pozdrowienia"> pozdrowienia">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
no ja tak robie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrowienia

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
[*] Pamietajcie jednak ze Sparta to dzis najbardziej popularny typ.. gdzie sie nie spojrzy wszyscy cisna na 1-ke.. - ja jednak ostrzegam przed tym typem, wlasnie z uwagi na to ze czesto bywa tak ze owczy ped zawodzi.. osobiscie zagram sobie tutaj niespodzianke na remisik - za mala stawke bo jednak zdecydowanym fawotytem sa hokeisci Sparty



Ps. Sparta niejednokrotnie w zeszlym sezonie zawodzila w meczach u siebie z teoretycznie slabszymi druzynami..dochodzi fakt iz jest to pierwsza kolejka = mozliwa niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
Rivaldinho nie motaj tongue

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
niespodzianki zawsze sa mozliwe to przeciesh sport, wiadomo. wlasnie o to chodzi zeby wytypowac mecz w ktorym jej nie bedzie. mysle ze ten mecz jest poparty dobra naliza i wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja tutaj na home win. ale w sporcie nie ma pewniakow zgoda. pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
oj widze ze Rivaldinho faktycznie nam tu niezle mota z tą Sparta, ale wydaje mi sie ze nie powinno byc dzis zle..nie ma to tamto dzis z Czech mozna sobie zagrac Sparte mimo tego ze jest najpopularniejszym typem, ale kurs jest naprawde dobry (1.48)...
nie ma sie co bac jakiegos tam Litvinova...
jak dla mnie jednak warte uwagi sa jeszcze dwa mecze, a mianowicie rownie popularne Kladno, ktore kto wie nawet czy nie zafunduje jakiegos pogromu ekipy z Budzejovic ktora ma problemy z bramkarzami. kursy na Kladno wahaja sie na ziemi od 1.7 do 1.8 i kto wie czy nie bedzie nawet tak, ze to wlasnie Kladno poradzi sobie duzo latwiej niz ta nasza Sparta.
mnie cos jeszcze kusi na ta Slavie, ktora co prawda gra na wyjezdzie we Vsetinie ale przed sezonem prascy dzialacze obiecuja poprawe jakosci gry Slavii, a wiec chyba mozna juz ich lapac od pierwszej kolejki. Gdzies tam Slavia u mnie sie pojawia ale te : Sparta i Kladno to jednak jak dla mnie najbardziej popularne i prawdopoodbne...

a co do tego, ze praktycznie gramy wszyscy te same mecze to chyba nie jest zle. ja osobiscie mam jakies takie dziwne odczucie, ze dzis moze byc naprawde piknie na hokejowych taflach Europy i mozna buki niezle oskubac. owszem probowalem cos odrzucac z moich zestawow, ale jest naprawde ciezko zarowno po analizie jak i przeczytaniu stron klubowych zrezygnowac z ktoregos meczu, bo zwyczajnie nikt nie wierzy w niepowodzenie.

moge sie zalozyc ze dzis najbardziej popularna "6-tka" to wlasnie z tego tematu: Sparta, Kladno oraz Frankfurt, Ambri, Zvolen i Trencin i co moze mam plakac ze gram te mecze tak jak wszyscy i ze moga nie wejsc...jejku jak nie wejdzie to trudno, ale jesli wejdzie to ....pijemy i sie bawimy...tylko, ze jest jeszcze druga strona medalu......
taka troche bardziej filozoficzna, ze nagle duzo ludzi zagra te wlasnie mecze, wejda wszystkie i jutro tlumy beda mialy wypchane portfele a na forum pojawia sie ludzie, ktorzy od razu uznaja ze sie znaja na hokeju bo jest prosty..bedziemy mieli tu tlumy fachowcow.....a np. sobota zweryfikuje ich umiejetnosci....taki scenariusz jest mozliwy, gdyz istnieje takie cos jak szczescie poczatkujacego, tak wiec nie ma to tamto tylko dzis trzeba grac Faworytow!!!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
zgadzam się w pełni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zycze wszystkim dzisiaj powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
dobrz enapisane LESTER pozdorawaim ciebei i kampusa; ja osobiscie zagralem zvolen sparte frankfurt ambri trzymajmy kciuki za naszych chlopakow:)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
oj slavia slavia, jak dla mnie falstart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
No chyba nadszedl czas poruszyc temat jutrzejszego mezu pardubic z karlovymi varami... mis sie wydaja ze mimo oslabienia mistrzowinie przystoi nei wygrac meczu u siebie na inauguracje tymbardizej ze sredniakiem z karlovych var...historia pokazuje rowniez ze pardubicom dobrze sie gra z nimi u sibi wiec wszytskei znaki wskazuja ze jutro bezie jedynka.... jakies sugestie i sprzeciwy.. co myslicie o tym meczu????

