Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#37349 31/08/2002 02:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Już się wszystko wyjasniło .
Najpierw uznali mi zakład za przegrany , ale teraz przemianowali go na nieważny i dostałem stawkę spowrotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#37350 01/09/2002 18:58
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
U mnie tez problemy...
Uznali zaklad za przegrany (NEC - NAC 0:0), a powinni zwrocic stawke.
Napisalem do nich, ale nie mam zamiaru tego robic po kazdym meczu...

#37351 05/09/2002 01:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644
M
mid Offline
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644
Witam
Mam problem i szukam pomocy
Próbowałem zrobić depozyt w GB, ale źle podałem trzy cyfry które znajdują się na odwrocie karty kredytowej. Nie wiem jak to odkręcić i nie chce mi przyjąć depozytu. Prosze o pomoc.
Z góry THX.

#37352 09/09/2002 15:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Chcę wypłacić pieniądze z gamebookers. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to mam zrobić.

#37353 09/09/2002 18:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Wysylasz scan dowodu osobistego lub paszporu lub prawa jazdy. Jak juz bedziesz mial odblokowana mozliwosc wyplat wchodzisz w "withdraw" (na dole strony startowej) i wyplacasz. Jesli wplaciles karta bedziesz mogl pierwszy raz jedynie w ten sposob wyplacic...

#37354 09/09/2002 19:05
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
Quote
Oryginalnie wysłał wygrywacz:
[qb]Witam
Chcę wypłacić pieniądze z gamebookers. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to mam zrobić.[/qb]
z GB najlepiej chyba wyplacac przelewem na swoje konto bankowe.

zaloz sobie konto w Moneybookers [moneybookers.com] - oni posrednicza w wyplatach z GB.
(UWAGA - podczas rejestracji w Moneybookers trzeba podac taki sam adres e-mail, jaki sie ma w GB)
koszt przelewu z Moneybookers na konto w banku to 0.75% przelewanej kwoty (max 1.50&#8364;).
Jak juz zalozysz sobie konto w Monebookers to w GB wchodzisz w opcje Withdraw - i zleczasz wyplate poprzez bankwire (moneybookers). Jesli wczesniej robiles depozyt w GB za pomoca karty kredytowej, to system podzieli sume wyplaty na zrwot na karte (do wysokosci depozytu) a reszta zostanie wyslana do Moneybookers. Gdy pieniadze zostana przeslane do Moneybookers - wchodzisz do MB i zlecasz przelew na swoje konto bankowe. Wyplata z GB do MB jest za free.

pozdrawiam
arth

#37355 10/09/2002 13:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze tylko jedno pytanie. Ile razy w miesiącu mogę dokonywać wypłat bez większych opłat oraz jakie kwoty można wypłacać?

#37356 11/09/2002 04:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
Quote
Oryginalnie wysłał wygrywacz:
[qb]Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze tylko jedno pytanie. Ile razy w miesiącu mogę dokonywać wypłat bez większych opłat oraz jakie kwoty można wypłacać?[/qb]
oplata jest zawsze stala 0.75% od sumy transakcji (max 1.50&#8364;). Limity dotycza jedynie lacznego obrotu na koncie w Moneybookers - po weryfikacji konta (wyslaniu skany dokumentu) limit ten wynosi 15000&#8364; na 90 dni.

arth

#37357 12/09/2002 03:25
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W zwiazku z tym ze mam konto w GB mam jedno pytanie odnosnie wyplacania pieniedzy z konta.
Zaznacze wczesniej ze poniewaz nie mam karty Visa, na konto przelane mialem pieniadze przez kolege .
Nie wyslalem jeszcze skanu z dowodem czy paszportem - to oczywiscie zrobie, tylko jakos skanera nie mam pod reka.
Czy jak juz wysle ten skan to tam w withdraw bedzie jakies pole w ktorym mam wpisac nr konta bankowego? Bo przy rejstracji nic takiego nie bylo , wiec na moj rozumek to gdzies sie go powinno podac?
Czy ktos wie cos na ten temat?
Z gory dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ziutek

ps. oczywiscie nic narazie nie wyplacam, no ale wszystko przede mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cala ta fura pieniedzy ... juz ja widze hihi

#37358 12/09/2002 09:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
Quote
Oryginalnie wysłał ziutek123:
[qb]Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W zwiazku z tym ze mam konto w GB mam jedno pytanie odnosnie wyplacania pieniedzy z konta.
[/qb]
Po wyslaniu skanu dokumentu tozsamosci bedziesz mial aktywna opcje Withdraw. Poniewaz nic nie wplacales karta, wiec tez nie bedzie zwrotu na karte i calosc bedziesz mogl wyplacic przelewem na swoje konto bankowe.
Wszystkie przelewy z GB obsluguje firma-corka Moneybookers [moneybookers.com] , w ktorej trzeba zalozyc sobie konto. Przelew z GB do MB jest za darmo. W Moneybookers podajesz dane dotyczace swojego konta bankowego (nazwa, nr konta, SWIFT, adres) i dokonujesz przelewu z MB na konto w banku. Trwa to okolo 3-5 dni bankowych i kosztuje 0.75% wyplacanej kwoty (max 1.50&#8364;).

zycze wysokich wyplat
arth

#37359 12/09/2002 15:45
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
Dzieki arth za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#37360 13/09/2002 19:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
Czesc
Czy ktos z was robil depozyt w gamebookers Visą Electron mBanku?
Pzdr

#37361 13/09/2002 23:47
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał Mario_B:
[qb]Czesc
Czy ktos z was robil depozyt w gamebookers Visą Electron mBanku?
Pzdr[/qb]
Na pewno nikt nie robil, tej karty nie da sie uzywac w necie.

#37362 29/09/2002 02:09
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
moze potrzebuje ktos wymienic 10 euro w gb na 41 PLN w expekcie ???

#37363 01/10/2002 18:30
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Witam
Czy w Gamebookers można zmienić walutę w której mam konto ? Wypłaciłem wszystko i mam tam 0 euro, chciałem zmienić na dolary, ale na razie nie odpisali mi na e-maila. Czy może ktoś robił coś podobnego ?

#37364 01/10/2002 18:37
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
monban ja chętnie bym wymienił tylko takie pytanko nie mam jeszcze tam założonego konta więc jak bym tam załozył to mógłbym bez problemu się z Tobą wymienić czy też żeby coś dostać np od Ciebie muszę tam najpierw wpłącić kaskę?

#37365 02/10/2002 16:41
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
ja sie wymienie ale troche wieksza sumke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
100zl w expekcie za okolo 25 euro w gamebookers.
monban i inni prosze na GG 1466086

#37366 02/10/2002 17:49
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Czy ktos sprawdzal czy GB uczciwie liczy ilosc zakladow potrzebnych do zostania zlotym i srebrnym czlonkiem? Jakis czas temu do zostania zlotym czlonkiem potrzebne mi bylo 98 zakladow a za mniej wiecej 2 tygodnie juz 135. To by oznaczalo, ze pol roku temu zawarlem 37 zakladow po 5 euro w dwa tygodnie. Nie mam archiwum swojej gry ale nie wydaje mi sie to mozliwe.

Wojtek

#37367 02/10/2002 18:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Mi licza dobrze , a swoja droga powini stworzyc nowy poziom np. brilant <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Z twojej wyliczanki wynika , że zawierałeś niecałe 3 zakłady dziennie po 5&#8364; - to nie jest dużo .

Pozdrawiam

#37368 02/10/2002 19:08
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
osobe chetna do tranzakcji prosze o wyslanie mi maila.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1