|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386 |
18 stycznia mamy tylko jeden mecz Vitkovice - Zlin.jak narazie w tym sezonie na 3 mecze rozegrane miedzy tymi druzynami wygrywal zawsze gospodarz, w tym meczu wydaje mi sie ze taz tak bedzie.Vitkovice ostatnie 3 spotkania przegraly czyli mialy jakis spadek formy, ale jutro sie opamietaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
SPOTKANIA NA 19.01
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"blue"] Vsetin - Trinec 4.11, 4.59, 1.53 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Karlovy Vary - Sparta Praha 2.31, 4.12, 2.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Ceske Budejovice - Plzen 1.92, 4.22, 2.78 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Litvinov - Pardubice 2.54, 4.16, 2.07 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Slavia-Klodno 1.46, 4.71, 4.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Liberec - Kladno 1.38, 5.00, 5.30 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Domingos,Slavia gra ze Znojmo :-)
U mnie 2 typy: Liberec - Kladno 1(-1,5) /1,79/ 6/10 Budejovice - Plzen 2(+0,5) /1,93/ 4/10
Bili Tigri u siebie praktycznie nie do ogrania,siła ofensywna tego zespołu jest ogromna. Sądzę,że 2-bramkowe zwyciestwo jest w zasięgu moich ulubienców,którym będe miał okazję dziś pokibicowac z sektora 101 :-)
Typ na Pilzno to konsekwencja obserwacji poczynań tego zespołu na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. Bardzo niewygodny przeciwnik nawet dla najlepszych w tej lidze,zespół,który zawsze walczy do końca. Budejovice u siebie groźne,ale ich gra obronna pozostawia sporo do życzenia.
To na razie tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386 |
Karlovy Vary - Sparta Praha wygraja goscie.Sparta ostatnie mecze zaczyna cos dzialac wygrala u siebie z Libercem nie duza przewaga ale wygrala 3:2.Wiec licze na nastepne zwycieztwo Sparty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
Hokej Czech 1st Extraliga - 19.01.2006 - 18:30 Liberec - Kladno - 1,38
Liberec dom 17 wygranych 2 remisy 0 porazek Kladno wyjazd 5 wygrane 1 remis 14 porazek
Miejsca w tabeli Liberec - 2 Kladno - 12
Osttanie ich mecze w Libercu to
Liberec - Kladno 3:0 Liberec - Kladno 2:1 Liberec - Kladno 5:3 Liberec - Kladno 4:3
Ostatnie ich mecze w lidze
Liberec - Trinec 6:1 (9) Liberec - Vsetin 3:0 (14) Liberec - Karlovy Vary 3:0 (11)
Ceske Budejovice - Kladno 4:1 (7) Plzen - Kladno 7:2 (10) Vitkovice - Kladno 5:2 (4)
*(9) - miejsce druzyny w tabeli
Jak widać Liberec świetnie sobie radzi na własnej tafli , ich ostatnie wysokie wygrane u siebie były z druzynami o podobnej klasnie do Kladno. Nie powinni miec problemu w wygraniu tego meczu wg. mnie wynik bedzie 4:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Domingos,Slavia gra ze Znojmo :-)
U mnie 2 typy: Liberec - Kladno 1(-1,5) /1,79/ 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Budejovice - Plzen 2(+0,5) /1,93/ 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Bili Tigri u siebie praktycznie nie do ogrania,siła ofensywna tego zespołu jest ogromna. Sądzę,że 2-bramkowe zwyciestwo jest w zasięgu moich ulubienców,którym będe miał okazję dziś pokibicowac z sektora 101 :-)
Typ na Pilzno to konsekwencja obserwacji poczynań tego zespołu na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. Bardzo niewygodny przeciwnik nawet dla najlepszych w tej lidze,zespół,który zawsze walczy do końca. Budejovice u siebie groźne,ale ich gra obronna pozostawia sporo do życzenia.
To na razie tyle. Kolejne mecze za nami i dzis znowu wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie zawiodłem sie na Tygryskach,6 bramek poprzednio z Trzyńcem,dziś znowu trafiona "szóstka",pięknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Ważne punkty,biorac pod uwagę,ze Slavia przegrała. W tym kontekście kolejny mecz w Libercu,28 stycznia ze Znojmo,zapowiada sie pysznie. Wielkie brawa również dla Pilzna. Tak jak napisałem ,walczyli do końca i zdołali zremisować,wydawałoby się,przegrany mecz. Żegnam się do nastepnej,43-ej kolejki,która odbedzie sie 24 stycznia. Bili Tigri jadą do Zlina i nie będzie to dla nich łatwy mecz. Pozdrawiam fanów czeskiego hoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 968 |
LIBEREC - KLADNO 6:1 [color:"blue"] 1 [/color] Tego jednego meczu byłem pewny i liberec niezawiódł
VSETIN-TRZYNIEC 4:1 [color:"blue"] x2 [/color] SLAVIA-ZNOJMO 1:5 [color:"blue"] 1 [/color] Ktos moze wyjasnic w jakis logiczny sposob te wyniki?
