|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
DO tego jeszcze dodam, ze Amerykanka Jessica Hardy w drugim dniu MŚ ustanowiła rekord świata...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 457
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 457 |
[color:"red"]I tak już narazie nie kasuję postów 'co polecacie na dziś' ,,, no ale quasi z tego nie róbmy... [/color]
Last edited by Misiek; 26/07/2005 22:25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
__________________________________________________________
Caughlin - Coventry ( K 100 m backstroke ).. 1 .. 1,20 __________________________________________________________ * * Mistrzostwa swiata w plywaniu : : 100 m backstroke WOMEN : : * * * * Amerykanka Caughlin to mistrzyni swiata i na pewno jest wielka faworytka do zdobycia zlotego medalu na tegorocznych mistrzostwach swiata, a juz na pewno jest faworytka w rywalizacja z zawodniczka z Zimbabwe Coventry, ktora na tych mistrzostwach jest bez wiekszej formy. WYniki z eliminacji polfinalow to potwierdzaja. ... Caughlin 1:00,59 i 1:01,25 Coventry 1:01,45 i 1:01,51 ... Mysle ze mozna postawic w finale w pojedynku Caughlin z Coventry na amerykanke Coventry, kurs 1,20 w sam raz do podwyzszenia kursu na glownym kuponie Jak mozna bylo napisac o dziewczynie, ktora dzien wczesniej zdobyla srebrny medal w stylu zmiennym, ze jest bez formy.Radze na przyszlosc lepiej analizowac.Bez urazy, ale tutaj kurs zdecydowanie nie byl wart ryzyka.Niespodzianka stala sie faktem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
__________________________________________________________
Caughlin - Coventry ( K 100 m backstroke ).. 1 .. 1,20 __________________________________________________________ * * Mistrzostwa swiata w plywaniu : : 100 m backstroke WOMEN : : * * * * Amerykanka Caughlin to mistrzyni swiata i na pewno jest wielka faworytka do zdobycia zlotego medalu na tegorocznych mistrzostwach swiata, a juz na pewno jest faworytka w rywalizacja z zawodniczka z Zimbabwe Coventry, ktora na tych mistrzostwach jest bez wiekszej formy. WYniki z eliminacji polfinalow to potwierdzaja. ... Caughlin 1:00,59 i 1:01,25 Coventry 1:01,45 i 1:01,51 ... Mysle ze mozna postawic w finale w pojedynku Caughlin z Coventry na amerykanke Coventry, kurs 1,20 w sam raz do podwyzszenia kursu na glownym kuponie Jak mozna bylo napisac o dziewczynie, ktora dzien wczesniej zdobyla srebrny medal w stylu zmiennym, ze jest bez formy.Radze na przyszlosc lepiej analizowac.Bez urazy, ale tutaj kurs zdecydowanie nie byl wart ryzyka.Niespodzianka stala sie faktem. Czemu napisales to dopiero po odbytym finale? Tak to moze kazdy napisac. Jesli masz jakies watpliwosci pisz je w ciagu dnia, a nie po zawodach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Randall szkoda ze nie podzieliles sie z nami swoimi zastrzezeniami przed finalem.Po fakcie to kazdy madry... Moze i okreslenie "bez formy " nie bylo tu najlepsze ale nie zmienia to faktu ze amerykanka byla tu zdecydowana faworytka a takie roztrzygniecie zaskoczylo nawet najwiekszych fachowcow .Tak wiec na przyszlosc daruj sobie tego typu uwagi znajac juz wyniki.Ja tego nie gralem ale tylko dlatego ze nie gram tak niskich kursow. Pozdrawiam ekipe ktora tu sie udziela. Szczegolnie za wczorajsza Schipper z Lenton za 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Wiedziałem, że zaraz znajde tutaj taki tekst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie czytam forum od deski do deski.dopiero teraz to zobaczyłem. I nie czepiam się typu.Oczywiście, że Caughlin była faworytką, ale nie pisze się o srebrnej medalistce, że jest bez większej formy.Od razu widać, że Goldi nie zanalizował dokładnie tego typu. Peace.