Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
Dziekuję za gratulacje Marcelu.
To była ciężka rozgrywka.
Pozdrawiam i gratuluje.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
no to kiedy nastepna edycja ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> do US Open jeszcze troche czasu.. może jakies Challengery? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gratki nina000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
moje gratulacje,w koncu nie byle kto wygral impreze pokonujac mnie miedzy innymi.Wynik pokazuje ze plec piekna rowniez potrafi typowac i wcale nie jest skazana na wyginiecie w tej branzy.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Gratulacje nino...
Bardzo się cieszę z Twojego zwycięstwa... Nie mam nic do Twojego przeciwnika, ale... nie ma to jak przegrać z późniejszym triumfatorem, więc po porażce w półfinale kibicowałem Ci gorąco...(zresztą i tak bym Ci kibicował z racji płci... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Przepraszam, że nie odpisałem na priva... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
A co do półfinału to po prostu nie mogłem zatypować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Może gdybym nie skreczował w dwóch setach to powalczyłbym o awans... Ale porażka 2-3 przy dwóch kreczach ujmy mi chyba nie przynosi, a mam nadzieję, że jeszcze kiedyś nadarzy się okazja do rewanżu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Do wszystkich Panów:
naprawdę urósł nam na forum potężny typerski debel kobiecy... Nie dość, że są bardzo dobre indywidualnie, to tworzą bardzo zgrany duet... Mowa oczywiście o ninie i latającej holenderce...
Jestem naprawdę pod wrażeniem...

Nie wiem czy to nie zabrzmiało jak kompletna wazelina albo element podrywu, ale co mi tam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niech i tak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
witam przepraszam ze dopiero teraz pisze ale naprawde mam urwanie glowy w pracy i na forum bywam teraz rzadko i to tak bedzie do polowy sierpnia...

ale do rzeczy przede wszystkim gratulacje dla Niny pokonala wszystkich wygrala zasluzenie i nie pozostaje nic jak pochylic czolo !!! jeszcze graz gratuluje sam jestem zdziwiony postawa debiutantki i ciesze sie ze udalo jej sie wygrac wszystko !

graty tez dla Marcela ktory moim zdaniem wyszedl z trudniejszej drabinki ale w finale nie trafil na byle kogo i niestety musial uznac wyzszosc rywalki !

kolejny turniej mysle ze ruszy od wrzesnia jak wszyscy wroca z wakacji chyba ze ktos chce jakiegos skromnego challengera urzadzic ale niestety nie bede mogl pomoc !

jeszcze raz dzieki za gre rywalizacje i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla najlepszej zawodniczki !

ps. graty rowniez dla Sylwii ktora udowodnila ze tez potrafi typowac i walczyla do konca nastepnymr razem sie uda a i ja postaram sie dalej zajsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam Ronni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,478
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,478
Likes: 19
[quote]Gratulacje nino...
Bardzo się cieszę z Twojego zwycięstwa... Nie mam nic do Twojego przeciwnika, ale... nie ma to jak przegrać z późniejszym triumfatorem, więc po porażce w półfinale kibicowałem Ci gorąco...(zresztą i tak bym Ci kibicował z racji płci... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Przepraszam, że nie odpisałem na priva... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
A co do półfinału to po prostu nie mogłem zatypować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Może gdybym nie skreczował w dwóch setach to powalczyłbym o awans... Ale porażka 2-3 przy dwóch kreczach ujmy mi chyba nie przynosi, a mam nadzieję, że jeszcze kiedyś nadarzy się okazja do rewanżu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Do wszystkich Panów:
naprawdę urósł nam na forum potężny typerski debel kobiecy... Nie dość, że są bardzo dobre indywidualnie, to tworzą bardzo zgrany duet... Mowa oczywiście o ninie i latającej holenderce...
Jestem naprawdę pod wrażeniem...

Nie wiem czy to nie zabrzmiało jak kompletna wazelina albo element podrywu, ale co mi tam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niech i tak będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam [/quote

A TAM ASLAN TO NIE WIESZ JAK SIE KOBIETE PODRYWA NIE NA FORUM ALE NA PIWO SIE ZAWSZE MOZEMY UMOWIC W KONCU Z JEDNEJ WSI JESTESMY A TAK POWAZNIE TO DZIEKI ZA MIŁE SŁOWA O KOBIETACH TYPERKACH MAM NADZIEJE ZE JESZCZE NIE RAZ WAS MILE ZASKOCZYMY I ZE ZA NASZYM PRZYKLADEM WIECEJ DZIEWCZYN ODWARZY SIE UJAWNIC SWOJE NA PEWNO NIEPRZECIETNE ZDOLNOSCI TYPERSKIE POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 103
Dziekuję Wszystkim za gratulki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
Dziekuje schranzer:)),
Cypryjczyku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />),Aslanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) no i za miłe słowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />),
a co do odpowiedzi spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Ronni dla Ciebie też podziękowania.

Latająca dla Ciebie buuuuuuziaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, forty, rymoholik), 1,962 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1