|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
Ja również gratuluję Ci Gajwer2 wspaniałej walki, a przede wszystkim postawy fair,której można Ci pozazdrościć.To jest ważniejsze,niż przypadkowa moja wygrana z Tobą.Pozdrawiam serdecznie./Jaja/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
FINAL rewanz 05.09-11.09
polskignom - axelek66..........2-0............0-1
1 MIEJSCE W ROZGRYWKACH ZAJMUJE polskignom
polskignom 1-1 Amiens - Chateroux --- Laval - Bastia* 0-3 Clermont - Lorient 2-1 Sedan - Grenoble 1-1 Sete - Caen
axelek66 0-2 Metz - Lille OSC 0-1 Nice - St. Etienne 3-1 Rennes - Auxerre 1-0 Troyes - Nantes 0-1 Sochaux - Marseille
* mecz odbywa sie dopiero 12.09.05. wiec nie bedzie mogl byc uznany.
-------------------------------------------------------
Mecz o 3 miejsce rewanz 05.09-11.09
jaja - Gajwer2..........3-1............1-2
jaja 1-1 Amiens - Chateauroux 0-2 Reims - Le Havr 3-1 Derry - Longford 1-1 Istres - Dijon 0-0 Guingamp - Gueugnon
Gajwer2 2-0 Arezzo - Crotone 0-2 Cesena - Atalanta 1-1 Brno - Ostrava 1-2 Leoben - LASK Linz 2-3 Korona - Wisła Płock
3 MIEJSCE W ROZGRYWKACH ZAJMUJE JAJA
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
1 MIEJSCE:
polskignom
2 MIEJSCE:
axelek66
3 MIEJSCE:
jaja
4 miejsce:
Gajwer2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
Gratulacje polskignom. Ach ta 90 minuta mam nadzieje, że uda mi się z tobą jeszcze kiedyś zmierzyć i zrewanżować się tobie.
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka