Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 32 1 2 14 15 16 17 18 31 32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
kupie 40zl na MB, oddaje mBank, kontakt priv

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Kupie 95zl na MB - oddaje mBank
- piszcie na PW lub gg:1283021

Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Quote
Kupie 95zl na MB - oddaje mBank
- piszcie na PW lub gg:1283021

[color:"red"] DALEJ AKTUALNE !! [/color]

Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
Witam
Sprzedam 210 euro na Gb za kaske na inteligo lub mbank.
Jesli ktos sie boi to mozemy zrobic ze najpierw mi przelewa PLN za np 50 euro, ja daje euro, potem znowu PLN za 50 euro itd.
gg 5301216
na gg bede dzisiaj dopiero wieczorem
pozdrawiam
PS
Nie musi to byc koniecznie cala kwota.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
A ja potrzebuje 8.60 USD na E-gold. no niech bedzie 9 albo 10 USD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kontakt gg 4302482. dogadamy sie w jaki sposob dokonamy wymiany

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
A ja potrzebuje 8.60 USD na E-gold. no niech bedzie 9 albo 10 USD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kontakt gg 4302482. dogadamy sie w jaki sposob dokonamy wymiany

potrzebuje juz tylko 4-5 usd na e-gold. ale nadal potrzebuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Quote
Kupie 95zl na MB - oddaje mBank
- piszcie na PW lub gg:1283021

[color:"red"] DALEJ AKTUALNE !!! [/color]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
[color:"blue"]Witam![/color]

[color:"red"] Potrzebuje tym razem nieco mniejszą kwotę niż zwykle bo tylko 25zł na MONEYBOOKERS lub też może być w GAMEBOOKERS - oddaje oczywiscie jak zawsze w mBanku . [/color]

Osoby ktore znam lub ktore maja rekomendacje innych uzytkownikow na tym forum ze sa wiarygodne - moge wplacic pierwszy, wtedy nie ma problemu.

Jesli kogos nie znam albo ma malutki staz na forum i nikt o nim nie slyszal - wtedy ten ktos wplaca pierwszy.

Dla bezpieczenstwa mozemy sie dogadac przez priva jesli ktos sobie tego zyczy. Wiele osob z tego tematu juz wie ze jestem bezpieczny i mam rekomendacje z conajmniej 4/5 wymian.

Odezwijcie sie na [color:"green"]GG: 5314622[/color] - i tylko ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> lub napiszcie na priva.

Zależy mi bardzo na czasie dlatego zapraszam do szybkiej wymiany.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Quote
[color:"blue"]Witam![/color]

[color:"red"] Potrzebuje tym razem nieco mniejszą kwotę niż zwykle bo tylko 25zł na MONEYBOOKERS lub też może być w GAMEBOOKERS - oddaje oczywiscie jak zawsze w mBanku . [/color]

Osoby ktore znam lub ktore maja rekomendacje innych uzytkownikow na tym forum ze sa wiarygodne - moge wplacic pierwszy, wtedy nie ma problemu.

Jesli kogos nie znam albo ma malutki staz na forum i nikt o nim nie slyszal - wtedy ten ktos wplaca pierwszy.

Dla bezpieczenstwa mozemy sie dogadac przez priva jesli ktos sobie tego zyczy. Wiele osob z tego tematu juz wie ze jestem bezpieczny i mam rekomendacje z conajmniej 4/5 wymian.

Odezwijcie sie na [color:"green"]GG: 5314622[/color] - i tylko ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> lub napiszcie na priva.

Zależy mi bardzo na czasie dlatego zapraszam do szybkiej wymiany.

NIEAKTUALNE - wymiana z uzytkownikiem Dev przebiegla bez zarzutow Polecam.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
[quote
NIEAKTUALNE - wymiana z uzytkownikiem Dev przebiegla bez zarzutow Polecam. [/quote]

Potwierdzam, mila i szybka wymiana.

moja oferta wziac aktualna- kupie 40zl na MB, podbijac na gg, jesli nie znacie to na priv.

Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Nie rozumiem waszej wymiany ? obacj chcecie kase na MB ? wiec czymsie wymienialiscie ?

Jak cos to ja chetnie kupie 95zl oddaje na mBank

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
potrzebuje 4 badz 5 USD na e-gold. kontakt gg 4302482

Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
Witam.
Panowie pisze to, zeby przestrzec innych przed zlodziejem. Huj ktorego username na Gb jest Verbatim, wlasnie mnie oszukal. Przypuszczam, ze zrobil to nie pierwszy raz. Jesli ktos zostal przez tego gnoja oszukany, prosze o kontakt na gg 5301216. Dobierzemy sie hujowi do dupy. Juz napisalem do Gb z prosba o zablokowanie mu konta. Nastepnym krokiem bedzie zgloszenie tego faktu naPolicje. Czekam tylko na wiecej poszkodowanych...
Ivan Drago

Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
Z dobrze poinformowanego zrodla wiem, ze wielu forumowiczow zostalo oszukanych przez tego gnoja o ksywce Verbatim vel Grzehoo vel Zielu. Zamierzam sie wybrac do Starachowic i odebrac to co moje. Chetni ktorzy chca rowniez pojechac, proszeni sa o zglaszanie sie na gg 5301216. Omowimy termin wyjazdu i szczegoly. Trzeba zalozyc ze pobedziemy tam dwa, trzy dni wiec dobrze pomyslec o jakims noclegu itp. Ja bede jechal z Torunia, mozemy spotkac sie na trasie. Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
][color:"blue"]Witam![/color]

[color:"red"] Potrzebuje aktualnie 200zł na MONEYBOOKERS - oddaje oczywiscie jak zawsze w mBanku . [/color]

Osoby ktore znam lub ktore maja rekomendacje innych uzytkownikow na tym forum ze sa wiarygodne - moge wplacic pierwszy, wtedy nie ma problemu.

Jesli kogos nie znam albo ma malutki staz na forum i nikt o nim nie slyszal - wtedy ten ktos wplaca pierwszy.

Dla bezpieczenstwa mozemy sie dogadac przez priva jesli ktos sobie tego zyczy. Wiele osob z tego tematu juz wie ze jestem bezpieczny i mam rekomendacje z conajmniej 4/5 wymian.

Odezwijcie sie na [color:"green"]GG: 5314622[/color] - i tylko ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> lub napiszcie na priva.

Zależy mi bardzo na czasie dlatego zapraszam do szybkiej wymiany.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 197
K
member
member
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 197
Każdą ilośc na moneybookers kupię.

Jako ze pilnie potrzebuje a ryzyko wykluczam podaje do siebei namiary...

tel 0509444809

dom 0914358656 Szczecin

2855938 gg



Na mbank tylko narazie.

Zobaczymy co z tegoi wyjdzie

Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
a ja mam do was pytanie, jakie macie korzysci z tych wymian? jedna osoba oczywiscie taka ze potrzebuje szybko kasy i ja dostaje a ta druga? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a kolejne pytanie to takie kto pierwszy wplaca, osoba ktora prosi o pieniadze czy ta ktora je oferuje?
z gory dzieki za uswiadomienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
Kupie 130zl na moneybookers, place przez mbank.
gg: 2075309

Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
Kupie 25 EUR na moneybookers albo gamebeookers.
Zwracam zlotowki na konto w mBanku.

Kontakt: gg 10931

Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Kupie 25 EUR na moneybookers albo gamebeookers.
Zwracam zlotowki na konto w mBanku.

Kontakt: gg 10931

Chyba juz nieaktualne, udana wymiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 16 z 32 1 2 14 15 16 17 18 31 32

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,166
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1