Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 36 1 2 6 7 8 9 10 35 36
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Matko....deszcz laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
puke

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by karuzel1122
Ale oni mają pojęcie o życiu. Suszą korty tak jakby pierwszy raz je widzieli w życiu każdy w innym miejscu po trzech na każdą ze stron jeden rusza potem za nim następny i trzeci potem - tak jak się korty ziemne siatką (szczotką) ...

Wbrew pozorom znają się na tym dużo lepiej od ciebie. Plandeki na kortach twardych to idiotyzm.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,290
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,290
siema grajus co tam slychac?:)

anfa_ #3778436 30/03/2010 00:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
rozpadalo sie spowrotem

NiUNiU #3778443 30/03/2010 00:53
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
ktos wybiera sie do londynu na wimbla?

NiUNiU #3778447 30/03/2010 00:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
przestalo padac

NiUNiU #3778449 30/03/2010 00:53
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
i znow bedzie taka sama mozola praca i znow bedzie descz laugh dajcie spookoj laugh

NiUNiU #3778452 30/03/2010 00:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,757
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,757
i po deszczu ...

Goget #3778453 30/03/2010 00:54
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
Originally Posted by Goget
Originally Posted by karuzel1122
Ale oni mają pojęcie o życiu. Suszą korty tak jakby pierwszy raz je widzieli w życiu każdy w innym miejscu po trzech na każdą ze stron jeden rusza potem za nim następny i trzeci potem - tak jak się korty ziemne siatką (szczotką) ...

Wbrew pozorom znają się na tym dużo lepiej od ciebie. Plandeki na kortach twardych to idiotyzm.

w takim razie poprosze o wyjaśnienie...być może to będzie kolejne pytanie w milionerach;)

Goget #3778454 30/03/2010 00:54
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Originally Posted by Goget
Originally Posted by karuzel1122
Ale oni mają pojęcie o życiu. Suszą korty tak jakby pierwszy raz je widzieli w życiu każdy w innym miejscu po trzech na każdą ze stron jeden rusza potem za nim następny i trzeci potem - tak jak się korty ziemne siatką (szczotką) ...

Wbrew pozorom znają się na tym dużo lepiej od ciebie. Plandeki na kortach twardych to idiotyzm.

Chodziło mi goget o to że bez pojęcia jeżdżą tymi urządzeniami do suszenia. Jeden sobie jeździ pod siatką drugi na linii a trzeci nie wiadomo gdzieś. Szybciej byłoby gdyby zamiast tak na odwal się. Zrobili by taki sznurek trójkowy jeden za drugim i by przejechali wzdłuż czy wszerz tak jak korty się po grze sprząta. Byłoby zdecydowanie szybciej. :)Sam praktykuje czasem jak trzeba korty ziemne przywrócic do stanu użytkowania.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by lukaszbah
siema grajus co tam slychac?:)
A jakoś leci smile Mniej czasu na zakłady (bynajmniej z rana ) bo się robota ruszyła . Pogoda wreszcie dopisuje tongue

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Snajper2
ktos wybiera sie do londynu na wimbla?
Bylem przy okazji w zeszlym roku. Moze w tym uda mi sie tez wyrwac, a Ty sie wybierasz?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Racja karuzel zacytowałem nie tą wypowiedź co trzeba wink

A dlaczego plandeki się nie sprawdzają - http://tenisbet.pl/view/korty-twarde

Korty twarde w przeciwieństwie do nawierzchni naturalnych (ceglanych i trawiastych) nie wymagają przykrywania plandekami podczas deszczu i nie praktykuje się tego typu działań na żadnym turnieju rozgrywanym na nawierzchni twardej. Dzieje się tak między innymi dlatego, że po przykryciu kortu, z powodu różnic temperatur, pod plandeką następuje zjawisko skraplania pary wodnej zawartej w powietrzu, w wyniku czego na powierzchni kortu powstają krople wody, które po usunięciu plandeki i tak trzeba usunąć. Z kolei plandeki umożliwiające odpowiednią cyrkulację powietrza są wyjątkowo kosztowne i nawet na Wimbledonie używa się ich tylko na głównych kortach. Dodatkowo decyzja o zaprzestaniu gry jest zazwyczaj podejmowana w momencie, gdy opady deszczu już się rozpoczęły, a przed nałożeniem na kort plandeki trzeba jeszcze opuścić siatkę oraz usunąć krzesełko sędziowskie, ławki dla zawodników i inne przedmioty znajdujące się w pobliżu kortu. Zanim więc kort zostanie w całości przykryty plandeką, jest on już i tak pokryty kroplami wody i będzie wymagał osuszenia po usunięciu nakrycia. Po ustaniu opadów woda z kortów jest usuwana za pomocą szczotek, a gdy kort jest już w miarę suchy, to do usunięcia resztek wody używa się ręczników.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Zresztą nie wiem czy to potrzeba takiej wielkiej wiedzy na temat osuszania kortów żeby znac się na tym. :)Pieprz...sz trzy po trzy. Sam wiele razy na ziemi coś takiego robię tylko innymi urządzeniami i nie zauważyłem googet żeby trzeba było na tym się znac szczególnie .

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,290
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,290
Originally Posted by grajus87
Originally Posted by lukaszbah
siema grajus co tam slychac?:)
A jakoś leci smile Mniej czasu na zakłady (bynajmniej z rana ) bo się robota ruszyła . Pogoda wreszcie dopisuje tongue

no ja podobnie mniej gram bo jakos ostnio kiepsko szczelam:) ale dzis licze pocichu na fiska i kuze a ty co myslisz/

no ja tez po switach ruszam z robotami na ocieplenia:)

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Cofam wypowiedź ... Wyjaśnione.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
I jak w tym Miami? Znowu osuszają korty?

Goget #3778473 30/03/2010 01:01
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Goget - Ty ten tekst miałeś już przygotowany ?
Czy tak strzeliłeś go z palca?
Jestem pełen podziwu.

Strona 8 z 36 1 2 6 7 8 9 10 35 36

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, bukma, rymoholik), 2,525 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1