|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86 |
Kupie 25 EUR na moneybookers albo gamebeookers. Zwracam zlotowki na konto w mBanku.
Kontakt: gg 10931 Transakcja z GUMOLEM przeprowadzona blyskawicznie. Wielkie DZIEX.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Pilnie potrzebuję 10 E na MB (ew GB), oddaje na mbank !! Kontakt na gg: 4617054
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
sprzedam ok 130 zeta na MB,w zamian chce mBank gg 2064826(często niewidoczny)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
sprzedam ok 130 zeta na MB,w zamian chce mBank gg 2064826(często niewidoczny) mila, szybka wymiana. polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
sprzedam ok 130 zeta na MB,w zamian chce mBank gg 2064826(często niewidoczny) mila, szybka wymiana. polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak jest,potwierdzam i również polecam w związku z tym moja oferta przestaje być aktualna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 197
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 197 |
Juz nieaktualne.
pkazalo sie ze mmoge wplacic do Pinnacle western union zwroca koszty z 3000 USD 120 dodali + bonus dla nowego 10% czyli na koncie mam 3420 usd. No ladnie. Tylko jak to pomnozyc teraz... he he.
A potem moge juz na moneybookers wyplacic i juz.
Pozdrawiam Kocobul
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
A ja nadal potrzebuje 4 USD na e-gold. plisss pomozcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
[color:"red"] Potrzebuje 10 zł na Moneybookers wzamian oddaje na Mbank kwote 12 zł. [/color]
Przelewam jako pierwszy( wziazku z tym ze mam mały staz na forum) Proszę o kontakt na pw tylko i wyłacznie osoby które juz robiły takie wymiany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 344 |
Sprzedam 439 zł na MB Jesli ktos jest zainteresowany pisac na priv.
Nie wysyłam 1 jesli komus nie pasuje prosze nie pisac.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 344 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 344 |
Mozna tez pisac na GG 7720005
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
człowieku nie licz na to że ktoś zaryzykuje wymiane czterech stów z osobą o jednym dniu stażu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Proponuje Moderatora o zmianę tematu na
Kupię, sprzedam, wymienię, oszukam MB <=> PLN [3]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 252 |
Kaukaz ja chce zostac oszukany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gg na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
wplacaj sobie do zlociszu na zmiane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak nie chcesz jako pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
[color:"red"] Potrzebuje 10 zł na Moneybookers wzamian oddaje na Mbank kwote 12 zł. [/color]
Przelewam jako pierwszy( wziazku z tym ze mam mały staz na forum) Proszę o kontakt na pw tylko i wyłacznie osoby które juz robiły takie wymiany.
nadal aktualne pomoże ktos bo chciałbym dzis cos zagrac na live
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49 |
yo yo pablo w huja lecisz, miales wziac dla mnie jeszcze 2 dyszki a tu huj, a szkoda bo ma gg goscia ktory sie chce wymienic..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49 |
sorki to mialo byc na pw ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49 |
wsumie to wadatego forum ze nie mozna edytowac, czy usuwac swojego ostatniego postu jak sie komus cos pomyli ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
Potrzebuje 10 zł na Moneybookers wzamian oddaje na Mbank kwote 12 zł.
Przelewam jako pierwszy( wziazku z tym ze mam mały staz na forum) Proszę o kontakt na pw tylko i wyłacznie osoby które juz robiły takie wymiany.
NIEAKTUALNE WYMIANA Z UŻYTKOWNIKIEM WHITE STAR
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|