Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
18 stycznia mamy tylko jeden mecz Vitkovice - Zlin.jak narazie w tym sezonie na 3 mecze rozegrane miedzy tymi druzynami wygrywal zawsze gospodarz, w tym meczu wydaje mi sie ze taz tak bedzie.Vitkovice ostatnie 3 spotkania przegraly czyli mialy jakis spadek formy, ale jutro sie opamietaja.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
SPOTKANIA NA 19.01

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"blue"] Vsetin - Trinec 4.11, 4.59, 1.53
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Karlovy Vary - Sparta Praha 2.31, 4.12, 2.27
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Ceske Budejovice - Plzen 1.92, 4.22, 2.78
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Litvinov - Pardubice 2.54, 4.16, 2.07
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Slavia-Klodno 1.46, 4.71, 4.60
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Liberec - Kladno 1.38, 5.00, 5.30 [/color]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Domingos,Slavia gra ze Znojmo :-)

U mnie 2 typy:
Liberec - Kladno 1(-1,5) /1,79/ 6/10
Budejovice - Plzen 2(+0,5) /1,93/ 4/10

Bili Tigri u siebie praktycznie nie do ogrania,siła ofensywna tego zespołu jest ogromna.
Sądzę,że 2-bramkowe zwyciestwo jest w zasięgu moich ulubienców,którym będe miał okazję dziś pokibicowac z sektora 101 :-)

Typ na Pilzno to konsekwencja obserwacji poczynań tego zespołu na przestrzeni ostatnich kilku tygodni.
Bardzo niewygodny przeciwnik nawet dla najlepszych w tej lidze,zespół,który zawsze walczy do końca.
Budejovice u siebie groźne,ale ich gra obronna pozostawia sporo do życzenia.

To na razie tyle.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
Karlovy Vary - Sparta Praha wygraja goscie.Sparta ostatnie mecze zaczyna cos dzialac wygrala u siebie z Libercem nie duza przewaga ale wygrala 3:2.Wiec licze na nastepne zwycieztwo Sparty.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
Hokej Czech 1st Extraliga - 19.01.2006 - 18:30
Liberec - Kladno - 1,38

Liberec dom 17 wygranych 2 remisy 0 porazek
Kladno wyjazd 5 wygrane 1 remis 14 porazek

Miejsca w tabeli
Liberec - 2
Kladno - 12

Osttanie ich mecze w Libercu to

Liberec - Kladno 3:0
Liberec - Kladno 2:1
Liberec - Kladno 5:3
Liberec - Kladno 4:3

Ostatnie ich mecze w lidze

Liberec - Trinec 6:1 (9)
Liberec - Vsetin 3:0 (14)
Liberec - Karlovy Vary 3:0 (11)

Ceske Budejovice - Kladno 4:1 (7)
Plzen - Kladno 7:2 (10)
Vitkovice - Kladno 5:2 (4)

*(9) - miejsce druzyny w tabeli

Jak widać Liberec świetnie sobie radzi na własnej tafli , ich ostatnie wysokie wygrane u siebie były z druzynami o podobnej klasnie do Kladno.
Nie powinni miec problemu w wygraniu tego meczu wg. mnie wynik bedzie 4:1

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Domingos,Slavia gra ze Znojmo :-)

U mnie 2 typy:
Liberec - Kladno 1(-1,5) /1,79/ 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Budejovice - Plzen 2(+0,5) /1,93/ 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Bili Tigri u siebie praktycznie nie do ogrania,siła ofensywna tego zespołu jest ogromna.
Sądzę,że 2-bramkowe zwyciestwo jest w zasięgu moich ulubienców,którym będe miał okazję dziś pokibicowac z sektora 101 :-)

Typ na Pilzno to konsekwencja obserwacji poczynań tego zespołu na przestrzeni ostatnich kilku tygodni.
Bardzo niewygodny przeciwnik nawet dla najlepszych w tej lidze,zespół,który zawsze walczy do końca.
Budejovice u siebie groźne,ale ich gra obronna pozostawia sporo do życzenia.

To na razie tyle.

Kolejne mecze za nami i dzis znowu wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie zawiodłem sie na Tygryskach,6 bramek poprzednio z Trzyńcem,dziś znowu trafiona "szóstka",pięknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Ważne punkty,biorac pod uwagę,ze Slavia przegrała.

W tym kontekście kolejny mecz w Libercu,28 stycznia ze Znojmo,zapowiada sie pysznie.

Wielkie brawa również dla Pilzna.
Tak jak napisałem ,walczyli do końca i zdołali zremisować,wydawałoby się,przegrany mecz.

Żegnam się do nastepnej,43-ej kolejki,która odbedzie sie 24 stycznia.
Bili Tigri jadą do Zlina i nie będzie to dla nich łatwy mecz.

