|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
wiecie czy juz grał berlocq ? Grał. Przegrał 0/6 1/6
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Chociaz stoisz po "zlej stronie Rzeszowa" to masz 100% racji. GGL lam  zlej stronie Rzeszowa hmmmmm a to ciekawe tylko w wynikach jakos sie to nie przeklada .. Pamietaj Od 1905 roku Rzeszow jest NASZ  Wyniki wynikami - u nas w klubie dopiero w tym roku nastala szansa na wyjscie na prosta, bo przez baaaardzo dlugi czas zarzadzal nim byly TW - Franek. Chociaz i tak te wyniki tylko w ostatnich 2-3 sezonach macie lepsze, wczesniej byly na nasza korzysc. Co by nie mowic to obie druzyny sa slabe i ponad przecietnosc [czyt. II liga] nie wyjda. Niestety nie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
GGL break 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
wiecie czy juz grał berlocq ? Grał. Przegrał 0/6 1/6 dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
2,50 na Istomina  o czyms nie wiem? chyba nie wiesz, że przegra  aha  ja tam widze 50-50, moze biorac pod uwage ze uzbek ostatnio kreczowal minimalnie wieksze szanse ma Russell.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
no rzygi go chyba obudzily:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520 |
To puchar Chorwacji, a puchary .... wiadomo suchary, według mnie mecz na pograniczu 1-2 bramek. To ciekawy mecz, gdyby Green Street Hooligans był Chorwacką produkcją to zamiast WHU i Millwall mielibyśmy własnie te dwie ekipy. Prędzej "jedynka" niż over. Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Sergiej Set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
To puchar Chorwacji, a puchary .... wiadomo suchary, według mnie mecz na pograniczu 1-2 bramek. To ciekawy mecz, gdyby Green Street Hooligans był Chorwacką produkcją to zamiast WHU i Millwall mielibyśmy własnie te dwie ekipy. Prędzej "jedynka" niż over. Powodzenia. spoko, dzieki za opinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
2,50 na Istomina  o czyms nie wiem? chyba nie wiesz, że przegra  aha  ja tam widze 50-50, moze biorac pod uwage ze uzbek ostatnio kreczowal minimalnie wieksze szanse ma Russell. i tak właśnie bukmacherzy to ocenili, teraz kurs to już kwestia zainwestowanych w Russella kwot.. Sam mam Amerykańca więc odkrywczych opinii się ode mnie nie spodziewaj. Gra u siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Chociaz stoisz po "zlej stronie Rzeszowa" to masz 100% racji. GGL lam  zlej stronie Rzeszowa hmmmmm a to ciekawe tylko w wynikach jakos sie to nie przeklada .. Pamietaj Od 1905 roku Rzeszow jest NASZ  Wyniki wynikami - u nas w klubie dopiero w tym roku nastala szansa na wyjscie na prosta, bo przez baaaardzo dlugi czas zarzadzal nim byly TW - Franek. Chociaz i tak te wyniki tylko w ostatnich 2-3 sezonach macie lepsze, wczesniej byly na nasza korzysc. Co by nie mowic to obie druzyny sa slabe i ponad przecietnosc [czyt. II liga] nie wyjda. Niestety nie.. zobacz ostatnie wyniki bez hajduka wygrywamy z liderem Nieciecza , Swit remis po kontrowersyjnym rzucie wolnym .. jestesmy jednym glownych kandydatow.. jest wiara sa pieniadze . i wiem ze w klubie w kiedys zakladalsmy stowarzyszenie kibicow resovi... szukania zawodnikow po wioskach, sponosrzy itp..(to te czasy jak zaroalismy wam murawe samochodem  ) wszystko bylo robione by awansowac jak najwyzej udalo sie ..2 liga jak narazie wysmienice.. .. nie widze przeszkod na zajecie 2 miesja w lidze...a wam pomoze hetman bo bez licencji zajmnie ostatnie miejsce wiec uda sie Stal utrzymac na 16 miejscu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ggl co odwala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
GGL  buhhahhaah
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
lopez  xD
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
zobacz ostatnie wyniki bez hajduka wygrywamy z liderem Nieciecza , Swit remis po kontrowersyjnym rzucie wolnym .. jestesmy jednym glownych kandydatow.. jest wiara sa pieniadze . i wiem ze w klubie w kiedys zakladalsmy stowarzyszenie kibicow resovi... szukania zawodnikow po wioskach, sponosrzy itp..(to te czasy jak zaroalismy wam murawe samochodem  ) wszystko bylo robione by awansowac jak najwyzej udalo sie ..2 liga jak narazie wysmienice.. .. nie widze przeszkod na zajecie 2 miesja w lidze...a wam pomoze hetman bo bez licencji zajmnie ostatnie miejsce wiec uda sie Stal utrzymac na 16 miejscu Z tego co wiem to wasza murawa byla zaorana autem, a nie nasza  My tez mielismy pieniadze, ambicje, ale zawsze ktos nas dymal jezeli chodzi o awans i to niekoniecznie w sportowej walce. Wyniki wynikami - przekonamy sie na koniec sezonu. Na moje nie awansujecie. Mnie spadek mojej Stali nie zdziwi, bo czasami trzeba siegnac dna zeby bylo lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
GGL z 40-15 oddał, 3sp miał 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2009
Posty: 688 |
Jaki był główny argument aby grać Lopeza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
Chakvetadze czy Drumm ?? ktos ma jakies opinie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|