Slavia Praha - Zlín Typ: 1 kurs: ok 1,70 Inter..."> Slavia Praha - Zlín Typ: 1 kurs: ok 1,70 Inter...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Jakieś ciekawe typy odnoscie tej kolejki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Slavia Praha - Zlín Typ: 1 kurs: ok 1,70

Interesujace spotkanie czeka nas w hali Sazka Arena, gdzie Slavia podejmuje Zlin. Niby faworytem jest Slavia, ale tu mamy ciekawostke:
Zlin nie przegral na terenie Slavii od grudnia 08.12.2002 r. :|
Czyzby mieli patent na te ekipe? Mimo tego liczę na przelamanie gospodarzy, bo ilez mozna?!? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Slavia jest liderem czeskiej extraligi. Zlin traci do niej 12 pktow.

Oslabienia:
Vlasák w Slavii
©pilár w Zlinie

A, wiec mozemy powiedziec, ze niemal oba teamy w pelnych skladach.

Ostatnie mecze:
Plzen Slavia Praha 3:4
Slavia Praha Znojmo 1:5
Kladno Slavia Praha 4:2
Slavia Praha Vsetin 3:1
Slavia Praha Sparta Praha 4:2

Zlin Liberec 2:1
Vitkovice Zlin 4:0
Plzen Zlin 2:4
Zlin Znojmo 2:1ot
Zlin Pardubice 0:5

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 106
?
member
member
? Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 106
A co myślicie o meczu Vsetin - Pardubice, wydaje mie sie ze Pardubice nie powinny miec problemow zeby wygrac ze slabiotkim Vsetinem. Czekam na wasze opinie.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
No Pardubice powinny wygrac, ale kurs o dupe otłóc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Triniec - Kladno 1 1.75 9/10


W wiekszości lig runda zasadnicza dobiega powoli do końca zaczynają się małe ustawki i wyliczenia z kim by tu zagrać w play offach(oczywiście nie każdy tak robi,taka dygresja).
Spotykają się 9 (59pkt.) druzyna z 12 (52pkt.) .Liga hokejowa w tym kraju liczy 14 ekip.do playoff przechodzi 8.
Ekipa Trinca znajduje się tuż pod kreską ósma Sparta (61pkt.) ma tylko 2pkt przewagi więc jest kogo gonić.do tego Sparta gra dzisiaj z 7 ekipą Budejowice (62pkt.) więc motywacja większa bo dobry moment na podgonienie rywali.
W poprzednich sezonach Kladno prezentowało się bardzo dobrze,lecz ten sezon jest bardzo słaby w ich wykonaniu.U siebie jeszcze pokazują ze są w stanie powalczyć z kazdym,a wyjazdy kiepskie.ostatnie 4 mecze na wyjeździe:

19-01-2006 Liberec- Kladno 6 - 1
13-01-2006 Ceske Budejovice - Kladno 4 - 1
10-01-2006 Plzen- Kladno 7 - 2
30-12-2005 Vitkovice - Kladno 5 - 2

Trinec u siebie ostatnie 4 mecze:

24-01-2006 Trinec -Litvinov 5 - 3
15-01-2006 Trinec -Ceske Budejovice 1 - 2
03-01-2006 Trinec -Karlovy Vary 3 - 2
28-12-2005 Trinec -Slavia 6 - 2

ostatnie mecze między ekipami:

06-12-2005 Kladno - Trinec 1 - 4
25-10-2005 Trinec -Kladno 4 - 2
18-09-2005 Kladno- Trinec 4 - 1
30-01-2005 Kladno- Trinec 5 - 2

w tych meczach widać że Kladno to nie ta sama ekipa która potrafiła pół roku temu spokojnie wygrywac 4:1 czy 5:2.

mój typ to zdecydowana jedynka.kurs bardzo dobry ok.1.7-1.75

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Na początek proponuje kombosa z obu czeskich lig:

