Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Z Budejowicami niebyłbym taki pewien tej jedynki...
9-6-4 to bilans u siebie ... jak widać remisuja czesto... Kladno wprawdzie niezachwyca na wyjazdach .. 4-3-11 ale dziś licze na mała niespodzianke dlatego zagrałem
Budejovice - Kladno x2

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
Ja osobiscie zagrałem mecz Slavia-Vsetin X2 kurs na Slavie jest śmieszny. Wszysstko za nimi przemawia statystyki forma, ale ja czuje, że bedzie wałek..Myśle ze po 60 minutach bedzie remis i dopiero wtedy Slavia wygra...pozdro

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Gdzies wlasnie bedzie taki wynik X2,to Pilzno nie daje mi spokoju,mysle ze przypomna sobie jak sie remisuje mecze bo juz hoho,zapomnieli.Wiekszosc stawia na Vitkowice a Pilzno lubi robic niespodzianki,pamietamy rok temu w PO...zobaczymy.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
ja myślę że Slvia na własnym lodzie nie powinna zrobić takiego numeru jak remis ... przede wszystkim dla swoich kibiców którzy pewnie zjawią się w znacznej ilości w hali ... ale jak bedzie ??? dowiem się za kilka godzin ...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Quote
Co do dzisiejszej kolejki odradzałbym granie Zlinu.Bardziej bym tam próbował grać x2 doszukując się szansy iż zlin się jeszcze nie pozbiera po ostatnim "pogromie" 5-0 na włąsnym boisku z pardubicami.Znojmo gra ostatnio bardzo stabilnie i pomimo braków w składzie w dzisiejszym meczu powinni powalczyć ,zatem:

Zlin - Znojmo x2 2/10 1.8 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Natomiast bardziej odważnie zagram Budejovice.Kladno we wtorkowym meczu uległo Plzenowi 2-7 gdzie ich zespół w zupełności nie miał pomysłu na gre ani w obronie ani w ataku.Nie są na tyle mocni by mógl zagrozić utrate punktów budejovicom które wystąpią dzisiaj w pełnym składzie (we wtorkowej potyczce zresmisowali u siebie ze znojmem 3-3 będąc o wiele lepszym zespołem) ,zatem:

Budejovice - Kladno 1 7/10 1.75 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Spróbuje także leciutko zagrać na zwycięstwo Vitkovic ,które we wtorek w derbach moraw przegrały z trzyńcem 2-3.Ich długa zwycięska passa na włąsnej tafli została przerwana i myśle ,że dzisiaj powrócą na zwycięskie szlaki z powrotem ,zatem:

Vitkovice - Plzen 1 3/10 1.7
3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


Dobry dzień dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Bardzo dobry dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Właśnie wróciłem z Liberca.

Panowie,ale jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Tigrom wszystko dziś wychodziło,a dodatkowo byli zmotywowani tym,ze Prochazka rozgrywał 700 mecz w lidze.
Dostał koszulke z numerem 007 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Szczerze mówiąc mogłem to sprawdzić wcześniej,a wiedząc o takim jubileuszu pewnie polecałbym Liberec z handi.

Jednak nie ma co narzekać,typ wszedł gładziutko.
Najlepszym zawodnikiem na lodzie był Vaic,goscie z Trzyńca sprawiali wrażenie,jakby od pierwszego gwizdka czekali na...gwizdek końcowy.

Jak zwykle wspaniała atmosfera w "Tipsport Arena",oby tak dalej.

Widzę,ze i typ na Budziejowice trafiony,tak wiec bilet na mecz w Libercu zwrócił sie z nawiazką,hehe.

Do nastepnej kolejki.

Pozdrawiam

amk

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
amkwish, tak sie na quasiczacie zastanawialismy czy sprzedaja na meczach piwko?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
dokładnie ... kolego amkwish...logan to ja miałem zapytać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Nie sprzedają :-)

Mozna wypić przed meczem w restauracji,która miesci sie nad kasami,w takiej ładnej rotundowej dobudówce.

Na meczach króluje świństwo fast-fooduff,wiec do picia jest coca cola.

