Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
ALE OTYLIA JEST ZAJEBISTA DZIEKI ZA PIEKNE CHWILE JESTEŚ BOSKA OTYLIA JESTEŚ NASZĄ WIZYTÓWKĄ

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
T
TOM Offline
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
Chociaz wjebalem na Phelpsie to warto było czekac na Otylie BRAWO Prosze pani To byl wysmienity wyscig i PIEKNE Zwycięstwo A rekord świata GRATULACJE OTYLIA

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
no to ładnego rywala dał Exp w parze z Phelpsem, Włocha, który miał być od niego gorszy a on wygrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Te buki to chyba wyniki wcześniej znają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Na włocha było 2,30 w parze z Phelpsem przed samym biegiem w [email]B@W.[/email]

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
ależ emocje ufff, kapitalny czas... Otylio jestes wielka !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a przy okazji po raz kolejny wspierasz biedny naród polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Oto co znalazłem podczas porannego przeglądu prasy ...

Schipper beaten by illegal tactics [dailytelegraph.news.com.au]

Aussie coach calls for video [foxsports.news.com.au]

heh, co za gady (płazy ?) przegrały z naszą rybą i zachowują się jak zwierzęta, prawdziwe zwierzęta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
oooo...nie umieja Kangury przegrywac, a szanowalem ich bardziej niz w wiekszosci zadufanych w sobie Amerykancow. Szkoda, ze trener nie zauwazyl, ze gdyby nie ten nieudany ostatni ruch, przewaga Oti nie wynosilaby 0.04 tylko ok. 0.3.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Na dzisiaj200m zaba-win B.Hansen-1.25-sportingbet lub w wersji ostrozniejszej pseudo-sure 1.25 sportingbet,8 betawin win Brown<8.11%>

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Pal licho, że sędziowie uznali finisz Otylii, jednak wkurwia mnie taka dyskusja na tvp1 - kolejny raz wychodzi ze Polska to kraj cwaniaczków i krętaczy - nie mogą obiektywnie przyznać ze Otylia dotknęła jedną ręką co idealnie było widać w powtórce, ale nie bo po co - szczególnie ten idiota co jest gościem w studiu powiedział mniej więcej, że "taśma video nie jest dowodem i widać na niej co innego niż w rzeczywistości". Śmiech na sali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Obiektywnie patrząc Otylia POWINNA być zdyskwalifikowana i to nie ulega wątpliwości..

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Moim zdaniem,powinna oddać medal...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Ale przeciez tam sa sedziowie i to oni decyduja, wiec zabieracie glos na temat dyskusji, ktorej w ogole nie powinno byc. Australia podniosla wielkie halo po tym jak Schipper przegrala, jakby wygrala to by im to wisialo. Nie moga sie pogodzic z tym, ze Jedrzejczak jest zdecydowanie najlepsza na 200 m delf. Jak juz wczesniej wspomnailem nawet jak ten ruch byl nieregulaminowy to dzieki niemu Schipper troche do Polki nadrobila. Wiele razy sportowcy z pewnego kraju byli dyskwalifikowani i pozniej anulowano dyskwalifikacje bez powodu, mimo ze wszyscy wiedzieli o tym, ze zostal zdecydowanie przekroczony regulamin.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Gnomie! - Maradona też strzelił bramkę ręką..
Chodzi o to, że nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał jeśli chodzi o polaczków prostaczków (działaczy,komentatorów,trenerów). Ciekawe tylko, czy gdyby to Schipper zdobyła w ten sposób mistrzostwo - reakcje byłyby takie same(?) Myślę, iż wtedy od razu ochrzczonoby W Polscę Otylię jako złotą medalistkę. A "babiarze i inne szpaki" darłyby się "To my mamy złoty medal!" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
po pierwsze to ani babiarz ani szpakowski by chyba tego nie zobaczyli, bo sie znaja na plywaniau jak swinie na gwiazdach. A poza tym w necie znalazlem takie cos:

"W wydanym komunikacie wladze FINA napisaly, ze trzech czlonkow komisji technicznej obejrzalo wideo z wyscigu i ich zdaniem Otylia ukonczyla go prawidlowo. Rowniez sedzia Kenijczyk Ben Okumbo, stojacy przy slupku na torze Jedrzejczak, nie zglosil nieprawidlowosci."

A wiec to tyle na temat tej sprawy, uwazam, ze powinnismy sie cieszyc z tego, ze wygrala, a nie szukac dziury w calym.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 33
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 33
Witam
Pierwszy raz na tym forum, mam nadzieję że skutecznie;)


Finał na 100m motylkiem, rekordzista świata Ian Crocker jest zdecydowanym faworytem do zdobycia złotego medalu. W półfinałach osiągnął najlepszy czas deklasując rywali, główny jego rywal w walce o tytuł Michael Phelps przegrał z nim o prawie sekunde!
Widać że Phelps nie jest dobrxze ptrzygotowany do tych mistrzostw mimo że zdobył już 4 złote medale to dzisiaj nie ma szans na pokonanie Crocker'a. Sensacyjnie juz w pierwszym dniu odpadł na 400m kraulem, już to nie wróżyło dobrej formy Phelpsa, a na 200m motylkiem prawie przegrał z Węgrem Laszlo Csehem.
Nie mam pojęcia jak sportingbet wystwia tak wysokie kursy na pływanie, wczoraj 1.3 na Hansena, dla porównania BAW wystawił 1.02, dzisiaj na Crockera 1, 73 moim zdaniem powinien być 1.01! Taki kurs to ja bym wystawił na pobicie rekordu świata co pewnie dzisiaj zrobi Crocker.
Podsumowując Phelps ma juz ponad 12 startów na tych mistrzostwach na 5 dni to bardzo dużo, Crocker oszczędza się, ma najlepszy tegoroczny wynik na tym dystansie, rekord świata i w półfinale zdeklasował rywali i widać było że ma jeszcze duży zapas, dzisiaj złoto musi wpaść w ręce Crockera, przewiduje nawet rekord świata!

Dołączył: Jun 2005
Posty: 134
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 134
A jak myślicie - Kizierowski wygra dzisiaj?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Mysle, ze nie wygra, ale szanse na medal ma spore, przeszedl polfinal, to juz cos, poziom nie za wysoki. Chyba tylko Schoeman i moze Kizierowski sa przygotowani na czas w granicach 21.95-22.05, ale sprint to loteria, wszytsko musi zagrac, start, pierwszy ruch, ostatni. Kizierowski ma duze doswiadczenie, niezla forme, licze na medal, zwyciestwo chyba jednak Schoeman.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Radeku widziałem wczoraj wyścig Crockera i zgadzam sie calkowicie z twoja wypowiedzia.Dzisiaj tylko Crocker i byc moze rekord swiata, bo stac go na to.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Mam wysoko zagrane zwycięstwo Crockera.Czy należy zagrać kontrę?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Salim Iles - Bartosz Kizierowski
2.25 1.55
Kto lepszy 50m Freestyle?

Moze Ktos sie wypowiedziec kto zna sie na tym? Kiierowski moze z nim wygrac?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Jezeli masz gdzies taka kontre, ktora spowoduje, ze i tak wyjdziesz na + to bym zagral. Crocker wyglada na najmocniejszego, ale Phelps to jest Phelps, na pewno sie oszczedzal. Szanse ma tylko 2: Crocker i Phelps, to jest pewne.

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,391 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1