LITVINOV-PARDUBICE 0:1[color:"blue"] 1x [/color] Mozna się było spodziewac zacietego meczu tych druzyn , choc wynik mnie dziwi raczej byłem przekonany na 1x myslałem też o underku
KARLOVEVARY-SPARTA 2:2[color:"blue"] x2 [/color] C.BUDZIEJ.-PILZNO 2:2[color:"blue"] 1x [/color] Dwa meczyki koncza się podziałem punktów. Zapewne Ci co stawiali na te mecze dali na Sparte i na C.Budejowice chyba ze sie wsparli podporkami bo kursy tez były wtedy ładne.
PODSUMOWUJĄC Kolejka przed rozpoczeciem na 1 rzut oka była łatwa do przewidzenia , zaś wyniki są pewnym zaskoczeniem.
*[color:"blue"]na niebiesko moje typki tych meczy[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oto zestaw par jutrzejszej kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
Zlin - Liberec Trinec - Litvinov Znojmo - Vitkovice Plzen - Slavia Kladno - Karlovy Vary Pardubice - Budejovice Sparta - Vsetin
Moje propozycje to: Sparta-Vsetin 1/over -wydaje mi sie ze sparta zaczyna grac swoje i powinna spokojnie pogonic u siebie vsetin
Pilzno-Slavia 2/X2 -slavia wreszcie musi sie przelamac, co o tym sadzicie ??
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wyjatkowo nieprzyjemna kolejka do obstawiania.
Sparta ?
Owszem,ale po tak marnym kursie odpada.
Czy Slavia sie przełamie ?
W Pilznie bedzie ciężko,bo Lasse walczą zajadle o PO,ale przy w miare dobrym kursie mozna postawic na stołecznych.
U mnie pójdzie oczywiście X2 na Liberec,ale na Bili Tigri ja stawiam co kolejke:-)
Zagram sobie za małe stawki również wygrane Znojmo i ....Litvinova.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
amkwish yyy...litvinova ? ja właśnie w tym meczu na dzień dzisiejszy skłaniam się ku wygranej gospodarzy.Co do znojma się zgodze i chyba nawet zagram bardziej odważnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ka$a Trinec nic nie gra,widziałem ich w Libercu,sprawiali wrażenie bezjajowców :-)
Chemopetrol nadal nie stracił szansy na PO,choc te sa mocno ograniczone,ale zawsze są.
Oczywiście typ na X2 litvinov nie poszedł grubo,ale 3/10 postawiłem.
Teraz o jeszcze jednym meczu. Trochę poanalizowałem i wychodzi mi jak nic wygrana Kladna.
Kladno oszło za 6/10
Podsumuję: Liberec X2 4/10 Litvinov X2 3/10 Kladno 1 6/10 Znojmo 1 5/10 Pilzno 1X 3/10 To tyle,a może aż tyle z dzisiejszej kolejki.
Nastepna za to zapowiada sie pysznie,a szczególnie mecz Liberec - Znojmo. Bilety juz kupiłem :-)/sektor 102,rząd 2,miejsca 5-8/
Mam nadzieje,że Znojmo dzis wygra,wtedy kursy na Bili Tigri bedą atrakcyjne.
