Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Mes, Eldo, Ostry wiadomo klasa, ale czasami warto sięgnąć głębiej do podziemia by wyłowić takie postacie jak Małpa czy Tetris. Polecam!

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by przemekwn
do śmiesznych z tą peją ! co za palant crazy

Palant to może na drugie masz wink porównaj osiągnięcia Peji i Tedego dla polskiego HH i dopiero się wypowiadaj, a nie go bluzgacie z przed monitora cfaniaki za dychę laugh laugh Zapewne każdy z Was nucił "jest jedna rzecz dla której warto żyć" i inne piosenki z "Na legalu". Ostatnio trochę gorsze kawałki nagrywa, ale i tak cały czas nie schodzi poniżej jakiegoś poziomu, bez odbioru, bluzgajcie sobie dalej zawistni peace

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690


zaje.biste smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by javapl
Originally Posted by przemekwn
do śmiesznych z tą peją ! co za palant crazy

Palant to może na drugie masz wink porównaj osiągnięcia Peji i Tedego dla polskiego HH i dopiero się wypowiadaj, a nie go bluzgacie z przed monitora cfaniaki za dychę laugh laugh Zapewne każdy z Was nucił "jest jedna rzecz dla której warto żyć" i inne piosenki z "Na legalu". Ostatnio trochę gorsze kawałki nagrywa, ale i tak cały czas nie schodzi poniżej jakiegoś poziomu, bez odbioru, bluzgajcie sobie dalej zawistni peace

oto najnowsze osiągnięcie Penera :

"6 kwietnia ogłoszony zostanie wyrok wobec Peji za publiczne nawoływanie do pobicia podczas koncertu. Ryszard Andrzejewski przyznał się do zarzuconego mu czynu.
Dziś zielonogórski Sąd Rejonowy zakończył proces w tej sprawie."

http://www.pejaslumsattack.pl/index...;archive=&start_from=&ucat=&

ps. jakby nie było beef zaczął się o Zieloną Górę a przyznaniem się Pener pokazał,że go przegrał i tyle, chociaż cały czas publicznie szedł w zaparte i zgrywał twardziela........ papa

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Zajefajny numer


Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by shane
Originally Posted by haczyk
Absolutnie się zgadzam, dodałbym do grona wymienionego przez Ciebie Piha i Pyskatego dla mnie absolutna czołówka polskiego hh na ten moment...


Nie mieszaj Eldoki z PIH smile
Czołówka nie musi oznaczać równości, a i Eldo i Pih są dla mnie kapitalnymi raperami...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Quote
porównaj osiągnięcia Peji i Tedego dla polskiego HH i dopiero się wypowiadaj
ojej znów się zaczyna; fryderyk, artykuł w the new york times znamy wszystkie jego nagrody - można o tym poczytać na wikipedii ale Ty pewnie wiesz to od samego rysia bo ja jestem tylko cfaniakiem z przed monitora...i to jeszcze za dychę boli Swoją drogą ciekaw jestem ile zakupiłeś płyt ryszarda. Nikt mu tu nie ujmuje tego co wniósł do polskiego hh ale "trochę gorsze kawałki" zdarzają mu się coraz częściej nie mówię już o porażce w konfrontacji z jackiem. Dlatego powinien już dać sobie spokój z tą walką bo zaliczył w grudniu mocne ko ale niektórzy nie wiedzą kiedy skończyć
Quote
Palant to może na drugie masz
Mistrzu ciętej riposty! aplauz długo myślałeś ? Właśnie taki poziom teraz prezentuje onomato - jaki idol tacy fani

[Linked Image]


Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Quote
Palant to może na drugie masz
Mistrzu ciętej riposty! aplauz długo myślałeś ? Właśnie taki poziom teraz prezentuje onomato - jaki idol tacy fani [/quote]

Zauważ,że Agassi go tak nazwał, ja tylko się spytałem czy może on tak nie ma na drugie, więc nie wiem "osohodzi" Ci w tym momencie smile. Dla Ciebie Jacek, dla mnie Rysiek wygrał i zdania pewnie nie zmienimy, więc nie ma co prowadzić dalej rozmowy o tym. Dla mnie Tedunio robił z siebie pajaca i będzie robił dalej i nic nie wniesie do HH oprócz inny hitów jak "techno jazda", a że Rysiek powoli odwala kaszankę to już inna sprawa, szkoda bo to chyba już za dużo w tym siedzi i z dekka się wypalił, ale parę ciekawych kawałków ostatnio napisał i pewnie jeszcze napisze. Btw, Aggasi Ty to pewnie byś strugał inżyniera na sali sądowej żeby później się schylać po mydełko wink

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
coś na święta wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499


niedawno wyszło DVD z koncertem COMY, to jedna z moich ulubionych piosenek



Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by AGASSI


pozamiatane grin

Mówiłeś coś o przekleństwach Rysia, że potrafi tylko to i nic więcej, proszę bardzo, specjalnie dla Ciebie. A i co do pozamiatane, to wiesz..masz rację, Rysiu pozamiatał piwo


Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Papa Roach na Przystanku Woodstock
Zespół Papa Roach to pierwsza gwiazda XVI Przystanku Woodstock. Festiwal odbędzie się między 30 lipca a 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.
Od kiedy pojawili się na scenie w roku 2000, sprzedali ponad 8 milionów płyt na całym świecie i stali się tym samym jednym z najpopularniejszych hardrockowych zespołów w historii. Udało im się umieścić w Top 10 kilka rewelacyjnych singli, między innymi takie hity, jak "Last Resort", "Forever", "Getting Away With Murder", "Scars" czy "To Be Loved". We wrześniu 2009 roku gościli w Warszawie, promując longplay "Metamorphosis" z marca 2009 roku.

Aktualny skład: Jacoby Shaddix (wokal), Tobin Esperance (bas), Jerry Horton (gitara) i Tony Palermo (perkusja).

W ubiegłym roku na Przystanku Woodstock wystąpili m.in. Guano Apes, The Futureheads, The Subways i Korpiklaani.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Z mojej strony polecam, kolejny świetny ambitny set @leXa smile

Quiz & Insane B - Day Night It's Amazing Party (DJ Alex) Vol.6.mp3
Size: 51.38 MB


http://www40.zippyshare.com/v/29672454/file.html

Wysokich lotów tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991


cool

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543






Ten drugi wywołuje u mnie ciary na plecach hura

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543




Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266


ciarki od muzyki jak i od widokow tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
ostatnio naszla mnie ochota na stare lata 80 i oto takie cukiereczki mi sie przypomnialy









Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1