Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 32 1 2 12 13 14 15 16 31 32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Quote
Quote
Mam 30 złoty na moneybookers, kontakt PW
Niestety w tej chwili mam problemy z moneybookers, więc jak narazie NIEAKTUALNE !!

wiec oferta jest teraz aktualna. Moneybookers działa jak należy(tylko kwota max. sie niepokazuje)

Kontakt --->> PW

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Quote
Quote
Quote
Mam 30 złoty na moneybookers, kontakt PW
Niestety w tej chwili mam problemy z moneybookers, więc jak narazie NIEAKTUALNE !!

wiec oferta jest teraz aktualna. Moneybookers działa jak należy(tylko kwota max. sie niepokazuje)

Kontakt --->> PW

NIEAKTUALNE!! Udana wymiana z użytkownikiem MIRIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 18
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 18
Potrzebuje 50zl na moneybookers w pon oddaje przelewem z banku naziemnego 70zl prosze pomozcie kontakt gg 7590186!!!!!Blagam odezwijcie sie!!!!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 18
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 18
Quote
Potrzebuje 50zl na moneybookers w pon oddaje przelewem z banku naziemnego 70zl prosze pomozcie kontakt gg 7590186!!!!!Blagam odezwijcie sie!!!!

PIIIIIIIILLLLLLLLNEEEEE !!!!!!

Dołączył: May 2005
Posty: 2
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2
Potrzebuję 40,00 zł na Mb , oddaję w poniedziałek 50 przelewem z inteligo.Jeśli ktoś ma możliwość proszę o kontakt nr gg 9423760 lub na skypa - MiniuBoss

Dołączył: May 2005
Posty: 2
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2
już nieaktualne.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
potrzebuje 30 zl na MB oddaje w poniedzialek na polski bank 35zl
jak jest ktos zainteresowany to prosze na gg 9299703

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Przyjme 25 zl na moneybookers/gamebookers - oddaje od razu przez mbank

Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
kupie 48pln lub 12 euro na MB lub payfrends na GB moj nr 7453203 jestem sprawdzony POILNE!!!!!!!!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
potrzebuje ok 100 zł na Moneybookers,płace ne mBank
gg 2064826,mam za sobą sporo wymian

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
widze ze po wczorajszym dniu wszyscy w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - a na mb/gb nikt kasy nie ma blush

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
potrzebuje ok 100 zł na Moneybookers,płace ne mBank
gg 2064826,mam za sobą sporo wymian

dodam że jestem często niewidoczny,i że przyda sie każda kwota,więc zgłaszajcie.Pośpiech wskazany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
ok,oferta nieaktulna,szybka wymiana z użytkownikiem [b/Don[/b]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
Quote
kupie 48pln lub 12 euro na MB lub payfrends na GB moj nr 7453203 jestem sprawdzony POILNE!!!!!!!!!
ja tez mam za soba sporo wymian!!!!!!!!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
Quote
Quote
kupie 48pln lub 12 euro na MB lub payfrends na GB moj nr 7453203 jestem sprawdzony POILNE!!!!!!!!!
ja tez mam za soba sporo wymian!!!!!!!!
JUZ NIEAKTUALNE!!!!!!!wymiada z MIDEM wzorowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 18
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 18
Quote
Potrzebuje 50zl na moneybookers w pon oddaje przelewem z banku naziemnego 70zl prosze pomozcie kontakt gg 7590186!!!!!Blagam odezwijcie sie!!!!

Nadal aktualne oddaje jutro 70 na jlepiej na inteligo to bedzie szybko lub na kazdy inny bank prosze o pomoc!!!!!Moze byc mniejsza kwota !!!!!Dogadamy sie jakos!!

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
widze ze po wczorajszym dniu wszyscy w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - a na mb/gb nikt kasy nie ma blush

nieaktualne

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1
Potzrebuej 5 lub 10zł na moneybookwers odaje od razu bardzo pilne jezeli ktos ma prosze o kontakt!!!!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 11
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 11
Witam!

Wymienie sie z kazdym kto chce $$ na e-golda a daje mi PLN na mBank.

Taka osoba musi miec konto mBank abysmy szybko zrobili dana tranzakcje...

Pozdrawiam
P.S. Mam tez pare $$$ na MoneyBookers wiec jak cos to mozemy sie wymienic na zasadzie takiej jak przy e-goldzie...

kontakt:
gg: 2203360 (czesto niewidoczny)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Przyjmę na MB 90 zł albo 180zł płacę via mbank albo pko sa, jak ktos cofnie sie z miech temu zabaczy że jestem pewny, ja wpłacam jako drugi , raz mnie już pewien Kalosz wyjebał ( ale i tak zapłaci ), jak ktos chętnu to priv z gg
Pozdrawaim

Strona 14 z 32 1 2 12 13 14 15 16 31 32

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,907 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,309
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1