Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 29 1 2 3 28 29
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Kowal polecam
"Przed meczem Legii z Odrą prezesi wręczyli Jackowi Zielińskiemu nagrodę dla najlepszego piłkarza dekady. O ile wiem, a chyba wiem dość dobrze, Jacek Zieliński był świetnym zawodnikiem, znakomitym, bardzo utytułowanym obrońcą, ale w latach 90. W 2001 roku to on miał już 34 lata, był po ciężkiej kontuzji i powoli żegnał się z boiskiem. Dobra, rozegrał później jeszcze z sześćdziesiąt meczów, ale żeby od razu wybierać go piłkarzem dekady? Gratuluję mu nagrody, ale…

Do czego zmierzam – oto działacze Legii spektakularnie, przed kamerami przyznali się, że odkąd ITI zainwestowało w klub, to nie zdołali sprowadzić ani jednego piłkarza, który ze starym „Zielkiem” – sprowadzonym w 1992 roku – mógłby powalczyć o miano gwiazdy. Wydano kupę kasy, przewalono dziesiątki piłkarzy i żaden z nich okazał się wielkim wzmocnieniem. Żaden nie wniósł do zespołu tyle, co będący jedną nogą na emeryturze i wracający po ciężkiej kontuzji Jacek. Przecież to kompromitacja tych wszystkich działaczy, dyrektorów, trenerów. Podkreślę to raz jeszcze – ITI WYDAŁO MILIONY, A NAJLEPSZY OKAZAŁ SIĘ SPROWADZONY Z IGLOOPOLU DĘBICA ZIELIŃSKI. Dziś na Weszło przeczytałem dobry komentarz, mniej więcej taki: „Napiszcie, że piekarz z Wodzisławia Śląskiego w miesiąc z bezrobotnych piłkarzy sklecił skład, który ograł budowaną od sześciu lat przez ITI Legię”.

No, to teraz o meczu Legii z Odrą…
Odbył się. Jeśli ta drużyna zmienia swój styl, to na gorszy. Nikomu się nie chce grać, nikt się nie stara, nikt nie walczy. Wszystko pozorowane. Ale po co się starać? Nikt nikogo nie wyrzuci. Nikt nawet na ławkę nie przesunie. Grają ci sami. Rok w rok ci sami, rok w rok o rok starsi i rok w rok coraz mniej perspektywiczni. Nawet taki Rzeźniczak, co uchodzi za talent – najpierw w meczu z Odrą robi katastrofalny błąd, na skutek którego Szala łapie kontuzje. Potem wrzuca dziesięć razy i raz trafia Mięciela w głowę. Ale te wrzutki to są na poziome A-klasy. W pomocy „mózg” zespołu Iwański. Kiedyś porównywano go do Leszka Pisza. Ci, którzy to pisali czy mówili, powinni pierdolnąć się w łeb. I to mocno. Porównywanie takiego zawodniczka jak Iwański do Leszka, to jak porównywać… Tomek Hajto ma takie powiedzonko – nie porównujmy gówna z czekoladą.

Atak? Mięciel stary, ale musi grać, bo nie ma lepszych. Grzelak już wyczerpał limit – zagrał w dwóch meczach z rzędu, co i tak jest już chyba jego „personal record”. Tak naprawdę CAŁA ta drużyna jest do wymiany. Tu trzeba piętnastu albo szesnastu nowych piłkarzy. Nie dwóch, nie trzech, nie ośmiu. Piętnastu. Wystarczy napisać, że kiedyś jak przyjeżdżała ostatnia drużyna w tabeli, to mecz był samą przyjemnością i potem rywal przez dwa tygodnie nie mógł się odkręcić, a teraz Arek Onyszko w zasadzie nie musi brudzić rękawić.

