|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Już się wszystko wyjasniło . Najpierw uznali mi zakład za przegrany , ale teraz przemianowali go na nieważny i dostałem stawkę spowrotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
U mnie tez problemy... Uznali zaklad za przegrany (NEC - NAC 0:0), a powinni zwrocic stawke. Napisalem do nich, ale nie mam zamiaru tego robic po kazdym meczu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644 |
Witam Mam problem i szukam pomocy Próbowałem zrobić depozyt w GB, ale źle podałem trzy cyfry które znajdują się na odwrocie karty kredytowej. Nie wiem jak to odkręcić i nie chce mi przyjąć depozytu. Prosze o pomoc. Z góry THX.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Chcę wypłacić pieniądze z gamebookers. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to mam zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Wysylasz scan dowodu osobistego lub paszporu lub prawa jazdy. Jak juz bedziesz mial odblokowana mozliwosc wyplat wchodzisz w "withdraw" (na dole strony startowej) i wyplacasz. Jesli wplaciles karta bedziesz mogl pierwszy raz jedynie w ten sposob wyplacic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
Oryginalnie wysłał wygrywacz: [qb]Witam Chcę wypłacić pieniądze z gamebookers. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to mam zrobić.[/qb] z GB najlepiej chyba wyplacac przelewem na swoje konto bankowe. zaloz sobie konto w Moneybookers [ moneybookers.com] - oni posrednicza w wyplatach z GB. (UWAGA - podczas rejestracji w Moneybookers trzeba podac taki sam adres e-mail, jaki sie ma w GB) koszt przelewu z Moneybookers na konto w banku to 0.75% przelewanej kwoty (max 1.50€). Jak juz zalozysz sobie konto w Monebookers to w GB wchodzisz w opcje Withdraw - i zleczasz wyplate poprzez bankwire (moneybookers). Jesli wczesniej robiles depozyt w GB za pomoca karty kredytowej, to system podzieli sume wyplaty na zrwot na karte (do wysokosci depozytu) a reszta zostanie wyslana do Moneybookers. Gdy pieniadze zostana przeslane do Moneybookers - wchodzisz do MB i zlecasz przelew na swoje konto bankowe. Wyplata z GB do MB jest za free. pozdrawiam arth
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze tylko jedno pytanie. Ile razy w miesiącu mogę dokonywać wypłat bez większych opłat oraz jakie kwoty można wypłacać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
Oryginalnie wysłał wygrywacz: [qb]Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze tylko jedno pytanie. Ile razy w miesiącu mogę dokonywać wypłat bez większych opłat oraz jakie kwoty można wypłacać?[/qb] oplata jest zawsze stala 0.75% od sumy transakcji (max 1.50€). Limity dotycza jedynie lacznego obrotu na koncie w Moneybookers - po weryfikacji konta (wyslaniu skany dokumentu) limit ten wynosi 15000€ na 90 dni. arth
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W zwiazku z tym ze mam konto w GB mam jedno pytanie odnosnie wyplacania pieniedzy z konta. Zaznacze wczesniej ze poniewaz nie mam karty Visa, na konto przelane mialem pieniadze przez kolege . Nie wyslalem jeszcze skanu z dowodem czy paszportem - to oczywiscie zrobie, tylko jakos skanera nie mam pod reka. Czy jak juz wysle ten skan to tam w withdraw bedzie jakies pole w ktorym mam wpisac nr konta bankowego? Bo przy rejstracji nic takiego nie bylo , wiec na moj rozumek to gdzies sie go powinno podac? Czy ktos wie cos na ten temat? Z gory dzieki za odpowiedz Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ziutek
ps. oczywiscie nic narazie nie wyplacam, no ale wszystko przede mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cala ta fura pieniedzy ... juz ja widze hihi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
Oryginalnie wysłał ziutek123: [qb]Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W zwiazku z tym ze mam konto w GB mam jedno pytanie odnosnie wyplacania pieniedzy z konta. [/qb] Po wyslaniu skanu dokumentu tozsamosci bedziesz mial aktywna opcje Withdraw. Poniewaz nic nie wplacales karta, wiec tez nie bedzie zwrotu na karte i calosc bedziesz mogl wyplacic przelewem na swoje konto bankowe. Wszystkie przelewy z GB obsluguje firma-corka Moneybookers [ moneybookers.com] , w ktorej trzeba zalozyc sobie konto. Przelew z GB do MB jest za darmo. W Moneybookers podajesz dane dotyczace swojego konta bankowego (nazwa, nr konta, SWIFT, adres) i dokonujesz przelewu z MB na konto w banku. Trwa to okolo 3-5 dni bankowych i kosztuje 0.75% wyplacanej kwoty (max 1.50€). zycze wysokich wyplat arth
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Dzieki arth za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55 |
Czesc Czy ktos z was robil depozyt w gamebookers Visą Electron mBanku? Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
Oryginalnie wysłał Mario_B: [qb]Czesc Czy ktos z was robil depozyt w gamebookers Visą Electron mBanku? Pzdr[/qb] Na pewno nikt nie robil, tej karty nie da sie uzywac w necie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
moze potrzebuje ktos wymienic 10 euro w gb na 41 PLN w expekcie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
Witam Czy w Gamebookers można zmienić walutę w której mam konto ? Wypłaciłem wszystko i mam tam 0 euro, chciałem zmienić na dolary, ale na razie nie odpisali mi na e-maila. Czy może ktoś robił coś podobnego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
monban ja chętnie bym wymienił tylko takie pytanko nie mam jeszcze tam założonego konta więc jak bym tam załozył to mógłbym bez problemu się z Tobą wymienić czy też żeby coś dostać np od Ciebie muszę tam najpierw wpłącić kaskę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
ja sie wymienie ale troche wieksza sumke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 100zl w expekcie za okolo 25 euro w gamebookers. monban i inni prosze na GG 1466086
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Czy ktos sprawdzal czy GB uczciwie liczy ilosc zakladow potrzebnych do zostania zlotym i srebrnym czlonkiem? Jakis czas temu do zostania zlotym czlonkiem potrzebne mi bylo 98 zakladow a za mniej wiecej 2 tygodnie juz 135. To by oznaczalo, ze pol roku temu zawarlem 37 zakladow po 5 euro w dwa tygodnie. Nie mam archiwum swojej gry ale nie wydaje mi sie to mozliwe.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Mi licza dobrze , a swoja droga powini stworzyc nowy poziom np. brilant <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Z twojej wyliczanki wynika , że zawierałeś niecałe 3 zakłady dziennie po 5€ - to nie jest dużo .
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
osobe chetna do tranzakcji prosze o wyslanie mi maila.
|
|
|
Link skopiowany do schowka