|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Witam po raz ostatni. Nie wytrzymałem, przytoczę swoja historię z bukami dla Was, abyście nie zrobili tak jak ja... Uwaga, tekst niepoprawny merytorycznie z błędami ort. ponieważ pisałem to z zebranych myśli, szybko, streszczając jak najwięcej. "zawsze myślałem że uzależnienia mnie nie dotyczą, myliłem się, zaczeło się niewinnie jak poszedłem do szkoły średniej, 1 klasa liceum, kupony po 2 zł Totomix, ale jazda, podoba mi się to, dzień za dniem ako >10 kurde jeden mecz nie wchodzi ale co jadę dalej, straciłem rachube czasu, po kilku miesiacach podliczyłem przegrane kupony które zbierałem i wyszło ponad 300zł, a ile tych co wyrzuciłem?! nie ważne gramy dalej. zaczeło sie stawkowanie po 10,20,30zł, rutyna adrenalina, nie zbieram kuponów ze złości mielę je na mak w rekach, ooooo na rynku jakies internetowe buki, wjezdzam w Expekt fajnie, pierwszy depozyt 50zł, 2dni zabawy, trzeba szukać kolejnej kasy, i tak się ciagneło przez 3 lata liceum, studia pierwszy semestr nauka i granie po kilkanacie złotych dziennie, aby kupic chleb i smalec, reszta sts! sesja, znudziły mi sie studia, nie chodziłem na zajecia bo były turnieje tenisowe od 9 rano! ale jaaaazda! kurde deszcz rain delay nie graja a moglem isc na zajecia, nie wazne po wznowieniu gier wtopa, i tak sie ciągneło jakiś czas, zbierałem pieniądze na gre, ile tylko mogłem, w końcu znalazłem sobie pracę, 1300zł/m-c no spoko, pierwsza wypłata 400zł, 1 dzien zabawy, hmmm mieszkanie opłacę juz sam nie będę rodziców skubał, no ale przegrałem wypłate w nieco ponad tydzień i musiałem ich poprosic o wsparcie, oczywiscie nie mogłem sie przyznać że przegrałem, nie pamietam co wymyśliłem, po przepracowaniu 3 m-cy wpadłem na pomysł: Potrzebuje większego kapitału a na pewno bedę wygrywał, kredyt! to jest myśl! tylko ile? hmmm a 20k w mbanku, 2 dni i przyznali, zaczeło sie stawki rosły 1k-5k w sumie wygrywałem troche 1 tydzień zabawy i z 20k zrobiło sie poniżej 10k. a nastepnie do zera. Kredyt bank, nie sprawdzili BIK-u i dostałem 5k, po kilku dniach bo przegrałem, zadzwoniłem i spytałem czy moge dobrac kolejne 5 no i dali... nie pamiętam gdzie brałem chyba AIG 4k było i coś jeszcze, pozniej po spłacie rat w mbanku za dwa miesiace z kredytu od KB dostałem na prosbe kolejny kredyt w mbanku na 18k, kupilem sobie samochod za 10k a reszta sie bawiłem, niedługo... pozniej sprzedałem samochód, no i ciagłem co mogłem, pozyczałem na kokosach, finansowach, od znajomych, sprzedawałem różne rzeczy, jestem obecnie z gołą DUPĄ! także jeśli ktoś z Was zauważy u siebie symptomy uzaleznienia jakie opisałem wczesniej niech reaguje bo wyląduje w rynsztoku tak jak ja, mam nadzieję że chociaż jedna osoba przeczyta te wypociny i nie wjebie sie w to co ja, zakłady tak owszem ale dla ludzi z głową, ja najwyrazniej idąc do liceum puszczałem za mało bąków i gazy ulatniały się do móźgu(móżdżku) i stąd wzieły się dalsze posrane pomysły." Postanowiłem już. Zamykam konta u buków. Powiem dziewczynie o wszystkim. Wyjeżdżam za granicę pracować aby uregulować zobowiązania finansowe. ... Pozdrawiam wszystkich serdecznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 768
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 768 |
