|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49 |
już nieaktualne wymiana z whitestar przebiegła super- dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
chetnie wymienie kase. Mam troche na gb i mb jesli by ktos byl chetny prosze o priv. Tylko zaufani z frajerami nie wymieniam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135 |
Witam
Mam 8,5zł na moneybookers, w zamian za 8.5zł na mbank, moje gg 1371354 (niewidoczny).
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Zamienię się 40$ lub 90$ na neteller w zamian oczekuje na moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507 |
hej w jakim banku masz konto
spojrz w moim arhciwum dokonalem na forum wiele wymian mysle ze jestem w czolowce pod wzgledem ilosci wymian jak bd chety apisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Mam 250 zlotych na Moneybookers.
Wymienie sie na MBANK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49 |
Przyjmę 50 pln na moneybookers, wysyłam pierwszy zaufanym userom, Mbank rzecz jasna ;-)
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135 |
Witam
Mam 8,5zł na moneybookers, w zamian za 8.5zł na mbank, moje gg 1371354 (niewidoczny).
Pozdrawiam nieaktualne, wymiana z użytkownikiem djek81 przebiegła wzorowo, POLECAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 49 |
Mam 250 zlotych na Moneybookers.
Wymienie sie na MBANK. wejdz na gg 6168398 bo mi cos pw nie dochodza do ciebie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Wymiana z uzytkownikiem norbik2 przebiegla bardzo sprawnie i bez problemow.
Polecam tego uzytkownika.
Mam jeszcze 120 zlotych na Moneybookers, wymienie sie na Mb, jak ktos zainteresowany niech pisze na GG: 7003320.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Wymiana z uzytkownikiem radoslav przebiegla bardzo sprawnie i bez problemow.
Polecam tego uzytkownika.
Mam jeszcze 80 zlotych na Moneybookers, wymienie sie na Mbank, jak ktos zainteresowany niech pisze na GG: 7003320.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 52 |
Mam 60E (237 zl) na Moneybookers wymienie na kase w polskim banku. Wysylam drugi, chyba, ze bedzie to ktos z dlugim stazem na forum majacy juz za soba kilka udanych tranzakcji na podobna kwote. Mile widziana osoba majaca konto w Inteligo, wtedy tranzakcja przebiegnie blyskawicznie, osoba z kontem w mBanku bedzie musiala zaczekac do nastepnego dnia, kiedy kasa do mnie dojdzie. Nie musze sie wyjmieniac z 1 osoba od razu za cala kwote 60E.
Jak mozna sparwdzic w historii tego watka mam juz za soba kilka udanych tranzakcji i 1 nieudana, w ktorej oszust wyludzil ode mnie 200 zl. Dlatego teraz juz jestem bardziej ostrozny.
Chetnych prosze o wyslanie PM z numerem GG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
mam 50 euro na moneybookers. W zamian przyjme 200zł na mBank. Wymieniałem się już kilka(kilkanaście) razy i nie było żadnych problemów. Wymienie się WYŁĄCZNIE z osobami , które już dokonały takich wymian, w przeciwnym razie 2 osoba wpłaca pierwsza.
Kontakt --->> PW, później podam GG
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 312 |
Wymienie się bonami bet-at-home za kaske na mbank lub moneybookers. g: 5531197
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 67 |
20zł na MB lub GB płace na Inteligo jeszcze moge 7zł z Mbanku kupić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Wymiana z uzytkownikiem Dulo przebiegla bardzo sprawnie i bez problemow.
Polecam tego uzytkownika.
Mam jeszcze 40 zlotych na Moneybookers, wymienie sie na Mbank, jak ktos zainteresowany niech pisze na GG: 7003320.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
mam 50 euro na moneybookers. W zamian przyjme 200zł na mBank. Wymieniałem się już kilka(kilkanaście) razy i nie było żadnych problemów. Wymienie się WYŁĄCZNIE z osobami , które już dokonały takich wymian, w przeciwnym razie 2 osoba wpłaca pierwsza.
Kontakt --->> PW, później podam GG nadal aktualne!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
mam 50 euro na moneybookers. W zamian przyjme 200zł na mBank. Wymieniałem się już kilka(kilkanaście) razy i nie było żadnych problemów. Wymienie się WYŁĄCZNIE z osobami , które już dokonały takich wymian, w przeciwnym razie 2 osoba wpłaca pierwsza.
Kontakt --->> PW, później podam GG nadal aktualne!!! pozostało mi jeszcze 90 zł na MB, chętnych zapraszam na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Przyjmę 125 zł na MB oddaję mbank, jak ktos się cofnie trochę to jestem pewny na 100% tak że jak ktos ma ochotę prosze o priv z gg. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114 |
mam 180 zł na MB, w zamian przyjmę na mbank
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|