|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114 |
kupie 250 zł na MB, wplacam na mbank, tylko osoby wiarygodne, ktore robily juz takie wymiany
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259 |
Kupie 20 zl na MB, kase dalbym tez na MB ale dopiero w piatek jak dotrze z mbanku. Jak ktos chcialby pomoc moje GG 2655381
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
Kupię 100zl na moneybookers, oddaje przelewem na konto bankowe 110zl prosze o kontakt na gg 6109536
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259 |
kupie 50 zł na MB, wpłacam na mBank. Prosze o kontakt na pw osoby, ktore juz robily takie wymiany. Moge wplacic pierwszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259 |
kupie 50 zł na MB, wpłacam na mBank. Prosze o kontakt na pw osoby, ktore juz robily takie wymiany. Moge wplacic pierwszy. Oferta dalej aktualna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40 |
Pilnie potrzebuję 20, lub 30zł na MB. Oddaję najdalej w poniedziałek, gdyż wtedy będę już miał pieniądze na koncie bankowym. Chętnych proszę o priv.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40 |
Ponawiam prośbę do odważnych, którzy nie boją się zamrozić kilkadziesiąt złotych na kilka dni. Zwracam oczywiście z procentem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312 |
Zamienię bony bet-at-home na kilka złotych MB lub Mbank.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Ponawiam prośbę do odważnych, którzy nie boją się zamrozić kilkadziesiąt złotych na kilka dni. Zwracam oczywiście z procentem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
pozdro wiesz co koles stuknij sie po mordzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Ponawiam prośbę do odważnych, którzy nie boją się zamrozić kilkadziesiąt złotych na kilka dni. Zwracam oczywiście z procentem
taaa jasne, napewno sie ktos znajdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Kupie jak najszybciej 50 euro / 200 zlotych na moneybookers. Oddaje na Inteligo. GG: 1452180 (z reguly niewidoczny).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Potrzebuje 6 euro na MB, oddaje na Inteligo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Potrzebuje 6 euro na MB, oddaje na Inteligo. prosze piac na priv lub email artbledo@op.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49 |
Kupie 40 pln na moneybookers, wpłacam pierwszy na Mbank!
Pilne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49 |
Kupie 40 pln na moneybookers, wpłacam pierwszy na Mbank!
Pilne kto byłby chętny to na prv lub 6168398
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49 |
Kupie 40 pln na moneybookers, wpłacam pierwszy na Mbank!
Pilne kto byłby chętny to na prv lub 6168398 nadal aktualne!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
radoslaw, wszyscy napewno widza twoja ofertei umieja czytac ze zrozumieniem i zrozumieli za pierwszym razem , nie musisz jej powtarzac 3 razy z rzedu !!! jesli nikt sie zglosil tzn ze nikt nie chce sie wymienic, i to ze napiszez to 3 razy z rzedu napewno nic nie zmieni !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49 |
radoslaw, wszyscy napewno widza twoja ofertei umieja czytac ze zrozumieniem i zrozumieli za pierwszym razem , nie musisz jej powtarzac 3 razy z rzedu !!! jesli nikt sie zglosil tzn ze nikt nie chce sie wymienic, i to ze napiszez to 3 razy z rzedu napewno nic nie zmieni !!! też prawda, sorki ale czasami tak jest komus zależy a akurat zainteresowanych brak, sorki ;-) Ps, nadal aktualne
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|