Największy żart dnia – przegrali przed kibiców. Przecież jak na trybunach będzie 100 tysięcy ludzi (tylko po co mieliby przyjść?), to ci piłkarze (nazywam ich piłkarzami, bo jakoś muszę – w końcu nie siatkarze czy koszykarze) zagrają tak samo słabo. Gdyby jakimś cudem zorganizować im mecz na wypełnionym po brzegi największym stadionie świata, z ludźmi skandującymi „Legia, Legia”, to graliby dokładnie tak samo. Te same wrzutki, te same strzały, te same „dryblingi”. Prosta sprawa – w piłkę albo umiesz grać, albo nie. Pamiętajmy też, że akurat w meczu z Odrą kibice byli dla piłkarzy Legii i tak bardzo wyrozumiali. Moim zdaniem, gdyby nie było konfliktu na linii fani – ITI, dziś zawodnicy mieliby zdecydowanie gorzej. Tak ich beznadziejna gra (a nie są zdolni do lepszej, bez względu na to, co sami sądzą) schodzi na dalszy plan. W normalnych okolicznościach nie mogliby nawet pokazać się na mieście. A tak, ich występy po prostu interesują coraz mnie osób. Ich porażki kwitowane są lekkim skrzywieniem. Kiedyś byłaby wściekłość i zaciśnięte pięści.

Oczywiście wszystko co napisałem nie zmienia faktu, że nasza liga jest tak tragiczna, że Legia i tak może ją wygrać. Nie będzie to znaczyć, że dobrze gra w piłkę. Nie będzie nawet znaczyć, że gra średnio. Mówiąc krótko – nie będzie to nic znaczyć. Nic. Coraz częściej mam wrażenie, że naszą ekstraklasę wygrałyby „Orły Górskiego”.

Poświęciłem cały wpis Legii, bo ten klub najbardziej mnie interesuje. Ale niech się kibice Wisły nie cieszą – to samo mógłbym też napisać o ich klubie…

PS Jedyne, czego mogę pogratulować Janowi Urbanowi – że nie uległ presji i nie wpuścił Donga. Pokazał charakter. Nie chciał Donga w drużynie, to Dong nie gra. Jak prezes chciał Donga, to niech zwolni trenera, sam usiądzie na ławce i sam podejmuje decyzje."

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Mam takie pytanko..

Na 99% jestem pewien, że wcześniej w tym temacie było więcej postów.. Było co najmniej kilka o zmianach trenerów w Legii i Wiśle.

To nie było w tym temacie?

Pamiętam jak dziś, że w owym temacie, w ubiegła niedzielę, wypowiedział się też DJ Sosna. Pisał o tym, że trenerem Wisły i tak będzie bezrobotny Kasperczak.

Wiem też, że DJ Sosna ma tam jakiś związek z Tobet'em.

A dziś czytam to:

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,7669076,Bukmacherska_Kasperczak_gate__Ktos_zarobil_wielkie.html

Gratuluję smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Ta wypowiedź Sosny jest w temacie: Ekstraklasa - 20 kolejka

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Faktycznie.
I żeby było jasne! Szczerze gratuluję!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Faktycznie.
I żeby było jasne! Szczerze gratuluję!
Oczywiście nie mam pewności, czy to dotyczy Sosny.

ps. nie można edytować frown

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Juz czuje jak Tobet ktory ma smieszne limity nawet na zuzel dal
postawic komus kilkadziesiat tysiecy zlotych.Pewnie miala miejsce
taka sytuacja ze ktos postawil na Henriego ale watpie ze chodzi o
az takie pieniadze o jakich mowi menadzer Tobetu.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472
Według mnie to reklama buka dobrze przeczytać że ktoś tak ugrał to może i mi sie kiedyś uda nic jak tylko grać smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by Jaruzelski
Według mnie to reklama buka dobrze przeczytać że ktoś tak ugrał to może i mi sie kiedyś uda nic jak tylko grać smile

O tym nie pomyślałem, faktycznie może tak być smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Lech Poznań ma nowego sponsora generalnego (po Betclicku)

http://www.lechpoznan.pl/art,13817,s.oliver_sponsorem_generalnym_lecha_pozna_.htm

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by kfjatek
Lech Poznań ma nowego sponsora generalnego (po Betclicku)

http://www.lechpoznan.pl/art,13817,s.oliver_sponsorem_generalnym_lecha_pozna_.htm
Że też im nie przeszkadza, że to niemiecka firma, no no ... cool wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Dlaczego ma przeszkadzać?

