|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
Kto planuje na jutro Kim, niech wali dzisiaj, bo kurs jutro zapewne będzie dużo mniejszy. żartujesz? myślałem, że ludzie będą masowo venus grać nie ma co tego ruszac przed meczem, ewentualnie live po 1 secie na ta co go przegra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149 |
jest gdzies w tv mecz naszych deblistow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Coolbet jak tam twoj Roger ? lepiej przegrac po walce z Rodickiem niz z wiesniankiem prostejovskim
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Kto planuje na jutro Kim, niech wali dzisiaj, bo kurs jutro zapewne będzie dużo mniejszy. żartujesz? yślałem, że ludzie będą masowo venus grać Nie było mnie pół dnia, to nie wiem jaka jest tendencja. Widzę tylko, że robią korekty kursów. Jeżeli ktoś wali Venus - to oczywiście, lepiej czekać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
Andrzej nie pozwolil Rafalowi  Rafito is done :> ale na mączce nie bedzie na niego chuja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
tak sie zastanawiam dlaczego Nadal z Forehandu nie gra tak plasko jak robil to w np. Doha. Ciagle te jego baloniki ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
tak sie zastanawiam dlaczego Nadal z Forehandu nie gra tak plasko jak robil to w np. Doha. Ciagle te jego baloniki ... chciał Roddicka w balona zrobić, niestety nie wyszło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Kur wracam i Nadal w papę... Tak go jechał na początku a potem widzę gówno ... Cos mu się stało ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149 |
roddick miazdzyl serwisem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
panowie czy na tych stremach z miami daja tez debelki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Kur wracam i Nadal w papę... Tak go jechał na początku a potem widzę gówno ... Cos mu się stało ? ma syndrom Llamy. kiedyś zajebiście grałem w piłkę, później odkryłem, że pod damską spódniczką są ciekawsze rzeczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Kur wracam i Nadal w papę... Tak go jechał na początku a potem widzę gówno ... Cos mu się stało ? ma syndrom Llamy. kiedyś zajebiście grałem w piłkę, później odkryłem, że pod damską spódniczką są ciekawsze rzeczy. Może mu gówienko w tyłku przeszkadzało i nie mógł wygrzebać  No pierwsze gemy to masakra była , a tu taki zonk 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
panowie czy na tych stremach z miami daja tez debelki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
panowie czy na tych stremach z miami daja tez debelki ? raczej nie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
co sadzicie o zagraniu na sode i na debel dulko/penetta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Andrzej nie pozwolil Rafalowi  Rafito is done :> ale na mączce nie bedzie na niego chuja Zalezy jak lezy  Jak sie nakoksuje jak w Doha to 'clay tour' by przeszedl jak burza ale sie nie nakoksuje bo moze nie wytrzymac organizm i nie bedzie ryzykowal przed RG  Za wszelka cene bedzie chcial odzyskac Krola Paryza a czy mu sie uda pozyjemy zobaczymy  Amir jak nie ogladales meczu z Berdysiem to sobie sciagnij ( 1.5 minuty na atp world to malo ) Pilki jakie grali tam a tu to troche roznica byla  ... zreszta wez sie lepiej do zuzla czy jak Ci tam  Llama mam nadzieje ze nie kopales w Arkoni  powodzonka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Andrzej nie pozwolil Rafalowi  Rafito is done :> ale na mączce nie bedzie na niego chuja Zalezy jak lezy  Jak sie nakoksuje jak w Doha to 'clay tour' by przeszedl jak burza ale sie nie nakoksuje bo moze nie wytrzymac organizm i nie bedzie ryzykowal przed RG  Za wszelka cene bedzie chcial odzyskac Krola Paryza a czy mu sie uda pozyjemy zobaczymy  Amir jak nie ogladales meczu z Berdysiem to sobie sciagnij ( 1.5 minuty na atp world to malo ) Pilki jakie grali tam a tu to troche roznica byla  ... zreszta wez sie lepiej do zuzla czy jak Ci tam  Llama mam nadzieje ze nie kopales w Arkoni  powodzonka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
co sadzicie o zagraniu na sode i na debel dulko/penetta
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
co sadzicie o zagraniu na sode i na debel dulko/penetta Soda powinien Dulki - reszka/orzeł
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|