Extraliga : Liberec - Znojmo 1
II Liga : Jihlava - Beroun 1

Ako:2,12
Stawka: 9/10

Bili Tigri,gdy graja u siebie są nie do pokonania.
Wystąpią prawdopodobnie w pełnym składzie,z Hlinicką w bramce.
Tak brzmia zapowiedzi,ale ja mysle,że i Falta da sobie radę z napastnikami znojemnskich Orli.
Ja równiez nie pożałuje gardła,dopingujac gospodarzy:-),a zapowiada się wspaniałe widowisko w "Tipsport Arena"

Jihlava,jak juz pisałem kiedyś na quasi,dostała spory zastrzyk finansowy,co zaowocowało od razu bardzo dobrymi wynikami.
W mojej opinii Dukla mysli poważnie o powrocie do Extraligi i kto jak kto,ale Beroun nie powinien jej w tym przeszkodzić.

Jak dla mnie 2 "jedynki" i stawka prawie maksymalna,ale...tak wyceniam prawdopodobieństwo wejścia obu typów.

Na razie tyle.

Pozdrawiam

amk

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Litvinov - Plzen 2 4/10

Gospodarze juz raczej poza PO,goscie walczą z determinacją o "postseason".
W poprzedniej kolejce frajerska porażka z praskim liderem i na dziś 10 miejsce.
Pisałem juz o graczach z Pilzna,ze impnuja mi zaangazowaniem,w Litvinovie równiez nie odpuszczą.
Świetny kurs na Lasselsberger,którzy w moim pojeciu sa faworytem tego meczu.

Vsetin - Pardubice 2(-1,5) 4/10

O Vsetinie wiemy wszystko,to druzyna zdegradowana z Extraligi.
"Pardupki" powalczą o "czwórkę" ,a punktów muszą szukać jutro.
Pojutrze czeka ich mecvz w Libercu,wiec myslę,ze plan gości to zainkasować spokojne punkty z outsiderem.
Z meczu na mecz wzrasta udział młodziaków w ekipie Vsetina i nie ma sie co dziwić - spadli to ogrywaja narybek ;-)

Trinec - Kladno 1(-0,5) 4/10

Ocellari maja krótki kryzys za sobą.
We wtorek ograli bez problemów Chmopetrol.
Gospodarze,wobec coraz lepszej gry Sparty,sa poza PO i co jak co,ale z Kladnem ,które na wyjazdach jest cieniutkie,powinni wygrywać.

3 single i wspomniany wyżej dubel Liberec/Jihlava.

Pozostałe mecze Extraligi wg mnie nie do grania.

Powodzenia

amk

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
No Pardubice powinny wygrac, ale kurs o dupe otłóc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wiadomym jest,że kazdy inny wynik jak wygrana Pardubic bedzie meganiespodzianką.

A kurs ?

Kurs jest pyszny,ale na handi -1,5 /1,77 w Pinnacle/

W mojej opinii 2-bramkowa wygrana gości bardzo realna(patrz post wyżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Litvinov - Plzen 2 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Jednak Chemopetrol nie pogodził się z rolą druzyny,dla której sezon sie skończył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Vsetin - Pardubice 2(-1,5) 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Brak słów ,sprzedajne ,złodziejskie Par-dupki.

Trinec - Kladno 1(-0,5) 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Ocellari nadal w grze o PO

Nie chciałem tego wcześniej pisać,ale jakis czas temu znajomy Czech mówił mi,ze im bliżej końca rozgrywek,tym bardziej "Tipsport" bedzie mieszał w lidze.

Wychodzi na to,ze Martin miał rację.

Pozostaje mi tylko wierzyć,że Bili Tigri sie nie zeszmacą i pokażą Orłom ze Znojmo miejsce w szeregu.

Relacja pomeczowa jutro wieczorem.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Na początek proponuje kombosa z obu czeskich lig:

Extraliga : Liberec - Znojmo 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
II Liga : Jihlava - Beroun 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Ako:2,12
Stawka: 9/10

Jak dla mnie 2 "jedynki" i stawka prawie maksymalna,ale...tak wyceniam prawdopodobieństwo wejścia obu typów.

