Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Jesli tak mowisz ze dla Slavii obrona 1 miejsca jest kluczowa to przesuwam ich na "ZIELONY tor" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zielony ?
Dzieki,to "piatka" jest cała zielona,hehe.

Vnseb,kluczowa,a jakże !
Zobacz na rozpiskę ostatnich 4 kolejek,Liberec ma spacerek,wiec stołeczni nie mogą teraz przegrywać z takimi zespołami jak Energie,ale...to jest tylko sport i ....aż sport :-)

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
,ale...to jest tylko sport i ....aż sport :-)
CZy wejdzie, czy nie wejdzie to juz inna sprawa .. ale z mojego punktu widzenia 47 kolejke czeskiej ekstraklasy widze w kolorach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak powyzej ( 5 razy zielone , 2 czerwone )..... ale zawsze mozna ( moge) zagrac jeszcze dodatkowo ( zeby zmylic kolory oczywiscie ) na przelamanie trendow czyli: na zwyciestwo wreszcie Pardubic w normalnym czasie ( 4 niewygrane mecze pod rzad ), czy porazke w czasie regularnym C.Budejovic ( po 8 meczach ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Zeby latwiej bylo obserwowac przedruk z hokej.cz o ostatnich ubykach klubowych zebrany razem:

Pøesuny na domácím ledì

Jan Benda (33) Litvínov - Hamé Zlín
Radek Gardoò (36) Kladno - Hamé Zlín
David Hájek (25) Kladno - Ústí nad Labem
Jaroslav Hlinka (29) Kloten - Sparta Praha
Josef Jindra (25) È. Budìjovice - Ml. Boleslav
Ale¹ Kráto¹ka (31) È. Budìjovice - Ml. Boleslav
Roman Málek (28) Plzeò - Ústí nad Labem
Angel Nikolov (30) Sparta Praha - Znojmo
Václav Pletka (26) Dynamo Moskva - Liberec
Ivo Prorok (36) Litvínov - Slavia Praha
Pavel ©rek (38) Ml. Boleslav - È. Budìjovice
Juraj ©tefanka (30) Vítkovice - Znojmo
Michal Trávníèek (25) Litvínov - Hamé Zlín
Marek Uram (31) Znojmo - Vítkovice
Vladimír Vùjtek (33) Curych - Vítkovice
Martin Výborný (29) Plzeò - Ml. Boleslav

Odchody do ©védska

Daniel Branda (29) Litvínov - Skelleftea
Jaroslav Kalla (25) Kladno - Leksand
David Moravec (32) Plzeò - Malmö
Pavel Patera (34) Kladno - Färjestad
Libor Procházka (31) Kladno - Skelleftea
Pavel Rosa (28) Dynamo Moskva - Timra
Martin ©evc (24) Kladno - Färjestad
Martin ©tìpánek (34) Plzeò - Malmö
Pavel Trnka (29) Plzeò - Leksand

Odchody do Finska

Vítìzslav Bílek (22) Kladno - Oulu
Ivan Huml (24) Kladno - TPS Turku
Michal Straka (33) Plzeò - Rauma

Odchody na Slovensko

Vladimír Gýna (29) Litvínov - Slovan Bratislava
Jiøí He¹ (32) Znojmo - Trenèín
Jaroslav ©pelda (30) Kladno - Ko¹ice
Gabriel ©pilár (25) Hamé Zlín - ®ilina

Last edited by vonseb; 03/02/2006 10:24.
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Dla mnie dzis tak ta kolejka /kursy usrednione by betexplorer/:
Vitkovice - Ceske Budejovice no bet
Zlin - Litvinov 1 1.26 9/10 1 1,60 (1-tercja) /BAW/ 6/10
Znojmo - Vsetin 1 1.22 8/10
Plzen - Liberec 2 1.57 6/10
Kladno - Sparta Praha 2 1.36 8/10
Pardubice - Trinec no bet
Slavia Praha - Karlovy Vary 1 1.48 6/10

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Przepatrzyłem ofertę buków na opcje z handicapem oraz under/over i niczego ciekawego,w moim odczuciu,nie znalazłem.

Może ewentualnie over 4,5 w meczu Vitkovice - CEB po kursie 1,75 ,ale za średnią stawkę.

Tak wiec zostaje przy podanych wcześniej ryzykownych kombosach.

