to sie nazywa fuks ! to sie nazywa fuks !
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Polska (U18) - Turkey (U18) (Spread) Poland (U18) +29,5

54 : 83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

to sie nazywa fuks ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
fuks fuks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Na jutro wg mnie

Turcja 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Serbia 1

Spain 1

Francja 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Litwa 1

Grecja 1

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
no ładny handi baw wystawilo ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

w naziemnych tego nie bylo ... a w baw za @1.01 to raczej nie byl dobry bet. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Moim zdaniem polacy w ostatnim meczu powalcz, moze nawet wygraja. W koncu Chorwacja jest jak najbardziej w ich zasiegu.

Natomiast meczu na szczycie Serbia - Turcja nie podejme sie typować ... jakbym musial to lekko na Turków . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Didi dzisiaj tylko 4 punkty ... pomimo 31 minut na parkiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Polska (U18) - Turkey (U18) (Spread) Poland (U18) +29,5

54 : 83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

to sie nazywa fuks ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jaki fuks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

Szczęście sprzyja lepszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
tak ,zgadzam sie z tobąze w meczu turcja - SiCz to lekkie wskazanie na turcje!!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Moim zdaniem polacy w ostatnim meczu powalcz, moze nawet wygraja. W koncu Chorwacja jest jak najbardziej w ich zasiegu.

...

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
o czym Ty człowieku piszesz!!??
W jakim zasięgu...jakie powalczą...Jakie może wygrają....
1 mecz...trener Serbów przy 20 pkt przewagi udał sie na trybuny...pozwolił chłopakom pograć tak jak oni chcą...
Turcja...gdyby nie nasi rezerwowi byłoby po spreadzie
Chorwacja...wyniku turnieju z Douai nawet nie bede podawał ,zeby niektorym sie nie wydawało ,że Bawowski handi jest do gry...w jedną czy drugą stronę...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036

Quote
Moim zdaniem polacy w ostatnim meczu powalcz, moze nawet wygraja. W koncu Chorwacja jest jak najbardziej w ich zasiegu.

...
o czym Ty człowieku piszesz!!??
W jakim zasięgu...jakie powalczą...Jakie może wygrają....
1 mecz...trener Serbów przy 20 pkt przewagi udał sie na trybuny...pozwolił chłopakom pograć tak jak oni chcą...
Turcja...gdyby nie nasi rezerwowi byłoby po spreadzie
Chorwacja...wyniku turnieju z Douai nawet nie bede podawał ,zeby niektorym sie nie wydawało ,że Bawowski handi jest do gry...w jedną czy drugą stronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Szanuje Twoje zdanie, wiec i Ty szanuj moje zioooooom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Polska @9 w baw dla emocji ...

Polska +22.5 @1.85 dla $$$

over 152.5 polaków ... powinno wejsc, dlatego, ze oba zespoly juz nie maja szans na awans. Powinna byc minimalnie lzejsza obrona i granica 160 punktów powinna pęknąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Quote
Moim zdaniem polacy w ostatnim meczu powalcz, moze nawet wygraja. W koncu Chorwacja jest jak najbardziej w ich zasiegu.

...
o czym Ty człowieku piszesz!!??
W jakim zasięgu...jakie powalczą...Jakie może wygrają....
1 mecz...trener Serbów przy 20 pkt przewagi udał sie na trybuny...pozwolił chłopakom pograć tak jak oni chcą...
Turcja...gdyby nie nasi rezerwowi byłoby po spreadzie
Chorwacja...wyniku turnieju z Douai nawet nie bede podawał ,zeby niektorym sie nie wydawało ,że Bawowski handi jest do gry...w jedną czy drugą stronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To jest Sport.

Dlatego jest taki piękny, bo jest nieobliczalny, jak życie.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Szanuje Twoje zdanie, wiec i Ty szanuj moje zioooooom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Polska @9 w baw dla emocji ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Polska +22.5 @1.85 dla $$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

over 152.5 polaków ... powinno wejsc, dlatego, ze oba zespoly juz nie maja szans na awans. Powinna byc minimalnie lzejsza obrona i granica 160 punktów powinna pęknąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Gratuluję naszym...pokazali ,że jeszcze Polska....:)
wątpiłem ,że bedą w stanie nawiazać walke z kimkolwiek z grupy...

ja na nich złamanego grosza nie postawie i moim zdaniem spread był nie do gry....
Tobie Zabielany też gratuluję...
kurs 9...to jest coś!...
Zyczę dalszych sukcesów!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 23
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 23
na dzis jakies typy ?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Mecze na dzis:

ME"18"-M-CF 19.07.2005 20.30
Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz
N51 Lotwa.-Wlochy. 1.71 16 2.11 1.55 1.86 19/13.45
N52 Francja.-Turcja. 1.77 15 2.05 1.58 1.8
N53 Hiszpania.-Izrael. 1.53 16 2.48 1.39 2.15 19/16.00
N54 Serb.iCz.-Rosja. 1.71 16 2.11 1.55 1.86 19/18.45

ME"18"-o 9-16.m 19.07.2005 20.30
Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz
N55 Slowenia.-Belgia. 1.06 20 8.1 1.02 5.7 19/16.00
N56 Chorwacja.-Niemcy. 1.27 17 3.65 1.18 2.98 19/13.45
N57 Litwa.-Polska. 1.37 16 3.05 1.26 2.57 19/18.15
N58 Grecja.-Bulgaria. 1.11 19 5.9 1.07 4.5
.ciekawe czy Polska powalczy z Litwinami.
Ciekawie zapowoada sie meczyk Rosji z SiCz, oraz Francji z turcją.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
No dziś profek wcześnie kursy już dał - powiem szczerze - prze ciężkie pary - konia z rędem kto je ładnie wytypuje.
Ale cóż nie będziemy tacy ze sie poddamy - walczyć trzeba.
Ciekawe jak podejdą do na Litwini - bo jak tak jak Chorwaci mamy szansę, ale jeśli jak Serbowie lub Turasy to pojadą jak z zeszłorocznym śniegiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dziś wydumałem taki zestawik:
2005-07-19 15:37 System (1 Banker + 2/3)
B/ Słowenia (U18) - Belgia (U18) (Spread) Slovenia (U18) -15,5
SCG (U18) - Russia (U18) (Zakład na zwycięstwo) Russia (U18)
Grecja (U18) - Bułgaria (U18) (Spread) Greece (U18) -13,5
Hiszpania (U18) - Izrael (U18) (Spread) Spain (U18) -5,5

Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Kurde no i mamy Krajan problem bo ja b.mocno na Serbów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Kupuje konia z rzędem - wczoraj piękna kolejka u chłopców, tylko ta nieszczęsna Rosja u Pań - heh pytam dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Dziś kolejne pary i wydajasię teoretycznie łatwiejsze od wczorajszych - ale niestety dyskusji brak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
W dzisiejszym dniu ciekawie zapowiadają sie mecze:

Italia - Francja (2) 50%
Dla francuzów to ostatni dzwonek,porazka oznacza koniec walki o medale.

Turcja - Łotwa (1) 95%
Turcy są zdecydowanym faworytem do medali wiec powinni ten mecz wygrać.

SiCz - Spain (1) 85%
SWErbowe tez mają mocną ekipe.

Israel - Rosja (2) 95%.
Tutaj nie powinno byc problemu z wygraniem meczu.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
toto
ROSJA-HISZPANIA (o m.1-8) 1,55 16,00 2,45

BaW

Russia (U18) 2.30

Hiszpania (U18) 1.55





podobna sytuacja była z Turcja-Włochy , ale baw już nie ma tego w ofercie

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, betowiec, aker), 2,127 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,475
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1