Pozdrawiam fanów czeskiego hoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

amk

Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
LIBEREC - KLADNO 6:1 [color:"blue"] 1 [/color]
Tego jednego meczu byłem pewny i liberec niezawiódł

VSETIN-TRZYNIEC 4:1 [color:"blue"] x2 [/color]
SLAVIA-ZNOJMO 1:5 [color:"blue"] 1 [/color]
Ktos moze wyjasnic w jakis logiczny sposob te wyniki?

LITVINOV-PARDUBICE 0:1[color:"blue"] 1x [/color]
Mozna się było spodziewac zacietego meczu tych druzyn ,
choc wynik mnie dziwi raczej byłem przekonany na 1x myslałem też o underku

KARLOVEVARY-SPARTA 2:2[color:"blue"] x2 [/color]
C.BUDZIEJ.-PILZNO 2:2[color:"blue"] 1x [/color]
Dwa meczyki koncza się podziałem punktów.
Zapewne Ci co stawiali na te mecze dali na Sparte i na C.Budejowice
chyba ze sie wsparli podporkami bo kursy tez były wtedy ładne.

PODSUMOWUJĄC
Kolejka przed rozpoczeciem na 1 rzut oka była łatwa do przewidzenia ,
zaś wyniki są pewnym zaskoczeniem.

*[color:"blue"]na niebiesko moje typki tych meczy[/color]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Oto zestaw par jutrzejszej kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

Zlin - Liberec
Trinec - Litvinov
Znojmo - Vitkovice
Plzen - Slavia
Kladno - Karlovy Vary
Pardubice - Budejovice
Sparta - Vsetin

Moje propozycje to:
Sparta-Vsetin 1/over
-wydaje mi sie ze sparta zaczyna grac swoje i powinna spokojnie pogonic u siebie vsetin

Pilzno-Slavia 2/X2
-slavia wreszcie musi sie przelamac, co o tym sadzicie ??

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Wyjatkowo nieprzyjemna kolejka do obstawiania.

Sparta ?

Owszem,ale po tak marnym kursie odpada.

Czy Slavia sie przełamie ?

W Pilznie bedzie ciężko,bo Lasse walczą zajadle o PO,ale przy w miare dobrym kursie mozna postawic na stołecznych.

U mnie pójdzie oczywiście X2 na Liberec,ale na Bili Tigri ja stawiam co kolejke:-)

Zagram sobie za małe stawki również wygrane Znojmo i ....Litvinova.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
amkwish yyy...litvinova ? ja właśnie w tym meczu na dzień dzisiejszy skłaniam się ku wygranej gospodarzy.Co do znojma się zgodze i chyba nawet zagram bardziej odważnie...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ka$a Trinec nic nie gra,widziałem ich w Libercu,sprawiali wrażenie bezjajowców :-)

Chemopetrol nadal nie stracił szansy na PO,choc te sa mocno ograniczone,ale zawsze są.

Oczywiście typ na X2 litvinov nie poszedł grubo,ale 3/10 postawiłem.

Teraz o jeszcze jednym meczu.
Trochę poanalizowałem i wychodzi mi jak nic wygrana Kladna.

Kladno oszło za 6/10

Podsumuję:
Liberec X2 4/10
Litvinov X2 3/10
Kladno 1 6/10
Znojmo 1 5/10
Pilzno 1X 3/10

To tyle,a może aż tyle z dzisiejszej kolejki.

Nastepna za to zapowiada sie pysznie,a szczególnie mecz Liberec - Znojmo.
Bilety juz kupiłem :-)/sektor 102,rząd 2,miejsca 5-8/

Mam nadzieje,że Znojmo dzis wygra,wtedy kursy na Bili Tigri bedą atrakcyjne.

Do zobaczenia na quasi za 2 godziny

Dołączył: Nov 2005
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33
Ekhm wszystko pieknie a jakos cicho o meczu Pardubice-Ceske Budejovice 1 1.6 ja myslalem nad 1 pardubice jak patrzac na ostatnie mecze to coraz lepiej graja pardubice , ceske co prawda tez nawet niezle od 7 meczy nie przegrali meczu ... mysle ze nadszedl czas na porazke wlasnie teraz.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
Zgodze sie z przedmowca ja tez stawiam na Prdubice.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Znojmo - Vitkovice 1 7/10 2.1