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
ja na razie sie ciesze z dzisiejszych wynikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> lepszejsze nie mogly byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wszystkim ktorzy stawiali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
no mi radosc toche posul pewnien telefon chlopaki chca mnei wywozic<SZOK> ...ale piwko chetnie wypije a nawet z cwiartke

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Sobota

HC Moeller Pardubice - HC Energie Karlovy Vary Poczatek meczu godz.17


Jak wiemy Pardubice stracily duzo w ofensywie na rzecz zawodnikow wracajacych do NHL jednak na szczescie dzialacze zadbali takze o to aby zakupic jakichs ciekawych graczy. Do takich na pewno naleza Jan Caloun oraz Peter Klouda, do tego jeszcze dochodzi byly napastnik Kladna Francisek a Mrazek.
Caloun czesc poprzedniego sezonu spedzil w Litvinovie, pozniej krotkie epizody w 1-szo ligowym Usti oraz rosyjskich Cerepovcu i Nowosibirsku. Jednak na uwage zaslugłuje 27 goli oraz 15 asyst jakie ten zawodnik zdolal zdobyc w zaledwie 30 meczach w Litvinovie w poprzednim sezonie. Ma on za soba wystepy w NHL, kilka dobrych lat spedzil w HJK Helsinki - spore wzmocnienie dla Pardubic
Klouda to wychowanek slowackiego Popradu gdzie gral do 2002, pozniej przeszedl do jednej z najsilniejszych druzyn na Slowacji, Zvolena. W porzednim sezonie w 70 rozegranych meczach zdobyl on 14 bramek oraz 28 asyst, co zasluguje na szczegolne uznanie. Jezeli dostosuje sie do poziomu ligi czeskiej to na pewno bedzie to wyrozniajacy sie zawodnik.


Karlove Vary zas pozbyly sie kilku doswiadczonych obroncow. W zamian przyszli m.in.:
Reznicek: obronca, wczesniej dwa dobre, rowne sezony w Sparcie Praga, duze wzmocnienie w mojej opinii.
Èechmánek - najwieksze wzomcnienie druzyny, Jeden z najlepszych czeskich bramkarzy ostanich lat. 4 sezony w NHL. Lata 2000-03 Philadelfia Flyers, 2003-04 LA Kings


Pardubice na pewno podejda do meczu mocno zmotywowane, by zaczac go od zwyciestwa na wlasnym lodzie, bronia w koncu tytulu mistrzowskiego. Nowi zawdonicy bede starali sie udowodnic swoja wartosc. W poprzednim sezonie na cztery mecze, 3 zakonczyly sie zwyciestwem Pardubic,a jedno, w Pardubicach po dogrywce wygraly Karlove Vary. Przedsezonowe mecze wskzauja na to ze bedzie to ciezki mecz-sprawdzian dla gospodarzy. Szanse Pardubic upatruje w tym iz goscie zagraja na pewno bez sentymentow i licze ze wlasnie wtedy gospodarze "ukaraja" ich za zbyt otwarta gre. Dlatego.

Pardubice - Karlovy Vary 1 1.61 7/10

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
Mimo oslabien w ataku kusza mnei te pardubice mistrzowi nei wypada nei wygrac na wlasnej tafli w pierwszej kolejce.... martwi mnei tylko osoba bramkarza w zespole z karlovych var jakies sugestie???

Dołączył: May 2004
Posty: 324
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 324
Sparta wygrala ,Liberec tez wiec Pardubice na starcie i to u siebie nie powinny odpuscic aby nie stracic pkt do czolowych druzyn ja to gram kurs tez bardzo ladny

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
Kampus a ty co pwoies na temat tych pardubic???

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
ja sobie je odpuszczam... ot tak nier lubie z abardzo na czechy grac... ale nie mowie ze to zly typ... po prostu wole zagrac lugano w szwajcarii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
no ja lugano tez zgralem plus zug i pardubice puscilem te 3 meczyki zobaczymy co ztego bedzie:)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
No to dzis moja ulubiona liga hokeja gra mianowicie CZESKA!

