Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 20 1 2 3 4 5 6 19 20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
Jesli ktos moglby przyslac wynik koncowy meczu SLAVIA PRAHA-PLZEN z bramki ideii na numer 505-705-071,bylbym wdzieczny.Na 18 ide do pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
kurcze Litvinov przegrał ;( why ;(

Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
Wielkie dzieki BRADEK za wynik SLAVIA-PLZEN.Mam nadzieje ze Tobie tez cos weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 52
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 52
Litviniv dałem w ostatniej chwili z remisem i proszę -- remis !!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 125
B
member
member
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 125
Galactico <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />,najpierw polecasz zagrac Litvinov...... Potem jak już znasz wynik to piszesz, ze dałes z remisem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.... Trzeba było przed meczem napisac, że zmieniles zdanie i dałes z remisem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.... Znając wyniki najłatwiej jest pisać, że cos sie obstawiło.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Tak każdy potrafi, ale chyba nie o to chodzi na tym forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
Ludie zyjcie cos!!! To ze wczroaj nei powchodizlo nei znaczy ze mamy sie podawac... przeceiz zawsze nei moze siadac...

Na dzis z czech proponuje pardubice i sparte mysle ze budejovice odniosa w konca pierwsza porazke bo gdize jak nei na lodowisku sparty ...budejki do tej pory nie miali zbyt wymagajacych rywali neipokoic jedynie moze zwyciestwo w zeszlej kolejce z pardubicami ale to bylo na wlansym lodowisku i mysle ze dizs czas zanotowac pierwsza porazke...a co do pardubic z vsetinem to hcyba nei trzeb atego meczu opisywac poprostu pardubice sa duzo lepsza druzyna i mysle ze di spokonaja slabiutki vsetin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS ludziska obudzcie sie cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> bo czas ucieka a na forum cisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czas na typowanie bo foum umiera mam wrazenie ze prowadz tutaj na nim monolog co jest z wami do jsnej cholery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Myślę, że po piątkowym zwycięstwie nad Znojmo 5:2 Vitkovice dziś odniosą kolejne zwycięstwo, tym razem przyjdzie im stoczyć bój z drużyną Karlovych Var, która to w dotychczasowych meczach tylko raz zremisowała (0:0 ze Znojmo u siebie) a pozostałe mecze przegrała. Vitkovice po zwyciętwie nad Znojmem złapały wiatr w żagle i dziś rozjada swoich przeciwników, przypomnę, że Vitkovice w poprzednim sezonie doszły do półfinału rozgrywek czeskiej ekstraklasy eliminując po drodze Spartę Praga podczas gdy Karlove Vary nawet nie zakwalifikowały się do play-off. Wyniki z poprzednich sezonów również stawiaja Vitkovice w roli faworyta dzisiejszego spotkania. 7/10 że Vitkovice powiozą Karlove Vary, a kursik około 1,70. pozdro

Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
Witam,
moim skromnym zdaniem jednym z lepszych typow na dzis jest VITKOVICE-K.VARY - 1(1,69)Prof, K.V. nigdy nie błyszczły na wyjazdach a w tym sezonie po osłabieniach wydaje sie ,że beda walczyc bardziej o utrzymanie niz play off
Z drugiej strony Vitkovice, mocne w domu, co pokazały ze Znojmo w piatek. Typ 1 (7/10)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 23
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 23
Co mylicie o meczu Slavia - Vitkowice (1) i Vsetin - Kladno (2) ???? Wiecie co czego ja nie wiem?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 178
H
member
member
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 178
Quote
Co mylicie o meczu Slavia - Vitkowice (1) i Vsetin - Kladno (2) ???? Wiecie co czego ja nie wiem?

Dlaczego proponujesz 2 na Kladno w meczu z Vsetinem? Wydaje mi się, że są to dwa równie słabe zespoły przy czym Vsetin jest jeszcze bez zwycięztwa, czas na przełamanie, tym bardziej że Vsetin u siebie gra przyzwoicie dwa remisy z najsilniejszymi zespołami z Paragi. Prawdopodobnie pkt będzie zdobywał tylko u siebie właśnie z zespołami pokroju Kladna, ja tu zagram 1 do systemu kurs w prof. 2.51 więcej niż dobry - pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
Jesli ktos moglby przeslac wynik koncowy(!!!)hokeja VSETIN-ZNOJMO z bramki idei na numer 505-705-071 bylbym wdzieczny(2 zmaina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
Mam pytanie co myślą fachowcy od hokeja
o meczu Znojmo-Sparta Praga 2???
Sparta zawsze dobrze grała ze Znojmo a pozatym czas w końcu chyba na zwycięztwo na wyjeździe w regulaminowym czasie???

