|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
SHOEMAN .. WIN .. 1,61
Shoeman bedzie rywalizowal z Magninim, Phelpsem, raganja i Lezakiem. CO myslicie ??? Schoeman będzie walczył przede wszytstkim ze swoim rodakiem Neethlingiem, jednak sadze że oba typy są b.dobre co treż zagrałem. W zmiennym Phelpsa też nikt nie wydyma a grzbietem, choć sprint to losówka chinka Gao wydaje sie poza zasiegiem po tym co pokazała w eleminacjach i półfinale- pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Oby Phelps dzis nie wykosil Schoemana , wczoraj jak codziennie ogladaem wieczorem te wsyztskie kwale i jedno jest pewne Phelps sie strasznie oszczedzal , bo zaraz mial polfinal na 200 m zmiennym, dzis startuje i w jedym i w drugim finale , pierwszy jesli mam dobry rozklad noc bedzie 100 m dowolnym i teraz albo Phelps wywali max energii na ten final to Schoeman moze meic problemy, bo na 200 m Phepls ma zloto pewno .Kwestai teraz co zrobi ze 100m ale jeszcze jedna wazna sprawa Phelspsiu nie umie chyba przegrywac i toczy rywalizacje z Hackettem , kto ogladal w nocy bieg Hacketa i fenomenalny rekord ten wie, dzis Phelps bedzie trawe gryzl by dwa zlotka wyszarpac takze uwazajcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Powoli sie oferta expekta powieksza i mi galy staja : na wejsciu para Jedrzejczak - Schipper 1,15 - 4,50 ludzie kogos chyba powalilo , jesli po kursach ma siwadczyc jaka przewaga ma Otylia to normalnie powinna ja zdeklasowac a dla mnie moze tu byc odwrotnie i tez mnie to nei zdziwi , wiem Otylia wczoraj kontrolowala sobie spokojnie koncowke ale ufoczek Schipper to nie jakis topielec . Schipper napewno dzis zacznie mocno bo wiadomo ze Oti ma slabsze pierwsza 100 a potem nadrabia w koncowce oby jej ten maly ufok nie uciekl za bardzo ..... kurs mnie dziwi chcialem dac Oti ale po takim kursie ...... to nei wiem czy dwojki nei zagram
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Kurs na Jedrzejczak rzeczywiscie smieszny, co prawda nie sadze, zeby przegrala, ale bym to odpuscil na Twoim miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096 |
Filippo Magnini - Michael Phelps Kto lepszy 100m Freestyle Plywanie MS Mezczyzn 1.60 2.15 Co myslicie o tym ?? Warto 2 zapodać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Filippo Magnini - Michael Phelps Kto lepszy 100m Freestyle Plywanie MS Mezczyzn 1.60 2.15 Co myslicie o tym ?? Warto 2 zapodać? Ja dzis w Expekcie zagralem tylko tego singla z plywania na 2 oczywsicie. Phelps mimo ze dzis ma dwa finaly bedzie dzis szalal , bo on chce i dazy do tego by byc gwiazda a poki co troche przyblakla i bede sie caly czas upieral ze rekrod Hacketta wczoraj podziala dzis na niego bardzo mocno , bedzie dazyl do 2 zlotych medali dzis. A Magnini dzielny wloch oki ale wydaje mi sie ze wczoraj poplynal na maksa co nie mozna powiedziec o Phelpsie kto ogldal widzial ze Phelps po pierwszej 50m byl kolo 6- 7 pozycji a potem podpieszyl lekko i kontrolowal awans do finalu . 200m metrow wygral bezapelacyjnie dzis na 100 jedynie Schoeman moze mu zagrozic takei moje zdanie ..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Dobrą parę wystawił BAW...
Women´s 200m Butterfly - 00:00 Head-to-Head Yuko Nakanishi (JPN) 1.55 Yuko Nakanishi (JPN) 2.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
ciekawe kto bedzie lepszzy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
heh zapewne zwrocik bedzie:) nawet nie probuje bo i tak nic nie da
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
w baw niestety kolego nie mozna robic kombo wiec na pytanie nie bede odpowiadal pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Mozna byloby zagrac win otylii w sportingu za 1.5 i win Schipper w expekcie za 4.5.zysk 12.5%.Ale czy japonki mają szanse na Zloto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
DECIMAL FRACTIONAL MONEYLINE Gospodarze (1) Goście Podział zysku Równomierny - 12 Gospodarz - 1 Gość - 2 Łączna stawka Stawka Zysk Zysk % Gospodarz 600.00 100.00 12.50 -na Otylię Gość 200.00 100.00 12.50 -na schipper. Sciskamy kciuki za naszą dziewczyną,ajak przegra z schipper to i tak mamy stówke.No ale czy japonki maja szanse na zloto,bo wtedy mogą być plecy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Yuko Nakanishi 1.50 - Yurie Yano 2.35 Kto lepszy 200m Butterfly
Kto Lepszy? Wiecie cos o nich? Buki Faworyzuja Yuko Nakanishi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
no to ładnego rywala dał Exp w parze z Phelpsem, Włocha, który miał być od niego gorszy a on wygrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Te buki to chyba wyniki wcześniej znają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096 |
NIO i Flek dal dupy strasznie 7m strasznie skwasil
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ale emocje!!!!!!!! REKORD SWIATA!!!!!!! gratki Otylia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
BRAWWWWWOOOOOOO OTTIII!!!!!!!!!!!!!!!! Ona jest po prostu najzajebistsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> po prostu the best...do tego WR!!! GRATULACJE OTYLKO!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
znacie wyniki na 100 Meżsczyzn (dowolny) po kolei od 1 miejsca do 8 miejsca???
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|