|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
kupie 40zl na MB, oddaje mBank, kontakt priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Kupie 95zl na MB - oddaje mBank - piszcie na PW lub gg:1283021
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Kupie 95zl na MB - oddaje mBank - piszcie na PW lub gg:1283021 [color:"red"] DALEJ AKTUALNE !! [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15 |
Witam Sprzedam 210 euro na Gb za kaske na inteligo lub mbank. Jesli ktos sie boi to mozemy zrobic ze najpierw mi przelewa PLN za np 50 euro, ja daje euro, potem znowu PLN za 50 euro itd. gg 5301216 na gg bede dzisiaj dopiero wieczorem pozdrawiam PS Nie musi to byc koniecznie cala kwota.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
A ja potrzebuje 8.60 USD na E-gold. no niech bedzie 9 albo 10 USD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kontakt gg 4302482. dogadamy sie w jaki sposob dokonamy wymiany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
A ja potrzebuje 8.60 USD na E-gold. no niech bedzie 9 albo 10 USD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kontakt gg 4302482. dogadamy sie w jaki sposob dokonamy wymiany potrzebuje juz tylko 4-5 usd na e-gold. ale nadal potrzebuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Kupie 95zl na MB - oddaje mBank - piszcie na PW lub gg:1283021 [color:"red"] DALEJ AKTUALNE !!! [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
[color:"blue"]Witam![/color]
[color:"red"] Potrzebuje tym razem nieco mniejszą kwotę niż zwykle bo tylko 25zł na MONEYBOOKERS lub też może być w GAMEBOOKERS - oddaje oczywiscie jak zawsze w mBanku . [/color]
Osoby ktore znam lub ktore maja rekomendacje innych uzytkownikow na tym forum ze sa wiarygodne - moge wplacic pierwszy, wtedy nie ma problemu.
Jesli kogos nie znam albo ma malutki staz na forum i nikt o nim nie slyszal - wtedy ten ktos wplaca pierwszy.
Dla bezpieczenstwa mozemy sie dogadac przez priva jesli ktos sobie tego zyczy. Wiele osob z tego tematu juz wie ze jestem bezpieczny i mam rekomendacje z conajmniej 4/5 wymian.
Odezwijcie sie na [color:"green"]GG: 5314622[/color] - i tylko ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> lub napiszcie na priva.
Zależy mi bardzo na czasie dlatego zapraszam do szybkiej wymiany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
[color:"blue"]Witam![/color]
[color:"red"] Potrzebuje tym razem nieco mniejszą kwotę niż zwykle bo tylko 25zł na MONEYBOOKERS lub też może być w GAMEBOOKERS - oddaje oczywiscie jak zawsze w mBanku . [/color]
Osoby ktore znam lub ktore maja rekomendacje innych uzytkownikow na tym forum ze sa wiarygodne - moge wplacic pierwszy, wtedy nie ma problemu.
Jesli kogos nie znam albo ma malutki staz na forum i nikt o nim nie slyszal - wtedy ten ktos wplaca pierwszy.
Dla bezpieczenstwa mozemy sie dogadac przez priva jesli ktos sobie tego zyczy. Wiele osob z tego tematu juz wie ze jestem bezpieczny i mam rekomendacje z conajmniej 4/5 wymian.
Odezwijcie sie na [color:"green"]GG: 5314622[/color] - i tylko ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> lub napiszcie na priva.
Zależy mi bardzo na czasie dlatego zapraszam do szybkiej wymiany. NIEAKTUALNE - wymiana z uzytkownikiem Dev przebiegla bez zarzutow Polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
[quote NIEAKTUALNE - wymiana z uzytkownikiem Dev przebiegla bez zarzutow Polecam. [/quote]
Potwierdzam, mila i szybka wymiana.
moja oferta wziac aktualna- kupie 40zl na MB, podbijac na gg, jesli nie znacie to na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Nie rozumiem waszej wymiany ? obacj chcecie kase na MB ? wiec czymsie wymienialiscie ?
Jak cos to ja chetnie kupie 95zl oddaje na mBank
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
potrzebuje 4 badz 5 USD na e-gold. kontakt gg 4302482
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15 |
Witam. Panowie pisze to, zeby przestrzec innych przed zlodziejem. Huj ktorego username na Gb jest Verbatim, wlasnie mnie oszukal. Przypuszczam, ze zrobil to nie pierwszy raz. Jesli ktos zostal przez tego gnoja oszukany, prosze o kontakt na gg 5301216. Dobierzemy sie hujowi do dupy. Juz napisalem do Gb z prosba o zablokowanie mu konta. Nastepnym krokiem bedzie zgloszenie tego faktu naPolicje. Czekam tylko na wiecej poszkodowanych... Ivan Drago
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15 |
Z dobrze poinformowanego zrodla wiem, ze wielu forumowiczow zostalo oszukanych przez tego gnoja o ksywce Verbatim vel Grzehoo vel Zielu. Zamierzam sie wybrac do Starachowic i odebrac to co moje. Chetni ktorzy chca rowniez pojechac, proszeni sa o zglaszanie sie na gg 5301216. Omowimy termin wyjazdu i szczegoly. Trzeba zalozyc ze pobedziemy tam dwa, trzy dni wiec dobrze pomyslec o jakims noclegu itp. Ja bede jechal z Torunia, mozemy spotkac sie na trasie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
][color:"blue"]Witam![/color]
[color:"red"] Potrzebuje aktualnie 200zł na MONEYBOOKERS - oddaje oczywiscie jak zawsze w mBanku . [/color]
Osoby ktore znam lub ktore maja rekomendacje innych uzytkownikow na tym forum ze sa wiarygodne - moge wplacic pierwszy, wtedy nie ma problemu.
Jesli kogos nie znam albo ma malutki staz na forum i nikt o nim nie slyszal - wtedy ten ktos wplaca pierwszy.
Dla bezpieczenstwa mozemy sie dogadac przez priva jesli ktos sobie tego zyczy. Wiele osob z tego tematu juz wie ze jestem bezpieczny i mam rekomendacje z conajmniej 4/5 wymian.
Odezwijcie sie na [color:"green"]GG: 5314622[/color] - i tylko ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> lub napiszcie na priva.
Zależy mi bardzo na czasie dlatego zapraszam do szybkiej wymiany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 197
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 197 |
Każdą ilośc na moneybookers kupię.
Jako ze pilnie potrzebuje a ryzyko wykluczam podaje do siebei namiary...
tel 0509444809
dom 0914358656 Szczecin
2855938 gg
Na mbank tylko narazie.
Zobaczymy co z tegoi wyjdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
a ja mam do was pytanie, jakie macie korzysci z tych wymian? jedna osoba oczywiscie taka ze potrzebuje szybko kasy i ja dostaje a ta druga? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a kolejne pytanie to takie kto pierwszy wplaca, osoba ktora prosi o pieniadze czy ta ktora je oferuje? z gory dzieki za uswiadomienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288 |
Kupie 130zl na moneybookers, place przez mbank. gg: 2075309
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86 |
Kupie 25 EUR na moneybookers albo gamebeookers. Zwracam zlotowki na konto w mBanku.
Kontakt: gg 10931
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Kupie 25 EUR na moneybookers albo gamebeookers. Zwracam zlotowki na konto w mBanku.
Kontakt: gg 10931 Chyba juz nieaktualne, udana wymiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|