Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
SHOEMAN .. WIN .. 1,61

Shoeman bedzie rywalizowal z Magninim, Phelpsem, raganja i Lezakiem.
CO myslicie ???

Schoeman będzie walczył przede wszytstkim ze swoim rodakiem Neethlingiem, jednak sadze że oba typy są b.dobre co treż zagrałem.
W zmiennym Phelpsa też nikt nie wydyma a grzbietem, choć sprint to losówka chinka Gao wydaje sie poza zasiegiem po tym co pokazała w eleminacjach i półfinale- pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Oby Phelps dzis nie wykosil Schoemana , wczoraj jak codziennie ogladaem wieczorem te wsyztskie kwale i jedno jest pewne Phelps sie strasznie oszczedzal , bo zaraz mial polfinal na 200 m zmiennym, dzis startuje i w jedym i w drugim finale , pierwszy jesli mam dobry rozklad noc bedzie 100 m dowolnym i teraz albo Phelps wywali max energii na ten final to Schoeman moze meic problemy, bo na 200 m Phepls ma zloto pewno .Kwestai teraz co zrobi ze 100m ale jeszcze jedna wazna sprawa Phelspsiu nie umie chyba przegrywac i toczy rywalizacje z Hackettem , kto ogladal w nocy bieg Hacketa i fenomenalny rekord ten wie, dzis Phelps bedzie trawe gryzl by dwa zlotka wyszarpac takze uwazajcie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Powoli sie oferta expekta powieksza i mi galy staja :
na wejsciu para Jedrzejczak - Schipper 1,15 - 4,50 ludzie kogos chyba powalilo , jesli po kursach ma siwadczyc jaka przewaga ma Otylia to normalnie powinna ja zdeklasowac a dla mnie moze tu byc odwrotnie i tez mnie to nei zdziwi , wiem Otylia wczoraj kontrolowala sobie spokojnie koncowke ale ufoczek Schipper to nie jakis topielec . Schipper napewno dzis zacznie mocno bo wiadomo ze Oti ma slabsze pierwsza 100 a potem nadrabia w koncowce oby jej ten maly ufok nie uciekl za bardzo ..... kurs mnie dziwi chcialem dac Oti ale po takim kursie ...... to nei wiem czy dwojki nei zagram

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Kurs na Jedrzejczak rzeczywiscie smieszny, co prawda nie sadze, zeby przegrala, ale bym to odpuscil na Twoim miejscu.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
T
TOM Offline
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
Filippo Magnini - Michael Phelps
Kto lepszy 100m Freestyle Plywanie MS Mezczyzn 1.60 2.15
Co myslicie o tym ?? Warto 2 zapodać?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Quote
Filippo Magnini - Michael Phelps
Kto lepszy 100m Freestyle Plywanie MS Mezczyzn 1.60 2.15
Co myslicie o tym ?? Warto 2 zapodać?

Ja dzis w Expekcie zagralem tylko tego singla z plywania na 2 oczywsicie. Phelps mimo ze dzis ma dwa finaly bedzie dzis szalal , bo on chce i dazy do tego by byc gwiazda a poki co troche przyblakla i bede sie caly czas upieral ze rekrod Hacketta wczoraj podziala dzis na niego bardzo mocno , bedzie dazyl do 2 zlotych medali dzis. A Magnini dzielny wloch oki ale wydaje mi sie ze wczoraj poplynal na maksa co nie mozna powiedziec o Phelpsie kto ogldal widzial ze Phelps po pierwszej 50m byl kolo 6- 7 pozycji a potem podpieszyl lekko i kontrolowal awans do finalu . 200m metrow wygral bezapelacyjnie dzis na 100 jedynie Schoeman moze mu zagrozic takei moje zdanie ..

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Dobrą parę wystawił BAW...

Women´s 200m Butterfly - 00:00
Head-to-Head
Yuko Nakanishi (JPN) 1.55 Yuko Nakanishi (JPN) 2.20

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
ciekawe kto bedzie lepszzy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
heh zapewne zwrocik bedzie:)
nawet nie probuje bo i tak nic nie da

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Post deleted by Misiek

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
w baw niestety kolego nie mozna robic kombo wiec na pytanie nie bede odpowiadal
pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Mozna byloby zagrac win otylii w sportingu za 1.5 i win Schipper w expekcie za 4.5.zysk 12.5%.Ale czy japonki mają szanse na Zloto?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4
Post deleted by Misiek

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
DECIMAL FRACTIONAL MONEYLINE
Gospodarze (1)
Goście

Podział zysku Równomierny - 12 Gospodarz - 1 Gość - 2

Łączna stawka

Stawka Zysk Zysk %
Gospodarz 600.00 100.00 12.50 -na Otylię
Gość 200.00 100.00 12.50 -na schipper.
Sciskamy kciuki za naszą dziewczyną,ajak przegra z schipper to i tak mamy stówke.No ale czy japonki maja szanse na zloto,bo wtedy mogą być plecy...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Yuko Nakanishi 1.50 - Yurie Yano 2.35
Kto lepszy 200m Butterfly

Kto Lepszy? Wiecie cos o nich? Buki Faworyzuja Yuko Nakanishi

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
no to ładnego rywala dał Exp w parze z Phelpsem, Włocha, który miał być od niego gorszy a on wygrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Te buki to chyba wyniki wcześniej znają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
T
TOM Offline
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
NIO i Flek dal dupy strasznie 7m strasznie skwasil

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ale emocje!!!!!!!! REKORD SWIATA!!!!!!! gratki Otylia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
BRAWWWWWOOOOOOO OTTIII!!!!!!!!!!!!!!!! Ona jest po prostu najzajebistsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> po prostu the best...do tego WR!!!
GRATULACJE OTYLKO!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
znacie wyniki na 100 Meżsczyzn (dowolny) po kolei od 1 miejsca do 8 miejsca???

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1