Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Dziś mecz z jednej strony o przysłowiową pietruszkę - bo Polacy osiągnęli cel minimalny(awans do Mistrzostw Świata). Z drugiej strony jest to mecz o prestiż. Polacy grają coraz lepiej - juz chyba zapomnieli o pechowym meczu z Serbami. Dziś musimy ograć Ruskich - niech zaczną sie NAs bać. Moze sie stać tak ze na Mistrzostwach Świata zagramy własnie z Ruskimi jakis mecz - i wtedy to my wygrywając dzisiaj mecz będziemy miec przewagę psychiczną. Wygrana pozwoli NAszym zawodnikom uwierzyć wkońcu w siebie a to da rezultaty i wkońcu będziemy wygrywać z najlepszymi i będziemy stawac na podium - moze nawet wygrywac najwazniejsze imprezy siatkarskie na świecie - takie jak Olimpiada Liga Swiatowa czy Mistrzostwa Świata(no i oczywiście na arenie Europejskiej - Mistrzostwa Europy.Więc dziś stawiam na Polaków - nie pieniądze.Mam nadzieję że wygrają i ze MAriusz Wlazły zostanie MVP meczu:)




Patrząc na netowe buki: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

GB ... Russia v Poland 1.90 / 1.70

BaW ... Russia v Poland 1.95 / 1.75

Sporting ... Russia v Poland (nie znalazłem tej pary:) )

Unibet ... Russia v Poland 1.90 / 1.80

Expekt ... Russia v Poland 1.95 / 1.77




No to tyle ... PolskA Vamo$$$ ... !!!
Pozdrowienia z Wielunia<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
a ja troche off topic...co to za lalka co jest reklama Plusa w przerwie meczow naszych siatkarzy? chodzi mi o te lalke na samym koncu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> rzadko ogladalem mecze naszych pan i jakos se skojarzyc nie moge..

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Zapomniałem napisać - ze ten mecz jak dla mnie jest nie do grania - jakby to Misiek powiedział `no bet`<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dlatego radze wszystkim odpuścić to spotkanie ... kupić sobie zgrzewkę browarków - najlepiej Leszków lub Warkę - moje ulubione ... poczekać do 19:00 ... usiąść wygodnie w fotelu ... powiedzieć rodzinie żeby nie przeszkadzała w oglądaniu - chyba żę chce razem z `Tobą` oglądać ...oglądać spokojnie mecz i kibicowac Polsce. Mozna tez krzyczeć i spiewąć jak kto woli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Po prostu mieć czystą satysfakcję z meczu. NAwet jeśli Polska przegra - co raczej nie powinno sie zdarzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />(skromnie) cieszyć się że awansowaliśmy do Mistrzostw Świata. No juZ naprawdę kończe - musze się przygotowac do meczu>



Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Quote
a ja troche off topic...co to za lalka co jest reklama Plusa w przerwie meczow naszych siatkarzy? chodzi mi o te lalke na samym koncu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> rzadko ogladalem mecze naszych pan i jakos se skojarzyc nie moge..


HeH Ryan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Chyba chodzi Ci o Skowrońską albo Śliwę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
tfu sliwe poznalem ale tej skowronskiej to zem nie skojarzyl jakas dziwny ten fryz tongue

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Ryan w reklamie plusa ta laska to Milena Rosner co taką fajna zawadjacką minkę robi na koniec, ale wtedy miala jeszce dłuższe włosy.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Quote
Ryan w reklamie plusa ta laska to Milena Rosner co taką fajna zawadjacką minkę robi na koniec, ale wtedy miala jeszce dłuższe włosy.



A moze i Rosner ... sam juz nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
panowie temat padl dzis tez sa mecze proponuje portugalie po 3.0 sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Quote
Quote
Ryan w reklamie plusa ta laska to Milena Rosner co taką fajna zawadjacką minkę robi na koniec, ale wtedy miala jeszce dłuższe włosy.



A moze i Rosner ... sam juz nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
brat tez mowil ze skowronska ale mowilem mu ze nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> thx za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
dobra skonczcie pier...lic o jakiej dupencji!!! dzis dwa mecze SERBIA I CZARNOGORA-PORTUGALIA oraz GRECJA-TURCJA ja widze dwa undery w 1 setach czekam na opinie - a tego typu rozwazania czyja to jest buzka albo dupa zamieszczajcie w temacie "TOiOWO"- pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 586
G
a.k.a. "prowizorka"
a.k.a. "prowizorka"
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 586
witam, napewno nie gralbym dzisiaj Serbii po kursie 1.14. wczoraj nie przyszlo im latwo zwyciestwo z turcja ktora jest duzo slabsza od portugalii. albo nobet albo za mala stawke +1.5 na Portugalie po kursie 3.0 (expekt). a grecy mysle powinni sobie poradzic przed wlasna publicznoscia, podbudowani zwyciestwem w tiebreaku.

pzdr.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
[b]Ja dzisiaj zagralem dubelka Serbia + Grecja win. Panowie Serbia to Serbia czyli druga druzyna Ligi Swiatowej. Z Portugalia powinna sobie poradzic. Natomiast Grecja podbudowana po wczorajszej wygranie powinna dac rade slabym Turka.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Witam.
Chciałbym tylko przypomnieć że PORTUGLIA pokonała w tym roku w LŚ Brazylię i to 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> więc granie S&C po kursie 1.15 raczej odpada. Lepiej już wziąć jakieś HC na POR.

Natomiast TURCJA też nie jest taka słaba, w LE w tym sezonie wygrywała z ESP i CZECHAMI czyli ze średniakami. W takim układzie też wart jest ryzyka jakiś HC na Turków albo OVER w punktach.
Pozdrawiam.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 65
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65
Portugalia ma cienką psyche - wczoraj prowadzila z grecją 19-13 aby wygrać jedynie 26-24, a w dzisiejszym meczu prowadzili 19-12 aby wtopić 28-30. Zobaczymy co z tego dalej wyjdzie ale nic dobrego nie wróże i 3-0 dla serbów

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Quote
Portugalia ma cienką psyche - wczoraj prowadzila z grecją 19-13 aby wygrać jedynie 26-24, a w dzisiejszym meczu prowadzili 19-12 aby wtopić 28-30. Zobaczymy co z tego dalej wyjdzie ale nic dobrego nie wróże i 3-0 dla serbów

Nie wiesz, gdzie można obejrzeć ten mecz ????
Jeśli znasz wynik 2 czy 3 seta proszę podaj.

Pozdrawiam TomiKopi

P.S. Może na jakiejś stronce jest live ???

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Jest live na tej samej co zwykle - czyli na poczatku tematu.

Wojtek

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
No to pozostałbardzo ciekawy mecz do rozegrania:
Portugalia - Turcja.
JAk dla mnie zdecydowanym faworytem jest Portugalia któa chcąc grac w barazach do mistrzostwe swiata powinna ten mecz wygrać.Zespól ten walczył z Grecją,ale zabrakło zimnej krwi,serbowie byli po za ich zasiegiem,mysle ze turcy sąw ich zasiegu,trzeba pamietac ze portugalia ograłą Brazylie w lidze swoatowej i to ogranie w takim turnieju (chodz nie musieli najmocniejszej grupy)powinno prezyniesc efekty.


Mój typ :zwyciestwo Portugali

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
rowniez trzeba pamietac ze gospodarze imprezy beda za Portugalczykami gdyz stosunki grecko-tureckie sa zimne.
Portugalia bedzie miala za soba greckich kibicow i mysle rowniez ze pokonaja Turcje ktora jest slabsza od nich.
Przypuszcalny wynik 3-1/3-2 dla Portugalii.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Uwazam ze kurs 1.5 warto postawic na Portugalie, Turcja zeby sie dostac do tych kwalifikacji musiala walczyc z Azerbejdzanem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,234
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,234
Likes: 19
Quote
rowniez trzeba pamietac ze gospodarze imprezy beda za Portugalczykami gdyz stosunki grecko-tureckie sa zimne.
Portugalia bedzie miala za soba greckich kibicow i mysle rowniez ze pokonaja Turcje ktora jest slabsza od nich.
Przypuszcalny wynik 3-1/3-2 dla Portugalii.

ALE JACY KIBICE NA MECZU GRECJA - POLSKA BYLO WIECEJ POLAKOW NIZ GREKOW TO NA TAKI MECZ TO JUZ PEWNIE MAŁO KTO PRZYJDZIE CO NIE ZMIENIA FAKTOW ZE PORTUGALIA POWINNA WYGRAC CHOCIAZ KTO OGLODAL WCZORAJ TURKOW WIDZIAL ZE PRZEGRALI FRAJERSKO KONCOWKI SETOW POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, betowiec, aker), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,509
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1