Mam pytanie co myślą fachowcy od hokeja
o meczu Znojmo-Sparta Praga 2???
Sparta zawsze dobrze grała ze Znojmo a pozatym czas w końcu chyba na zwycięztwo na wyjeździe w regulaminowym czasie???
Sparta jest ostatnio w nie najlepszej formie. Kilku zawodników odeszło z druzyny i nie jest to już ten sam zespół co rok temu. Znojmo zawsze bardzo silne na własnym lodzie, a tym razem bedzie podwójnie zmotywowane, chcąc przerwać serie pięciu przegranych ze Spartą.
Myśle, że dzisiaj nadarza sie okazja do zwycięstwa gospodarzy, ale osobiście nie zagram tego meczu.
Dla mnie dzisiejszym typem jest spotkanie
Slavi - Liberec
To bedzie rewanż za zeszłoroczne upokorzenie w play off druzyny ze stolicy. Liberec wyeliminował Slavie z walki o tytuł. Ostatnia seria i forma Slavi pozwala na dużą dozę pewności, że dzisiaj zrobią wszystko, żeby pokazać Libercowi kto jest lepszy, a motywować nie bedzie trzeba nikogo.
Slavia wygra 6/10