Na razie tyle.

Pozdrawiam

amk

Suuuuper <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Własnie wróciłem z meczu w Libercu.
Przez 2 tercje nic wielkiego sie nie działo,nie licząc,że w 40 minucie Hlinicka sam sobie wrzucił krążek do bramki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Wcześniej wybronił kilka "setek"bo o dziwo to goscie mieli wiecej szans na zdobycie gola.

3 tercja to całkiem inny mecz w wykonaniu Bili Tigruff.
W 42 minucie wyrównanie,a potem juz absolutna dominacja gospodarzy.
Orli zostali zmieceni z lodu.
Liberec pokazał jak wielki ma potencjał ofensywny,a 3 bramka ...palce lizać,poziom swiatowy.

Mam wrażenie,że Tigri oszczędzali siły,bo jutro mecz ze sprzedawczykami z Pardubic.
Niemniej jednak skoro nie udawało sie pokonać Znojmo na stojaco,właczyli dodatkowe moce w 3 tercji.

Odnośnie jutrzejszego meczu trudno mi na razie cokolwiek powiedzieć,czekam na poranne info od Czecha.

Na mecz jade około 15,wiec jak cos postawię,to o tym zdążę napisać.

Wypadałoby napisac cos jeszcze o Jihlavie,ale...co tu pisać,wygrali bo nie mieli innego wyjścia,a ja dziękuje im za postawe fair i ksieguję kombo za 9/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jeszcze winien jestem rozliczenie ostatniej kolejki czeskiego hokeja:

Typy/Trafione:4/2
Stawka:21,00
Zwrot:26,16
Wygrana:5,16
Yield:24,57%

PS.Jest tu kto ? :-)))

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
mocno nastraszyły mnie te tygrysy - trochę trwało zanim sobie przypomnieli o pazurach.... grunt że się obudzili na czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Jutro wylbym ostrozny z 1 na Bili, Parduby to nieobliczalny zespol, chodz na Liberec jak widzimy nie ma mocnych na wlasnym lodzie. Na te kolejke ciekawie wyglada dubelek :
Sparta Praga + Kladno, jutro jako taka analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S Przelamanie Slavii w pieknym stylu 4-1 tak jak pisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Witam i podaje moje typy na niedzielna kolejkę czeskiej Extraligi.

Sparta Praga - Ocellari Trinec 1
Rabat Kladno - Vsetin 1
Ako = 2,07
Stawka:7/10

Tu jestem absolutnie zgodny z poprzednikiem.

Sparta usadowiona na miejscu premiowanym udziałem w PO,ale dziś mecz z bezposrednim rywalem.
Ostatnie 3 mecze dla hokeistów Trzyńca,czas nawygrana Sparty.

Rabat zachowuje jeszcze cien szansy na PO i dzis powinien zdobyć kolejne punkty.
Wierzyći sie nie chce,że dziś kolejny przewał z Vsetinem i jak dla mnie pewna wygrana gospodarzy.

Bili Tigri Liberec - Moeller Pardubice 1(-0,5)
Kurs:1,83
Stawka:4/10

Bili Tigri Liberec - Moeller Pardubice over 4,5
Kurs:2,00
Stawka:4/10

Tigri w "Tipsport Arena" w Libercu równa się..."jedynka":-)
Mysle,ze kazdy ,kto interesuje sie czeskim hokejem wie o co chodzi.
Gospodarze w pełnym składzie,w porównaniu do wczorajszego meczu nie ma zmian w składzie.
Dziś mam dodatkową motywację by kibicować.
Bardzo mi zalezy,by Tygryski pojechały złodziejaszków "pardupków",którzy okradli nas,podkładając sie Vsetinowi.
Typ na over daje,ponieważ Tigri graja mecz dzień po dniu i musza troche odczuwac zmeczenie,z kolei goście zawsze strzelali bramki w Libercu.
W sumie 5 goli powinno paść.

