Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zapraszam finalistów do rywalizacji! "May the best man win."

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Zapraszam finalistów do rywalizacji! "May the best man win."
Chyba się pomyliłeś Conrad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Teraz mamy edycje letnią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Witam Vito i życze powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#1
Kolarstwo - Tour de France - Etap 10
12-Jul-2005 13:00
Andreas Kloden - Mickael Rasmussen
Typ: 1
Kurs: 1.85

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Chciałbym tylko dodać, iż dzisiejszy etap TdF rozpoczął się o 12:00, jednakże SB zakłady na kolarstwo przyjmował do godz. 13 (taka tez godzina widniała pod zakładami) więc wydaje mi się że wszystko jest z typem w porządku ale proszę Ciebie Vito oraz Ciebie Conrad wypowiedzcie się na ten temat.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Quote
Chciałbym tylko dodać, iż dzisiejszy etap TdF rozpoczął się o 12:00, jednakże SB zakłady na kolarstwo przyjmował do godz. 13 (taka tez godzina widniała pod zakładami) więc wydaje mi się że wszystko jest z typem w porządku ale proszę Ciebie Vito oraz Ciebie Conrad wypowiedzcie się na ten temat.
Witaj Too - jestem na wyjezdzie i mam ograniczony dostep do netu - odpowiedz na Twoj priv - to ja jestem Twoi rywalem - to juz zreszta chyba ustaliles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Co do typu - jak sa czesto powtarzales - nie mam nic do tego - oprocz tego zeby trzymac sie regulaminu - typ puszczony w trakcie trwania jest niewazny. Jesli Conrad ma inne zdanie niech zdecyduje - dla mnie ten typ jest niewazny. Pozdrawia,

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Witaj Tomo - sorka za zgubienie litery

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
3. Każdy typ może być wysłany aż do zamknięcia przyjmowania zakładów na to spotkanie przez bukmachera, lecz najpóźniej na 6 minut przed rozpoczęciem spotkania (nawet jeśli bukmacher przyjmuje zakłady aż do czasu rozpoczęcia).

Dobra Vito, w takim razie typ jest nieważny, co z resztą jest w zgodzie z zacytowany przeze mnie punktem regulaminu.

Nie będę ukrywał, że znając wynik dzisiejszego etapu sytuacja ta wcale nie jest dla mnie niekorzystna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam,
tomo

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
[quote]
6. Nie można do Playoff wykorzystywać ewidentne błędy w liście kursowej, przez co rozumie się np. jawne odwrócenie kursów. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do Moderatorów

[quote]

Chodzilo mi Tomo o ten punkt regulaminu - wedlug mnie przyjmowanie zakldu na trwajace zdarzenie to pomylka bukmachera. Mam nadzieje, ze temat jkest zamkniety,
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Czas zaczac - powodzenia Tomo
typ 1
Xamax v Young Boys
13-Jul-2005 19:30
typ:2
kurs - 2.10

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jeszcz raz witam Vito i życze powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#1 - zastępczy
Piłka nożna
13-Jul-2005 20:45
Liverpool - TNS
Typ: Liverpool -4
Kurs: 2.3

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ewidentnie widać, że tak czy siak pisana była mi wtopa w tym pierwszym typie, ale walczę dalej i albo troche podgonię albo pozostałe 5 typów będę musiał strzelać w kursy rzędu 10 i wyżej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#2
Siatkówka
15-Jul-2005 21:00
Rosja - Bułgaria
Typ: 2
Kurs: 2.55

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Kursy rosną... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#3
Kolarstwo - Tour de France - Etap 14
16-Jul-2005 10:45
Typ: Lance Armstrong /zakład na zwycięstwo/
Kurs: 3.0

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Oferta kiepska - poza tym malo czasu

typ 2
FC Basel v Schaffhausen
16-Jul-2005 19:30
typ:1
kurs - 1.25

typ 3
Sion v Luzern
16-Jul-2005 19:30
typ:1
kurs - 1.666

typ 4
Borussia Dortmund v Sigma Olomouc
16-Jul-2005 16:30
typ:1
kurs - 1.285

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No dobra skoro Borussia gra tak jak gra to jeszcze spróbuję zawalczyć, a dopiero jutro polecą 3 bomby z dwucyfrowymi kursami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#4
Piłka nożna
16-Jul-2005 19:30
Young Boys - Olympique Marsylia
Typ: 1
Kurs: 3.1


Zobaczymy czy te szwajcarskie chłopaki tylko Tobie sprzyjają... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No i kurde Boysy też wygrać nie chciały, czyżby kolega Vito miał jakiś układ z tą drużyną... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Czas najwyższy sięgnąć po kursy z górnej półki i ostatecznie się pogrążyć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#5
Kolarstwo - Tour de France - Etap 15
17-Jul-2005 11:00
Typ: Ivan Basso /zakład na zwycięstwo/
Kurs: 7.5


P.S. I tak dzisiaj wygra Armstrong...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Na razie Szwajcarzy rozdawali karty w rozgrywce

typ 5
Kolarstwo - Tour de France - Etap 15
17-Jul-2005 11:00
typ:Any Other / zklad na zwyciestwo - wygra ktos oprocz Armstronga i Biasso/
kurs - 8.00

Wydaje mi sie ze typ jest ok - jakby cos do daj znac Tomo czy zgadasz sie z ta opinia

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Po pierwsze Basso nie Biasso, a po drugie wydaje mi się, że typ ten zakłada zwycięstwo kogoś innego niż zawodnika z całej listy wymienionych w tym zakładzie. Uszeregowany jest tutaj tylko dlatego, że typy ustawiają się kursami... Sorry Vito, nie mam nic przeciwko Tobie, ale aż sprawdziłem, bo wydawało mi się to niemożliwe, żeby był kurs na tego typu zakład był aż tak wysoki...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Quote
Po pierwsze Basso nie Biasso, a po drugie wydaje mi się, że typ ten zakłada zwycięstwo kogoś innego niż zawodnika z całej listy wymienionych w tym zakładzie. Uszeregowany jest tutaj tylko dlatego, że typy ustawiają się kursami... Sorry Vito, nie mam nic przeciwko Tobie, ale aż sprawdziłem, bo wydawało mi się to niemożliwe, żeby był kurs na tego typu zakład był aż tak wysoki...
pomine literowke ale powinno byc tak jak w BAW - Any other rider not listed - dla mnie any other pod ta dwojka kolarzy oznaczalo ktos inny oprocz tej dwojki - ale nie bede sie upieral

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Oczywiscia że Aslan ma racje. Any Other oznacza ze wygra ktos spoza wszystkich wymienionych zawodnikow w tym zakladzie. Interpretacja ze ktokolwiek oprocz Armostronga i Basso jest błędna.

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,956 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,544
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1