|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
linki ktore podawalem nie sa konkretnymi modelami, tylko przykladowymi. Kurde mi tak po glowie chodzi to Volvo ze spac nie moge  posiada ktos takie auto?? jak z awaryjnosci (glupie pytanie chyba, bo marka slynie z bezawaryjnosci) jak z czesciami wymiennymi, typu klocki, zawieszenia??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Ładny, podoba mi się. Ale naczytałem się i nasłuchałem o wielowahaczowym zawieszeniu.. Ponoś straszna sprwaw jeśli chodzi o koszta. Przeciwko Passatowi są tez opinie o starej generacji silnika, na starych pompowtryskach.. Sam nie wiem. Od dziś Chiński  Ale nie o to chodzi, Volvo mi sie nie podoba wizualnie.. To juz wolę Passata. Te same wady co Passat, ale podkreślam _podobno_, bo znawcą tematu nie jestem. Autko super. Bardzo poważny kandydat do zakupu.. Jakos bez przekonania.. Ogromnie mi sie podoba nowa Honda Accord, ale dopiero za jakieś 2 lata będzie w dobrej cenie  Bardzo pozytywne opinie słyszałem na temat Octavii.. Co Wy na to? Zaciekawiło mnie to, ale to chyba pomyłka z ceną.. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12160919Jeśli chodzi o nowe auto, to nie dam się skusić.. Zbyt wielkie spadki cen po 2-3 latach, chore ceny obowiązkowych przeglądów itp. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
To ja Ci moja Lagune sprzedam..?  Dużo nie chcę (tak myślę..), nic jej nie brakuje, prócz dopieszczenia.. Tzn. mało sie tym samochodem zajmuję, nie jest zadbany od wewnątrz. Ale reszta.. Szczerze mogę polecić. 2002 rok, 1.9 dCi, wersja z tempomatem, klimatronic'iem (bogata). Licznik 235 tys + 60k, które "znajomy" handlarz przekręcił. Teraz to wiem, wtedy byłem zbyt naiwny. Pali to auto 6,7-7,8 litra. Moja cena jakby coś, to powiedzmy 17k. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
a jakies fotki wrzucisz??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Czarny kolor, kombi, to się nazywa Grandtour.. Muszę wrzucać? ;p Nie jest porysowana, nie jest wgniatana.. Dobrze wygląda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
o Maździe 6 w tej cenie zapomnij no chyba ze zespawana z przystankiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432 |
Duzo plotek krazy o Lagunie II 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Duzo plotek krazy o Lagunie II  Jak się żyłuje autko, potem od razu po dojechaniu do celu się gasi, to plotki się rodzą.. Dużo gorszy silnik 2.2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Duzo plotek krazy o Lagunie II  Jak się żyłuje autko, potem od razu po dojechaniu do celu się gasi, to plotki się rodzą.. Dużo gorszy silnik 2.2 tu nie jest kwestia silnika a elektroniki która renówka jest na szpikowana a naprawa tego typu spraw nie należy do najtańszych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
linki ktore podawalem nie sa konkretnymi modelami, tylko przykladowymi. Kurde mi tak po glowie chodzi to Volvo ze spac nie moge  posiada ktos takie auto?? jak z awaryjnosci (glupie pytanie chyba, bo marka slynie z bezawaryjnosci) jak z czesciami wymiennymi, typu klocki, zawieszenia?? Znajomy posiada w wersji RHD, calkiem przyjemne autko jak za te pieniadze, ma przejechane grubo ponad 180 tys. mil ! i silnik caly czas jak zyleta, fakt z czesciami nie jest tak jak z Fiatem, Oplem, sa niestety drozsze. Komfort i praktycznie bezawaryjnosc przemawiaja jednak za Volviakiem. Zakup wersje RHD, zrob przeglad na rok w UK, ubezpiecz w PZU i mozesz rok smigac:) Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
a jakies fotki wrzucisz?? Dziabor nie kupuj Laguny, to taka moja dobra rada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Auto 2-3 letnie w dieslu z dobrym wyposazeniem, hmmm sorka, ale chyba bedzie ciezko, moze jakas Skodawka. Ja jednak poszukalbym A4 B7 w wersji S-lane. Wyglada naprawde dobrze do tego ma sporo miejsca, wiadomo to nie A6, lecz wystarczajaco. Aktualnie jezdze A4 B6 1.9 130 konnym i nastepna zapewne bedzie B7;) Powodzonka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Alfa odpada  Jeśli chodzi o Audi. Jak sprawuje się zawieszenie? To Twoje jest już na wielowahaczowym? A jak ceny zużywających się części? Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Kolego daruj sobie francuskie autka, które są wypchane elektronika. Pier***i sie non stop... Ja posiadam starsza lagunke z 98r i jest ok, tu jeszcze nie nawalili elektroniki ale Laguna II od 2001r to juz kompletna porazka. W słuzbowym C4 Picasso rocznik 2010 bez Assistance nawet nie ma co wyjezdzac na ulice  Nadmienie tylko, ze po przyjezdzie z Warszawy Z SALONU dwa miesiace temu (ok 200km przebieg) samochod juz byl transportowany laweta(!!) z powodu bezpiecznika  U kolezanki w tym samym aucie rocznik 2009 wizyta w serwisie Citroena to chleb powszedni w niemalze kazdym tygodniu Wczesniej jezdzilem Cytrynka z 2006 r i tez 3 razy na lawecie w ciagu pol roku(!!) ;] Jeżeli chodzi o autko do 20k to Ja bym na Twoim miejscu sie nie zastanawial tylko brał Audi A4 98-2000r w kombiaku: http://allegro.pl/show_item.php?item=978366169http://otomoto.pl/audi-a4-avant-C12260945.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
edit: oczywiscie powyzsze linki tylko pogladowo ;] natluczone kilometrow ;] z takim przebiegiem to na zlom a nie na ulice ;] chociaz...to jest Polska...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no slyszalem tez ju od kilku osob ze nowe renowki tragedia z ta elektronika,
co do audi ciezko bedzie kupic mniej niz 10-latka, za takie pieniadze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
co do audi ciezko bedzie kupic mniej niz 10-latka, za takie pieniadze moim zdaniem lepiej kupic audi 10-11 letnie niz 8-9 letniego forda, francuza, opla czy ta almere 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|