Dołączył: May 2005
Posty: 693
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 693
Co by to było gdyby na meczach sprzedawali browary sektory by latały, oprócz zawodniów na taflach kibice by się naparzali oj działo by się.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 62
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 62
Witam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na dziś pierwszym typem , który chce podać jest mecz Kladno - Slavia Praga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Poczynania gości nie trzeba zbyt długo przedstawiać , bo każdy wie jak Slavia gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na 13 meczy rozegranych na tafli dzisiejszych gospodarzy padły następujące rezultaty : Kladno wygrało 6 razy , ponieśli 4 porażki i zremisowali 3 razy ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ale jednak wszyscy wiedzą jaka jest teraz forma Slavii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kladno w ostatnich 5 rundach nie prezentowało się zbyt dobrze...O to rezultaty , które odnieśli : Ceske Budejovice - Kladno 4:1 ; Plzen - Kladno 7:2 ; Kladno - Zlin 3:2ot ; Vitkovice - Kladno ; Kladno - Znojmo 2:3 ! A tak przedstawiają się wyniki dzisiejszych gości : Slavia Praha - Sparta Praha 4:2 ; Slavia Praha - Vsetin 3:1 ; Pardubice - Slavia Praha 4:7 ; Slavia Praha - Litvinov 3:2 ; Trinec - Slavia Praha 6:2 ! Slavia poległa nawet wysoko z Trincem , ale to może był objaw bezsił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />!
Mój typ:Kladno-Slavia Praga - 2
Co o tym sądzicie???? Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Znojmo - K.Vary 1 7/10 1.8

Znojmo to silny i stabilny zespół co pokazuje w ostatnim czasie sprawiając problemy budejovicom czy też zlinowi.Według mnie nie powinni mieć problemu z wygraniem dzisiejszego spotkania.

Ps.Dzisiaj dosłownie trzy słowa o spotkaniu - czas goni.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Hehe,wreszcie dopadłem do sieci,poanalizowałem mecze,wchodze TU i co widzę?

Jeden z moich typów juz potwierdzony :-)

Oczywiście Orły.
Znojmo w bardzo dobej formie,u siebie ten zespół jeszcze zyskuje na wartości.
Play-off's jak najbardziej w zasiegu Orłów,ale pod warunkiem,że takie mecze jak dzisiejszy bedą wygrywać bezproblemowo.

Mam jednak,moim zdaniem,pewniejszy typ:-)
Dziś na lodowisku Vsetina rozstrzyga sie definitywnie los Litvinova.
Tylko wygrana daje jeszcze szanse udziału Chemopetrolu w PO.
Ja myslę,ze ograja outsidera,który pogodzony ze spadkiem coraz częściej dae szansę młodszym i niedoświadczonym grajkom.
Ja wiem,że boimy sie zawsze wałka ze strony outsidera,ale...bedą jeszcze grac z lepszmi niz Litvinov i to na wyjeździe:P

Trzeci typ to rzecz jasna moje Bili Tigri.
Mecz w Pradze bardzo trudny,ale po tym co widziałem w piątek nie mam obaw.
Liberec jest w kapitalnej formie,a mecze w Pradze sa zawsze dla libereckich prestiżowe.
Nie udało sie ograć Slavii,spróbuja Spartę,tym bardziej,że może sie tak ułożyć,ze to Sparta będzie ich przeciwnikiem w PO,a mentalna przewaga nie do przecenienia.
Tak,tak,ja sobie PO bez Sparty nie wyobrażam,ale pókico to dziś punktów prazanie nie zainkasują:-)

Reasumując
Litvinov 2 8/10 /1,93/
Znojmo 1 7/10 /1,86/
Liberec 2 5/10 /2,47/

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11
1
stranger
stranger
1 Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11
Zgadzam się z amkwishem Znojmo to pewny typ czysta jedynka ale co do liberca nie był bym taki pewien nie przesadzajmy są dobrzi ale ile mogą wygrywać pozdro narks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Liberec w tym sezonie jest najlepiej i najefektowniej grającą drużyną w czeskiej extralidze... według mnie są najpoważniejszym kandydatem do mistrzostwa...
I Trzymam kciuki by właśnie im udało się zdobyć najwyższe trofeum !!!

a co do dzisiejszego meczu ze Spartą ??? Sparta to już nie ta sama drużyna co w ubiegłych sezonach i myślę że Liberec ma duże szanse na sukces dzisiejszego dnia ...

