|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Henryk w 45 minut zrobil wiecej szumu niz Pedro+Krkic w 135. Dobry znak. Ale ciagle brakuje formy Iniesty i Alvesa, zeby to Barca byla glownym faworytem LM.
Szkoda tylko, ze Zlatana uznaje sie winnym slabszej ostatnio gry Blaugrany. Alvesa ? koleś po solidnej kontuzji zapierdala jak mały samochodzik, jeden z najlepszych zawodników w meczu i taka krytyka ? Iniesta chociaż się pokazywał, ja Xaviego w 1 połowie kompletnie nie widziałem. a co do Zlatana to nawet zawodnicy la liga w wywiadach przyznają, że Eto'o był większym postrachem obrony niz obecnie jest Zlataniuniuś - więc coś na rzeczy jest. nie powinny zaliczyć wygranej. wszak NIE strzelił po 28 minucie. strzelił w 28 minucie. Llama w gwoli wyjaśnienia 28:01 to już jest 29 minuta  etc etc...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
Wisła zwolniła trenera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wisła zwolniła trenera  Gratulacje bombel, Zagłębie 3:0 i jest liderem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Wisła zwolniła trenera  rewelacja , mnie to bardzo cieszy bo to duzy blad Darek Kłus juz strzela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Alvesa ? koleś po solidnej kontuzji zapierdala jak mały samochodzik, jeden z najlepszych zawodników w meczu i taka krytyka ? Iniesta chociaż się pokazywał, ja Xaviego w 1 połowie kompletnie nie widziałem. a co do Zlatana to nawet zawodnicy la liga w wywiadach przyznają, że Eto'o był większym postrachem obrony niz obecnie jest Zlataniuniuś - więc coś na rzeczy jest. Alves zawsze zapieprza jak samochodzik, ostatnio problem z eff. tego zapieprzania. Zarowno przed kontuzja, jak i po. Xavi nie jest od tego, by sie pokazywac, on jest od dogrywania i z Valencia kilka razy dogral, Iniesta zawsze byl bardziej widoczny z tej dwojki, bo ma troche inny styl gry, nie boi sie dryblingow, czesto decyduje sie na ind. akcje. Troche bez sensu sie pokazywac po to, by tracic pilke  ? Co do Zlatana...dziwne, ze na poczatku sezonu malo bylo takich glosow, teraz jak strzela malo, Barca cala ekipa gra slabo, to sie znalazla cala wataha graczy La Liga, dla ktorych Eto'o byl grozniejszy. Poczekajmy na koncowe efekty eksperymentu: Zlatan. Bo wczorajsza I polowa pokazala, ze ten krytykowany Zlatan jest tej druzynie potrzebny na dzien dzisiejszy. Swoja droga wiele bylo glosow, ze Bojan jak gra, to gra swietnie, ze oni nie rozumieja, dlaczego na sile Pep wystawia Szweda, ze to, ze tamto. Miguel wczoraj w 45 min. wyjasnil wszystkie watpliwosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Widzę, że inwestorzy chcą do Burgas jechać o 14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Widzę, że inwestorzy chcą do Burgas jechać o 14. Ciekawe czy ich wysadzą w Starej Zagorze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Cherno 0:1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
Al Ahly na pełnej curvie jedziemy bo banku po mój szmal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
1. Pas Hamedan @ 7.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Jest jakis dobry stream do meczu Chernomoretsu?? , ten z fromsportu słabo hula.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jest jakis dobry stream do meczu Chernomoretsu?? , ten z fromsportu słabo hula. Nie masz się co denerwować oglądaniem. Czarnomorec Ci nie wejdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
ma ktos sklady Lecha i GKS-u z mlodej wkstraklasy ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
zna ktoś stronę z tabelą Eredivisie Youth??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Jest jakis dobry stream do meczu Chernomoretsu?? , ten z fromsportu słabo hula. Nie masz się co denerwować oglądaniem. Czarnomorec Ci nie wejdzie. jazda po ov 1,5!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Cherno czerwona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Jest jakis dobry stream do meczu Chernomoretsu?? , ten z fromsportu słabo hula. Nie masz się co denerwować oglądaniem. Czarnomorec Ci nie wejdzie. jazda po ov 1,5! 0-2 izi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Widzę, że inwestorzy chcą do Burgas jechać o 14. Ciekawe czy ich wysadzą w Starej Zagorze. I ich wysadzili. Jak ja lubię ten "ciąg inwestycyjny".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Sam z sobą rozmawiasz  Over 1,5 izi. Tyle że brany przed meczem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|