Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 29 1 2 3 4 5 28 29
Dołączył: Mar 2008
Posty: 38
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2008
Posty: 38
tylko pytanie czy to wyjdzie na dobre dla samego zawodnika
mi sie jakos przypomina 'zawrotna' kariera jaka zrobill matusiak na zachodzie
gral bardzo dobrze w polskiej lidze, co zaowocowalo powolaniem do reprezentacji, pozniej oferty z zagranicznych klubow i klops na zachodzie
media ostatnio komentuja szeroko odejscie lewandowskiego do klubu niemieckiego, gdyz na angielski klub jest za slaby fizycznie i wytrzymalosciowo, na wloski taktycznie, a na hiszpanki technicznie
troche smiesza mnie te wywody, i mysle ze jezeli bedzie mial szczescie i duzo determinacji to moze poradzic sobie wszedzie
ale czy warto podejmowac ta decyzje tak od razu?

jezeli lech zdobedzie mistrzostwo smile - caly czas w to wierze
moze warto byloby zostawic zawodnika w klubie i powalczyc o tak upragniona lige mistrzow
stadion bedzie gotowy, wiec poznan ma szanse reprezentowac godnie polske co od wielu lat nie wychodzi innym polskim klubom
gdyz zamiast budowac druzyne sprzedaje sie najlepszych graczy

lech tak samo jak inne polskie kluby mysli zasciankowo
i pieniadze pozyskane z transferow, nie sa wykorzystywane na realne wzmocnienia klubu - tak jest wszedzie i tak bylo tez ostatnio z murawskim

a tak wychodzi, ze polacy to gesi i nie potrafia zbudowac w 40mln kraju druzyny ktora chociaz raz na 5lat zagoscilaby w lidze mistrzow

jestesmy za slabi zeby nawet wielkim fartem wedrzec sie do najbardziej oplacalnych rozgrywek w europie


Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Godzinę przed rozpoczęciem ostatniego ligowego meczu Legii w tym sezonie na Łazienkowskiej naprzeciwko wejścia na Krytą odbędzie się pikieta kibiców. Fani zorganizowali legalną demonstrację i od rana prowadzą akcję informacyjną na ten temat. "Grupy kibicowskie oraz fankluby z całej Polski zapraszają na pikietę przeciwko działaniom ITI na rzecz niszczenia piłkarskiej sekcji Legii Warszawa" - piszą organizatorzy.

Poniżej prezentujemy pozostałą treść całego komunikatu:

"Przed meczem serwowane będą truskawki w cenie zgodnej z „racjonalnością biznesową” działaczy KP, a po pikiecie zapraszamy do „Źródełka” na degustację kuflowego Legiona w cenie 4 zł. Z procentu uzyskanego ze sprzedaży piwa finansowane będą wyjazdy kibiców niepełnosprawnych.

Pokażmy, że nie jesteśmy klientami Multikina, czy podobnych firm – im chodzi tylko o film, a nie miejsce, w którym go oglądają. My mamy tylko Legię. I nie damy jej zniszczyć w imię pseudobiznesowych amatorskich mrzonek. Zwłaszcza, że wyświetlany film do oskarowych nie należy.

Dość!"

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Mucha: Dziękuję Legii, teraz Anglia

- Polska liga prezentuje bardzo niski poziom. Mam nadzieję, że nowe stadiony pozwolą, aby się podniósł. Ludzie z Evertonu byli na meczu Legii z Wisłą i bardzo im się nie podobało - oświadczył słowacki bramkarz, który po mistrzostwach świata przenosi się z Legii do angielskiego Evertonu.

Mucha odchodzi z Legii po pięciu latach. Zdobył z nią mistrzostwo Polski (wtedy był rezerwowym), dwukrotnie wicemistrzostwo, do tego Puchar Polski i Superpuchar. Wystąpił w 130 oficjalnych spotkaniach, puścił 93 gole. To najlepsza średnia spośród wszystkich bramkarzy w całej, 94-letniej historii warszawskiego klubu. Z Legii odchodzi po pięciu latach, do wymarzonej ligi angielskiej. A reprezentacją Słowacji zagra na mundialu w RPA. - Z całym szacunkiem, to właśnie z kadry wypromowałem się do Evertonu. Wspaniały czas spędziłem w Legii, ale z ligi polskiej trudno trafić do Anglii - powiedział.

