Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 39 1 2 10 11 12 13 14 38 39
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by Luc Nilis
wiecie czy juz grał berlocq ?

Grał. Przegrał 0/6 1/6

Bonus: Unibet
NiUNiU #3768944 24/03/2010 22:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
2 BP ggl

NiUNiU #3768945 24/03/2010 22:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by NiUNiU
Originally Posted by iti
Originally Posted by NiUNiU
teraz ggl lammmmmmmmmmmm

Chociaz stoisz po "zlej stronie Rzeszowa" to masz 100% racji. GGL lam grin


zlej stronie Rzeszowa hmmmmm a to ciekawe tylko w wynikach jakos sie to nie przeklada .. Pamietaj Od 1905 roku Rzeszow jest NASZ smile

Wyniki wynikami - u nas w klubie dopiero w tym roku nastala szansa na wyjscie na prosta, bo przez baaaardzo dlugi czas zarzadzal nim byly TW - Franek. Chociaz i tak te wyniki tylko w ostatnich 2-3 sezonach macie lepsze, wczesniej byly na nasza korzysc. Co by nie mowic to obie druzyny sa slabe i ponad przecietnosc [czyt. II liga] nie wyjda. Niestety nie..

iti #3768946 24/03/2010 22:45
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
GGL break smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Sergio1
Originally Posted by Luc Nilis
wiecie czy juz grał berlocq ?

Grał. Przegrał 0/6 1/6
dzieki

Jimmy #3768948 24/03/2010 22:46
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by mat2000
2,50 na Istomina shocked

o czyms nie wiem?
chyba nie wiesz, że przegra grin

aha wink

ja tam widze 50-50, moze biorac pod uwage ze uzbek ostatnio kreczowal minimalnie wieksze szanse ma Russell.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
no rzygi go chyba obudzily:D

Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
Originally Posted by **Łuki**
Dinamo Zagreb - Hajduk

To puchar Chorwacji, a puchary .... wiadomo suchary, według mnie mecz na pograniczu 1-2 bramek. To ciekawy mecz, gdyby Green Street Hooligans był Chorwacką produkcją to zamiast WHU i Millwall mielibyśmy własnie te dwie ekipy. Prędzej "jedynka" niż over. Powodzenia.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Sergiej Set smile

RaviR #3768952 24/03/2010 22:48
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by RaviR
Originally Posted by **Łuki**
Dinamo Zagreb - Hajduk

To puchar Chorwacji, a puchary .... wiadomo suchary, według mnie mecz na pograniczu 1-2 bramek. To ciekawy mecz, gdyby Green Street Hooligans był Chorwacką produkcją to zamiast WHU i Millwall mielibyśmy własnie te dwie ekipy. Prędzej "jedynka" niż over. Powodzenia.

spoko, dzieki za opinie piwo

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by mat2000
2,50 na Istomina shocked

o czyms nie wiem?
chyba nie wiesz, że przegra grin

aha wink

ja tam widze 50-50, moze biorac pod uwage ze uzbek ostatnio kreczowal minimalnie wieksze szanse ma Russell.
i tak właśnie bukmacherzy to ocenili, teraz kurs to już kwestia zainwestowanych w Russella kwot.. Sam mam Amerykańca więc odkrywczych opinii się ode mnie nie spodziewaj. Gra u siebie smile

iti #3768955 24/03/2010 22:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by iti
Originally Posted by NiUNiU
Originally Posted by iti
Originally Posted by NiUNiU
teraz ggl lammmmmmmmmmmm

Chociaz stoisz po "zlej stronie Rzeszowa" to masz 100% racji. GGL lam grin


zlej stronie Rzeszowa hmmmmm a to ciekawe tylko w wynikach jakos sie to nie przeklada .. Pamietaj Od 1905 roku Rzeszow jest NASZ smile

Wyniki wynikami - u nas w klubie dopiero w tym roku nastala szansa na wyjscie na prosta, bo przez baaaardzo dlugi czas zarzadzal nim byly TW - Franek. Chociaz i tak te wyniki tylko w ostatnich 2-3 sezonach macie lepsze, wczesniej byly na nasza korzysc. Co by nie mowic to obie druzyny sa slabe i ponad przecietnosc [czyt. II liga] nie wyjda. Niestety nie..


zobacz ostatnie wyniki bez hajduka wygrywamy z liderem Nieciecza , Swit remis po kontrowersyjnym rzucie wolnym .. jestesmy jednym glownych kandydatow.. jest wiara sa pieniadze . i wiem ze w klubie w kiedys zakladalsmy stowarzyszenie kibicow resovi... szukania zawodnikow po wioskach, sponosrzy itp..(to te czasy jak zaroalismy wam murawe samochodem tongue ) wszystko bylo robione by awansowac jak najwyzej udalo sie ..2 liga jak narazie wysmienice.. .. nie widze przeszkod na zajecie 2 miesja w lidze...a wam pomoze hetman bo bez licencji zajmnie ostatnie miejsce wiec uda sie Stal utrzymac na 16 miejscu

NiUNiU #3768957 24/03/2010 23:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
GSM volandri

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
ggl co odwala laugh

NiUNiU #3768959 24/03/2010 23:01
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
GGL laugh buhhahhaah

NiUNiU #3768960 24/03/2010 23:02
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
lopez puke xD

NiUNiU #3768961 24/03/2010 23:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by NiUNiU
zobacz ostatnie wyniki bez hajduka wygrywamy z liderem Nieciecza , Swit remis po kontrowersyjnym rzucie wolnym .. jestesmy jednym glownych kandydatow.. jest wiara sa pieniadze . i wiem ze w klubie w kiedys zakladalsmy stowarzyszenie kibicow resovi... szukania zawodnikow po wioskach, sponosrzy itp..(to te czasy jak zaroalismy wam murawe samochodem tongue ) wszystko bylo robione by awansowac jak najwyzej udalo sie ..2 liga jak narazie wysmienice.. .. nie widze przeszkod na zajecie 2 miesja w lidze...a wam pomoze hetman bo bez licencji zajmnie ostatnie miejsce wiec uda sie Stal utrzymac na 16 miejscu

Z tego co wiem to wasza murawa byla zaorana autem, a nie nasza wink My tez mielismy pieniadze, ambicje, ale zawsze ktos nas dymal jezeli chodzi o awans i to niekoniecznie w sportowej walce. Wyniki wynikami - przekonamy sie na koniec sezonu. Na moje nie awansujecie. Mnie spadek mojej Stali nie zdziwi, bo czasami trzeba siegnac dna zeby bylo lepiej.

NiUNiU #3768962 24/03/2010 23:02
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
GGL z 40-15 oddał, 3sp miał laugh laugh

Jimmy #3768963 24/03/2010 23:03
Dołączył: May 2009
Posty: 688
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 688
Jaki był główny argument aby grać Lopeza?

Jimmy #3768964 24/03/2010 23:04
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Chakvetadze czy Drumm ?? ktos ma jakies opinie

Strona 12 z 39 1 2 10 11 12 13 14 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1