Lasselsberger Plzeò - Energie Karlove Vary 1(-0,5)
Kurs:2,00
Stawka:5/10

Czas na wygraną Pilzna,bo jest to ekipa,która jak najbardziej zasługuje na PO.
Kilka pechowych porażek zepchnęło gospodarzy na dalsze miejsce,ale czas to zmienić.
Mecze pomiedzy obydwoma zespołami sa zawsze bardzo zaciete,ale myślę,że charakter gospodarzy weźmie górę,a jest o co walczyć,bo przegrywajacy praktycznie traci szansę na udział w rozgrywkach posezonowych.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Chciałbym sprostować jedna rzecz odnośnie meczów Bili Tigri Liberec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Sprzedaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> w hali.

Nie wiem jak poprzednio tego nie zauważyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />,może dlatego,ze browarek leją do akich samych kubków jak na colę.

Cola jest rozcienczona z woda i obrzydliwa w smaku ,wiec i browar "Budweiser" to pewnie szczyny,tym bardziej ,ze nie widziałem w hali nikogo pod wpływem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dziś poprosze swoja żone,by spróbowała tego wynalazku i wydała opinię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Relacja z meczu po 20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Jak już poruszyliśmy temat alkoholu w hali...
Będąc na NHL w Chicago (chicago-dallas...oh ..dawne czasy..)też sprzedawali piwko na trybunach. Siki bo siki ale jakoś było kulturalnie a rzekłbym nawet, że bardzo. W Polsce niestety nie do przyjęcia. Zresztą jak idziesz na mecz w USA możesz przesiedzieć cału mecz w jednym z kilkudziesięciu barów ( po kilkanaście na każdym piętrze) i się nieźle "zrobić" oglądając mecz na ekranie telewizora, chociaż za ścianą wszystko masz live... This is America...A Budweiser...no cóż... sporo tego wypiłem ale jakoś nie mogłem się nigdy tym piwkiem "zrobić"...Sorry za off topic

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
Z tym Kladnem to Wy poważnie ?? Przecież ta drużyna już spasowała !! Szczerze mówiąc to musieli by wygrać chyba wszystkie pozostałe spotkania aby móc myśleć o "8". Dodając do tego informacje o odejściu(lub ew. odejściu) 3-4 zawodników istotnych dla drużyny to granie ich WYDAJE SIĘ WĄTPLIWE.W świetle tych informacji no i gry na totalnym luzie "vsetinskiej" można by raczej ostrożnie "spróbować na gości" po bardzo solidnych kursach (ok.7.0) LUB poszukać ciekawego handi na nich.A już wyniki pomiędzy tymi ekipami w ostatnich kilku meczach MOCNO zniechęcają do grania "jedynki"...
POZDRAWIAM I POWODZENIA !!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Z tym Kladnem to Wy poważnie ?? Przecież ta drużyna już spasowała !! Szczerze mówiąc to musieli by wygrać chyba wszystkie pozostałe spotkania aby móc myśleć o "8". Dodając do tego informacje o odejściu(lub ew. odejściu) 3-4 zawodników istotnych dla drużyny to granie ich WYDAJE SIĘ WĄTPLIWE.W świetle tych informacji no i gry na totalnym luzie "vsetinskiej" można by raczej ostrożnie "spróbować na gości" po bardzo solidnych kursach (ok.7.0) LUB poszukać ciekawego handi na nich.A już wyniki pomiędzy tymi ekipami w ostatnich kilku meczach MOCNO zniechęcają do grania "jedynki"...
POZDRAWIAM I POWODZENIA !!

U siebie Kladno to porzadna ekipa. Wygrana m.inn ze Slavia 4-2 to raczej nie przypadek. Poki co 1-0 wygrywaja, poczekajmy do konca spotkania...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
Nie dali rady, no i sezon z głowy. Jeśli potwierdzą się informacje o odejściu kilku zawodników, to ich licznik punktowy raczej nie przekroczy 60 punktów.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Co za mecz w Libercu !

