Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
ano ulegnie smile
tym bardziej, ze w tygodniu bedziesz mial kilka meczow wiecej wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
no i dostałem piękne lanie od Kobaya smile a najgorsze jest to że trzech zawodników mam kontuzjowanych, mam nadzieję że bez nich uporam się w tym tygodniu z Lucky Timis smile


[Linked Image]


[Linked Image]

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
I liga:

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Polskignom od 3 tygodni nie zmienil skladu.
Pisalem do niego 4 razy, nadal nie zmienia.

Mamy więc 1 kandydata do spadku. Przykre.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
W I lidze aktywność tak się przedstawia:

[Linked Image]

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
tabela 1 ligi:

[Linked Image]

Sytuacja jest już dośc klarowna jeśli chodzi o co kto walczy - mogarycz i Venon o 1-2 i wolny los w 1 rundzie PO, potem jest w sumie 6 podobnych ekip z których 2 do play-off'u nie wejdą a spadek im nie grozi, a następnie trójka g00niek, popon i gobel z której to 1 osoba obok gnoma spadnie do 2 ligi...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
III liga

tu sprawa jest jasna, od dłuższego czasu rządzi i dzieli Kobay i jego zespół NapierdalatoryKobaya smile dalej grupka pościgowa amiralen,dewoj i buczy, a za nimi kolejna grupka: heniek, Młody Gniewny, Birdman no i ja wink Lucky i Oki walczą o dołączenie do tej drugiej grupki, a Bart i 12-latek walczą o przedostatnią lokatę laugh


[Linked Image]


[Linked Image]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Wiecie moze czemu Gilbert Arenas z Washington nie gra?. Nie ma zadnej kontuzji, a ladnie punktowal

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Jest zawieszony przez NBA za zabawy z bronią wink

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
A to menda jedna tongue

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Oddam w dobre ręce Danny'ego Grangera oraz paru innych zawodników (w trading block lista).

Szukam zaś dobrego F.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Sports Home Help Rules Viewing Info for League: mecz.pl II (ID# 249058)

czy PioKing & Hokuy to się z nami jeszcze bawią czy to druzyny widma z poblokowanymi ustawieniami ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
o.k. drużyny zostały poblokowane przy najlepszych ustawienach w chwili obecnej.

managerom od siedmiu boleści powinno być wstyd... smirk

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
kosz Końcowa tabela sezonu zasadniczego FANTASY NBA mecz.pl II 2009/10:

[Linked Image]

kosz pary Play Off:

[Linked Image]

gratuluje wszystkim, którzy awansowali do najwyższej fazy rozgrywek aplauz sam jestem bardzo zadowolony z pierwszego miejsca i awansu do pierwszej ligi wraz z Smoke Raiders. suma sumarum należało nam się, gdyż mieliśmy równo taki sam końcowy bilans, teraz będzie tylko smaczek walki w PO.
in minus i dobrze, że spada Piomil który nie zmieniał składu, oraz Hokuy, który o dziwo popełniając podobne 'świństwo' zajął miejsce przed termii ( który notabene jednak nie powinien spaść, ponieważ bawił się do końca i uczciwie).

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
A ile druzyn spada?. Ja teraz gram z Hokuy o utrzymanie czy jak? wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
pytanko poniewaz gram w to 1. raz. z postow powyzej wnioskuje ze awansuje dwojka po sezonie zasadniczym? jesli tak to po co play off?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Jeśli to prawda to skwituje to tylko jednym słowem bezsens. Znaczy się, że właśnie oddałem awans w bezpośrednim meczu z Amiralenem. Po diabła trzymałem np. kontuzjowanych Marca Gasola i Stuckeya ? Wziąłbym kogoś kto by zrobił te parę punktów i może bloki, a tak ? Trzymałem go na PO, które jest grą o nic smirk

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Panowie nie ma to jak dobra zabawa bez końcowej znajomości reguł... prawda ? piwo

regulamin jest prosty jak budowa cepa... wink dwie drużyny awansują, dwie drużyny spadają, a to wszystko po sezonie
zasadniczym. Play Offy są dla czystego funu w II i w III lidze, gdyż jak wiadomo to w pierwszej walczy się o prymat.

pozdr, kosz

p.s.
@termii - co do Ciebie, to moim zdaniem nie spadniesz, przez to, że dwie osoby z II ligi już ja olały... co za tym idzie
spadają automatycznie, ustale to jeszcze z naczelnim komisarzem wszechlig.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
PO nie obrazuje tak "umiejetnosci i wiedzy" jak sezon zasadniczy. W PO przez 1-2 slabsze mecze 1-2 twoich graczy mozesz zostac juz calkowcie skreslony w dalszej rywalizacji. A w sezonie zasadniczym wykazujesz sie w dluzszej perspektywie czasu, co jest zdecydowanie bardziej sprawiedliwe i oddajace kto rzeczywiscie w tym roku pokazal sie z najlepszej strony, najlepiej wybral w Drafcie, dokonywal dobrych ruchow przez te 20-kilka tygodni.

przynajmniej ja to tak rozumiem wink

a po co PO? Pewnie, zeby te zabawe jeszcze troszke pociagnac, bo jest spoko laugh


btw, gratulacje dla Baqu i Smoke za najlepszy bilans i awans piwo zasluzyli sobie wink

i dzieki wszystkim, aktywnym, za zabawe piwo

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, betowiec, Akhu), 2,624 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1