|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103 |
Dziekuję za gratulacje Marcelu. To była ciężka rozgrywka. Pozdrawiam i gratuluje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
no to kiedy nastepna edycja ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> do US Open jeszcze troche czasu.. może jakies Challengery? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Gratki nina000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
moje gratulacje,w koncu nie byle kto wygral impreze pokonujac mnie miedzy innymi.Wynik pokazuje ze plec piekna rowniez potrafi typowac i wcale nie jest skazana na wyginiecie w tej branzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Gratulacje nino... Bardzo się cieszę z Twojego zwycięstwa... Nie mam nic do Twojego przeciwnika, ale... nie ma to jak przegrać z późniejszym triumfatorem, więc po porażce w półfinale kibicowałem Ci gorąco...(zresztą i tak bym Ci kibicował z racji płci... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Przepraszam, że nie odpisałem na priva... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A co do półfinału to po prostu nie mogłem zatypować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Może gdybym nie skreczował w dwóch setach to powalczyłbym o awans... Ale porażka 2-3 przy dwóch kreczach ujmy mi chyba nie przynosi, a mam nadzieję, że jeszcze kiedyś nadarzy się okazja do rewanżu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Do wszystkich Panów: naprawdę urósł nam na forum potężny typerski debel kobiecy... Nie dość, że są bardzo dobre indywidualnie, to tworzą bardzo zgrany duet... Mowa oczywiście o ninie i latającej holenderce... Jestem naprawdę pod wrażeniem...
Nie wiem czy to nie zabrzmiało jak kompletna wazelina albo element podrywu, ale co mi tam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niech i tak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
witam przepraszam ze dopiero teraz pisze ale naprawde mam urwanie glowy w pracy i na forum bywam teraz rzadko i to tak bedzie do polowy sierpnia...
ale do rzeczy przede wszystkim gratulacje dla Niny pokonala wszystkich wygrala zasluzenie i nie pozostaje nic jak pochylic czolo !!! jeszcze graz gratuluje sam jestem zdziwiony postawa debiutantki i ciesze sie ze udalo jej sie wygrac wszystko !
graty tez dla Marcela ktory moim zdaniem wyszedl z trudniejszej drabinki ale w finale nie trafil na byle kogo i niestety musial uznac wyzszosc rywalki !
kolejny turniej mysle ze ruszy od wrzesnia jak wszyscy wroca z wakacji chyba ze ktos chce jakiegos skromnego challengera urzadzic ale niestety nie bede mogl pomoc !
jeszcze raz dzieki za gre rywalizacje i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla najlepszej zawodniczki !
ps. graty rowniez dla Sylwii ktora udowodnila ze tez potrafi typowac i walczyla do konca nastepnymr razem sie uda a i ja postaram sie dalej zajsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Ronni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,478 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,478 Likes: 19 |
[quote]Gratulacje nino... Bardzo się cieszę z Twojego zwycięstwa... Nie mam nic do Twojego przeciwnika, ale... nie ma to jak przegrać z późniejszym triumfatorem, więc po porażce w półfinale kibicowałem Ci gorąco...(zresztą i tak bym Ci kibicował z racji płci... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Przepraszam, że nie odpisałem na priva... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A co do półfinału to po prostu nie mogłem zatypować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Może gdybym nie skreczował w dwóch setach to powalczyłbym o awans... Ale porażka 2-3 przy dwóch kreczach ujmy mi chyba nie przynosi, a mam nadzieję, że jeszcze kiedyś nadarzy się okazja do rewanżu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Do wszystkich Panów: naprawdę urósł nam na forum potężny typerski debel kobiecy... Nie dość, że są bardzo dobre indywidualnie, to tworzą bardzo zgrany duet... Mowa oczywiście o ninie i latającej holenderce... Jestem naprawdę pod wrażeniem...
Nie wiem czy to nie zabrzmiało jak kompletna wazelina albo element podrywu, ale co mi tam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niech i tak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam [/quote
A TAM ASLAN TO NIE WIESZ JAK SIE KOBIETE PODRYWA NIE NA FORUM ALE NA PIWO SIE ZAWSZE MOZEMY UMOWIC W KONCU Z JEDNEJ WSI JESTESMY A TAK POWAZNIE TO DZIEKI ZA MIŁE SŁOWA O KOBIETACH TYPERKACH MAM NADZIEJE ZE JESZCZE NIE RAZ WAS MILE ZASKOCZYMY I ZE ZA NASZYM PRZYKLADEM WIECEJ DZIEWCZYN ODWARZY SIE UJAWNIC SWOJE NA PEWNO NIEPRZECIETNE ZDOLNOSCI TYPERSKIE POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103 |
Dziekuję Wszystkim za gratulki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) Dziekuje schranzer:)), Cypryjczyku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />),Aslanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) no i za miłe słowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />), a co do odpowiedzi spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Ronni dla Ciebie też podziękowania.
Latająca dla Ciebie buuuuuuziaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka