Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#37469 04/01/2003 17:54
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Wyslalem dzisiaj maila do gb i otrzymalem odp z zapytaniem czy wszystko poprawnie wprowadzilem. JEstem w 100% pewien ze wszystko jest dobrze (tzn tak jak bylo kilka miesiecy temu, kiedy to wplata od razu znalazla sie na koncie) i teraz nie wiadomo co sie wydarzy. Wyslalem maila do inteligo w tej sprawie, wyslalem ponownie do gb. Jesli nie bedzie reakcji (tzn nic sie nie da zrobic) to konto w inteligo jest mi zbedne...

Po tym przejeciu Inteligo przez PKO BP poziom sie obniza... i to juz nie jest ta sama uniwersalna karta... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Kejsper

Bonus: Unibet
#37470 04/01/2003 20:32
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
przykro mi Sokol, ale robie Ci konkurencje :-)
wchodzcie prosze przez ten link:
http://www.gamebookers.com/cgi-bin/intro.cgi?rid=154452 rejestrujcie sie, wplaccie 50 euro a otrzymacie ode mnie 12 euro

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz:

moj numer gg: 1765633 email: norbi071@interia.pl

#37471 04/01/2003 20:44
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Niech strace ja daje 15 euro :eek: Tak tak rejestrujcie się wpłaćcie 50 euro a ja wam dam 15 !!!
Jakby co to o kontakt prosze na GG: 2213038 lub na priva. Odpowiadam szybko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Zapraszam

#37472 04/01/2003 20:45
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126

#37473 05/01/2003 01:15
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Dzieci uspokójcie się, co wy wyrawiacie?
Link podaje sie po to żeby dwóm strona było łatwiej ale nie robi sie z forum aukcji kto da więcej!!

Leczcie się (jeśli jeszcze można)!!

#37474 05/01/2003 01:33
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Quote
Oryginalnie wysłał gabriel_f:
[qb]Dzieci uspokójcie się, co wy wyrawiacie?
Link podaje sie po to żeby dwóm strona było łatwiej ale nie robi sie z forum aukcji kto da więcej!!

Leczcie się (jeśli jeszcze można)!![/qb]
Masz racje sory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zagalopowałem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#37475 05/01/2003 01:34
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Zapisałem się do GB kilka dni temu z linku na mecz.pl chyba tego http://www.gamebookers.com/cgi-bin/intro.cgi?rid=138946 i niestety nic nie zyskałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Gdybyscie troszkę wczesniej napisali o tej promocji to bym z waszego linku skożystał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Ps. Pozdrowinia dla Soqla za pomoc.
Pytanko czym się różnią kursy w P2P na szrym żółtym i przezroczystym tle i czy mozna je łączyć.

#37476 05/01/2003 02:20
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Quote
Oryginalnie wysłał Ezquerro:
Pytanko czym się różnią kursy w P2P na szrym żółtym i przezroczystym tle i czy mozna je łączyć.[/QB]
Na zoltym (vel pomaranczowym) - to kursy wyzsze (badz rowne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ) wzgledem oferty buka.

Na przezroczystym (alias szary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) - mozna je nazwac przeterminowanymi kursami, sa nizsze od oferty bukmachera

Kursow nie mozna laczyc, w p2p mozna grac tylko single.

Na czarnym tle - kurs buka.

Ezquerro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> daltonista jestes ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zolty/pomaranczowy - chyba, ze tam jest jeszcze cos czego ja nie widzialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam.

#37477 05/01/2003 02:35
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Dzięki Borsuk.
Mam stray monitor i kolory mi sie same zmieniaja (przechodzą w żółć) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />np. zamiast białego mam jasny żółty. Kurde dzisiaj GB rozmyślił się z meczy live Phi-dall i Daporti-Celta. Czy można jakoś ustawić, żeby podczas grania live nie trzeba było klikać co jakiś czas refresh?

#37478 05/01/2003 02:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Quote
Oryginalnie wysłał Ezquerro:
[qb]Czy można jakoś ustawić, żeby podczas grania live nie trzeba było klikać co jakiś czas refresh?[/qb]
Tego sie nie da zrobic. Trzeba sie pobawic w f5.

#37479 06/01/2003 13:55
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Moglby ktos napisac jak wyglada sprawa wplaty/wyplaty kasy, jezeli mam konto w mBanku (eKarte tez).

#37480 06/01/2003 14:15
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]Moglby ktos napisac jak wyglada sprawa wplaty/wyplaty kasy, jezeli mam konto w mBanku (eKarte tez).[/qb]
koszt wplaty karta 1%
wyplata - do wielkosci depozytu na karte (gratis) wygrane na konto w banku 1,5e
http://www.gamebookers.com/cgi-bin/intro.cgi?rid=122159

u mnie przy wplacie >50e bonus 10e dla ciebie gratis

#37481 06/01/2003 14:18
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
A co z tym 3-digit value???

#37482 06/01/2003 14:30
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]A co z tym 3-digit value???[/qb]
3 ostatnie cyfry wydrukowane z tylu karty, tam gdzie jest miejsce na podpis

#37483 06/01/2003 14:34
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Quote
Oryginalnie wysłał monban:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]A co z tym 3-digit value???[/qb]
3 ostatnie cyfry wydrukowane z tylu karty, tam gdzie jest miejsce na podpis[/qb]
Tylko chodzi o to, ze w eKarcie nie ma tych cyfr. Jednak ktos wczesniej napisal, ze mu sie udalo wplacic, wiec pytam jak???

#37484 06/01/2003 14:41
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
to chyba nie mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
CVV2 - to nazwa tego kodu, zobacz czy gdzies go nie ma; moze nie na samej karcie, tylko gdzies na przesylce z banku

#37485 06/01/2003 15:00
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
zgadza się, kod CVV2 dostałeś w oddzielnej przesyłce z mbanku

#37486 06/01/2003 15:42
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Faktycznie dostalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko nie wiedzialem, ze o niego chodzi
Pozdrawiam i dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#37487 06/01/2003 16:44
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Moze to juz koniec wczesniejszego zamykania meczy z greckiej (m.in.) ligi w GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


Thank you for your feedback.
Please excuse us for the inconveniences caused by the earlier close
time of some Greek league offers. We would like to assure you that we
will do our best to move the close to the actual beginning times in
future.

#37488 06/01/2003 20:23
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Do gb mozna wplacac z mBanku?

Kiedys byla rozmowa na ten temat i wszyscy mowili, ze nie mozna....

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, Sensei, Akhu, betowiec, burbon, aker), 2,672 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,271
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1