|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
kupie 150pln lub 37,5 euro na MB lub payfrends na GB moj nr 7453203 oddaje na mbank!jestem sprawdzony POILNE!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
kupie 150pln lub 37,5 euro na MB lub payfrends na GB moj nr 7453203 oddaje na mbank!jestem sprawdzony POILNE!!!!!!!!! NIEAKTUALNE JUZ!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 216 |
Pilnie kupie 50 E na MB oddaje mbank !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
ja122, jesli dalej jestes zainteresowany odezwij sie do mnie: 3863696
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Pilnie potrzebuje 20 zl na moneybookers - oddaje od razu na mbank !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Pilnie potrzebuje 20 zl na moneybookers - oddaje od razu na mbank ! moze byc tez na GB , prosze o PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Pilnie potrzebuje 20 zl na moneybookers - oddaje od razu na mbank ! moze byc tez na GB , prosze o PW nieaktualne - wymiana z Gumolem blyskawiczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67 |
potrzebuje 75zł na MB
oddaje na Mbank
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67 |
nieaktualne wymiana z Dominem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85 |
kupie 40$ na Moneybookers płace z mBanku pisać na priwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321 |
pilnie potzrebuje 30 PLN pisac na gg 8566207
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
pilnie potrzebuje w granicach 30-50pln na moneybookers zeby puscic us open!!!!oddaje jutro z prowizja 10zl wiecej z banku naziemnego!!!prosze o kontakt na priv!!!!moga byc nawet mniejsze sumy ale chociaz 20zl!!!Z gory dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
pilnie potrzebuje w granicach 30-50pln na moneybookers zeby puscic us open!!!!oddaje jutro z prowizja 10zl wiecej z banku naziemnego!!!prosze o kontakt na priv!!!!moga byc nawet mniejsze sumy ale chociaz 20zl!!!Z gory dzieki za pomoc moje gg 4948791 blagam pomozcie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
pilnie potrzebuje w granicach 30-50pln na moneybookers zeby puscic us open!!!!oddaje jutro z prowizja 10zl wiecej z banku naziemnego!!!prosze o kontakt na priv!!!!moga byc nawet mniejsze sumy ale chociaz 20zl!!!Z gory dzieki za pomoc moje gg 4948791 blagam pomozcie!! osoba ktora sie do mnie zglosaila prosze o ponowny kontakt!!!!!bo zgubilem numer nie zapisalem i nie moge cie znalezc!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
wymienię 40-50 PLN z mbanku na MB gg: 4617054
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
witam mam pytanko, zakladalem konto w MB i chcialem zweryfikowac moja karte, pobrali mi kwote pomiedzy 1 a 3 euro no ale mam ja rozliczona w zl a trzeba wpisac w euro, mam czekac miesiac az bede widzial po jakim kursie rozliczyli mi euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Ja mam tak w mBanku ze jak dostawalem wyplate na karte to kasa wedrowala na konto - wchodzac w ta tranzakcje mam cos takiego:
Kwota oryginalna 15,00 EUR Kwota w walucie rozliczeniowej 18,07 USD Kwota obciążenia 60,24 PLN
Wiec wiem jaka to suma ;] chyba ze cos jest nie tak, jezeli masz konto w mBanku to sprawdz jak w innym banku to nie wiem ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Zapomnialem dodac - ja nie mam aktywnej karty wiec nie wiem ;] tylko chodzilo mi o to ze 15 euro wyplacane zostalo mi tak przedstawione w 3 walutach EUR/ USD/ PLN - wiec moze ty tez tak masz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
ok dzieki juz wiem ze trzeba poczekac, bo musza to rozliczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|