|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zapraszam finalistów do rywalizacji! "May the best man win."
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Zapraszam finalistów do rywalizacji! "May the best man win." Chyba się pomyliłeś Conrad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Teraz mamy edycje letnią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Witam Vito i życze powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
#1 Kolarstwo - Tour de France - Etap 10 12-Jul-2005 13:00 Andreas Kloden - Mickael Rasmussen Typ: 1 Kurs: 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Chciałbym tylko dodać, iż dzisiejszy etap TdF rozpoczął się o 12:00, jednakże SB zakłady na kolarstwo przyjmował do godz. 13 (taka tez godzina widniała pod zakładami) więc wydaje mi się że wszystko jest z typem w porządku ale proszę Ciebie Vito oraz Ciebie Conrad wypowiedzcie się na ten temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Chciałbym tylko dodać, iż dzisiejszy etap TdF rozpoczął się o 12:00, jednakże SB zakłady na kolarstwo przyjmował do godz. 13 (taka tez godzina widniała pod zakładami) więc wydaje mi się że wszystko jest z typem w porządku ale proszę Ciebie Vito oraz Ciebie Conrad wypowiedzcie się na ten temat. Witaj Too - jestem na wyjezdzie i mam ograniczony dostep do netu - odpowiedz na Twoj priv - to ja jestem Twoi rywalem - to juz zreszta chyba ustaliles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Co do typu - jak sa czesto powtarzales - nie mam nic do tego - oprocz tego zeby trzymac sie regulaminu - typ puszczony w trakcie trwania jest niewazny. Jesli Conrad ma inne zdanie niech zdecyduje - dla mnie ten typ jest niewazny. Pozdrawia,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Witaj Tomo - sorka za zgubienie litery
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
3. Każdy typ może być wysłany aż do zamknięcia przyjmowania zakładów na to spotkanie przez bukmachera, lecz najpóźniej na 6 minut przed rozpoczęciem spotkania (nawet jeśli bukmacher przyjmuje zakłady aż do czasu rozpoczęcia). Dobra Vito, w takim razie typ jest nieważny, co z resztą jest w zgodzie z zacytowany przeze mnie punktem regulaminu. Nie będę ukrywał, że znając wynik dzisiejszego etapu sytuacja ta wcale nie jest dla mnie niekorzystna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam, tomo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
[quote] 6. Nie można do Playoff wykorzystywać ewidentne błędy w liście kursowej, przez co rozumie się np. jawne odwrócenie kursów. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do Moderatorów
[quote]
Chodzilo mi Tomo o ten punkt regulaminu - wedlug mnie przyjmowanie zakldu na trwajace zdarzenie to pomylka bukmachera. Mam nadzieje, ze temat jkest zamkniety, Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Czas zaczac - powodzenia Tomo typ 1 Xamax v Young Boys 13-Jul-2005 19:30 typ:2 kurs - 2.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jeszcz raz witam Vito i życze powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
#1 - zastępczy Piłka nożna 13-Jul-2005 20:45 Liverpool - TNS Typ: Liverpool -4 Kurs: 2.3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ewidentnie widać, że tak czy siak pisana była mi wtopa w tym pierwszym typie, ale walczę dalej i albo troche podgonię albo pozostałe 5 typów będę musiał strzelać w kursy rzędu 10 i wyżej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
#2 Siatkówka 15-Jul-2005 21:00 Rosja - Bułgaria Typ: 2 Kurs: 2.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Kursy rosną... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
#3 Kolarstwo - Tour de France - Etap 14 16-Jul-2005 10:45 Typ: Lance Armstrong /zakład na zwycięstwo/ Kurs: 3.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Oferta kiepska - poza tym malo czasu
typ 2 FC Basel v Schaffhausen 16-Jul-2005 19:30 typ:1 kurs - 1.25
typ 3 Sion v Luzern 16-Jul-2005 19:30 typ:1 kurs - 1.666
typ 4 Borussia Dortmund v Sigma Olomouc 16-Jul-2005 16:30 typ:1 kurs - 1.285
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No dobra skoro Borussia gra tak jak gra to jeszcze spróbuję zawalczyć, a dopiero jutro polecą 3 bomby z dwucyfrowymi kursami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
#4 Piłka nożna 16-Jul-2005 19:30 Young Boys - Olympique Marsylia Typ: 1 Kurs: 3.1
Zobaczymy czy te szwajcarskie chłopaki tylko Tobie sprzyjają... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No i kurde Boysy też wygrać nie chciały, czyżby kolega Vito miał jakiś układ z tą drużyną... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Czas najwyższy sięgnąć po kursy z górnej półki i ostatecznie się pogrążyć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
#5 Kolarstwo - Tour de France - Etap 15 17-Jul-2005 11:00 Typ: Ivan Basso /zakład na zwycięstwo/ Kurs: 7.5
P.S. I tak dzisiaj wygra Armstrong...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Na razie Szwajcarzy rozdawali karty w rozgrywce
typ 5 Kolarstwo - Tour de France - Etap 15 17-Jul-2005 11:00 typ:Any Other / zklad na zwyciestwo - wygra ktos oprocz Armstronga i Biasso/ kurs - 8.00
Wydaje mi sie ze typ jest ok - jakby cos do daj znac Tomo czy zgadasz sie z ta opinia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Po pierwsze Basso nie Biasso, a po drugie wydaje mi się, że typ ten zakłada zwycięstwo kogoś innego niż zawodnika z całej listy wymienionych w tym zakładzie. Uszeregowany jest tutaj tylko dlatego, że typy ustawiają się kursami... Sorry Vito, nie mam nic przeciwko Tobie, ale aż sprawdziłem, bo wydawało mi się to niemożliwe, żeby był kurs na tego typu zakład był aż tak wysoki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Po pierwsze Basso nie Biasso, a po drugie wydaje mi się, że typ ten zakłada zwycięstwo kogoś innego niż zawodnika z całej listy wymienionych w tym zakładzie. Uszeregowany jest tutaj tylko dlatego, że typy ustawiają się kursami... Sorry Vito, nie mam nic przeciwko Tobie, ale aż sprawdziłem, bo wydawało mi się to niemożliwe, żeby był kurs na tego typu zakład był aż tak wysoki... pomine literowke ale powinno byc tak jak w BAW - Any other rider not listed - dla mnie any other pod ta dwojka kolarzy oznaczalo ktos inny oprocz tej dwojki - ale nie bede sie upieral
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Oczywiscia że Aslan ma racje. Any Other oznacza ze wygra ktos spoza wszystkich wymienionych zawodnikow w tym zakladzie. Interpretacja ze ktokolwiek oprocz Armostronga i Basso jest błędna.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|