|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
ano ulegnie  tym bardziej, ze w tygodniu bedziesz mial kilka meczow wiecej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
no i dostałem piękne lanie od Kobaya  a najgorsze jest to że trzech zawodników mam kontuzjowanych, mam nadzieję że bez nich uporam się w tym tygodniu z Lucky Timis  [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Polskignom od 3 tygodni nie zmienil skladu. Pisalem do niego 4 razy, nadal nie zmienia.
Mamy więc 1 kandydata do spadku. Przykre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
W I lidze aktywność tak się przedstawia: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
tabela 1 ligi: [ Linked Image] Sytuacja jest już dośc klarowna jeśli chodzi o co kto walczy - mogarycz i Venon o 1-2 i wolny los w 1 rundzie PO, potem jest w sumie 6 podobnych ekip z których 2 do play-off'u nie wejdą a spadek im nie grozi, a następnie trójka g00niek, popon i gobel z której to 1 osoba obok gnoma spadnie do 2 ligi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
III liga tu sprawa jest jasna, od dłuższego czasu rządzi i dzieli Kobay i jego zespół NapierdalatoryKobaya  dalej grupka pościgowa amiralen,dewoj i buczy, a za nimi kolejna grupka: heniek, Młody Gniewny, Birdman no i ja  Lucky i Oki walczą o dołączenie do tej drugiej grupki, a Bart i 12-latek walczą o przedostatnią lokatę  [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Wiecie moze czemu Gilbert Arenas z Washington nie gra?. Nie ma zadnej kontuzji, a ladnie punktowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Jest zawieszony przez NBA za zabawy z bronią 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
A to menda jedna 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oddam w dobre ręce Danny'ego Grangera oraz paru innych zawodników (w trading block lista).
Szukam zaś dobrego F.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Sports Home Help Rules Viewing Info for League: mecz.pl II (ID# 249058)
czy PioKing & Hokuy to się z nami jeszcze bawią czy to druzyny widma z poblokowanymi ustawieniami ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
o.k. drużyny zostały poblokowane przy najlepszych ustawienach w chwili obecnej. managerom od siedmiu boleści powinno być wstyd... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Końcowa tabela sezonu zasadniczego FANTASY NBA mecz.pl II 2009/10:[ Linked Image] pary Play Off:[ Linked Image] gratuluje wszystkim, którzy awansowali do najwyższej fazy rozgrywek sam jestem bardzo zadowolony z pierwszego miejsca i awansu do pierwszej ligi wraz z Smoke Raiders. suma sumarum należało nam się, gdyż mieliśmy równo taki sam końcowy bilans, teraz będzie tylko smaczek walki w PO. in minus i dobrze, że spada Piomil który nie zmieniał składu, oraz Hokuy, który o dziwo popełniając podobne 'świństwo' zajął miejsce przed termii ( który notabene jednak nie powinien spaść, ponieważ bawił się do końca i uczciwie).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
A ile druzyn spada?. Ja teraz gram z Hokuy o utrzymanie czy jak? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
pytanko poniewaz gram w to 1. raz. z postow powyzej wnioskuje ze awansuje dwojka po sezonie zasadniczym? jesli tak to po co play off?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Jeśli to prawda to skwituje to tylko jednym słowem bezsens. Znaczy się, że właśnie oddałem awans w bezpośrednim meczu z Amiralenem. Po diabła trzymałem np. kontuzjowanych Marca Gasola i Stuckeya ? Wziąłbym kogoś kto by zrobił te parę punktów i może bloki, a tak ? Trzymałem go na PO, które jest grą o nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Panowie nie ma to jak dobra zabawa bez końcowej znajomości reguł... prawda ?  regulamin jest prosty jak budowa cepa...  dwie drużyny awansują, dwie drużyny spadają, a to wszystko po sezonie zasadniczym. Play Offy są dla czystego funu w II i w III lidze, gdyż jak wiadomo to w pierwszej walczy się o prymat. pozdr,  p.s. @termii - co do Ciebie, to moim zdaniem nie spadniesz, przez to, że dwie osoby z II ligi już ja olały... co za tym idzie spadają automatycznie, ustale to jeszcze z naczelnim komisarzem wszechlig.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
PO nie obrazuje tak "umiejetnosci i wiedzy" jak sezon zasadniczy. W PO przez 1-2 slabsze mecze 1-2 twoich graczy mozesz zostac juz calkowcie skreslony w dalszej rywalizacji. A w sezonie zasadniczym wykazujesz sie w dluzszej perspektywie czasu, co jest zdecydowanie bardziej sprawiedliwe i oddajace kto rzeczywiscie w tym roku pokazal sie z najlepszej strony, najlepiej wybral w Drafcie, dokonywal dobrych ruchow przez te 20-kilka tygodni. przynajmniej ja to tak rozumiem  a po co PO? Pewnie, zeby te zabawe jeszcze troszke pociagnac, bo jest spoko  btw, gratulacje dla Baqu i Smoke za najlepszy bilans i awans  zasluzyli sobie  i dzieki wszystkim, aktywnym, za zabawe 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|