- Dziękuję swojej rodzinie, że przez ten cały okres gry w Legii byli ze mną. Klubowi dziękuję za rozwój. Dziękuję trenerowi Dowhaniowi, dzięki któremu zrobiłem takie postępy. To świetny trener, któremu zawsze będę wdzięczny za pracę, jaką ze mną wykonał. Mam bardzo dużo dobrych wspomnień z Łazienkowskiej. Zdobyliśmy kilka trofeów. Dzięki grze tutaj zostałem zauważony na Słowacji. Niestety, nie tak wyobrażałem sobie ostatni sezon w Legii, który absolutnie nam się nie układał. Wiemy, że Legia pożegna się z wieloma zawodnikami. To będzie zupełnie nowy zespół z nowym trenerem. Wierzę w to, że poziom Legii się podniesie. Ta drużyna musi walczyć o mistrzostwo. Nigdy nie miałem z kibicami żadnych problemów i nie powiedziałem o nich złego słowa, ale to, co się dzieje, nie jest normalne. Mam nadzieję, że kiedy przyjadę do Warszawy na mecz będę mógł normalnie kibicować - oświadczył jedyny zawodnik, do którego gry w minionym sezonie nikt nie mógł mieć żadnych pretensji.

- W Legii są zawodnicy, którzy mogą mnie zastąpić. Przypominam, że po odejściu Łukasza Fabiańskiego mało kto wierzył, że Mucha godnie będzie się prezentował, a okazało się, że udało mi się to osiągnąć. Teraz czeka mnie wielkie wyzwanie. Liga angielska to nie polskie rozgrywki. To będzie duże wyzwanie i ogromne wymagania. Wierzę w to, że ciężką pracą uda mi się osiągnąć sukces - dodał. Na zgrupowanie reprezentacji Słowacji przed mistrzostwami świata wyjeżdża już w poniedziałek.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Rafał Ulatowski nowym trenerem Cracovii

http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=6959&x=0

Wydaje mi sie , ze to jedyny rozsadny kandydat po zrezygnowaniu z Lenczyka.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by craax
Rafał Ulatowski nowym trenerem Cracovii

http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=6959&x=0

Wydaje mi sie , ze to jedyny rozsadny kandydat po zrezygnowaniu z Lenczyka.

fuks,za "dobry" jak na PL warunki trener do tak "dziwnego" klubu. I tak sie zleszczyl swoja wypowiedzia na temat Polczaka i Wasiluka....

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by craax
Rafał Ulatowski nowym trenerem Cracovii

http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=6959&x=0

Wydaje mi sie , ze to jedyny rozsadny kandydat po zrezygnowaniu z Lenczyka.


to nie była rezygnacja !

to co napisali to kłamstwo !


sporo kasy ma Filipiak na transfery wydać !

poczekamy zobaczymy ile keszu wyda smirk


oby Orest czasami nie dał nauczki jemu niebawem




Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by kaka1981
Originally Posted by craax
Rafał Ulatowski nowym trenerem Cracovii

http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=6959&x=0

Wydaje mi sie , ze to jedyny rozsadny kandydat po zrezygnowaniu z Lenczyka.

fuks,za "dobry" jak na PL warunki trener do tak "dziwnego" klubu. I tak sie zleszczyl swoja wypowiedzia na temat Polczaka i Wasiluka....

Rozwin mysl , bardzo jestem ciekaw ...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Radomski w cracovi - kolejny fuks !!!

Dziwny klub po prostu. Chodzi o to ze powinniscie juz dawno nie byc w ekstraklasie.That's it !!!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by kaka1981
Radomski w cracovi - kolejny fuks !!!

Dziwny klub po prostu. Chodzi o to ze powinniscie juz dawno nie byc w ekstraklasie.That's it !!!

pisze sie z duzej litery i na koncu dwa 'i' Cracovii , jestes analfabeta ?
oj cos duzo tych fuksow , Slusarski,Golinski,Suvorov,Ulatowski,nowy stadion we wrzesniu, fuks za fuksem piwo
powinnismy byc, ale w koncu robimy troszke powazniejsza lige i gramy w Ekstraklasie juz kilka sezonow - masz racje podales kupe argumentow , dziwny klub smirk

Nieoficjalnie Arkadiusz Radomski w Cracovii na 2 lata

http://www.terazpasy.pl/index.php/c...rkadiusz-Radomski-na-dwa-lata-w-Cracovii

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by craax
Originally Posted by kaka1981
Radomski w cracovi - kolejny fuks !!!