Ostrożniejszym polecam single lub duble i jeszcze raz napisze,że w tej kolejce nie przewiduje niespodzianek.

Widzę,że Vonseb mysli podobnie,a ja dodałbym,ze w meczach ,które On kwalifikuje "no bet" mozna zagrać X2.

Kursy pospadały od środy,ale to akurat było do przewidzenia.

5,5 godziny do rozpoczecia meczów :-)

Pozdrawiam

amk

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Z tego co przeczytalem na BA to Vitki oslabione (3 waznych napadziorow: Simicek 10+12, Burger 9+18 and Krenzelok 10+7 ),wiec amkwish troszke na nie uwazaj, aczkolwiek Vujtek ma juz dzis zagrac wiec moze jednak C.B na X2 moze nie byc zle.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Vujtek dzis wyjedzie na lód,a Buger i Krenzelok zdaje sie juz nie grali w Libercu(nie przysięgne,ale tak mi sie wydaje).

Vonseb,CEB muszą w koncu przegrać,toz i tak graja powyzej oczekiwań:-)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
ja ze swojej strony dodam interesujacy link z konruzjami w poszczególnych klubach ligi czeskiej, zapewne sie przyda przy podjeciu ostatecznych decyzji co do typow na dzis:

http://www.zranenihraci.wz.cz/extraliga.htm

Dołączył: Jan 2006
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 7
Buki wycofały juz niestety niektóre mecze ze swoich ofert...próżno szukać np meczy Sparty albo Liberca! Chyba zagladają na tą stronke:)Kolejka została przez WAS Panowie rozpracowana jak należy. Zycze big win-a trzymam kciuki
PS Gapowe się płaci:(

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Quote
próżno szukać np meczy Sparty albo Liberca!
tia,kto wycofal?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 7
NP expekt nie ma wogóle Tigri i Sparty.Teraz zerknąłem na betandwin i sa te mecze ale po strasznie niskich kursach

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
jak narazie to te mecze są do grania na betandwin i sportingbet

Dołączył: May 2005
Posty: 149
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 149
W toto mixie można jeszcze postawić na Lieberec.
Generalnie nadziś z ligi czeskiej wybrałem Slavie po kursie 1,50 i Lieberec po kursie 1,65.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Bardzo przyzwoite kursy sa nawet TERAZ w Bet-at-Home.

Warto mieć tam pare groszyze wzgledu na hokej właśnie:-)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Amkwish rozumiem ze kibicujesz Libercowi i zapewne 1 miejsce wg Ciebie nalezaloby sie im oczywiscie:)Obyscie sie nie przejechali na tym Libercu oni tez wszystkiego wygrywac przeciez nie moga,a za 2 dni przeciez mecz ze Slavia...moze na nich sie oszczedzą...a np dzisiaj wygrana po OT:)Wcale nie jest powiedziane ze Slavia dzisiaj wygra z KV wiec dystans zostanie utrzymany.
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
harris73
Mecz dzisiejszy jest takl samo dla nich wazny jak ze Slavia wiec olewanie dzisiejszego meczu mija sie z celem
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Wkurzylem sie i dalem na Liberec ale obawy mam,roznie bywa.
Skoro sa tacy silni zajecie 1 czy 2 miejsca nie powinno robic im roznicy przeciez i tak dla wiekszosci spotkaja sie w finale,bo wczesniej na siebie nie moga trafic.Nie mowie ze oleja mecz z Pilznem ale...lepiej zeby nie bo kaska poszla. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 33
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 33
1, czy 2 miejsce, to nie tylko ustawienie w play offach, ale też prestiż i lepsze samopoczucie przed meczami. Na pewno chcą wygrać u siebie ze slavią, a jaki to bedzie miało sens, poza prestizem, jak oleją ten mecz??????????????Ja też mam na liberec i nie martwi mnie ich podejście, tylko fakt, ze w sporcie może być i tak i tak.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Troche wyzej jest mój post,pisany we wtorek po meczu Liberec-Vitkovice.

Trener Palecek powiedział wyraźnie,że bardzo zależy Tygrom na 1 miejscu.
Nie ma powodów,by poddawać Jego słowa w wątpliwość.

Natomiast pomiedzy "chcę wygrać" a "wygrałem" jest jeszcze sam mecz i róznie to czasami bywa:-)

10 minut do meczu w Pilznie.

Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,285 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1