Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19
#376575 03/10/2005 23:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
zaczynaja dzialac jak BAW ..... a moze to znak ze rosyjska mafia przejela biznes

Bonus: Unibet
#376576 04/10/2005 07:26
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Eeeee no to jestem w szoku !!! Wystawili polski basket ! No to tego nie ma żaden inny buk (kiedyś chyba toto-mix się przymierzał ale zwątpili).
Właśnie poszedł przelew do expa !

#376577 04/10/2005 10:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Quote
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Jeszcze jedno pytanie, czy wpłaty na konto lub wypłaty z konta muszą być na lub z konta bankowego osoby zarejestrowanej w Expie??

wplaty nie musza byc (najwazniejsze zeby podac numer konta w expekcie osoby, na ktorej konto ma wplynac wplata)
a co do wyplat to raczej juz chyba tylko na swoje tzn na wlasciciela konta w expekcie

dzięki, ale nie wiesz czy z tymi wypłatami to na pewno??? ktoś jest pewny na 100%? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#376578 04/10/2005 11:38
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
na pewno!!

i wplaty tez nie powinny, bo sie zawsze mogą przyczepić ze chcesz prać pieniądze!!

#376579 04/10/2005 12:27
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
no wplaty mozesz dokonywac z innego konta niz twoje (wiele razy tak robilem- no w sumie to ze 3 heh, ale nie bylo nigdy problemu) a z wyplaty MUSISZ robic do konta swojego, co to za problem zalozyc sobie konto np. darmowe w mbanku?

btw: o co chodzi z tym praniem maycj? :->

#376580 04/10/2005 15:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Czy korzysta ktoś z mobilnego Expekta? Bo ja próbuje się GPRSem połączyć z tym linkiem wap.expekt.com i wyskakuje mi, że "brama nie odpowiada" ;/

#376581 05/10/2005 13:46
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Jak długa trwa wypłata kasy z expektu i czy sa jakies problemy?

#376582 05/10/2005 14:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Jak długa trwa wypłata kasy z expektu i czy sa jakies problemy?
kasa na następny dzień jest, żadnych problemów nie miałem...

#376583 05/10/2005 17:42
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Czy trzeba okazywac skan jakis dokumentów

#376584 05/10/2005 18:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Quote
Czy trzeba okazywac skan jakis dokumentów

nie trzeba

#376585 05/10/2005 21:47
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Wie ktoś czy ta promocja bonus 100% jest nadal aktualna, czy skończyła się we wrześniu?

#376586 06/10/2005 06:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
oj to cienko przedzie expekcik jak juz chca ludzi nacinac na cyrylice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a jak juz sie doczytasz to pewnie podkrecony na maxa poker, w ktorym na pewno wszystko stracisz. ech, szkoda slow. dzieki za wyjasnienia. pozdrawiam.

a niby jaki oni mogą mieć w tym interes że Kowalski przegra a Iksiński wygra?

#376587 06/10/2005 08:55
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
pokerroomy nie muszą mieć podkręconego pokera, zeby na nim zarabiac.

#376588 06/10/2005 09:23
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
dokladnie przeciez pokeroomy robia niezla kase za prowizje od wygranych, jedyny walek jaki tam moze byc to jesli jacys gracze zrobia spoldzielnie

#376589 06/10/2005 17:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
k...a mnie rozjebali.otoz zamiast za 2 zł wysłac kupon wysłało mi sie za 20zł(zapomniałem wstawic kropki).gdy juz wysałem kupon zorientowałem sie ze sie pomyliłem.wysłałem im maila o anulowanie kuponu-z wyjasnieniem.nic nie odpisywali mimo kolejnego do nich maila.po czym jak juz mi jeden mecz wjebał na 800zł-to odpisali ze nie mogli tego zrobic.zaloze sie ze jakby kupon wszedl to by go anulowali

#376590 06/10/2005 18:55
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
hehe dobre, w sumie nie mieli obowiazku a jakby wszedl to by powiedzieli ze zgodnie z prosba zmienilismy stawke pana zakladu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#376591 07/10/2005 09:32
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
panowie szybkie pytanie czy jak przed 14 dzis w kredyt banku strzele przelew do expekta to zaksieguja dzis wieczorem, badz w sobote , czy dopiero w poniedzialek bedzie kasa na koncie w expie , prosze o szybka odpowiedz , z gory dziekuje

#376592 07/10/2005 17:39
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Jak myslicie dojdzie dzisiaj kasa do expetka do 21 ?????Bo ja wysłałem przez bank przerlewem w środe po 15 i miałem nadzieje ze na dzisiaj dojdzie bo chciałbym jutro juz obstawic eleminacje ????????????



Z góry dzieki za odpowiedz !!

#376593 07/10/2005 22:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Jakie są obecnie promocje dla nowych uczestników?

#376594 07/10/2005 23:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
Cześć Kido

Promocja jest ze jak załozysz konto i wpłacisz 100 to drugą 100 dopisze ci buk jako bonus.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
PS Jak bedziesz chciał skorzystac to pisz na priv pomoge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1