Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Jezeli any other oznacza to samo co any other rider not listed to uwazam, ze sportingbet wprowadza w blad i uwazam swoj typ za niewazny

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Vito jesteś w błędzie.

Typ Any Other oznacza, że wygra ktoś spoza całej tej listy kolarzy, których zamieścił Sportingbet.
A że Sportingbet zamieszcza nazwiska od najniższych do najwyższych kursów to i Any Other wylądowało jako trzecie w kolejności, co jednak nie oznacza, że wygra ktokolwiek oprócz Armstronga i Basso.

Nie wiem natomiast jaką postawę przyjąć wobec Twojego typu. Jest on zgodny z regulaminem ponieważ Twój typ na zwycięstwo kolarza spoza listy wyklucza się z moim typem na zwycięstwo Basso.
Według mnie Twój typ powinien być ważny, jako że podanych typów nie można ani zmieniać ani anulować (czyt. Regulamin), a Twoja błędna interpretacja nie jest winą bukmachera a Twoją.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
ok Tomo - moj blad - typ wazny - temat zamkniety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Niech zatem tak będzie - temat jest zamknięty.

Vito i tak nie masz się czym przejmować, zwycięstwo w Playoff masz już praktycznie w kieszeni więc ten typ z pewnością Ci nie zaszkodzi.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Quote
Niech zatem tak będzie - temat jest zamknięty.

Vito i tak nie masz się czym przejmować, zwycięstwo w Playoff masz już praktycznie w kieszeni więc ten typ z pewnością Ci nie zaszkodzi.
Tomo - masz w sumie 2 typy w zapasie i 3 w grze - wiec nie pisz takich rzeczy bo strace do Ciebie szacunek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No dobra nic już nie mówię, zresztą nie ma po co bo sytuacja sama mówi za siebie...

Rzeczywiście mam jeszcze w magazynku 2 naboje i nie zawaham się ich wystrzelić ale najpewniej i tak okarze się że to ślepaki bo weź bądź człowieku mądry i ustrzel dwucyfrowy kurs mając raptem 2 strzały do dyspozycji... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A co do typu będącego obecnie w grze to na 99% nic z niego nie będzie ponieważ przekonany jestem, iż dzisiejszy etap padnie łupem Armstronga, no ale że trzeba było szukać wysokich kursów...


Pozdrawiam,
tomo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ehh Vito rozwalasz mnie swoimi typami... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Gdzie ja Ci teraz takie kursy znajde, żebym Cię mógł przegonić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nadszedł najwyższy czas posłać w bój najcięższą artylerię i w ten sposób ostatecznie się pogrążyć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#6
Piłka nożna
17-Jul-2005 21:00
Santos - Sao Paulo
Typ: Sao Paulo / Santos (Połowa czasu/Pełny czas)
Kurs: 19.0

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
#7
Piłka nożna
17-Jul-2005
Santos - Sao Paulo
Typ: Santos 3:2 /dokładny wynik/
Kurs: 23.0

Dzięki za lekcję Vito. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Konczmy Tomo - a co do lekcji - to mozesz mi dac pieknego klapsa - niech emocje rosna - chcialem posatwic ten sam mecz - ale inne opcje - ale nie zdazylem.

typ 6
Palmeiras v Fortaleza
17-Jul-2005 23:10
typ:1
kurs - 1.533

typ 7
Afryka Płd. v Panama
18-Jul-2005 00:00
typ:X
kurs - 3.40

Dzieki za rywalizacje Tomo - juz niedlugo wsio bedzie jasne. Twoj jeden typ moze odmienic losy rywalizacji

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Dzieki za rywalizacje Tomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />- najbardziej kontrowersyjny moj typ przesadzil o rywalizacji.
Przystepujac do rywalizacji nie sadzilem ,ze tak udanie sie ona dla mnie zakonczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Gratulacje Vito !

Pozdrawiam

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,850 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,523
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1