|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
zaczynaja dzialac jak BAW ..... a moze to znak ze rosyjska mafia przejela biznes
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Eeeee no to jestem w szoku !!! Wystawili polski basket ! No to tego nie ma żaden inny buk (kiedyś chyba toto-mix się przymierzał ale zwątpili). Właśnie poszedł przelew do expa !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Jeszcze jedno pytanie, czy wpłaty na konto lub wypłaty z konta muszą być na lub z konta bankowego osoby zarejestrowanej w Expie?? wplaty nie musza byc (najwazniejsze zeby podac numer konta w expekcie osoby, na ktorej konto ma wplynac wplata) a co do wyplat to raczej juz chyba tylko na swoje tzn na wlasciciela konta w expekcie dzięki, ale nie wiesz czy z tymi wypłatami to na pewno??? ktoś jest pewny na 100%? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
na pewno!!
i wplaty tez nie powinny, bo sie zawsze mogą przyczepić ze chcesz prać pieniądze!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
no wplaty mozesz dokonywac z innego konta niz twoje (wiele razy tak robilem- no w sumie to ze 3 heh, ale nie bylo nigdy problemu) a z wyplaty MUSISZ robic do konta swojego, co to za problem zalozyc sobie konto np. darmowe w mbanku?
btw: o co chodzi z tym praniem maycj? :->
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Czy korzysta ktoś z mobilnego Expekta? Bo ja próbuje się GPRSem połączyć z tym linkiem wap.expekt.com i wyskakuje mi, że "brama nie odpowiada" ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Jak długa trwa wypłata kasy z expektu i czy sa jakies problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Jak długa trwa wypłata kasy z expektu i czy sa jakies problemy? kasa na następny dzień jest, żadnych problemów nie miałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Czy trzeba okazywac skan jakis dokumentów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
Czy trzeba okazywac skan jakis dokumentów nie trzeba
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Wie ktoś czy ta promocja bonus 100% jest nadal aktualna, czy skończyła się we wrześniu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
oj to cienko przedzie expekcik jak juz chca ludzi nacinac na cyrylice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a jak juz sie doczytasz to pewnie podkrecony na maxa poker, w ktorym na pewno wszystko stracisz. ech, szkoda slow. dzieki za wyjasnienia. pozdrawiam. a niby jaki oni mogą mieć w tym interes że Kowalski przegra a Iksiński wygra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
pokerroomy nie muszą mieć podkręconego pokera, zeby na nim zarabiac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
dokladnie przeciez pokeroomy robia niezla kase za prowizje od wygranych, jedyny walek jaki tam moze byc to jesli jacys gracze zrobia spoldzielnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
k...a mnie rozjebali.otoz zamiast za 2 zł wysłac kupon wysłało mi sie za 20zł(zapomniałem wstawic kropki).gdy juz wysałem kupon zorientowałem sie ze sie pomyliłem.wysłałem im maila o anulowanie kuponu-z wyjasnieniem.nic nie odpisywali mimo kolejnego do nich maila.po czym jak juz mi jeden mecz wjebał na 800zł-to odpisali ze nie mogli tego zrobic.zaloze sie ze jakby kupon wszedl to by go anulowali
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
hehe dobre, w sumie nie mieli obowiazku a jakby wszedl to by powiedzieli ze zgodnie z prosba zmienilismy stawke pana zakladu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
panowie szybkie pytanie czy jak przed 14 dzis w kredyt banku strzele przelew do expekta to zaksieguja dzis wieczorem, badz w sobote , czy dopiero w poniedzialek bedzie kasa na koncie w expie , prosze o szybka odpowiedz , z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Jak myslicie dojdzie dzisiaj kasa do expetka do 21 ?????Bo ja wysłałem przez bank przerlewem w środe po 15 i miałem nadzieje ze na dzisiaj dojdzie bo chciałbym jutro juz obstawic eleminacje ????????????
Z góry dzieki za odpowiedz !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Jakie są obecnie promocje dla nowych uczestników?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057 |
Cześć Kido
Promocja jest ze jak załozysz konto i wpłacisz 100 to drugą 100 dopisze ci buk jako bonus.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> PS Jak bedziesz chciał skorzystac to pisz na priv pomoge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka