Ciekawy zakład w Fortunie ( i u innych też): Chievo-Catania X 1.65 max. 1000 Kc
Ustawka na remis na 10 kolejek do końca ? Chyba ich porypało. Jeżeli sugerują, że na remis przyjmą za max.ok.65 zł. tzn że dzisiejsza peffka dnia: Chievo-Catania 1 lub 2 i zysk pewny.
Ciekawy zakład w Fortunie ( i u innych też): Chievo-Catania X 1.65 max. 1000 Kc
Ustawka na remis na 10 kolejek do końca ? Chyba ich porypało. Jeżeli sugerują, że na remis przyjmą za max.ok.65 zł. tzn że dzisiejsza peffka dnia: Chievo-Catania 1 lub 2 i zysk pewny.
nie wydaje mi się, doswiadczenie pokazuje ze kazdy remis poniżej 2.00 warto grac jesli ma byc remis, to będzie takie jest moje zdanie
Ciekawy zakład w Fortunie ( i u innych też): Chievo-Catania X 1.65 max. 1000 Kc
Ustawka na remis na 10 kolejek do końca ? Chyba ich porypało. Jeżeli sugerują, że na remis przyjmą za max.ok.65 zł. tzn że dzisiejsza peffka dnia: Chievo-Catania 1 lub 2 i zysk pewny.
nie wydaje mi się, doswiadczenie pokazuje ze kazdy remis poniżej 2.00 warto grac jesli ma byc remis, to będzie takie jest moje zdanie
To dlaczego jeszcze nie wycofują zakładu, jeżeli "ma być remis" A jest to sytuacja trochę nienormalna, jeżeli na remis jest kurs 1.65. Ale to tylko moje zdanie.
Zastanawia mnie (chociaż nadmieniam, że dwie kolejki temu takie rozumowanie mi się nie sprawdziło w przypadku Lecha) dlaczego w Betclic - czyli sponsorze Lecha - na remis mają najniższy kurs na rynku 3.4, gdy wiadomo że pół "świata" będzie dzisiaj Lecha grało.
Kilka sezonow temu tez byla podobna sytuacja w Serie A. Byl wtedy mecz Siena chyba Chievo,ale juz dobrze nie pamietam czy aby na pewno Chievo. Kursy na remis byly w granicach 1.50 wiekszosc bukow zdjela ten mecz z oferty.Gruba kase ludzie stawiali na X myslac ze walek. A Siena ten mecz wygrala. Takze zalecam ostroznosc.
Kilka sezonow temu tez byla podobna sytuacja w Serie A. Byl wtedy mecz Siena chyba Chievo,ale juz dobrze nie pamietam czy aby na pewno Chievo. Kursy na remis byly w granicach 1.50 wiekszosc bukow zdjela ten mecz z oferty.Gruba kase ludzie stawiali na X myslac ze walek. A Siena ten mecz wygrala. Takze zalecam ostroznosc.