|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Jesli tak mowisz ze dla Slavii obrona 1 miejsca jest kluczowa to przesuwam ich na "ZIELONY tor" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zielony ? Dzieki,to "piatka" jest cała zielona,hehe.
Vnseb,kluczowa,a jakże ! Zobacz na rozpiskę ostatnich 4 kolejek,Liberec ma spacerek,wiec stołeczni nie mogą teraz przegrywać z takimi zespołami jak Energie,ale...to jest tylko sport i ....aż sport :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
,ale...to jest tylko sport i ....aż sport :-) CZy wejdzie, czy nie wejdzie to juz inna sprawa .. ale z mojego punktu widzenia 47 kolejke czeskiej ekstraklasy widze w kolorach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak powyzej ( 5 razy zielone , 2 czerwone )..... ale zawsze mozna ( moge) zagrac jeszcze dodatkowo ( zeby zmylic kolory oczywiscie ) na przelamanie trendow czyli: na zwyciestwo wreszcie Pardubic w normalnym czasie ( 4 niewygrane mecze pod rzad ), czy porazke w czasie regularnym C.Budejovic ( po 8 meczach ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Zeby latwiej bylo obserwowac przedruk z hokej.cz o ostatnich ubykach klubowych zebrany razem:
Pøesuny na domácím ledì
Jan Benda (33) Litvínov - Hamé Zlín Radek Gardoò (36) Kladno - Hamé Zlín David Hájek (25) Kladno - Ústí nad Labem Jaroslav Hlinka (29) Kloten - Sparta Praha Josef Jindra (25) È. Budìjovice - Ml. Boleslav Ale¹ Kráto¹ka (31) È. Budìjovice - Ml. Boleslav Roman Málek (28) Plzeò - Ústí nad Labem Angel Nikolov (30) Sparta Praha - Znojmo Václav Pletka (26) Dynamo Moskva - Liberec Ivo Prorok (36) Litvínov - Slavia Praha Pavel ©rek (38) Ml. Boleslav - È. Budìjovice Juraj ©tefanka (30) Vítkovice - Znojmo Michal Trávníèek (25) Litvínov - Hamé Zlín Marek Uram (31) Znojmo - Vítkovice Vladimír Vùjtek (33) Curych - Vítkovice Martin Výborný (29) Plzeò - Ml. Boleslav
Odchody do ©védska
Daniel Branda (29) Litvínov - Skelleftea Jaroslav Kalla (25) Kladno - Leksand David Moravec (32) Plzeò - Malmö Pavel Patera (34) Kladno - Färjestad Libor Procházka (31) Kladno - Skelleftea Pavel Rosa (28) Dynamo Moskva - Timra Martin ©evc (24) Kladno - Färjestad Martin ©tìpánek (34) Plzeò - Malmö Pavel Trnka (29) Plzeò - Leksand
Odchody do Finska
Vítìzslav Bílek (22) Kladno - Oulu Ivan Huml (24) Kladno - TPS Turku Michal Straka (33) Plzeò - Rauma
Odchody na Slovensko
Vladimír Gýna (29) Litvínov - Slovan Bratislava Jiøí He¹ (32) Znojmo - Trenèín Jaroslav ©pelda (30) Kladno - Ko¹ice Gabriel ©pilár (25) Hamé Zlín - ®ilina
Last edited by vonseb; 03/02/2006 10:24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Dla mnie dzis tak ta kolejka /kursy usrednione by betexplorer/: Vitkovice - Ceske Budejovice no bet Zlin - Litvinov 1 1.26 9/10 1 1,60 (1-tercja) /BAW/ 6/10 Znojmo - Vsetin 1 1.22 8/10 Plzen - Liberec 2 1.57 6/10 Kladno - Sparta Praha 2 1.36 8/10 Pardubice - Trinec no bet Slavia Praha - Karlovy Vary 1 1.48 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Przepatrzyłem ofertę buków na opcje z handicapem oraz under/over i niczego ciekawego,w moim odczuciu,nie znalazłem.
Może ewentualnie over 4,5 w meczu Vitkovice - CEB po kursie 1,75 ,ale za średnią stawkę.
Tak wiec zostaje przy podanych wcześniej ryzykownych kombosach.