Pozdrawiam !!!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Franco,cieszę się ,że masz takie a nie inne zdanie o hokeistach z Liberca:-)

Dodam tylko,ze Bili Tigri w tym sezonie obchodzą 50-lecie no i mistrzostwo byłoby godnym uhonorowaniem tej rocznicy.

Nie jest tez tajemnica animozja pomiedzy druzyną z Liberca a zespołami praskimi.Mecz ze Spartą dla Tigruff jest prestiżowy i mam nadzieję,że bedzie zwycieski.

Tak wiec Znojmo dobre,Liberec bardzo dobry,a najwyższa stawka za jaką kiedykolwiek grałem hokej dzis postawiona na Litvinov:-)

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
wiesz ja interesuję się i obserwuję hokej europejski od ładnych kilku latek ... co prawda tylko z tego co moge zdobyć w necie czy tg lub rozmowach właśnie ze znajomymi którzy mieszkają w danych krajach...(za żywo pozostaje mi się zadowolić naszą rodzimą czyli potyczkami Unii Oświęcim z Craxa czy Podhalem Nowy Targ)

Wiem co pokazywali w ubiegłym sezonie a jakie mecze potrafią zagrać teraz ... w tym sezonie trochę grosza między innymi dzięki nim zdobyłem ...
Jeśli zdobędą mistrza chciałbym by w grudniu przyszłego roku wystąpili w prestiżowym turnieju który odbywa się co roku w Davos ... niestety czeskie drużyny nie pokazały swoją grą tam chyba nigdy siły czeskiego hokeja ...
Może Billi potrafią to zmienić ???

Pozdrawiam !!!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Quote
Znojmo - K.Vary 1 7/10 1.8

Znojmo to silny i stabilny zespół co pokazuje w ostatnim czasie sprawiając problemy budejovicom czy też zlinowi.Według mnie nie powinni mieć problemu z wygraniem dzisiejszego spotkania.

Ps.Dzisiaj dosłownie trzy słowa o spotkaniu - czas goni.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
Quote
Witam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na dziś pierwszym typem , który chce podać jest mecz Kladno - Slavia Praga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Poczynania gości nie trzeba zbyt długo przedstawiać , bo każdy wie jak Slavia gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na 13 meczy rozegranych na tafli dzisiejszych gospodarzy padły następujące rezultaty : Kladno wygrało 6 razy , ponieśli 4 porażki i zremisowali 3 razy ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ale jednak wszyscy wiedzą jaka jest teraz forma Slavii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kladno w ostatnich 5 rundach nie prezentowało się zbyt dobrze...O to rezultaty , które odnieśli : Ceske Budejovice - Kladno 4:1 ; Plzen - Kladno 7:2 ; Kladno - Zlin 3:2ot ; Vitkovice - Kladno ; Kladno - Znojmo 2:3 ! A tak przedstawiają się wyniki dzisiejszych gości : Slavia Praha - Sparta Praha 4:2 ; Slavia Praha - Vsetin 3:1 ; Pardubice - Slavia Praha 4:7 ; Slavia Praha - Litvinov 3:2 ; Trinec - Slavia Praha 6:2 ! Slavia poległa nawet wysoko z Trincem , ale to może był objaw bezsił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />!
Mój typ:Kladno-Slavia Praga - 2
Co o tym sądzicie???? Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

jednak nie weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Reasumując
Litvinov 2 8/10 /1,93/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Znojmo 1 7/10 /1,86/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Liberec 2 5/10 /2,47/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Jeszcze jedna kolejka na plusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Szkoda tylko porażki Tigruff,ale pocieszam sie,że Slavia też wtopiła.
Żegnamy sie do 19 stycznia,bo tego dnia w Libercu gościmy Rabat Kladno,dzisiejszych pogromców Slavii.
Kto wie czy nie ujrzymy 1,60-1,65 na Tigri.

Do nastepnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1