|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
2,5 w sportingbecie bardo ladnie wyglada. w BAw tylko 1,55 licze ze zdobedzie on zloty medal a co za tym idzie pyknie spokojnie Penga
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
A co sadzicie chlopaki o parze Matsuda, T - Skvortsov, N 1,65. Na tym sporcie kompletnie sie nie znam ale wydaje mi sie kurs zawyzony. Patrzac na kursy jakie daje nam BAW i SPortingbet na koncowa klasyfikacje ( odpowiednio: 3-8 i 2,5-7) to wychodzi ze 1 w miare bardzo mozliwa a kursy ciekawe. Jesli ktos moze sie wypoiwedziec na ten temat bede wdzieczny Pozdrawiam Skvortsov to nieobliczalny i mocny zawodnik ja bym uwazal, nie chce ryzykowac, moze wejsc ale nie musi, za duze ryzyko dla mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
dzieki Goldi za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
wczoraj oglądałem relacje z mistrzostw i komentatorzy mówili że Skvortsov to będzie najgroźniejszy rywal dla Pawła (wg nich o złoto). Polak, ostatnio kilka razy z nim przegrywał. Także chyba lepiej odpuścić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Ja widze to tak dzisiaj : Barzycka juz sam fakt ze jest w finale to sukces, i w parze z Isakovic kusi 2 mocno ale ja w expie nie mam wiec nie dam Co do Skvortsova tez uwazam ze to glowny rywal Korzeniowskiego ale Pawel jest w wybornej formie i dzis widze rekord Polski i zloto , choc to wlasnie Rusek jako jedyny moze mu chyba zagrozic. Kusi mnie Cook w expei kurs 3,55 z Kitajima , to jest 50 m i tam beda decydowaly ulamki sekund wiec kurs 3,55 to nieporozumienie Pewka to chyba Hugues Duboscq - Mark Warnecke na 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Witajcie,
Widze naprawde bardzo wartosciowy temat....
I musze dolozyc cegielke co do typu Barzycka-Isakovic.. Polka ostatnie 50m. przeplynela fantastycznie, z 7 miejsca na 1... ale czy bedzie to mozliwe dzisiaj? Osobiscie uwazam ze nie i sam awans do finalu jest jej wielkim osiagnieciem i dzis wszystko powyzej 7 miejsca bedzie sukcesem... Zegara nie oszukasz, musialaby dzis poplynac wiecej niz zyciowke aby powalczyc...
Wszystko mozliwe i tez nie lubie stawiac na/przeciwko naszych/m ale para z Isakovic @2,1 jest bardzo kuszaca...
I jestem szalenie ciekawy co pokaze Korzeniowski... Zapowiada sie emocjonujaca noc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Nie zapominajmy ze Barzycka stracila mase treningow na mature itd, przed mistrzostawmi miala keipskie czasy dopiero tu nadrabia ale juz fartem weszla do polfinalow gdzie z pierwszego toru wygrala , ten pierwszy tor byl wczoraj wogole szczesliwy m.in dla Coventry, mimo ze wygrala to dopiero 6 czas . I Isakovic ktora rewelacyjnie sie spisuje , wcozraj z drugim czasem wchodzi , nie wierze ze Barzycka jest w stanie osiagnac czas Isakovic z polfinalu , a Isakovic jak poplynie tak samo lub lepiej bedzie poza zasiegiem Polki. Ja w expei mam Polke w parze Lillaghe ale to malo ciekawa para, za to Isakovic jak macie to dwojka na 75% takie moje zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Pieknie Korzeniowski rozpoczal i od poczatku az do konca bezapelacyjne zwyciestwo. Kurs w sPortingbecie mocno zawyzony i grzechem bylo nie sprobowac Mamy zloto!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Kolejne dwa typy do przodu
Korzeniowski - Peng Wu .. 1
Pellignini - Lillhage .. 1
Bylby jeszcze trzeci typ Barzycka - Isakovic .. 2, ale tak jak pisalem przeciwko Polkom i Polakom staram sie nie stawiac.
na 9 typkow z plywania, 8 trafionych.
Dla mnie cudowne mistrzostwa, dla Polski tez, Korzeniowski MISTRZEM SWIATA, Jedrzejczak BRAZOWY MEDAL, a bedzie jeszcze zlotko Otylki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Piękny wieczór. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wspaniały występ Korzeniowsiego.Niezły Barzyckiej.Otylka na luzie wygrała półfinał.Cały czas kontrolowała swoją serię i rozkładała rozsądnie siły. Ale to co mnie najbardziej cieszy, to występ Przemka Stańczyka.Czwarte miejsce i świetny rekord Polski.Na następnych mistrzostwach chłopak powalczy o medal. A co jest najlepsze, to jest to mój kolega ze szkolnej ławki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pamiętam, że chłopak zawsze pływanie brał na serio i na treningach dawał z siebie wszystko.Od początku wiedział, że zostanie pływakiem.I właśnie takie osoby odnoszą sukcesy.Życzę mu jak najlepiej.Niech w przyszłości zdobędzie medal na dużej imprezie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Jednal Lillehage była na podium na 200 dowolnym dobrze ze nie mozna tego było kombinowac z innymi zawodami, bo by był niezły klops.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
gdzie można znaleźć kursy na zwycięstwo naszej Otylii ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
W Betfair na przyklad - bylo 1,75 i 1,7 ale poszlo i teraz jest 1,55 tylko - mysle, ze warto wstawic swoj kurs w lay w razie czego - zawsze ktos moze po takim chciec sprzedac.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Znalazłem w Sportingbet po 1,833 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chyba lepszego kursu się już raczej nie dostanie, w kazdym razie zagralem za ile sie dało i teraz czekam na finał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Wg mnie bet365 wystawi lepszy kurs (tylko pewnie dopiero wieczorem) i moze pinnacle ale oni tylko na chwile wystawili wczoraj i dali spokoj - takie glupoty wymyslili,
Czasem jeszcze B&W wystawialo ale rzadko cos dobrego.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Ja dzisiaj ide na calosc
JEDRZEJCZAK .. WIN .. 1,57
SHOEMAN .. WIN .. 1,61
mysle ze to dwa kursy choc bardzo odwazne to warte ryzyka, zeby podniesc adrenalinke na noc
Jedrzejczak bedzie rywalizowala z Schipper
Shoeman bedzie rywalizowal z Magninim, Phelpsem, raganja i Lezakiem.
CO myslicie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Jedrzejczak wczoraj bardzo oszczedzala sily i bylo widac ze jest bardzo mocna. Kurs nie zachwyca ale jakos innej opcji nie widze Shoeman tez powinien wygrac ale spodziewam sie tutaj zacietej walki Trzeba czekac co dadza buki netowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
panowie bedzie mozna obstawiac dzis montreal w baw?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
bedzie oni daja kursy przewaznie wieczorkiem Niedlugo powinny sie pokazac ale daja tylko kursy na zwyciestwo zadnych h2h
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Panowie jesli wie ktorys z was to niech mi poda na jakich dzis na jakich dystansach dzis plynie M.Phelps???? wiem ze ma dwa finaly dzisiaj 100m dowolnym i 200m zmiennym ale walsnie intersuje mnie czy procz tego nie plywal dzis nowych kwali i jco za tym idzie polfinalow , druga sprwa potrzebuje rozklad dizsiejszego wieczoru
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|