Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
linki ktore podawalem nie sa konkretnymi modelami, tylko przykladowymi. Kurde mi tak po glowie chodzi to Volvo ze spac nie moge grin posiada ktos takie auto?? jak z awaryjnosci (glupie pytanie chyba, bo marka slynie z bezawaryjnosci) jak z czesciami wymiennymi, typu klocki, zawieszenia??

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by dziura
Tym 1,9 TDI juz zasygnalizowałeś co Ci się podoba np tu:
http://otomoto.pl/volkswagen-passat-bluemotion-super-oszczedny-C12223035.html dla mnie klasa sama w sobie

Ładny, podoba mi się. Ale naczytałem się i nasłuchałem o wielowahaczowym zawieszeniu.. Ponoś straszna sprwaw jeśli chodzi o koszta.
Przeciwko Passatowi są tez opinie o starej generacji silnika, na starych pompowtryskach.. Sam nie wiem.

Originally Posted by dziura

Od dziś Chiński wink Ale nie o to chodzi, Volvo mi sie nie podoba wizualnie..

Originally Posted by dziura

To juz wolę Passata.

Originally Posted by dziura

Te same wady co Passat, ale podkreślam _podobno_, bo znawcą tematu nie jestem.
Autko super.


Bardzo poważny kandydat do zakupu..

Originally Posted by dziura
oraz Japończyk
http://otomoto.pl/mazda-6-2-0-citd-klimatronik-C11707781.html kolejny japończyk który zbiera bardzo dobre opinie użytkowników
wybór masz ogromny nic tylko przeglądać zaglądać na fora motoryzacyjne szukać opinii oraz ewentualnych wad na które warto zwrócić uwagę przy zakupie powodzenia

Jakos bez przekonania..

Ogromnie mi sie podoba nowa Honda Accord, ale dopiero za jakieś 2 lata będzie w dobrej cenie wink

Bardzo pozytywne opinie słyszałem na temat Octavii.. Co Wy na to?

Zaciekawiło mnie to, ale to chyba pomyłka z ceną..
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12160919

Jeśli chodzi o nowe auto, to nie dam się skusić.. Zbyt wielkie spadki cen po 2-3 latach, chore ceny obowiązkowych przeglądów itp.

Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
To ja Ci moja Lagune sprzedam..? wink Dużo nie chcę (tak myślę..), nic jej nie brakuje, prócz dopieszczenia.. Tzn. mało sie tym samochodem zajmuję, nie jest zadbany od wewnątrz. Ale reszta.. Szczerze mogę polecić.

2002 rok, 1.9 dCi, wersja z tempomatem, klimatronic'iem (bogata).
Licznik 235 tys + 60k, które "znajomy" handlarz przekręcił. Teraz to wiem, wtedy byłem zbyt naiwny. Pali to auto 6,7-7,8 litra.

Moja cena jakby coś, to powiedzmy 17k.

Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
a jakies fotki wrzucisz??

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Czarny kolor, kombi, to się nazywa Grandtour.. Muszę wrzucać? ;p
Nie jest porysowana, nie jest wgniatana.. Dobrze wygląda smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Panowie, a Vectra?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
o Maździe 6 w tej cenie zapomnij no chyba ze zespawana z przystankiem smirk

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
Duzo plotek krazy o Lagunie II wink

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by Bartheezz
Duzo plotek krazy o Lagunie II wink

Jak się żyłuje autko, potem od razu po dojechaniu do celu się gasi, to plotki się rodzą..

Dużo gorszy silnik 2.2

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by wwwujek
Originally Posted by Bartheezz
Duzo plotek krazy o Lagunie II wink

Jak się żyłuje autko, potem od razu po dojechaniu do celu się gasi, to plotki się rodzą..

Dużo gorszy silnik 2.2
tu nie jest kwestia silnika a elektroniki która renówka jest na szpikowana a naprawa tego typu spraw nie należy do najtańszych

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Originally Posted by Dziabor
linki ktore podawalem nie sa konkretnymi modelami, tylko przykladowymi. Kurde mi tak po glowie chodzi to Volvo ze spac nie moge grin posiada ktos takie auto?? jak z awaryjnosci (glupie pytanie chyba, bo marka slynie z bezawaryjnosci) jak z czesciami wymiennymi, typu klocki, zawieszenia??

Znajomy posiada w wersji RHD, calkiem przyjemne autko jak za te pieniadze, ma przejechane grubo ponad 180 tys. mil ! i silnik caly czas jak zyleta, fakt z czesciami nie jest tak jak z Fiatem, Oplem, sa niestety drozsze. Komfort i praktycznie bezawaryjnosc przemawiaja jednak za Volviakiem.
Zakup wersje RHD, zrob przeglad na rok w UK, ubezpiecz w PZU i mozesz rok smigac:)
Pzdr

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by Dziabor
a jakies fotki wrzucisz??
Dziabor nie kupuj Laguny, to taka moja dobra rada wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Auto 2-3 letnie w dieslu z dobrym wyposazeniem, hmmm sorka, ale chyba bedzie ciezko, moze jakas Skodawka. Ja jednak poszukalbym A4 B7 w wersji S-lane. Wyglada naprawde dobrze do tego ma sporo miejsca, wiadomo to nie A6, lecz wystarczajaco. Aktualnie jezdze A4 B6 1.9 130 konnym i nastepna zapewne bedzie B7;)
Powodzonka

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Alfa odpada frown

Jeśli chodzi o Audi. Jak sprawuje się zawieszenie? To Twoje jest już na wielowahaczowym? A jak ceny zużywających się części?

Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Kolego daruj sobie francuskie autka, które są wypchane elektronika. Pier***i sie non stop...

Ja posiadam starsza lagunke z 98r i jest ok, tu jeszcze nie nawalili elektroniki ale Laguna II od 2001r to juz kompletna porazka.

W słuzbowym C4 Picasso rocznik 2010 bez Assistance nawet nie ma co wyjezdzac na ulice wink Nadmienie tylko, ze po przyjezdzie z Warszawy Z SALONU dwa miesiace temu (ok 200km przebieg) samochod juz byl transportowany laweta(!!) z powodu bezpiecznika wink
U kolezanki w tym samym aucie rocznik 2009 wizyta w serwisie Citroena to chleb powszedni w niemalze kazdym tygodniu wink

Wczesniej jezdzilem Cytrynka z 2006 r i tez 3 razy na lawecie w ciagu pol roku(!!) ;]


Jeżeli chodzi o autko do 20k to Ja bym na Twoim miejscu sie nie zastanawial tylko brał Audi A4 98-2000r w kombiaku:

http://allegro.pl/show_item.php?item=978366169
http://otomoto.pl/audi-a4-avant-C12260945.html


Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
edit: oczywiscie powyzsze linki tylko pogladowo ;] natluczone kilometrow ;] z takim przebiegiem to na zlom a nie na ulice ;] chociaz...to jest Polska...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
no slyszalem tez ju od kilku osob ze nowe renowki tragedia z ta elektronika,

co do audi ciezko bedzie kupic mniej niz 10-latka, za takie pieniadze


Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Originally Posted by Dziabor
co do audi ciezko bedzie kupic mniej niz 10-latka, za takie pieniadze

moim zdaniem lepiej kupic audi 10-11 letnie niz 8-9 letniego forda, francuza, opla czy ta almere smile

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1