|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Polska (U18) - Turkey (U18) (Spread) Poland (U18) +29,5
54 : 83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
to sie nazywa fuks ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
fuks fuks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Na jutro wg mnie
Turcja 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Serbia 1
Spain 1
Francja 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Litwa 1
Grecja 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
no ładny handi baw wystawilo ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
w naziemnych tego nie bylo ... a w baw za @1.01 to raczej nie byl dobry bet. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Moim zdaniem polacy w ostatnim meczu powalcz, moze nawet wygraja. W koncu Chorwacja jest jak najbardziej w ich zasiegu.
Natomiast meczu na szczycie Serbia - Turcja nie podejme sie typować ... jakbym musial to lekko na Turków . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Didi dzisiaj tylko 4 punkty ... pomimo 31 minut na parkiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Polska (U18) - Turkey (U18) (Spread) Poland (U18) +29,5
54 : 83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
to sie nazywa fuks ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jaki fuks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ? Szczęście sprzyja lepszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
tak ,zgadzam sie z tobąze w meczu turcja - SiCz to lekkie wskazanie na turcje!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Moim zdaniem polacy w ostatnim meczu powalcz, moze nawet wygraja. W koncu Chorwacja jest jak najbardziej w ich zasiegu.
...
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> o czym Ty człowieku piszesz!!?? W jakim zasięgu...jakie powalczą...Jakie może wygrają.... 1 mecz...trener Serbów przy 20 pkt przewagi udał sie na trybuny...pozwolił chłopakom pograć tak jak oni chcą... Turcja...gdyby nie nasi rezerwowi byłoby po spreadzie Chorwacja...wyniku turnieju z Douai nawet nie bede podawał ,zeby niektorym sie nie wydawało ,że Bawowski handi jest do gry...w jedną czy drugą stronę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Moim zdaniem polacy w ostatnim meczu powalcz, moze nawet wygraja. W koncu Chorwacja jest jak najbardziej w ich zasiegu.
... o czym Ty człowieku piszesz!!?? W jakim zasięgu...jakie powalczą...Jakie może wygrają.... 1 mecz...trener Serbów przy 20 pkt przewagi udał sie na trybuny...pozwolił chłopakom pograć tak jak oni chcą... Turcja...gdyby nie nasi rezerwowi byłoby po spreadzie Chorwacja...wyniku turnieju z Douai nawet nie bede podawał ,zeby niektorym sie nie wydawało ,że Bawowski handi jest do gry...w jedną czy drugą stronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Szanuje Twoje zdanie, wiec i Ty szanuj moje zioooooom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Polska @9 w baw dla emocji ...
Polska +22.5 @1.85 dla $$$
over 152.5 polaków ... powinno wejsc, dlatego, ze oba zespoly juz nie maja szans na awans. Powinna byc minimalnie lzejsza obrona i granica 160 punktów powinna pęknąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Moim zdaniem polacy w ostatnim meczu powalcz, moze nawet wygraja. W koncu Chorwacja jest jak najbardziej w ich zasiegu.
... o czym Ty człowieku piszesz!!?? W jakim zasięgu...jakie powalczą...Jakie może wygrają.... 1 mecz...trener Serbów przy 20 pkt przewagi udał sie na trybuny...pozwolił chłopakom pograć tak jak oni chcą... Turcja...gdyby nie nasi rezerwowi byłoby po spreadzie Chorwacja...wyniku turnieju z Douai nawet nie bede podawał ,zeby niektorym sie nie wydawało ,że Bawowski handi jest do gry...w jedną czy drugą stronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To jest Sport. Dlatego jest taki piękny, bo jest nieobliczalny, jak życie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Szanuje Twoje zdanie, wiec i Ty szanuj moje zioooooom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Polska @9 w baw dla emocji ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Polska +22.5 @1.85 dla $$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
over 152.5 polaków ... powinno wejsc, dlatego, ze oba zespoly juz nie maja szans na awans. Powinna byc minimalnie lzejsza obrona i granica 160 punktów powinna pęknąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Gratuluję naszym...pokazali ,że jeszcze Polska....:) wątpiłem ,że bedą w stanie nawiazać walke z kimkolwiek z grupy...
ja na nich złamanego grosza nie postawie i moim zdaniem spread był nie do gry.... Tobie Zabielany też gratuluję... kurs 9...to jest coś!... Zyczę dalszych sukcesów!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 23 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
Mecze na dzis:
ME"18"-M-CF 19.07.2005 20.30 Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz N51 Lotwa.-Wlochy. 1.71 16 2.11 1.55 1.86 19/13.45 N52 Francja.-Turcja. 1.77 15 2.05 1.58 1.8 N53 Hiszpania.-Izrael. 1.53 16 2.48 1.39 2.15 19/16.00 N54 Serb.iCz.-Rosja. 1.71 16 2.11 1.55 1.86 19/18.45
ME"18"-o 9-16.m 19.07.2005 20.30 Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz N55 Slowenia.-Belgia. 1.06 20 8.1 1.02 5.7 19/16.00 N56 Chorwacja.-Niemcy. 1.27 17 3.65 1.18 2.98 19/13.45 N57 Litwa.-Polska. 1.37 16 3.05 1.26 2.57 19/18.15 N58 Grecja.-Bulgaria. 1.11 19 5.9 1.07 4.5 .ciekawe czy Polska powalczy z Litwinami. Ciekawie zapowoada sie meczyk Rosji z SiCz, oraz Francji z turcją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
No dziś profek wcześnie kursy już dał - powiem szczerze - prze ciężkie pary - konia z rędem kto je ładnie wytypuje. Ale cóż nie będziemy tacy ze sie poddamy - walczyć trzeba. Ciekawe jak podejdą do na Litwini - bo jak tak jak Chorwaci mamy szansę, ale jeśli jak Serbowie lub Turasy to pojadą jak z zeszłorocznym śniegiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na dziś wydumałem taki zestawik: 2005-07-19 15:37 System (1 Banker + 2/3) B/ Słowenia (U18) - Belgia (U18) (Spread) Slovenia (U18) -15,5 SCG (U18) - Russia (U18) (Zakład na zwycięstwo) Russia (U18) Grecja (U18) - Bułgaria (U18) (Spread) Greece (U18) -13,5 Hiszpania (U18) - Izrael (U18) (Spread) Spain (U18) -5,5
Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Kurde no i mamy Krajan problem bo ja b.mocno na Serbów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Kupuje konia z rzędem - wczoraj piękna kolejka u chłopców, tylko ta nieszczęsna Rosja u Pań - heh pytam dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Dziś kolejne pary i wydajasię teoretycznie łatwiejsze od wczorajszych - ale niestety dyskusji brak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
W dzisiejszym dniu ciekawie zapowiadają sie mecze:
Italia - Francja (2) 50% Dla francuzów to ostatni dzwonek,porazka oznacza koniec walki o medale.
Turcja - Łotwa (1) 95% Turcy są zdecydowanym faworytem do medali wiec powinni ten mecz wygrać.
SiCz - Spain (1) 85% SWErbowe tez mają mocną ekipe.
Israel - Rosja (2) 95%. Tutaj nie powinno byc problemu z wygraniem meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
toto ROSJA-HISZPANIA (o m.1-8) 1,55 16,00 2,45
BaW Russia (U18) 2.30 Hiszpania (U18) 1.55
podobna sytuacja była z Turcja-Włochy , ale baw już nie ma tego w ofercie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|