Do zobaczenia na quasi za 2 godziny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33 |
Ekhm wszystko pieknie a jakos cicho o meczu Pardubice-Ceske Budejovice 1 1.6 ja myslalem nad 1 pardubice jak patrzac na ostatnie mecze to coraz lepiej graja pardubice , ceske co prawda tez nawet niezle od 7 meczy nie przegrali meczu ... mysle ze nadszedl czas na porazke wlasnie teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 386 |
Zgodze sie z przedmowca ja tez stawiam na Prdubice.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Znojmo - Vitkovice 1 7/10 2.1
Czeską lige hokejową śledze bardzo dokładnie i tak świetnie grającego Znojma niepamiętam dawno (no ,może początek sezonu mieli nawet udany).Z przeciętnie grającego zespołu w ostatnim czasie ,drużyna z meczu na mecz stawała się coraz mocniejsza ,a ich punktem kuliminacyjnym(jak do tej pory) było wygranie z liderem ligi - Slavią na ich terenie 1-5(obecnie Znojmo 6 miejsce - 64pkt.).Slavia nie zwykła do takich aż porażek ,zwłaszcza na własnym stadionie.Świadczy to o tym ,że pomimo tego iż w tym okresie Slavia rozgrywała 4 ciężkie spotkania drużyna Znojma ma świetną ofensywe.Vitkovice natomiast zajmują 4 pozycje w lidze z dorobkiem 70 pkt.Po okresie świetnej gry do zespołu wdarł się lekki spadek formy w postaci trzech przegranych meczy (ostatnio przełamanie ze Zlinem 4-0).Vitkovice grające u siebie a na wyjeździe to jednak dwa inne zespoły.To tak jakby porównać pięknego ,dojrzałego ,dorodnego maślaka rosnącego gdzieś na skraju polany w słońcu którego smak muska podniebienie z maślakiem do którego wejdzie malutki robaczek - zaczyna być huderlawy brzydki i niesmaczny .Żarty żartami ale Vitkovice grające na wyjeździe są po prostu zespołem słabiej grającym niż u siebie.W tym sezonie drużyny spotkały się ze sobą 3 razy - Vitkovice - Znojmo 5:2 ,Znojmo - Vitkovice 1:1 ,Vitkovice - Znojmo 2:4.Pomimo tego iż w tym sezonie dzięki nim wygrałem wiele razy ,postawie na ekipe Znojma która w tym momencie jest ekipą lepszą i jeżeli nic się nie wydarzy będą mogli być spokojni udziału w PO.Nie licze tutaj na jakiś pogrom ale myśle ,że zespół Znojma jest w stanie pokonać Vitkovice a przy takim kursie warto zaryzykować...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 189 |
dzisiaj naprawde ciezka kolejka ale czy nic nie da sie na niej zarobic? zobaczymy wieczorkiem moje typy na dzisiaj to : Tøinec- Litvínov 1 dlaczego? poniewaz ekipa gospodarzy ma jednak wieksze szanse na play off niz goscie maja 2 punkty straty do 8 miejsca goscie maja straty az 11 pkt dzis takze przeczytalem ze dwoch graczy Litvinova przechodzi do HC Hamé Zlín mianowicie niemiecki reprezentant Jan Benda i drugi zawodnik Michal Trávníèek warunkiem ich przejscia jest niezalapanie sie Litvinova do play off co wydaje sie bardzo prawdopodobne
Tøinec- Litvínov 1 1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Znojmo rzeczywiscie w doskonaej dyspozycji,którą mam nadzieje,dzis potwierdzą.
Natomiast Ocellari to na dzis najbardziej zakrecona ekipa ligi,kompletnie rozchwiana forma. Stac ich na niespodzianke,ale i na zonka,dlatego dziś moje preferencje przy Chemopetrolu.
Zaraz zaczną:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196 |
Kol. Ka$a nie wiem czy dobrze zrozumiałem słowo "dawno" w odniesieniu do gry drużyny ze Znojma. Ale jakkolwiek to zrozumiałem to proponuję zwrócić uwagę na grę tej drużyny w sezonie 2003/2004 kiedy to(o ile się nie mylę) skończyli sezon w pierwszej "4".Po poprzednim zupełnie nieudanym sezonie(głównie problemy kadrowe) w tym prezentują się bardzo przyzwoicie, ale mimo wszystko to za dużo bym sobie po nich nie obiecywał... POZDRAWIAM !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Cóz,główny typ na Kladno trafiony,ale pozostałe przegrane.
Pechowe porazki Pilzna i Liberca.
Litvinov podpisał na siebie dziś wyrok,nie zagrają w PO.
Slavia zwiekszyła przewagę,Sparta na najlepszej drodze,by zagrać w posezonowych ze....Slavią :-)(oby tak trafili).
W piatek i sobotę kolejna dawka emocji,a jutro za mniejsze stawki 2 liga.
Do nastepnej kolejki,mam nadzieje,że lepszej niz dzisiejsza.
Pozdrawiam
amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
dzis 44 kolejka mysle ze spece sie wypowiedza a szczegolnie chcialbym poznac Wasze zdanie bo dla mnie statystycznie! wychodzi niezly typ Budejowice-Sparta 1X @1.55 Prof chociaz Sparta ostania jakby zlapal podmuch w zagle mniejszy czy wiekszy to na wyjezdzie nie gra najlepiej(staty) a Budejki u siebie wrecz przeciwnie 4 mecze przegranie w regulaminowym czasie na 22 tylko H2H w tym sezonie 3:0 na korzysc Sparty 2 zw. u siebie i 1 zw. na wyjezdzie Jak Wy to widzicie? Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522 |
ja dałem czysta 2 na sparte bo ostatnio graja coraz lepiej i pewniej wiec myśle ze dzis wygrają.Wszystko sie okaże...ale warto aryzykowac:)pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|