|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176 |
ALE OTYLIA JEST ZAJEBISTA DZIEKI ZA PIEKNE CHWILE JESTEŚ BOSKA OTYLIA JESTEŚ NASZĄ WIZYTÓWKĄ
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096 |
Chociaz wjebalem na Phelpsie to warto było czekac na Otylie BRAWO Prosze pani To byl wysmienity wyscig i PIEKNE Zwycięstwo A rekord świata GRATULACJE OTYLIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
no to ładnego rywala dał Exp w parze z Phelpsem, Włocha, który miał być od niego gorszy a on wygrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Te buki to chyba wyniki wcześniej znają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Na włocha było 2,30 w parze z Phelpsem przed samym biegiem w [email]B@W.[/email]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
ależ emocje ufff, kapitalny czas... Otylio jestes wielka !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a przy okazji po raz kolejny wspierasz biedny naród polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
oooo...nie umieja Kangury przegrywac, a szanowalem ich bardziej niz w wiekszosci zadufanych w sobie Amerykancow. Szkoda, ze trener nie zauwazyl, ze gdyby nie ten nieudany ostatni ruch, przewaga Oti nie wynosilaby 0.04 tylko ok. 0.3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Na dzisiaj200m zaba-win B.Hansen-1.25-sportingbet lub w wersji ostrozniejszej pseudo-sure 1.25 sportingbet,8 betawin win Brown<8.11%>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Pal licho, że sędziowie uznali finisz Otylii, jednak wkurwia mnie taka dyskusja na tvp1 - kolejny raz wychodzi ze Polska to kraj cwaniaczków i krętaczy - nie mogą obiektywnie przyznać ze Otylia dotknęła jedną ręką co idealnie było widać w powtórce, ale nie bo po co - szczególnie ten idiota co jest gościem w studiu powiedział mniej więcej, że "taśma video nie jest dowodem i widać na niej co innego niż w rzeczywistości". Śmiech na sali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Obiektywnie patrząc Otylia POWINNA być zdyskwalifikowana i to nie ulega wątpliwości..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Moim zdaniem,powinna oddać medal...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Ale przeciez tam sa sedziowie i to oni decyduja, wiec zabieracie glos na temat dyskusji, ktorej w ogole nie powinno byc. Australia podniosla wielkie halo po tym jak Schipper przegrala, jakby wygrala to by im to wisialo. Nie moga sie pogodzic z tym, ze Jedrzejczak jest zdecydowanie najlepsza na 200 m delf. Jak juz wczesniej wspomnailem nawet jak ten ruch byl nieregulaminowy to dzieki niemu Schipper troche do Polki nadrobila. Wiele razy sportowcy z pewnego kraju byli dyskwalifikowani i pozniej anulowano dyskwalifikacje bez powodu, mimo ze wszyscy wiedzieli o tym, ze zostal zdecydowanie przekroczony regulamin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Gnomie! - Maradona też strzelił bramkę ręką.. Chodzi o to, że nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał jeśli chodzi o polaczków prostaczków (działaczy,komentatorów,trenerów). Ciekawe tylko, czy gdyby to Schipper zdobyła w ten sposób mistrzostwo - reakcje byłyby takie same(?) Myślę, iż wtedy od razu ochrzczonoby W Polscę Otylię jako złotą medalistkę. A "babiarze i inne szpaki" darłyby się "To my mamy złoty medal!" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
po pierwsze to ani babiarz ani szpakowski by chyba tego nie zobaczyli, bo sie znaja na plywaniau jak swinie na gwiazdach. A poza tym w necie znalazlem takie cos:
"W wydanym komunikacie wladze FINA napisaly, ze trzech czlonkow komisji technicznej obejrzalo wideo z wyscigu i ich zdaniem Otylia ukonczyla go prawidlowo. Rowniez sedzia Kenijczyk Ben Okumbo, stojacy przy slupku na torze Jedrzejczak, nie zglosil nieprawidlowosci."
A wiec to tyle na temat tej sprawy, uwazam, ze powinnismy sie cieszyc z tego, ze wygrala, a nie szukac dziury w calym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 33 |
Witam Pierwszy raz na tym forum, mam nadzieję że skutecznie;)
Finał na 100m motylkiem, rekordzista świata Ian Crocker jest zdecydowanym faworytem do zdobycia złotego medalu. W półfinałach osiągnął najlepszy czas deklasując rywali, główny jego rywal w walce o tytuł Michael Phelps przegrał z nim o prawie sekunde! Widać że Phelps nie jest dobrxze ptrzygotowany do tych mistrzostw mimo że zdobył już 4 złote medale to dzisiaj nie ma szans na pokonanie Crocker'a. Sensacyjnie juz w pierwszym dniu odpadł na 400m kraulem, już to nie wróżyło dobrej formy Phelpsa, a na 200m motylkiem prawie przegrał z Węgrem Laszlo Csehem. Nie mam pojęcia jak sportingbet wystwia tak wysokie kursy na pływanie, wczoraj 1.3 na Hansena, dla porównania BAW wystawił 1.02, dzisiaj na Crockera 1, 73 moim zdaniem powinien być 1.01! Taki kurs to ja bym wystawił na pobicie rekordu świata co pewnie dzisiaj zrobi Crocker. Podsumowując Phelps ma juz ponad 12 startów na tych mistrzostwach na 5 dni to bardzo dużo, Crocker oszczędza się, ma najlepszy tegoroczny wynik na tym dystansie, rekord świata i w półfinale zdeklasował rywali i widać było że ma jeszcze duży zapas, dzisiaj złoto musi wpaść w ręce Crockera, przewiduje nawet rekord świata!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 134 |
A jak myślicie - Kizierowski wygra dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Mysle, ze nie wygra, ale szanse na medal ma spore, przeszedl polfinal, to juz cos, poziom nie za wysoki. Chyba tylko Schoeman i moze Kizierowski sa przygotowani na czas w granicach 21.95-22.05, ale sprint to loteria, wszytsko musi zagrac, start, pierwszy ruch, ostatni. Kizierowski ma duze doswiadczenie, niezla forme, licze na medal, zwyciestwo chyba jednak Schoeman.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Radeku widziałem wczoraj wyścig Crockera i zgadzam sie calkowicie z twoja wypowiedzia.Dzisiaj tylko Crocker i byc moze rekord swiata, bo stac go na to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Mam wysoko zagrane zwycięstwo Crockera.Czy należy zagrać kontrę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Salim Iles - Bartosz Kizierowski 2.25 1.55 Kto lepszy 50m Freestyle?
Moze Ktos sie wypowiedziec kto zna sie na tym? Kiierowski moze z nim wygrac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Jezeli masz gdzies taka kontre, ktora spowoduje, ze i tak wyjdziesz na + to bym zagral. Crocker wyglada na najmocniejszego, ale Phelps to jest Phelps, na pewno sie oszczedzal. Szanse ma tylko 2: Crocker i Phelps, to jest pewne.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|