Ostrożniejszym polecam single lub duble i jeszcze raz napisze,że w tej kolejce nie przewiduje niespodzianek.
Widzę,że Vonseb mysli podobnie,a ja dodałbym,ze w meczach ,które On kwalifikuje "no bet" mozna zagrać X2.
Kursy pospadały od środy,ale to akurat było do przewidzenia.
5,5 godziny do rozpoczecia meczów :-)
Pozdrawiam
amk
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Z tego co przeczytalem na BA to Vitki oslabione (3 waznych napadziorow: Simicek 10+12, Burger 9+18 and Krenzelok 10+7 ),wiec amkwish troszke na nie uwazaj, aczkolwiek Vujtek ma juz dzis zagrac wiec moze jednak C.B na X2 moze nie byc zle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Vujtek dzis wyjedzie na lód,a Buger i Krenzelok zdaje sie juz nie grali w Libercu(nie przysięgne,ale tak mi sie wydaje).
Vonseb,CEB muszą w koncu przegrać,toz i tak graja powyzej oczekiwań:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
ja ze swojej strony dodam interesujacy link z konruzjami w poszczególnych klubach ligi czeskiej, zapewne sie przyda przy podjeciu ostatecznych decyzji co do typow na dzis: http://www.zranenihraci.wz.cz/extraliga.htm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 7 |
Buki wycofały juz niestety niektóre mecze ze swoich ofert...próżno szukać np meczy Sparty albo Liberca! Chyba zagladają na tą stronke:)Kolejka została przez WAS Panowie rozpracowana jak należy. Zycze big win-a trzymam kciuki PS Gapowe się płaci:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
próżno szukać np meczy Sparty albo Liberca! tia,kto wycofal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 7 |
NP expekt nie ma wogóle Tigri i Sparty.Teraz zerknąłem na betandwin i sa te mecze ale po strasznie niskich kursach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409 |
jak narazie to te mecze są do grania na betandwin i sportingbet
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 149
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 149 |
W toto mixie można jeszcze postawić na Lieberec. Generalnie nadziś z ligi czeskiej wybrałem Slavie po kursie 1,50 i Lieberec po kursie 1,65.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Bardzo przyzwoite kursy sa nawet TERAZ w Bet-at-Home.
Warto mieć tam pare groszyze wzgledu na hokej właśnie:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Amkwish rozumiem ze kibicujesz Libercowi i zapewne 1 miejsce wg Ciebie nalezaloby sie im oczywiscie:)Obyscie sie nie przejechali na tym Libercu oni tez wszystkiego wygrywac przeciez nie moga,a za 2 dni przeciez mecz ze Slavia...moze na nich sie oszczedzą...a np dzisiaj wygrana po OT:)Wcale nie jest powiedziane ze Slavia dzisiaj wygra z KV wiec dystans zostanie utrzymany. Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
harris73 Mecz dzisiejszy jest takl samo dla nich wazny jak ze Slavia wiec olewanie dzisiejszego meczu mija sie z celem Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Wkurzylem sie i dalem na Liberec ale obawy mam,roznie bywa. Skoro sa tacy silni zajecie 1 czy 2 miejsca nie powinno robic im roznicy przeciez i tak dla wiekszosci spotkaja sie w finale,bo wczesniej na siebie nie moga trafic.Nie mowie ze oleja mecz z Pilznem ale...lepiej zeby nie bo kaska poszla. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 33 |
1, czy 2 miejsce, to nie tylko ustawienie w play offach, ale też prestiż i lepsze samopoczucie przed meczami. Na pewno chcą wygrać u siebie ze slavią, a jaki to bedzie miało sens, poza prestizem, jak oleją ten mecz??????????????Ja też mam na liberec i nie martwi mnie ich podejście, tylko fakt, ze w sporcie może być i tak i tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Troche wyzej jest mój post,pisany we wtorek po meczu Liberec-Vitkovice.
Trener Palecek powiedział wyraźnie,że bardzo zależy Tygrom na 1 miejscu. Nie ma powodów,by poddawać Jego słowa w wątpliwość.
Natomiast pomiedzy "chcę wygrać" a "wygrałem" jest jeszcze sam mecz i róznie to czasami bywa:-)
10 minut do meczu w Pilznie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|