Sprzedawczyki rozniesione i upokorzone.
Od początku Tigri grali z pełnym zaangażowaniem i tylko kwestia czasu było,kiedy wyjda na prowadzenie.

Graczem meczu wybrałbym dzis Podkonicky'ego.

W pozostałych meczach znów porażka Pilzna,dla mnie niewytłumaczalna,Lasselsberger poza PO.

I wszystko byłoby dobrze,gdyby nie wyrównująca bramka Vsetina w Kladnie i zamiast wygranej lekka wtopa,osłodzona jednak 2 dobrymi typami na mecz liberca.


We wtorek nastepna kolejka.
Do Liberca przyjadą Vitkovice i spodziewam sie bardzo ciężkiej przeprawy.
W związku z tym,że Stalowi graja bardzo dobrze,buki powinni wystawić atrakcyjne kursy na Tigri.

Pozdrawiam

amk

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Przed nami 46 kolejka Extraligi,oto zestaw par:

Trinec - Znojmo
Vsetin - Plzen
Litvinov - Kladno
Ceske Budejovice - Slavia Praha
Karlovy Vary - Zlin
Liberec - Vitkovice
Sparta Praha - Pardubice

U mnie takie typy:
1)Kombo
a)Liberec - Vitkovice 1
b)Vsetin - Plzno 2
ako=2,89
stawka:6/10

Bili Tygri grają 3 mecz w ciagu 4 dni,ale u siebie sa niepokonani.
Gospodarze w pełnym składzie,z Hlinicką,który jako jedyny reprezentant ligi czeskiej na IO w Turynie musi sie pokazać z dobrej strony :-)

Ostatnia szansa Pilzna na PO.
Jezeli nie wygraja z outsiderami z Vsetina to maja sezon z głowy.
Ostatnio przegrywałem obstawiajac zarówno Pilzno,jak i grajac przeciw Vsetinowi,niech mi to teraz obie ekipy oddadzą:-)

2)Karlove Vary - Zlin 1(-0,5)
Kurs:2,45
Stawka:4/10
Sytuacja gospodarzy jest taka,że jak u siebie nie złapia punktów,to nie zagraja w PO.
Myslę,że po tak dobrym kursie warto zagrać przeciw Hame,dla której to druzyny lód w Karlovych Varach zwykle jest za śliski:P

3)Budejovice - Slavia Praha 2(-0,5)
kurs:2,23
stawka:6/10
Gospodarze faworytem ?
Świetnie,gram na Slavię.
Oczywiście Budejovice walczą o PO,ale goście walczą o 1 miejsce po sesji zasadniczej.
Przed nimi mecz w Libercu(w 48 kolejce) i ewentualna porażka w Budejovicach skomplikuje sytuację lidera.
Mam wrażenie,że Slavia ten mecz wygra,bo róznica potencjałów jest zdecydowanie na korzyść przyjezdnych.

4)Trinec - Znojmo 1(-0,5)
kurs:2,10
stawka:4/10
Gospodarze z nozem na gardle,jak chcą walczyć o PO,to musza wygrać.
Pojedynek zespołu własnego lodu z druzyna,która nieźle radzi sobie na wyjazdach.
Wygrana Ocellari,przy jednoczesnej porażce Budejovic,ma wartość podwójna i gospodarze nie powinni zaprzepaścić ogromnej szansy.

Pragne sie jeszcze tylko pochwalić,ze na jutrzejszy mecz Bilich Tygru zakupiłem bilety do loży,tak wiec bedę siedział,wraz z moja rodziną, w 1 rzędzie,tuż nad boksem druzyny libereckiej:-)

Teraz czekam na typy innych userów,majac jednocześnie nadzieję na żywszą dyskusje o czeskiej extralidze hokejowej.

Na razie

amk

Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1