Witam po raz ostatni. Nie wytrzymałem, przytoczę swoja historię z bukami dla Was, abyście nie zrobili tak jak ja... Uwaga, tekst niepoprawny merytorycznie z błędami ort. ponieważ pisałem to z zebranych myśli, szybko, streszczając jak najwięcej. "zawsze myślałem że uzależnienia mnie nie dotyczą, myliłem się, zaczeło się niewinnie jak poszedłem do szkoły średniej, 1 klasa liceum, kupony po 2 zł Totomix, ale jazda, podoba mi się to, dzień za dniem ako >10 kurde jeden mecz nie wchodzi ale co jadę dalej, straciłem rachube czasu, po kilku miesiacach podliczyłem przegrane kupony które zbierałem i wyszło ponad 300zł, a ile tych co wyrzuciłem?! nie ważne gramy dalej. zaczeło sie stawkowanie po 10,20,30zł, rutyna adrenalina, nie zbieram kuponów ze złości mielę je na mak w rekach, ooooo na rynku jakies internetowe buki, wjezdzam w Expekt fajnie, pierwszy depozyt 50zł, 2dni zabawy, trzeba szukać kolejnej kasy, i tak się ciagneło przez 3 lata liceum, studia pierwszy semestr nauka i granie po kilkanacie złotych dziennie, aby kupic chleb i smalec, reszta sts! sesja, znudziły mi sie studia, nie chodziłem na zajecia bo były turnieje tenisowe od 9 rano! ale jaaaazda! kurde deszcz rain delay nie graja a moglem isc na zajecia, nie wazne po wznowieniu gier wtopa, i tak sie ciągneło jakiś czas, zbierałem pieniądze na gre, ile tylko mogłem, w końcu znalazłem sobie pracę, 1300zł/m-c no spoko, pierwsza wypłata 400zł, 1 dzien zabawy, hmmm mieszkanie opłacę juz sam nie będę rodziców skubał, no ale przegrałem wypłate w nieco ponad tydzień i musiałem ich poprosic o wsparcie, oczywiscie nie mogłem sie przyznać że przegrałem, nie pamietam co wymyśliłem, po przepracowaniu 3 m-cy wpadłem na pomysł: Potrzebuje większego kapitału a na pewno bedę wygrywał, kredyt! to jest myśl! tylko ile? hmmm a 20k w mbanku, 2 dni i przyznali, zaczeło sie stawki rosły 1k-5k w sumie wygrywałem troche 1 tydzień zabawy i z 20k zrobiło sie poniżej 10k. a nastepnie do zera. Kredyt bank, nie sprawdzili BIK-u i dostałem 5k, po kilku dniach bo przegrałem, zadzwoniłem i spytałem czy moge dobrac kolejne 5 no i dali... nie pamiętam gdzie brałem chyba AIG 4k było i coś jeszcze, pozniej po spłacie rat w mbanku za dwa miesiace z kredytu od KB dostałem na prosbe kolejny kredyt w mbanku na 18k, kupilem sobie samochod za 10k a reszta sie bawiłem, niedługo... pozniej sprzedałem samochód, no i ciagłem co mogłem, pozyczałem na kokosach, finansowach, od znajomych, sprzedawałem różne rzeczy, jestem obecnie z gołą DUPĄ! także jeśli ktoś z Was zauważy u siebie symptomy uzaleznienia jakie opisałem wczesniej niech reaguje bo wyląduje w rynsztoku tak jak ja, mam nadzieję że chociaż jedna osoba przeczyta te wypociny i nie wjebie sie w to co ja, zakłady tak owszem ale dla ludzi z głową, ja najwyrazniej idąc do liceum puszczałem za mało bąków i gazy ulatniały się do móźgu(móżdżku) i stąd wzieły się dalsze posrane pomysły." Postanowiłem już. Zamykam konta u buków. Powiem dziewczynie o wszystkim. Wyjeżdżam za granicę pracować aby uregulować zobowiązania finansowe. ... Pozdrawiam wszystkich serdecznie  powodzenia...trzymaj sie chlopie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Postanowiłem już. Zamykam konta u buków. Powiem dziewczynie o wszystkim. Wyjeżdżam za granicę pracować aby uregulować zobowiązania finansowe. ... Pozdrawiam wszystkich serdecznie  Jeżeli mogę coś podpowiedzieć to zacznij od powiedzenia o wszystkim dziewczynie i później razem zamykajcie konta u buka. Niech pilnuje tego co robisz. Buki będą Ci proponowały różne promocje,freebety abyś nie zamknął konta itp... uważaj! Wytrwałości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Kocham czytać takie historie  ile ja się ich naczytałem przez te lata stażu na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