Dziwny klub po prostu. Chodzi o to ze powinniscie juz dawno nie byc w ekstraklasie.That's it !!!

pisze sie z duzej litery i na koncu dwa 'i' Cracovii , jestes analfabeta ?
oj cos duzo tych fuksow , Slusarski,Golinski,Suvorov,Ulatowski,nowy stadion we wrzesniu, fuks za fuksem piwo
powinnismy byc, ale w koncu robimy troszke powazniejsza lige i gramy w Ekstraklasie juz kilka sezonow - masz racje podales kupe argumentow , dziwny klub smirk

Nieoficjalnie Arkadiusz Radomski w Cracovii na 2 lata

http://www.terazpasy.pl/index.php/c...rkadiusz-Radomski-na-dwa-lata-w-Cracovii

Analfabeta nie jestem ale brak szacunku do tego klubu sklania mnie do pisania tej wlasnie nazwy z malej litery.
I tak nic nie zrobicie w tej naszej nedznej lidze pl, a tak powaznie to Radomski wcale nie musi okazac sie wzmocnieniem, wiek emerytalny raczej wiec...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Szanuj innych,
bo i Ciebie szanować nie będą.

Widocznie tego nie rozumiesz,
ale to Twój problem.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no to kaka swoje kompleksy piszac Cracovia z malej litery idz leczyc na Suche Stawy bo tam to dopiero jest wielki klub z wielka historia smile
tutaj jest forum i rozmowy o polskiej pilce noznej , chcesz szalec to idz na kibice.net , a gdyby mi zalezalo za wszelka cene na sukcesach to pewnie bym kibicowal sasiadce - ale tak nie jest , wiesz wszystko ma swoja cene piwo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Nie no napisalem z malej bo szybko pisalem.Napinka jest niepotrzebna. Wielki klub to nie jest (HKS) ale w P.Uefa gral co uwazam za sukces jak na PL warunki...Pamietam te czasy,bilety ulgowe byly po 5zl na mecz z As Monaco smile

Na kiedy macie miec ten stadion gotowy? Jakies dalsze wzmocnienia placuje wasz boss ? pytam na powaznie.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
transfery Legii :

Przyszli
Marijan Antolović ok 500 tys Euro
Srdja Kneżević ok 400 000 euro
Manu
Bruno Mezenga wypożyczony , ewentaulna cena 1 000 000 euro
Ivica Vrdoljak 1 000 000 euro

w drodze Alejandro Cabral z Velezu , też wypożyczony , ewentualna cena wykupu 2 000 000 $

wygląda to ciekawie , zimą ma przyjść napastnik z Chile za ok 1 500 000 euro awizowany jako gwiazda ,


mieszanka bałkańsko-latynoska oby wybuchowa wink

stadion jest , nowa drużyna jest , oby jeszcze wróciła atmosfera


Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by McDziarz
stadion jest , nowa drużyna jest , oby jeszcze wróciła atmosfera
a jak ma wrócić ? zmieniło się jakoś wasze nastawienie do ITI, i vice versa ?


Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
rozmowy trwają pomiędzy SKLW a KP , jaki będzie efekt ciężko powiedzieć.


Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
Rafał Grzelak wypożyczony ze Skody Xanthi do Widzewa na rok. Łódzki klub zagwarantował sobie prawo pierwokupu.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Wichniarek w Lechu

http://www.lechpoznan.pl/art,14648,artur_wichniarek_pilkarzem_lecha_pozna_.htm

Ale powroty do ligi..

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Toż Wichniarek miał grać w Union Berlin i kontrakt miał podpisać a 2 lata, a tu taka zmiana czyżby gwiazda za mało miała dostać kasy?

Jak obserwuje transfery u moich i jak pomyśle o Lidze Europejskiej to mi się nóż otwiera w kieszeni i modlę się tylko by nikt im choć z 7 nie wrzucił frown

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
'Nie widziałem Cabrala na żywo, oglądałem tylko kilka jego meczów na DVD. Na pewno wzmocni nas w środku pola, dołączy do Iwańskiego i Vrdoljaka - przyznał nowy szkoleniowiec legionistów. '

kupowanie zawodników w Polsce ...

Strona 3 z 29 1 2 3 4 5 28 29

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,983 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1