Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 32 1 2 11 12 13 14 15 31 32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
szybka i udana transakcja z tekkentag,serdecznie polecam
moja oferta w takim razie nieaktualna

Zgadza sie.
wHiTe_StAr to osoba godna zaufania. Tranzakcja odbyła sie bardzo szybko i sprawnie.
Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Jak wygladaja u Was prowizje za przelew z konta w Moneybookers na drugie konto? Kto kogo obarcza kosztami? A moze dzielicie sie po polowie?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Quote
Jak wygladaja u Was prowizje za przelew z konta w Moneybookers na drugie konto? Kto kogo obarcza kosztami? A moze dzielicie sie po polowie?

jezeli chodzi o moje tranzakcje to ja zawsze pokrywam koszty tranzakcji z jednego konta moneybookers na drugie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Mam 30 złoty na moneybookers, kontakt PW

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Quote
Mam 30 złoty na moneybookers, kontakt PW
Niestety w tej chwili mam problemy z moneybookers, więc jak narazie NIEAKTUALNE !!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
kupie 70pln lub 17.5 euro na MB lub payfrends na GB moj nr 7453203 jestem sprawdzony POILNE!!!!!!!!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
potrzebuje pilnie 300PLN na MB wplacam na Mbank
gg 8566207
BARZDO PILNE

Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
Quote
kupie 70pln lub 17.5 euro na MB lub payfrends na GB moj nr 7453203 jestem sprawdzony POILNE!!!!!!!!!
JUZ NIE!!!!!!!!!!!1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Dostalem przed chwila PW od niejakiego luca z tego wyglada ze ktos sie pode mna pdoszywal, uzyl nieprawdziego maila itp.. zaraz potem Gherman podpial sie do mnei na GG czy doszla kasa na MB, nie wiedzialem o co chodzi, nr gg wskazuje na Domina, ale wyglada na to ze ktos sie pdoszyl tez pod Domina, sam robilem transkakcje z Dominem i all ok, kurwa ile skurwysunow siedzi.. niech ktos to wyjasni.. kto pod kogo sie podszywa. Trzeba cos zcobic z tym tematem, mod moglby sie tym zajac, jakies +/-

a o to co dastalem na PW:

1960637 (21:37)
witaj
luc (21:37)
witam
luc (21:38)
jaka sprawa ?
1960637 (21:38)
z tej strony administrator forum mecz.pl
1960637 (21:38)

1960637 (21:39)
z miła checia mozemy dokonac wymiany:)
luc (21:39)
jakas masz ksywe na forum ?
1960637 (21:40)
Schranzer jestem administratorem kortu tenisowego:)
luc (21:40)
a jaki masz email w mb ?
1960637 (21:40)
schranzer1974@vp.pl
luc (21:43)
hmm
luc (21:43)
cos sie mb spieprzylo
luc (21:43)
nie pokazuje mi max przy kwocie i nic sie nie dzieje jak daje dalej :/
1960637 (21:43)
srodki ida tlyko z przegladarki mozilla
luc (21:43)
mam firefoxa heh
1960637 (21:44)
dziwne tez mam umnie smiga
luc (21:44)
wczoraj wysylalem to tez dzialao
luc (21:44)
pierwszy raz tak mam :/
luc (21:44)
mozesz teraz zobaczyc u siebie ?
luc (21:44)
przyblokowali mnie czy co
1960637 (21:45)
wymieniałem sie rzped chwilka z COnradem i tez były problemy
1960637 (21:45)
Crash (21:49)
oki w mozilli działa
1960637 (21:45)
sciag mozille i ebdzie smigac:)
luc (21:46)
a w innych przegladrkach tez innym nie dziala czy tylko u mnie tak ?
1960637 (21:46)
u wszystkich cos im sie dzieje
1960637 (21:46)
ale jak zainstalujesz mozille bedzie smigac:)
luc (21:47)
poza tym firefox jest jak mozilla, dlaczego miala by byc roznica heh
luc (21:47)
no ale sciagne bo co zrobic
1960637 (21:47)
nie mam pojecia chłopaczke miał fire fox i nic zainstalował mozille i wałsnie przelał 420 złotych
luc (21:49)
dobra sciagam, odezwe sie jak juz bedzie po wszystkim
1960637 (21:49)
okej czekam podaj swoje dane to sobie wszystko przygotuje do wysyłki:)
luc (21:51)
nr egold 2353309, i chyba tyle ?
1960637 (21:52)
oto mi chodzi:)
1960637 (21:52)
po co tracic czas:)
luc (21:53)
ok mozilla juz jest
1960637 (21:53)
no to super w takim razie czekam:)
luc (21:54)
no prosze dziala
1960637 (21:54)
mowiłem słuchaj administratora:)
luc (21:54)
i gotowe
1960637 (21:55)
128,48 wpłyneło
1960637 (21:55)
juz przesyłam

a znowu opis tego numeru gg - domin nowy sacz (rowniez moderator na mecz.pl)...

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059

Dołączył: Apr 2003
Posty: 67
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67
kupie 125zł na Moneybookers --- robię przelew najlepiej na Mbank.


mogę wpłacic pierwszy....

zapraszam na gadu 3934602

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Potrzebuje na dzisiaj pilnie 10 zlotych na MB lub na GB.
Posiadam na MBANKU.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
moze ktos wyjasnic czemu MB nie dzila? lub jak to obejsc zeby dokonac przelewu
PILNIE POTRZEBUJE 300PLN na MB
oddaje mBank
gg 8566207

Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
moze ktos wyjasnic czemu MB nie dzila? lub jak to obejsc zeby dokonac przelewu
PILNIE POTRZEBUJE 300PLN na MB
oddaje mBank
gg 8566207

Wymiana zrealizowana, polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 67
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67
Quote
kupie 125zł na Moneybookers --- robię przelew najlepiej na Mbank.


mogę wpłacic pierwszy....

zapraszam na gadu 3934602

nadal potrzebuje te 125zł na MB

przelewam pierwszy na Mbank

Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2003
Posty: 67
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67
Quote
Quote
kupie 125zł na Moneybookers --- robię przelew najlepiej na Mbank.


mogę wpłacic pierwszy....

zapraszam na gadu 3934602

nadal potrzebuje te 125zł na MB

przelewam pierwszy na Mbank

Pozdrawiam

niekatualne

wzorowa wymiana z Donem

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
czemu przy wymianie podajecie gg?? malo wam skurwysynow i krętaczy? kontaktujcie sie poprzez priv, tam wymieńcie sie nr gg i można zacząć zabawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

NIE ROZUMIEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> polak mądry po szkodzie? zawsze i wszędzie?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Wiesz Erazm, nie kazdy jest tak inteligenty, zeby ustawic sobie powiadomienia o nowych priwach..

Dołączył: Apr 2003
Posty: 67
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67
na gadu jest zawsze szybszy kontakt a wtedy dopiero może sprawdzic privy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
kupie 100pln lub 25euro na MB lub payfrends na GB moj nr 7453203 jestem sprawdzony POILNE!!!!!!!!!

Strona 13 z 32 1 2 11 12 13 14 15 31 32

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, JelineK, bukma, betowiec, Akhu, aker), 1,051 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1