|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
Mam 30 złoty na moneybookers, kontakt PW Niestety w tej chwili mam problemy z moneybookers, więc jak narazie NIEAKTUALNE !! wiec oferta jest teraz aktualna. Moneybookers działa jak należy(tylko kwota max. sie niepokazuje) Kontakt --->> PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
Mam 30 złoty na moneybookers, kontakt PW Niestety w tej chwili mam problemy z moneybookers, więc jak narazie NIEAKTUALNE !! wiec oferta jest teraz aktualna. Moneybookers działa jak należy(tylko kwota max. sie niepokazuje) Kontakt --->> PW NIEAKTUALNE!! Udana wymiana z użytkownikiem MIRIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 18 |
Potrzebuje 50zl na moneybookers w pon oddaje przelewem z banku naziemnego 70zl prosze pomozcie kontakt gg 7590186!!!!!Blagam odezwijcie sie!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 18 |
Potrzebuje 50zl na moneybookers w pon oddaje przelewem z banku naziemnego 70zl prosze pomozcie kontakt gg 7590186!!!!!Blagam odezwijcie sie!!!! PIIIIIIIILLLLLLLLNEEEEE !!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 2 |
Potrzebuję 40,00 zł na Mb , oddaję w poniedziałek 50 przelewem z inteligo.Jeśli ktoś ma możliwość proszę o kontakt nr gg 9423760 lub na skypa - MiniuBoss
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85 |
potrzebuje 30 zl na MB oddaje w poniedzialek na polski bank 35zl jak jest ktos zainteresowany to prosze na gg 9299703
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Przyjme 25 zl na moneybookers/gamebookers - oddaje od razu przez mbank
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
kupie 48pln lub 12 euro na MB lub payfrends na GB moj nr 7453203 jestem sprawdzony POILNE!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
potrzebuje ok 100 zł na Moneybookers,płace ne mBank gg 2064826,mam za sobą sporo wymian
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
widze ze po wczorajszym dniu wszyscy w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - a na mb/gb nikt kasy nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
potrzebuje ok 100 zł na Moneybookers,płace ne mBank gg 2064826,mam za sobą sporo wymian dodam że jestem często niewidoczny,i że przyda sie każda kwota,więc zgłaszajcie.Pośpiech wskazany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
ok,oferta nieaktulna,szybka wymiana z użytkownikiem [b/Don[/b]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
kupie 48pln lub 12 euro na MB lub payfrends na GB moj nr 7453203 jestem sprawdzony POILNE!!!!!!!!! ja tez mam za soba sporo wymian!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
kupie 48pln lub 12 euro na MB lub payfrends na GB moj nr 7453203 jestem sprawdzony POILNE!!!!!!!!! ja tez mam za soba sporo wymian!!!!!!!! JUZ NIEAKTUALNE!!!!!!!wymiada z MIDEM wzorowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 18 |
Potrzebuje 50zl na moneybookers w pon oddaje przelewem z banku naziemnego 70zl prosze pomozcie kontakt gg 7590186!!!!!Blagam odezwijcie sie!!!! Nadal aktualne oddaje jutro 70 na jlepiej na inteligo to bedzie szybko lub na kazdy inny bank prosze o pomoc!!!!!Moze byc mniejsza kwota !!!!!Dogadamy sie jakos!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
widze ze po wczorajszym dniu wszyscy w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - a na mb/gb nikt kasy nie ma  nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1 |
Potzrebuej 5 lub 10zł na moneybookwers odaje od razu bardzo pilne jezeli ktos ma prosze o kontakt!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 11 |
Witam!
Wymienie sie z kazdym kto chce $$ na e-golda a daje mi PLN na mBank.
Taka osoba musi miec konto mBank abysmy szybko zrobili dana tranzakcje...
Pozdrawiam P.S. Mam tez pare $$$ na MoneyBookers wiec jak cos to mozemy sie wymienic na zasadzie takiej jak przy e-goldzie...
kontakt: gg: 2203360 (czesto niewidoczny)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Przyjmę na MB 90 zł albo 180zł płacę via mbank albo pko sa, jak ktos cofnie sie z miech temu zabaczy że jestem pewny, ja wpłacam jako drugi , raz mnie już pewien Kalosz wyjebał ( ale i tak zapłaci ), jak ktos chętnu to priv z gg Pozdrawaim
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|