|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Jezeli any other oznacza to samo co any other rider not listed to uwazam, ze sportingbet wprowadza w blad i uwazam swoj typ za niewazny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Vito jesteś w błędzie.
Typ Any Other oznacza, że wygra ktoś spoza całej tej listy kolarzy, których zamieścił Sportingbet. A że Sportingbet zamieszcza nazwiska od najniższych do najwyższych kursów to i Any Other wylądowało jako trzecie w kolejności, co jednak nie oznacza, że wygra ktokolwiek oprócz Armstronga i Basso.
Nie wiem natomiast jaką postawę przyjąć wobec Twojego typu. Jest on zgodny z regulaminem ponieważ Twój typ na zwycięstwo kolarza spoza listy wyklucza się z moim typem na zwycięstwo Basso. Według mnie Twój typ powinien być ważny, jako że podanych typów nie można ani zmieniać ani anulować (czyt. Regulamin), a Twoja błędna interpretacja nie jest winą bukmachera a Twoją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
ok Tomo - moj blad - typ wazny - temat zamkniety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Niech zatem tak będzie - temat jest zamknięty.
Vito i tak nie masz się czym przejmować, zwycięstwo w Playoff masz już praktycznie w kieszeni więc ten typ z pewnością Ci nie zaszkodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Niech zatem tak będzie - temat jest zamknięty.
Vito i tak nie masz się czym przejmować, zwycięstwo w Playoff masz już praktycznie w kieszeni więc ten typ z pewnością Ci nie zaszkodzi. Tomo - masz w sumie 2 typy w zapasie i 3 w grze - wiec nie pisz takich rzeczy bo strace do Ciebie szacunek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No dobra nic już nie mówię, zresztą nie ma po co bo sytuacja sama mówi za siebie...
Rzeczywiście mam jeszcze w magazynku 2 naboje i nie zawaham się ich wystrzelić ale najpewniej i tak okarze się że to ślepaki bo weź bądź człowieku mądry i ustrzel dwucyfrowy kurs mając raptem 2 strzały do dyspozycji... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A co do typu będącego obecnie w grze to na 99% nic z niego nie będzie ponieważ przekonany jestem, iż dzisiejszy etap padnie łupem Armstronga, no ale że trzeba było szukać wysokich kursów...
Pozdrawiam, tomo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ehh Vito rozwalasz mnie swoimi typami... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Gdzie ja Ci teraz takie kursy znajde, żebym Cię mógł przegonić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nadszedł najwyższy czas posłać w bój najcięższą artylerię i w ten sposób ostatecznie się pogrążyć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
#6 Piłka nożna 17-Jul-2005 21:00 Santos - Sao Paulo Typ: Sao Paulo / Santos (Połowa czasu/Pełny czas) Kurs: 19.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
#7 Piłka nożna 17-Jul-2005 Santos - Sao Paulo Typ: Santos 3:2 /dokładny wynik/ Kurs: 23.0
Dzięki za lekcję Vito. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Konczmy Tomo - a co do lekcji - to mozesz mi dac pieknego klapsa - niech emocje rosna - chcialem posatwic ten sam mecz - ale inne opcje - ale nie zdazylem.
typ 6 Palmeiras v Fortaleza 17-Jul-2005 23:10 typ:1 kurs - 1.533
typ 7 Afryka Płd. v Panama 18-Jul-2005 00:00 typ:X kurs - 3.40
Dzieki za rywalizacje Tomo - juz niedlugo wsio bedzie jasne. Twoj jeden typ moze odmienic losy rywalizacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Dzieki za rywalizacje Tomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />- najbardziej kontrowersyjny moj typ przesadzil o rywalizacji. Przystepujac do rywalizacji nie sadzilem ,ze tak udanie sie ona dla mnie zakonczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Gratulacje Vito !
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka