|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Rekordową obsadę maja rozpoczete 16 lipca 11. pływackie mistrzostwa świata w Montrealu. Organizatorzy spodziewają się, że na starcie staną zawodnicy i zawodniczki z ponad 157 krajów. Dotychczasowy rekord - właśnie 157 krajów - ustanowiono w 2003 roku w Barcelonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
oferta unibet:
Pływanie-Mistrzostwa Świata-100 m Breaststroke Men Hansen, B - Kitajima, K 1.80 1.85
Pływanie-Mistrzostwa Świata-400 m Freestyle Women Reimer, B - Shibata, A 1.90 1.75
Pływanie-Mistrzostwa Świata-4x100 m Freestyle Women Australia Women - USA Women 1.12 4.80 Germany Women - Holandia Kobiety 2.75 1.36
oferta expekt:
Brendan Hansen - Kosuke Kitajima 100m Breaststroke Plywanie MS Mezczyzn 2.10 1.65 Hugues Duboscq - Brenton Rickard 100m Breaststroke Plywanie MS Mezczyzn 1.50 2.40
Chris Cook - Oleg Lisogor 100m Breaststroke Plywanie MS Mezczyzn 2.00 1.70
Lisbeth Lenton - Jessicah Schipper 100m Butterfly Plywanie MS Kobiet 2.55 1.45
Otylia Jedrzejczak - Martina Moravcova 100m Butterfly Plywanie MS Kobiet 1.35 2.90
Mary Descenza - Rachel Komisarz 100m Butterfly Plywanie MS Kobiet 2.00 1.70
Brooke Hanson - Katie Hoff 200m Individual Medley Plywanie MS Kobiet 2.90 1.35
Lara Carroll - Kirsty Coventry 200m Individual Medley Plywanie MS Kobiet 1.70 2.00
Camelia Potec - Brittany Reimer Freestyle Plywanie MS Kobiet 1.60 2.20
Laure Manaudou - Claudia Poll 400m Freestyle Plywanie MS Kobiet 1.35 2.90
Joanne Jackson - Caitlin McClatchey 400m Freestyle Plywanie MS Kobiet 2.70 1.40
Australia - USA 4x100m Freestyle Relay Plywanie MS Kobiet 1.10 5.80
Germany - Netherlands 4x100m Freestyle Relay Plywanie MS Kobiet 3.20 1.30
France - Sweden 4x100m Freestyle Relay Plywanie MS Kobiet 1.30 3.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Przed 15 byla okazja w Expekcie, teraz juz niestety nie ma. Sztafeta 4x100 m mezczyzn USA - Wlochy po 1,40 na USA. Juz weszlo bo Wloschow nie ma w finale. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oby tak dalej Expekcie !!!
Z tych par zagralem: Germany - Netherlands 1 3/10 4x100m Freestyle Relay Plywanie MS Kobiet Jakos nie wierze, ze Niemki tak latwo jak na to wskazuje kurs przegraja z Holenderkami. Tym bardziej, ze w eliminacjach z nimi wygraly zwalniajc na ostatniej zmianie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Poszedl jeszcze dubelek:
Australia - Russia 1 1,45 Kto lepszy 4x100m Freestyle Relay
France - Sweden 1 1,35 Kto lepszy 4x100m Freestyle Relay
Stawka: 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
anty_ubek tez Stawiam na France - Sweden 1 tylko ze ja zagralem to juz po 1,30 w Expekcie ... Byles szybszy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do tego jeszcze dalem Laure Manaudou - Claudia Poll 1 i Otylia Jedrzejczak - Martina Moravcova 1 ... Zobaczymy juz niedlugo ... Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
a wie ktos czy w naziemnych jest plywanie do obstawiania
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125 |
CZY KTOS WIE CZY CHODZI W EXSPEKTCIE O POLFINALY 100 M KOBIET CZY DOPIERO O FINAL
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
CZY KTOS WIE CZY CHODZI W EXSPEKTCIE O POLFINALY 100 M KOBIET CZY DOPIERO O FINAL pomysl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
anty_ubek Moze Wiesz kiedy beda 4x100m Freestyle Relay? Ile przed ta Runda bedzie innych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przed Chwila Byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja Wygralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ide Spac, Powodzenia, paka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Przed 15 byla okazja w Expekcie, teraz juz niestety nie ma. Sztafeta 4x100 m mezczyzn USA - Wlochy po 1,40 na USA. Juz weszlo bo Wloschow nie ma w finale. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oby tak dalej Expekcie !!!
Z tych par zagralem: Germany - Netherlands 1 3/10 4x100m Freestyle Relay Plywanie MS Kobiet Jakos nie wierze, ze Niemki tak latwo jak na to wskazuje kurs przegraja z Holenderkami. Tym bardziej, ze w eliminacjach z nimi wygraly zwalniajc na ostatniej zmianie. 3,20 easyyyyy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bez nerw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Przed 15 byla okazja w Expekcie, teraz juz niestety nie ma. Sztafeta 4x100 m mezczyzn USA - Wlochy po 1,40 na USA. Juz weszlo bo Wloschow nie ma w finale. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oby tak dalej Expekcie !!!
Z tych par zagralem: Germany - Netherlands 1 3/10 4x100m Freestyle Relay Plywanie MS Kobiet Jakos nie wierze, ze Niemki tak latwo jak na to wskazuje kurs przegraja z Holenderkami. Tym bardziej, ze w eliminacjach z nimi wygraly zwalniajc na ostatniej zmianie. 3,20 easyyyyy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bez nerw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Fajny typ czekajac na mecz Chelsea go sobie zagralem.Gratki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Poszedl jeszcze dubelek:
Australia - Russia 1 1,45 Kto lepszy 4x100m Freestyle Relay
France - Sweden 1 1,35 Kto lepszy 4x100m Freestyle Relay
Stawka: 7/10 Tak ogolnie to $$$$$$wimming <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125 |
anty_ubek
Zarejestrowany: 20/02/2004 Wiadomości: 467 Lokalizacja: Górny Śląsk Re: Pływanie - Mistrzostwa Świata -Montreal 2005 [Re: marekm] #1849274 - 25/07/2005 00:27 Edytuj Odpowiedz Cytuj Szybka odpowiedź
Quote: --------------------------------------------------------------------------------
CZY KTOS WIE CZY CHODZI W EXSPEKTCIE O POLFINALY 100 M KOBIET CZY DOPIERO O FINAL
--------------------------------------------------------------------------------
pomysl A JEDNAK LICZY SIE DOPIERO FINAL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
Czy gdziekolwiek jest jeszcze do grania Schoeman??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
[color:"red"]Jeden post...tyle zamieszania... jak jest taki przy**** to nie graj tam...[/color]
eh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Last edited by Misiek; 25/07/2005 09:03.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Czy gdziekolwiek jest jeszcze do grania Schoeman?? Jesli chcesz grac jego wygrana na 50m to odradzam. Tak krotki dystans w plywaniu to loteria. Decyduja ulamki sekund przy starcie. To, ze wczoraj pobil rekord swiata w polfinale nie ma najmniejszego znaczenia. Choc nie przecze, iz jest faworytem. Pewnie bedzie w BAW oferta i Expekcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Czyzby nikt nie stawial plywania???
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|