Czeską lige hokejową śledze bardzo dokładnie i tak świetnie grającego Znojma niepamiętam dawno (no ,może początek sezonu mieli nawet udany).Z przeciętnie grającego zespołu w ostatnim czasie ,drużyna z meczu na mecz stawała się coraz mocniejsza ,a ich punktem kuliminacyjnym(jak do tej pory) było wygranie z liderem ligi - Slavią na ich terenie 1-5(obecnie Znojmo 6 miejsce - 64pkt.).Slavia nie zwykła do takich aż porażek ,zwłaszcza na własnym stadionie.Świadczy to o tym ,że pomimo tego iż w tym okresie Slavia rozgrywała 4 ciężkie spotkania drużyna Znojma ma świetną ofensywe.Vitkovice natomiast zajmują 4 pozycje w lidze z dorobkiem 70 pkt.Po okresie świetnej gry do zespołu wdarł się lekki spadek formy w postaci trzech przegranych meczy (ostatnio przełamanie ze Zlinem 4-0).Vitkovice grające u siebie a na wyjeździe to jednak dwa inne zespoły.To tak jakby porównać pięknego ,dojrzałego ,dorodnego maślaka rosnącego gdzieś na skraju polany w słońcu którego smak muska podniebienie z maślakiem do którego wejdzie malutki robaczek - zaczyna być huderlawy brzydki i niesmaczny .Żarty żartami ale Vitkovice grające na wyjeździe są po prostu zespołem słabiej grającym niż u siebie.W tym sezonie drużyny spotkały się ze sobą 3 razy - Vitkovice - Znojmo 5:2 ,Znojmo - Vitkovice 1:1 ,Vitkovice - Znojmo 2:4.Pomimo tego iż w tym sezonie dzięki nim wygrałem wiele razy ,postawie na ekipe Znojma która w tym momencie jest ekipą lepszą i jeżeli nic się nie wydarzy będą mogli być spokojni udziału w PO.Nie licze tutaj na jakiś pogrom ale myśle ,że zespół Znojma jest w stanie pokonać Vitkovice a przy takim kursie warto zaryzykować...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 189
B
member
member
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 189
dzisiaj naprawde ciezka kolejka ale czy nic nie da sie na niej zarobic? zobaczymy wieczorkiem
moje typy na dzisiaj to :
Tøinec- Litvínov 1
dlaczego? poniewaz ekipa gospodarzy ma jednak wieksze szanse na play off niz goscie maja 2 punkty straty do 8 miejsca goscie maja straty az 11 pkt
dzis takze przeczytalem ze dwoch graczy Litvinova przechodzi do HC Hamé Zlín mianowicie niemiecki reprezentant Jan Benda i drugi zawodnik Michal Trávníèek warunkiem ich przejscia jest niezalapanie sie Litvinova do play off co wydaje sie bardzo prawdopodobne


Tøinec- Litvínov 1 1.75

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Znojmo rzeczywiscie w doskonaej dyspozycji,którą mam nadzieje,dzis potwierdzą.

Natomiast Ocellari to na dzis najbardziej zakrecona ekipa ligi,kompletnie rozchwiana forma.
Stac ich na niespodzianke,ale i na zonka,dlatego dziś moje preferencje przy Chemopetrolu.

Zaraz zaczną:-)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
Kol. Ka$a nie wiem czy dobrze zrozumiałem słowo "dawno" w odniesieniu do gry drużyny ze Znojma. Ale jakkolwiek to zrozumiałem to proponuję zwrócić uwagę na grę tej drużyny w sezonie 2003/2004 kiedy to(o ile się nie mylę) skończyli sezon w pierwszej "4".Po poprzednim zupełnie nieudanym sezonie(głównie problemy kadrowe) w tym prezentują się bardzo przyzwoicie, ale mimo wszystko to za dużo bym sobie po nich nie obiecywał...
POZDRAWIAM !!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Cóz,główny typ na Kladno trafiony,ale pozostałe przegrane.

Pechowe porazki Pilzna i Liberca.

Litvinov podpisał na siebie dziś wyrok,nie zagrają w PO.

Slavia zwiekszyła przewagę,Sparta na najlepszej drodze,by zagrać w posezonowych ze....Slavią :-)(oby tak trafili).

W piatek i sobotę kolejna dawka emocji,a jutro za mniejsze stawki 2 liga.

Do nastepnej kolejki,mam nadzieje,że lepszej niz dzisiejsza.

Pozdrawiam

amk

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
dzis 44 kolejka mysle ze spece sie wypowiedza a szczegolnie chcialbym poznac Wasze zdanie bo dla mnie statystycznie! wychodzi niezly typ
Budejowice-Sparta 1X @1.55 Prof
chociaz Sparta ostania jakby zlapal podmuch w zagle mniejszy czy wiekszy to na wyjezdzie nie gra najlepiej(staty) a Budejki u siebie wrecz przeciwnie 4 mecze przegranie w regulaminowym czasie na 22 tylko H2H w tym sezonie 3:0 na korzysc Sparty 2 zw. u siebie i 1 zw. na wyjezdzie
Jak Wy to widzicie?
Pozdro

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
ja dałem czysta 2 na sparte bo ostatnio graja coraz lepiej i pewniej wiec myśle ze dzis wygrają.Wszystko sie okaże...ale warto aryzykowac:)pozdro

Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08), 2,408 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,188
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1