Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Rekordową obsadę maja rozpoczete 16 lipca 11. pływackie mistrzostwa świata w Montrealu. Organizatorzy spodziewają się, że na starcie staną zawodnicy i zawodniczki z ponad 157 krajów. Dotychczasowy rekord - właśnie 157 krajów - ustanowiono w 2003 roku w Barcelonie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
oferta unibet:

Pływanie-Mistrzostwa Świata-100 m Breaststroke Men
Hansen, B - Kitajima, K 1.80 1.85


Pływanie-Mistrzostwa Świata-400 m Freestyle Women Reimer, B - Shibata, A 1.90 1.75


Pływanie-Mistrzostwa Świata-4x100 m Freestyle Women
Australia Women - USA Women 1.12 4.80

Germany Women - Holandia Kobiety 2.75 1.36


oferta expekt:

Brendan Hansen - Kosuke Kitajima
100m Breaststroke Plywanie MS Mezczyzn 2.10 1.65

Hugues Duboscq - Brenton Rickard
100m Breaststroke Plywanie MS Mezczyzn 1.50 2.40

Chris Cook - Oleg Lisogor
100m Breaststroke Plywanie MS Mezczyzn 2.00 1.70


Lisbeth Lenton - Jessicah Schipper
100m Butterfly Plywanie MS Kobiet 2.55 1.45

Otylia Jedrzejczak - Martina Moravcova
100m Butterfly Plywanie MS Kobiet 1.35 2.90

Mary Descenza - Rachel Komisarz
100m Butterfly Plywanie MS Kobiet 2.00 1.70

Brooke Hanson - Katie Hoff
200m Individual Medley Plywanie MS Kobiet 2.90 1.35

Lara Carroll - Kirsty Coventry
200m Individual Medley Plywanie MS Kobiet 1.70 2.00

Camelia Potec - Brittany Reimer
Freestyle Plywanie MS Kobiet 1.60 2.20

Laure Manaudou - Claudia Poll
400m Freestyle Plywanie MS Kobiet 1.35 2.90

Joanne Jackson - Caitlin McClatchey
400m Freestyle Plywanie MS Kobiet 2.70 1.40

Australia - USA
4x100m Freestyle Relay Plywanie MS Kobiet 1.10 5.80

Germany - Netherlands
4x100m Freestyle Relay Plywanie MS Kobiet 3.20 1.30

France - Sweden
4x100m Freestyle Relay Plywanie MS Kobiet 1.30 3.20

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Przed 15 byla okazja w Expekcie, teraz juz niestety nie ma.
Sztafeta 4x100 m mezczyzn USA - Wlochy po 1,40 na USA. Juz weszlo bo Wloschow nie ma w finale. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Oby tak dalej Expekcie !!!

Z tych par zagralem:
Germany - Netherlands 1 3/10
4x100m Freestyle Relay Plywanie MS Kobiet
Jakos nie wierze, ze Niemki tak latwo jak na to wskazuje kurs przegraja z Holenderkami. Tym bardziej, ze w eliminacjach z nimi wygraly zwalniajc na ostatniej zmianie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Poszedl jeszcze dubelek:

Australia - Russia 1 1,45
Kto lepszy 4x100m Freestyle Relay

France - Sweden 1 1,35
Kto lepszy 4x100m Freestyle Relay

Stawka: 7/10

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
anty_ubek tez Stawiam na France - Sweden 1 tylko ze ja zagralem to juz po 1,30 w Expekcie ... Byles szybszy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do tego jeszcze dalem Laure Manaudou - Claudia Poll 1 i Otylia Jedrzejczak - Martina Moravcova 1 ... Zobaczymy juz niedlugo ... Powodzenia

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
a wie ktos czy w naziemnych jest plywanie do obstawiania

Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
CZY KTOS WIE CZY CHODZI W EXSPEKTCIE O POLFINALY 100 M KOBIET CZY DOPIERO O FINAL

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Quote
CZY KTOS WIE CZY CHODZI W EXSPEKTCIE O POLFINALY 100 M KOBIET CZY DOPIERO O FINAL

pomysl

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
anty_ubek Moze Wiesz kiedy beda 4x100m Freestyle Relay? Ile przed ta Runda bedzie innych?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przed Chwila Byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja Wygralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ide Spac, Powodzenia, paka

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Quote
Przed 15 byla okazja w Expekcie, teraz juz niestety nie ma.
Sztafeta 4x100 m mezczyzn USA - Wlochy po 1,40 na USA. Juz weszlo bo Wloschow nie ma w finale. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Oby tak dalej Expekcie !!!

Z tych par zagralem:
Germany - Netherlands 1 3/10
4x100m Freestyle Relay Plywanie MS Kobiet
Jakos nie wierze, ze Niemki tak latwo jak na to wskazuje kurs przegraja z Holenderkami. Tym bardziej, ze w eliminacjach z nimi wygraly zwalniajc na ostatniej zmianie.

3,20 easyyyyy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bez nerw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Quote
Quote
Przed 15 byla okazja w Expekcie, teraz juz niestety nie ma.
Sztafeta 4x100 m mezczyzn USA - Wlochy po 1,40 na USA. Juz weszlo bo Wloschow nie ma w finale. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Oby tak dalej Expekcie !!!

Z tych par zagralem:
Germany - Netherlands 1 3/10
4x100m Freestyle Relay Plywanie MS Kobiet
Jakos nie wierze, ze Niemki tak latwo jak na to wskazuje kurs przegraja z Holenderkami. Tym bardziej, ze w eliminacjach z nimi wygraly zwalniajc na ostatniej zmianie.

3,20 easyyyyy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bez nerw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Fajny typ czekajac na mecz Chelsea go sobie zagralem.Gratki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Quote
Poszedl jeszcze dubelek:

Australia - Russia 1 1,45
Kto lepszy 4x100m Freestyle Relay

France - Sweden 1 1,35
Kto lepszy 4x100m Freestyle Relay

Stawka: 7/10

Tak ogolnie to $$$$$$wimming <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 125
anty_ubek



Zarejestrowany: 20/02/2004
Wiadomości: 467
Lokalizacja: Górny Śląsk Re: Pływanie - Mistrzostwa Świata -Montreal 2005 [Re: marekm]
#1849274 - 25/07/2005 00:27 Edytuj Odpowiedz Cytuj Szybka odpowiedź




Quote:
--------------------------------------------------------------------------------

CZY KTOS WIE CZY CHODZI W EXSPEKTCIE O POLFINALY 100 M KOBIET CZY DOPIERO O FINAL


--------------------------------------------------------------------------------



pomysl

A JEDNAK LICZY SIE DOPIERO FINAL

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Czy gdziekolwiek jest jeszcze do grania Schoeman??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
[color:"red"]Jeden post...tyle zamieszania... jak jest taki przy**** to nie graj tam...[/color]

eh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />


Last edited by Misiek; 25/07/2005 09:03.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Quote
Czy gdziekolwiek jest jeszcze do grania Schoeman??

Jesli chcesz grac jego wygrana na 50m to odradzam. Tak krotki dystans w plywaniu to loteria. Decyduja ulamki sekund przy starcie. To, ze wczoraj pobil rekord swiata w polfinale nie ma najmniejszego znaczenia. Choc nie przecze, iz jest faworytem. Pewnie bedzie w BAW oferta i Expekcie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Czyzby nikt nie stawial plywania???

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, burbon, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea]), 3,025 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1