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144
Quote
Mam pytanie co myślą fachowcy od hokeja
o meczu Znojmo-Sparta Praga 2???
Sparta zawsze dobrze grała ze Znojmo a pozatym czas w końcu chyba na zwycięztwo na wyjeździe w regulaminowym czasie???
Sparta jest ostatnio w nie najlepszej formie. Kilku zawodników odeszło z druzyny i nie jest to już ten sam zespół co rok temu. Znojmo zawsze bardzo silne na własnym lodzie, a tym razem bedzie podwójnie zmotywowane, chcąc przerwać serie pięciu przegranych ze Spartą.
Myśle, że dzisiaj nadarza sie okazja do zwycięstwa gospodarzy, ale osobiście nie zagram tego meczu.
Dla mnie dzisiejszym typem jest spotkanie
Slavi - Liberec
To bedzie rewanż za zeszłoroczne upokorzenie w play off druzyny ze stolicy. Liberec wyeliminował Slavie z walki o tytuł. Ostatnia seria i forma Slavi pozwala na dużą dozę pewności, że dzisiaj zrobią wszystko, żeby pokazać Libercowi kto jest lepszy, a motywować nie bedzie trzeba nikogo.
Slavia wygra 6/10

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
Zgadzam sie z toba trzeciorzed co do meczu slavii w 100 procentach tez mi sie wydaje ze (chyba najlepsza) druzyna slabvii zrewanzuje sie u isbeie libercowi za zeszloroczna porazke w play-off poza tym jescze z czech pewnym emczeczem wydaja sie vitkovice krtore graja ze slabiutkim litvinowem ktory dodatku jest bardoz ooslabiony rpzez kontuzje i mysl ze nei powinno byc dziisaj w tym meczu innego wyniku niz wygranej gospodarzy:)

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
a co myślicie o meczu Zlin ? grają z ostatnią druzyną ligi na dodatek u siebie i chyba będąc na drugiej pozycji w tabeli nie powinni mieć problemów ? chciałbym jednak zasięgnąć opini kogoś kto dość mocno siedzi w czeskiej lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
Zlin to derby i to jeszcze po9 takim kursie dla mnei no bet zrestz wystarzcy spokrzec na ich pooprzednie sezony imecze rozegrnae miedzy soba.....

Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
jesli ktos moglby wyslac wynik koncowy VITKOVICE-LITVINOV z bramki idei na numer 505-705-071 bede wdzieczny(nocka od 18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 798
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Slavia.P-Liberec 1 Slavia jak narazie gra super jest to zespół który nie zawodzi i jest naprawdę w dużej formie, także dzis można spokojnie zagrac na 1.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ć.Budejovice-K.Vary 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Budejovice mój ulubiony zespół który jeszcze nie raz zamiesza, zespół walczący ambitny a przeciez to beniaminek strachu u nich nie widać :-)
A teraz takie przemyślenia i przeczucia:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Zlin-Vsetin x Zlin wydawało by sie ze to pewniak dnia lecz uważałbym na to spotkanie jak dla mnie no bet lecz skłaniam sie do remisu.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Plzen-Trinec x2 dlaczego tak zobaczycie po skończonym spotkaniu, napewno under :-)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i jeszcze jedno spotkanie który mnie interesuje: Znojmo-Sparta.P 1 Sparta.P wydawało by sie że tu 2 wchodzi lecz uwaga Znojmo gra całkiem przyzwoicie i tu myśle że bedzie dla niektórych nie miła niespodzianka.
To tyle na dziś Pozdrawiam serdecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> Ahoj :-) .

Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
Quote
Quote
Mam pytanie co myślą fachowcy od hokeja
o meczu Znojmo-Sparta Praga 2???
Sparta zawsze dobrze grała ze Znojmo a pozatym czas w końcu chyba na zwycięztwo na wyjeździe w regulaminowym czasie???
Sparta jest ostatnio w nie najlepszej formie. Kilku zawodników odeszło z druzyny i nie jest to już ten sam zespół co rok temu. Znojmo zawsze bardzo silne na własnym lodzie, a tym razem bedzie podwójnie zmotywowane, chcąc przerwać serie pięciu przegranych ze Spartą.
Myśle, że dzisiaj nadarza sie okazja do zwycięstwa gospodarzy, ale osobiście nie zagram tego meczu.
Dla mnie dzisiejszym typem jest spotkanie
Slavi - Liberec
To bedzie rewanż za zeszłoroczne upokorzenie w play off druzyny ze stolicy. Liberec wyeliminował Slavie z walki o tytuł. Ostatnia seria i forma Slavi pozwala na dużą dozę pewności, że dzisiaj zrobią wszystko, żeby pokazać Libercowi kto jest lepszy, a motywować nie bedzie trzeba nikogo.
Slavia wygra 6/10

Dzięki Trzeciorzed2 za pomoc ze sparta, zagrałem sobie na Znojmo i jestem baaardzo zadowolony.
A co do slavi no cóż szkoda bo jak wyszli na 2-1 to myslalem ze dowiozą prowadzenie.

P.S. Co myślicie dziś o Kladno-Pardubice na 2???
Czy nie czas jusz na jakąś porażkę Kladna i 1 zwycięztwo Pardubic away???

Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 31
czy liga czeska odeszła w zapomnnienie? szkoda nerwów na nią : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 20 1 2 3 4 5 6 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, rymoholik, betowiec, alfa, aker, Sensei, $-man, forty, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,721 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1