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Wiedziałem, że zaraz znajde tutaj taki tekst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie czytam forum od deski do deski.dopiero teraz to zobaczyłem. I nie czepiam się typu.Oczywiście, że Caughlin była faworytką, ale nie pisze się o srebrnej medalistce, że jest bez większej formy.Od razu widać, że Goldi nie zanalizował dokładnie tego typu. Peace. Typ Caughlin - COventry przeanalizowalem bardzo dokladnie, i chodzilo mi o to ze zawodniczka z Zimbabwe jest bez wiekszej formy na dystansie 100 metrow. Analizowalem czasy z eliminacji i polfinalow i w obydwu przypadkach zdecydowanie lepsza zawodniczka byla Caughlin. Ponadto warto zauwazyc ze Coventry poplynela najszybciej w finale,Caughlpoplynela slabiej, slabiej nawet niz w polfinale gdzie poplynela szybciej mimo tego ze kontrolowala bieg i plynela na luzie bez finiszu FINAL PÓŁFINAŁ ELIMINACJE Coventry 1:00,24 1:01,45 1:01,51 Caughlin 1:00,88 1:00,59 1:01,25 Caughlin popelnila blad na nawrocie, i myle ze to zawazylo na jej porazce, ale nie zarzucj mi ze nie przeanalizowalem typu. Do Caughlin nalezy rekord swiata 59,58. Zdarza sie, Coventry nie zachwycala swoja forma w eliminacjach i polfinale, awansowala do finalu bardzo szczesliwie, z 6 miejsca. Wielka niespodzianka i sensacja, ale trudno zdarza sie. na 7 typow z plywania w ciagu dwoch dni trafilem 6 typow, wiec chyba nie jest tak zle, ja uwazam ze jest bardzo dobrze i zamierzam grac dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dobrze Ci Goldi idzie.Nie mozna wszystkiego trafiac.ja sobie zagralem ze ta Dunka nie zdobedzie medalu-byla7. Trzeba teraz "przezyc" wakacje,we wrzesniu sobie odbijemy na recznej.a co sadzisz o naszej Otylii?Ma szanse na złoto? Kurs na nia w sportingu 2.Pozdrowienia z gór nawoj
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Goldi dobrze analizowal , Amerykanka byla faworytka , ale ale Coventry w eliminiacjach a juz napewno w polfinale oszczedzala sily , bo zaraz po polfinlae na 100m w poniedzialek , miala po 10 minutach start w finale na innym dystansie juz nie pamietam na jakim zreszta zdobyla na nim srebny medal, wiec to 6 miejsce w kwalach to nie byl przypadek ona kontrolowala awans i nie chciala przemeczac sie przed finalem.Wczoraj miala juz tylko w glowie final 100m grzbietem i przez to nie musiala regenreowac sil. Pozatym pierwszy tor wczoraj byl rewelacyjny dla srtatujacych w poczatkowej fazie . A ze Coventry to trzykrotna medalistka igrzysk olimpijskich w Atenach , to mozna sie bylo spodziewac dobrego wyniku,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Dobrze Ci Goldi idzie.Nie mozna wszystkiego trafiac.ja sobie zagralem ze ta Dunka nie zdobedzie medalu-byla7. Trzeba teraz "przezyc" wakacje,we wrzesniu sobie odbijemy na recznej.a co sadzisz o naszej Otylii?Ma szanse na złoto? Kurs na nia w sportingu 2.Pozdrowienia z gór nawoj Witaj Otylia szanse ma, ale czy da rade to nie wiem. Wez pod uwage ze glowna faworytka bedzie jednak znakomita Shipper, tyle tylko czy ona wytrzyma trudy tych mistrzostw ? Ja czekam na eliminacje i polfinaly, wczesniej nie obstawie, chocizby dlatego ze forma Otylii to wielka niewiadoma, wszyscy wiemy ze miala dluga przerwe, pozniej te wszystkie bole, dlatego czekam na pierwsze starty. czekam juz z niecierpliwoscia na pilke reczna, czekam tez na lige mistrzow i na losowanie, ciekawe jakie beda grupki, czekam na bundeslige.Wtedy sie zacznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Ja wczoraj przezyłem większy zawód bo miałem parę Cougllin z Buschulte i niestety amerykanka zachowała sie jak niedoswiadczona zawodniczka taki fachowiec a popełniła bład na nawrocie jeżeli trenujesz nawrót milion razy a za milion pierwszym popełniasz błąd to cos jest nie tak nerwy ją zjadły chyba nie to nie olimpiada ale cóz przegrała z niemką o 0.04 sekundy choc po 50 metrach była lepsza o 0.6 nie wiem jak mozna było popełnic taki wystep toż to tragiczne co zrobiła. Przepraszam ale musiałem to powiedzieć troche żółci sie ze mnie wylało w nocy a o adrenalinie nie wspomnę. Mistrzyni olimpijska a tu taki niewypał kto ogladał finał widział ze nawt na czerwonych bojkach czyli 5-10 metrów do mety była lepsza od niemki a ostatnie dwa trzy ruchy to tragedia jakby kufla złapała.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
witam
zapodaje na szybko typki co wy o tym myslicie
200 m FREE WOMEN ___________________________________
Pelligrini - Lillhage .. 1 .. 1,40 ___________________________________
czas z eliminacji i polfinalow
Pelligrini 1:59,12 i 1:58,82 Lillhage 1:59,70 i 1:59,35
Mysle ze Pelligrini jest tu faworytka, mogla uzyskac lepsze czasy szczegolnie w polfinale gdzie koncowke odpuscila miala pewny awans, Lillhage mysle ze slabsza forma.