Zlin-Pilzno
Vitkov.-Pardubice
Slavia-Kladno
Kar.Vary-Znojmo
Liberec-Sparta
Litvinov-Vsetin
C.Budzie.-Trzyniec

Na pierwszy rzut oka wydaje sie ze wiekszosc emczy musi sie zakonczyc zwyciestwami gospodarz no i tak zapewne bedzie
Ja wybralem dzis kilka meczykow bo jest z czego wybierac.

Najpewniejszym dzis meczem dla mnie jest C.Budzie.-Trzyniec (1.82) oczywiscie na 1.Budziejovice w zeszlym sezonie na swoim boisku byly nie do pobicia gromily az milo teraz po znacznych wzmocnieniach graja z cienkim Trzyncem Tu bedzie podobnie jak wczoraj Prostejov, beniaminek 1 mecz przed wlasna publicznoscia Zdecydowanie 1 po kursie ok.1.8

Litvinov-Vsetin - hmm tu sie zastanawiam na tym jeszcze i co najbardziej mnie zastanawia ten remis Vsetinu z Slavia na swoim terenie...ale mecz meczowi nie rowny a u siebie Litvinov zazwyczja nie przgerywal ale tu moze byc wałek w zeszlym sezonie raz przegrali i raz wygrali (0:5) , (4:0) choc Litvinov rozegral bardzo dobry mecz w Sparcie a zarazem swietny mecz w wykonianiu bramkarz Litvinova,ciezko bedzie Vsetinovi cos strzelic...jak narazie NO BET

Vitkovice - Pardubice no to mamy rodzynek dzisiejszego dnia i jak dla mnie zdecydowanie 1. JA wiadomo Pardubice doznaly kilku oslabien niby zakupiono dobrych zawodnikow ale to juz nie to samo musza sie zgrac itp. wczoraj wymeczona wygrana w Karlovych.....ledwo ledwo 2:1 a dzis dzien po ciezkim meczu jada do bardzo ciezkiego terenu jakim sa Vitkovice u siebie ostatnie wyniki (4:2,5:2) 2 zwyciestwa Vitkovic u siebie z mocnymi wtedy PArdubicami teraz mamy inny zespol i mysle ze kurs 2.0 wart grania swoja droga lubie ten kurs szczesliwy jest jakis...klatwa mnie przesladuje 1.6-1.65 rzadko wchodza mi mecze z takim kursem:))

Slavia - Kladno niby pewna 1 ale Slavia musi sie rozkrecic czy ten wynik z Vsetinem to przypadek?? narazie NO BET

Ogolnie napewno dam cala kolejke na 1....bo w zasadzie w kazdym spotkaniu moze byc 1 i tak juz kilka razy bylo ale to za mala stawke

Podsumowujac:
C.Budzie.-Trzyniec 1 1.82 takze 1x
Vitkov.-Pardubice 1 2.03 takze 1x

Litvinov - Vsetin 1 1.56


ewentualnie Slavia lub ZLIN ale w ktoryms z tych 2 spotkan poprostu musi byc wałek poprostu musi.
Pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Ehhh, kusza te Budejovice, jak rzadko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kursik calkiem dobry, jesli chodzi o pierwsza kolejke to Trinec przegral u siebie, ale jak wiemy Libierec to bardzo dobra, stabilna druzyna. Budejovice w tegorocznym debiucie w lidze zremisowaly na wyjezdzie 4-4 w Kladnie strzelajac 2 bramki w ostatniej minucie spotkania, wie jakas sile ognia oni musze miec...
Trinec juz w porzednim sezonie gral slabo, zadnych spektakularnych, nowych transferow. Przeciwnik BARDZO zmotywowany do pierwszego zwyciestwa w lidze, grajacy u siebie. Dlatego

Ceske Budejovice - Trinec 1 1.82 - prof

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
Budejovice fkatycznei kuszacy mecz , druzyna ktora sie solidnie wzmocnila rpzed sezonem wymieniajac az 12 graczy, trinec jest slaba druzyna wszystko wiec wskazuje ze w tym meczu bedzie jedyneczka

Slavia - kladno Majaca wielkie aspiracej w tym seoznie slavia podejmuje u siebei zespol z kladna i mysle ze podrazniona wpadka w vsetinie powinna dzis bez problemu sie zrehabilitowac i pokonac na wlasnym boisku zespol z kladna

Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1