "jak dany naród myśli o drugim" ?

Czy twoja definicja "ograniczenia" sprowadza się do silnie wykształconego poczucia wartości narodowej ?

"Bóg, Honor, Ojczyzna" - słyszałeś takie motto ? wiesz skąd się wzięło ? co oznacza ?

mówiąc Polaczki chce podkreślić pogardliwy stosunek Rosjan do nas i to że być może będą chcieli pokazać nam miejsce w szeregu, tak samo jak to robią non stop na arenie międzynarodowej, skoro tego nie rozumiesz to twój problem

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
co do określenia "czerwona swołocz" wierze że Rosjanie analizując ten mecz również mogą podkreślać że za nimi nie przepadamy i stosując takie sformułowanie nie robią nic złego bo to nie Rosjanin tak mysli a przestawia pogląd Polaków, może w końcu do ciebie to dotrze...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Moim zdaniem przygldajac sie na zywo przez 2 dni na forme Polski Oraz Rosji ... Znacznie widze tutaj jednego faworyta.. niestety Rosje.. Druzyna z Wschodu.. Bardziej i znacznie lepiej prezentuje sie na parkiecie niz.. nasza Polska.. Znacznie mniej bledow .. Lepsze zgranie.. Dokladnosc Wypracowanie wystawek .. Obecnie Kurs na Rosje 1,9 Polska 1,7 .. Wiec Handi bedzie w strone Rosjii a to najlpesze rozwiazanie...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Quote
Quote
Quote
...ale lubią wygrywać z Polaczkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...

Nic mnie tak nie denerwuje jak brak poszanowania i pogarda dla samych siebie. Jeśli ta czerwona swołocz tak się o nas wyraża nie znaczy to że my sami mamy tak o sobie mówić albo użuwać takich sformułowań. Nie sądzę aby Rosjanie użyli np. określenia 'czerwona swołocz' w stosunku do siebie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Jeśli nie czujesz się Polakiem lub pochodzisz z mniejszości narodowej zmienię ton wypowiedzi na bardziej odpowiedni do sytuacji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

widzę że po raz pierwszy na tym forum komuś odpowiem ale bujaj się koleś, mówię tak jak dany naród myśli o drugim, jeśli tego nie rozumiesz tzn że jesteś mocno ograniczonym Polaczkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
.To jezeli jest to cytat czyjejs wypowiedzi to BIERZ!!! to w "..." to wtedy będzie to zrozumiałe!!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Quote
Quote
Quote
Quote
...ale lubią wygrywać z Polaczkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...

Nic mnie tak nie denerwuje jak brak poszanowania i pogarda dla samych siebie. Jeśli ta czerwona swołocz tak się o nas wyraża nie znaczy to że my sami mamy tak o sobie mówić albo użuwać takich sformułowań. Nie sądzę aby Rosjanie użyli np. określenia 'czerwona swołocz' w stosunku do siebie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Jeśli nie czujesz się Polakiem lub pochodzisz z mniejszości narodowej zmienię ton wypowiedzi na bardziej odpowiedni do sytuacji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

widzę że po raz pierwszy na tym forum komuś odpowiem ale bujaj się koleś, mówię tak jak dany naród myśli o drugim, jeśli tego nie rozumiesz tzn że jesteś mocno ograniczonym Polaczkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
.To jezeli jest to cytat czyjejs wypowiedzi to BIERZ!!! to w "..." to wtedy będzie to zrozumiałe!!

do ktorej klasy chodzisz ze mnie nie zrozumiales ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Wie ktos moze skad zaczerpnac wynik live drugiego dzisiejszego meczu Bulgaria-Estonia i o ktorej jest on wogole rozgrywany?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Dobra juz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , Wystarczylo ruszyc troche palcem
Panie Majster , kasuj pan te posty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Quote
Witam. Jakie prognozy na dziś ? Mecz już o nic, ciekawe jak Ruski potraktują ten mecz, niby nie będą mieli motywacji ale lubią wygrywać z Polaczkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W expekcie na Ruskow 1,95.

Easy_rider nawet jeśli chciałeś w tej wypowiedzi zaznaczyć, że to oni tak na nas mówią to Ci naprawdę nie wyszło.. w całości popieram sprzeciw Jiro ... jak już sami rodacy używają "Polaczków" w stosunku do siebie, to już wiem dlaczego mamy tak "wysokie" o sobie mniemanie.
I możesz po raz n-ty mówić że to Ty wiesz najlepiej co chciałeś przekazać.. problem w tym że jeśli tak to a propo's składni w ogóle Ci nie wyszło.. ja bez ogródek mówię "ruscy, szwaby" ale na swoich nigdy nie powiem "polaczki" - co najwyżej patałachy, idioci i gamonie [vide Serbia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />] ale to mimo wszystko inny ciężar gatunkowy, bo to przytyk do aktualnej dyspozycji a nie narodowości..

Co do meritum sprawy, to niestety lekkim - ale jednak - faworytem Rosja.. Nie wiem dlaczego jest taki zachwyt co do gry naszych po meczu z Bułgarią.. marna zagrywka [prócz Wlazłego i kilku ładnych Gołasia - on naprawdę nieźle serwuje jak chce!] zły odbiór przy mocnej rywala i niezbyt przekonujący atak.. wygraliśmy bo BUL miała od chu.. błędów własnych.. no i mimo wszystko nasze doświadczenie bądź co bądź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Z drugiej strony nasza hala no i za Czeczenię gromić trzeba, choć nie zdziwiłbym się gdyby trener Rosjan dostał dzisiaj telefon od towarzysza Putina z jasną dyrektywą "nie odpuszczać" za Juszczenkę.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Reasumując przeklinane przez wszystkich typerów "no bet" i .. fotel, TV i.. kibicować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, forty, rafal08, latajaca_holenderka, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1