......
200 m BUTTERFLY MEN
___________________________________
Korzeniowski - Peng Wu .. 1 .. 1,55 ___________________________________
czasy eliminacji i polfinalow
Korzeniowski 1:56'93 i 1:56,11 Peng Wu 1:57,44 i 1:56,33
Polak polfinale mial pewny awans i zdecydowanie odpuscil finisz, mysle ze stac go na bardzo wiele dzis w finale.
......
________________________________
Barzycka - Isakovic .. 2 .. 2,10 ( FREE WOMEN ) ___________________________________
ten typ to moje pytanie do was, co myslicie
czasy elimnacje i polfinaly
Barzycka 2:00,34 i 1:59,18 Isakovic 1:59,88 i 1:58,79
Hmm, sam nie wiem co tu myslec ale mnie tu kusi i to bardzo dwojeczka przeciwko Polce po kursie 2,10 ale narazie nie stawiam czekam na wasze opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
qrde wczoraj tez tak kusila Brytyjka na 1500 m i co? Amerykanka zloila wszystkim dupsko, po eliminacjach wydawalo sie, ze Barzycka nie ma szans na awans tymczasem ona awansowala, moze nie bez trudu, ale z lekkoscia i latwoscia. Isakovic plynela w szybszej serii, wiec musiala poplynac szybciej, neiw eim czy nie na maxa. Dla mnie Barzycka stac na wynik podobny do olimpijskiego i nie zdziwi mnie to jak wygra z Isakovic. Dzis moim zdaniem w ogole moze byc fajny dzien dla Polakow. Korzen powalczy o zloto, Barzycka w finale tez nie bez sznas. 800-metrowcy powalcza chyba tylko o Rekord Polski. No i polfinaly z Otylia, mysle, ze Oti sie nie da na 200 m.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
qrde wczoraj tez tak kusila Brytyjka na 1500 m i co? Amerykanka zloila wszystkim dupsko, po eliminacjach wydawalo sie, ze Barzycka nie ma szans na awans tymczasem ona awansowala, moze nie bez trudu, ale z lekkoscia i latwoscia. Isakovic plynela w szybszej serii, wiec musiala poplynac szybciej, neiw eim czy nie na maxa. Dla mnie Barzycka stac na wynik podobny do olimpijskiego i nie zdziwi mnie to jak wygra z Isakovic. Dzis moim zdaniem w ogole moze byc fajny dzien dla Polakow. Korzen powalczy o zloto, Barzycka w finale tez nie bez sznas. 800-metrowcy powalcza chyba tylko o Rekord Polski. No i polfinaly z Otylia, mysle, ze Oti sie nie da na 200 m. zgadzam sie ale kurs strasznie dziwny na Isakovic, ale nie zagram, bo jestem Polakiem nie gram zazwyczaj przeciwko Polakom, gdyz lubie kibicowac, a na Barzyca boje sie zagrac. Polecam typ na Korzeiowskiego z Peng Wu i Pellegrini z Lillhage. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Goldi,postaw patriotycznie na naszą dziewczynę,dolóż Węgry w waterpolo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Goldi,postaw patriotycznie na naszą dziewczynę,dolóż Węgry w waterpolo... mysle ze jesli zagram na Barzycka, to na pewno w unibecie w parze z Lillhage, gdyz uwazam ze Isakovic to lepsza zawodniczka od Lillhage, kurs mniejszy ale troche pewniejszy, nawet wiecej niz troche. P.S Nawoj jestes pewny tych Wegrow ? CO myslisz o losowaniu w pilce reczne Wisly Plock w lidze mistrzow ? KIEL, KOLDING z Danii, i prawdopodobnie SANDERFJORD z Norwegii ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
To grają Węgierki z Kanadą(gospodynie)-takna90%1x. No ciężka grupa,ale nasi nie są bez szans. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
A co sadzicie chlopaki o parze Matsuda, T - Skvortsov, N 1,65. Na tym sporcie kompletnie sie nie znam ale wydaje mi sie kurs zawyzony. Patrzac na kursy jakie daje nam BAW i SPortingbet na koncowa klasyfikacje ( odpowiednio: 3-8 i 2,5-7) to wychodzi ze 1 w miare bardzo mozliwa a kursy ciekawe. Jesli ktos moze sie wypoiwedziec na ten temat bede wdzieczny Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Japoniec mial0.74 sek przewagi,ale nie wiem czy to az tak dużo-ok.75cm
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Zagrałem na korzenia w sportingbecie po 2.5 ze wygra i idę spac.Zyczę sukcesow.Aha,jak ktos chce prawie pewniaka za 1.o8 to w unibecie ze szwedka nie zdobedzie medalu na 200m
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|