mnie tam nie cieszy czyjes nieszczescie, powodzenia zycze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Wylewanie żali mnie bawi a nie czyjeś nieszczęście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Kocham czytać takie historie  ile ja się ich naczytałem przez te lata stażu na forum  i z czego Ty sie cieszysz czlowieku? brak slow z czyjegos nieszczescia? autorowi zycze wytrwalosci i charakteru  na pewno da sie z tego wyjsc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Wylewanie żali mnie bawi a nie czyjeś nieszczęście  Panie ja nie wylewam żali, i nie chcę współczucia, napisałem to z myślą aby nikt nie popełnił takiego błędu  Tobie Zulus tez tego życzę bo jesteś mądrzejszy ode mnie i nie dałeś się wciągnąć bagno, a chodzenie po bagnach wciąga...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
Wylewanie żali mnie bawi a nie czyjeś nieszczęście  to wystarczyło się chociaż powstrzymać od głupich komentarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2009
Posty: 6 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Ludzie jeszcze gorsze komentarze walą na poważniejsze tematy więc nie jest ze mna jeszcze tak źle 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Ludzie jeszcze gorsze komentarze walą na poważniejsze tematy więc nie jest ze mna jeszcze tak źle  Myślałem że jest z Tobą trochę lepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Wysłałem do expekta prośbę o zamknięcie konta, mam nadzieję że nie będą chcieli skanu dokumentów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Ludzie jeszcze gorsze komentarze walą na poważniejsze tematy więc nie jest ze mna jeszcze tak źle  Myślałem że jest z Tobą trochę lepiej  hmmm może powinnem też zastanowić się nad jakimś odwykiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Wysłałem do expekta prośbę o zamknięcie konta, mam nadzieję że nie będą chcieli skanu dokumentów... zamkną Ci chętnie a jutro wyślą meila z propozycją 100% do 500 pln np od kolejnego depozytu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Wysłałem do expekta prośbę o zamknięcie konta, mam nadzieję że nie będą chcieli skanu dokumentów... nie będą chcieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Wysłałem do expekta prośbę o zamknięcie konta, mam nadzieję że nie będą chcieli skanu dokumentów... zamkną Ci chętnie a jutro wyślą meila z propozycją 100% do 500 pln np od kolejnego depozytu... Poprosiłem równiez o brak możliwości dalszej jakiejkolwiek rejestracji na moje nazwisko
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Wysłałem do expekta prośbę o zamknięcie konta, mam nadzieję że nie będą chcieli skanu dokumentów... zamkną Ci chętnie a jutro wyślą meila z propozycją 100% do 500 pln np od kolejnego depozytu... chyba minąłeś się z powołaniem bo masz zadatki na psychoterapeutę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
widze ze tez z Rzeszowa jak ja jestes no jak takie kredyty pobrales i zaczales za to grac to naprawde zero wyobrazni miales, no cos ale zycze powrotu i wyjscia z problemow powo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Wysłałem do expekta prośbę o zamknięcie konta, mam nadzieję że nie będą chcieli skanu dokumentów... zamkną Ci chętnie a jutro wyślą meila z propozycją 100% do 500 pln np od kolejnego depozytu... Poproszę aby tę promocję przekierowali z dedykacją ode mnie dla Ciebie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|