Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 37 1 2 3 4 5 6 7 36 37
Dołączył: May 2009
Posty: 688
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 688
Mertens raczej izzi będzie, to teraz czas się wziąść za analize Minara

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
co kolegi Brody smile

bez złośliwości, ale Ty kolejny raz nie rozumiesz problemu smile spływa po mnie z kim grał dziś Tomic, bo odnosiłem się do Twojego stwierdzenia, w którym stawiasz na równi King Turnera i Tomica w kontekście ich występów na clayu. Do stwierdzenia, że niby clay to dla Tomica obca planeta. Mylisz się grubo, ale wierze, że będzie lepiej, tylko zacznij oglądać tenisistów na żywo. I czytaj uważnie wypowiedzi innych, bo od kiedy Cie tu widzę, to masz z tym problem.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
Originally Posted by włodar
Originally Posted by Broda345
Originally Posted by włodar
Originally Posted by Broda345
Tomic albo King Turner na clayu ???... to chyba nieporozumienie....po co oni tu grają?.....Granollers i chyba tylko podrozami zmeczony Lorenzi zdecydowani faworyci....

a co masz do Tomica w kontekście clayu, oprócz tego, że dotąd grał na nim incydentalnie? Ze swoją efektywna defensywą będzie się czuł w takich warunkach całkiem nieźle.
zaraz mi pewnie zaprezentujesz przyklady wspaniałej gry Tomica na clayu i jego wybitne osiągniecia na tej nawierzchni......

tak, tak, wynurzenia z serii, że np. Montanes będzie od każdego dostawał wp.. na hardzie smile przeczytaj co napisałem, raz jeszcze.
Gdzie ta efektywna defensywa Tomica ???....szkoda ,że tak szybko nie usuwacie postów Wlodara,kiedy obraża innych uczestników,ale widze że on ma tu monopol na pisanie dyrdymałów,jemu uwagi zwrocić nie można.....szkoda......

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
ja Cie obrażam? efektywna defensywa w kontekście Tomica to dyrdymał? masz schizofrenie?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
poda ktos live sankt petersburga ??

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
Originally Posted by włodar
ja Cie obrażam? efektywna defensywa w kontekście Tomica to dyrdymał? masz schizofrenie?
przyznaj się tylko ile razy zarzucales innym uczestnikom tego forum glupotę ??/..z reszta moim zdaniem ktoś zupełnie słusznie nazwał Cię narcyzem,coś w tym jest.....

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Ouanna + Cipolla + Soda ? co myslicie ?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Originally Posted by Broda345
Originally Posted by włodar
ja Cie obrażam? efektywna defensywa w kontekście Tomica to dyrdymał? masz schizofrenie?
przyznaj się tylko ile razy zarzucales innym uczestnikom tego forum glupotę ??/..z reszta moim zdaniem ktoś zupełnie słusznie nazwał Cię narcyzem,coś w tym jest.....

tak, czasem ośmielam się zwrócić innym uwagę, że czasem świat tenisowy jest inny, niż myślą. Też byłeś wśród nich, i strasznie to dziś przeżywasz. Przykro mi. Jesteś typem trola forumowego, więc bez odbioru.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Minar?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
Wlasnie ....twoj swiat tenisowy-pisanie wielkiej analizy w formie pracy naukowej do meczu o kursie 1,15...(zdarzaja sie pudla - to normalne), ale jak ktos poda dobry typ(o wiele lepszych kursach)..totalna krytyka bo sie nie zgadzasz-czy lepszy forhend czy beckend,czy ofensywa czy defensywa,a nie dostrzegasz że typ wszedl.....a o to tu na forum powinno chodzic,podawac dobre skuteczne typy i zarabiac na tym.A nie popisywac sie czysto teoretyczną wiedza , którą na pewno posiadasz.....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
no to Minar, może wreszcie wygra, umiejętności ma na pierwszą 50-tkę.

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
A jak zapatrujecie się dziś na Bartoli - Wickmayer ?
Jak dla mnie ta druga next round ;>

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
jest gdzies live do minar-junaid ??

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
Originally Posted by jarecki85
jest gdzies live do minar-junaid ??

bwin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
- moje analizy w kontekście kursu 1,15 - hmmm... kłamiesz smile

-"czysto teoretyczna wiedza" - tak, świetna sprawa, jeśli jest użyta w kontekście wielu czynników. Spróbuj, frajda duża.

- Zwracając Ci kiedyś uwagę, że nie wiesz o czym piszesz - twierdząc, że Bogdanovic to prawie nic poza serwisem, nie wiedziałem, że ośmieliłem się nadepnąć na ogon prawdziwemu tygrysowi. Typ Ci wszedł, nie mając nic wspólnego z Twoją argumentacją. Myślisz, że popierając typ głupotą, budujesz swoją wiarygodność? Zastanów się smile

Robert Kubica zajął 2 miejsce w GP Australii, bo jego Subaru najlepiej czuje się górskich drogach. Tak pomyślałem przed wyścigiem wink Nie? Co z tego. Forumowicze się ze mnie śmieją, ale to nic - trafiłem typ. To Twój tok myślenia.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
co myslicie o zestawie tsonga+soda? jak gral francuz?

piana #3779783 30/03/2010 22:01
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Miałem grać Quannę, gdyż wszystko za nim wskazuje.
Własny teren, statystyki(fakt, że na hardzie).
Ale przed zaklepaniem tego typu, powstrzymuje mnie jeden fakt.
Widzę, że coraz większa rzesza inwestorów powierza swój kapitał w ręce tego Francuza i to mnie zaczyna niepokoić.
Może oni wiedzą coś więcej, a może to tylko zagrywka buków?
Co o tym sądzicie?

akagi #3779795 30/03/2010 22:14
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
St. Brieuc a do tego oto turnieju jest jakies live bo pzoniej chcialbym ouane posledzic a mzoe jakis streem nawet jest

A gra ktos z was dzis wickmayer ?
ja narazie zagralem:
radwanska-venus over 20.5
tsonga-ferrero 1
soda 1
i nasz debel 1

Dołączył: Oct 2009
Posty: 274
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2009
Posty: 274
Andujar juz odlatuje :/

yelo #3779804 30/03/2010 22:20
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Soda dziś tak easy?

Strona 5 z 37 1 2 3 4 5 6 7 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, burbon, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,076 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1