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by kfjatek
Dlaczego ma przeszkadzać?
już nie jesteście tacy anty-niemieccy ? wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Dziś w południe rozpoczęło się zdejmowanie starej trawy, a właściwie tego co z niej zostało. Przypomnijmy, że murawa na stadionie przy ulicy Bułgarskiej została rozłożona na początku grudnia, a kilka dni później nastały mrozy, co uniemożliwiło trawie właściwy rozwój. Pogoda w rundzie wiosennej również nie pozwoliła doprowadzić boiska do zadowalającego stanu. Dlatego firma PBG, która jako główny wykonawca stadionu, podjęła decyzję o wymianie całej murawy na nową. W meczu z Legią lechici będą już zatem biegać po równiutkim boisku.

- Na tym co znajdowało się na płycie boiska nie dało się grać, to nie było boisko, tylko "kartoflisko". To groziło już nawet kontuzjami, a na to nikt nie może sobie pozwolić. Szybko podjęta została zatem decyzja o wymianie murawy. Obecnie z płyty ściągane jest to, co zostało ze starej trawy. Plan jest taki, że do końca tygodnia ułożona zostanie nowa murawa. Dzięki temu będzie miała tydzień czasu, aby odpowiednio się ukorzenić - mówi wiceprezes Lecha, Arkadiusz Kasprzak.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Chcialoby sie rzec : NARESZCIE !!!!!!

Widzialem dwa mecze w Poznaniu i naprawde nie wiem kto zezwolil na gre na 'tym czyms' , tragedia, w koncu Kolejorz bedzie mogl grac to co chce i lubi na wlasnym boisku !

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by craax
Chcialoby sie rzec : NARESZCIE !!!!!!

Widzialem dwa mecze w Poznaniu i naprawde nie wiem kto zezwolil na gre na 'tym czyms' , tragedia, w koncu Kolejorz bedzie mogl grac to co chce i lubi na wlasnym boisku !
http://picasaweb.google.pl/Caartee.stadion3/23Marca#slideshow/5451873728590065570

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by kfjatek
Dziś w południe rozpoczęło się zdejmowanie starej trawy, a właściwie tego co z niej zostało. Przypomnijmy, że murawa na stadionie przy ulicy Bułgarskiej została rozłożona na początku grudnia, a kilka dni później nastały mrozy, co uniemożliwiło trawie właściwy rozwój. Pogoda w rundzie wiosennej również nie pozwoliła doprowadzić boiska do zadowalającego stanu. Dlatego firma PBG, która jako główny wykonawca stadionu, podjęła decyzję o wymianie całej murawy na nową. W meczu z Legią lechici będą już zatem biegać po równiutkim boisku.

- Na tym co znajdowało się na płycie boiska nie dało się grać, to nie było boisko, tylko "kartoflisko". To groziło już nawet kontuzjami, a na to nikt nie może sobie pozwolić. Szybko podjęta została zatem decyzja o wymianie murawy. Obecnie z płyty ściągane jest to, co zostało ze starej trawy. Plan jest taki, że do końca tygodnia ułożona zostanie nowa murawa. Dzięki temu będzie miała tydzień czasu, aby odpowiednio się ukorzenić - mówi wiceprezes Lecha, Arkadiusz Kasprzak.
Kontynuując temat nowej murawy.

http://www.lechpoznan.pl/art,13872,trwa_rozwijanie_nowej_murawy.htm

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
NIECH kładą tą murawę smile jak najszybciej. A tak ogólnie to piekny ten stadion bedzię taki własnie jak mi sie podoba smile tylko ciekawe czy 40tysiecy ludzi na mecze przychodzic bedzie...
ogólnie pod względem stadionów zaczyna być w Polsce dobrze... praktcyznie kazdy wiekszy klub bedzie miał fajny stadion...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
Witam, sprzedam dwa bilety na mecz ekstraklasy LECH POZNAŃ - legia Warszawa. Mecz jest 3 kwietna w sobote. Bilety są zakupione na moje naziwsko, oraz nazwisko dziewczyny, lecz zmuszony jestem sprzedać gdyż w piątek złamałem nogę. Chętnych zapraszam na gg 4342562, cene dogadamy. Pozdrawiam !

Strona 1 z 29 1 2 3 28 29

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1