Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
czy są jakieś powody, dla których Clijsters miałaby dzisiaj przegrać z Peer? Kim zamyka mi dosyć duży kupon i nie wiem czy kontrować...
Chyba nie. :)Życze wygranej.
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzięki - Krystiann. W takim razie, to wiele wyjaśnia w rozumieniu ruchów kursowych w tym meczu.
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Dzięki - Krystiann. W takim razie, to wiele wyjaśnia w rozumieniu ruchów kursowych w tym meczu.
a jak sie zmieniaja? bo dopiero wrocilem niedawno
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzięki - Krystiann. W takim razie, to wiele wyjaśnia w rozumieniu ruchów kursowych w tym meczu.
a jak sie zmieniaja? bo dopiero wrocilem niedawno
Od samego rana lecą w dół na Marię.
Część buków już to wywaliła.
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
a Wam naprawde chce sie bawic w Rafe po 1.2?
Nalbi to jest Nalbi - nie widzialem go po kontuzji, ale charakter sie nie zmienia... jeden z moich ulubionych tenisistow a Rafa? a Rafa jest faworytem, moze grac cudownie 3/4 spotkania ale z Ljuba tez tak gral a w najwazniejszych momentach sie poosral
jak dla mnie na dzisiaj Isner do gry, serwis trzymal bedzie a Ferrero? nie bardzo wierze w jego moc... ponasdto cos czuje mine w Robredo, moze sprobuje lekko hc na Beckera...
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Tsonga petrova/stosur butorac/ram ferrer zvoreneva
gogogo!
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Rochus - Belucci 1 Almagro - Chardy 1 Robredo - Becker 1 Ferrer - Karlovic 1 Co jeszcze raz przemyslec? Pytanie do tych co ogladali mecze.
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
dla mnie wszystko moze nie wejsc:D z tych meczy...
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Rochus - Belucci 1 50% 50% Almagro - Chardy 1 50% 50 % Robredo - Becker 1 50% 50 % Ferrer - Karlovic 1 80% 20% Co jeszcze raz przemyslec? Pytanie do tych co ogladali mecze.
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Jak nie było - polecam
VIDEO
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Rochus - Belucci 1 50% 50% Almagro - Chardy 1 50% 50 % Robredo - Becker 1 50% 50 % Ferrer - Karlovic 1 80% 20% Co jeszcze raz przemyslec? Pytanie do tych co ogladali mecze.
Czyli Twoim zdaniem warto zagrac Rochusa, Ferrera i Benjamina
Dzieki za opinie.
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Rochus - Belucci 1 Almagro - Chardy 1 Robredo - Becker 1 Ferrer - Karlovic 1 Co jeszcze raz przemyslec? Pytanie do tych co ogladali mecze.
a streamy byly?
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Rochus - Belucci 1 Almagro - Chardy 1 Robredo - Becker 1 Ferrer - Karlovic 1 Co jeszcze raz przemyslec? Pytanie do tych co ogladali mecze.
a streamy byly?
Ano przeciez
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Rochus - Belucci 1 50% 50% Almagro - Chardy 1 50% 50 % Robredo - Becker 1 50% 50 % Ferrer - Karlovic 1 80% 20% Co jeszcze raz przemyslec? Pytanie do tych co ogladali mecze.
Czyli Twoim zdaniem warto zagrac Rochusa, Ferrera i Benjamina
Dzieki za opinie.
jak by mi kazano typowac to chardy belluci ferrer i robredo
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
A Henin i Roddick dzisiaj raczej izi co?
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
chlopaki nie bede mial dzisiaj neta, bedzie jaka dobra dusza ktora przesle wyniki na telefon (play)??
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Witam
Na pierwszy rzut oka Isner+Nadal oraz Almagro
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Justine, Rafa, Tommy @1.99
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Jak dla mnie to Ferrero na dziś + Clijsters
W meczu z Russellem Isner nie miał nawet 1 bp. Ferrero w dobrej formie
Link skopiowany do schowka