|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
gram w BAW od nie dawna wiec pytam sie czy normalne u nich jest to ze w polowie meczu jest ciagle mozliwosc obstawiania HT/FT?
istniala taka mozliwosc w polowie meczu arsenal-porto.przy prowadzeniu porto 0:1 kursy byly 2/x-13, 2/1-26
czy zawsze tak robia czy tylko teraz tak sie jebneli?
beda zwroty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Licze na szybką odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zamierzam jutro włpłacic kase na BAW ale chciałem się dowiedziec jak wpłacic aby kasa jak najszybciej znalazła sie na koncie. odpada karta i moneybookers.
z gory dzieki za odpowiedz [b]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
gram w BAW od nie dawna wiec pytam sie czy normalne u nich jest to ze w polowie meczu jest ciagle mozliwosc obstawiania HT/FT?
istniala taka mozliwosc w polowie meczu arsenal-porto.przy prowadzeniu porto 0:1 kursy byly 2/x-13, 2/1-26
czy zawsze tak robia czy tylko teraz tak sie jebneli?
beda zwroty? Ja też coś takiego miałem dzisiaj z Arsenalem Konto w betandwin mam od pół roku i czasami im się tak zdarza ze np Siatka mecz chiny - włochy kursy 4.0 1.20 a za 10 minut poprawiają na odwrót 1.20 - 4.0 Chyba bedzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Trzeba bylo grubo grac sura,najwyzej zwrot.P>S Włoszki wtedy wygrały...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
zagralem delikatnie,bo balem sie ze jeszcze konto mi zablokuja.no ale kurs 26 wszedl.jeszcze nie rozliczyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Licze na szybką odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zamierzam jutro włpłacic kase na BAW ale chciałem się dowiedziec jak wpłacic aby kasa jak najszybciej znalazła sie na koncie. odpada karta i moneybookers.
z gory dzieki za odpowiedz [b] ja przelalem kase z konta w mbanku.kasa byla nastepnego dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Wpłata za pomocą Western Union Quick Pay ??
a tutaj o co chodzi czy moge ta droga wpłacic?? i czy pieniade beda szybko??
PS grałem juz w BAW ale zawsze wpłacałem w banku kase do reki. a to troche za dlugo. wymagajacy jestem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,838
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,838 |
Witam !!!!!!!!!!!!!!! Siema zacząłem grać w Baw i odrazu problemy
Club Friendlies, Świat Godzina Wyniki Arsenal FC - FC Porto (Neutral Venue) 18:30 2:1
Turniej Amsterdamu, Świat Godzina Wyniki Arsenal FC - FC Porto (Neutral Venue) 18:30 W toku
no kurde ten sam mecz ;/ inne kategorie i mam na kilku kuponach normalnie Arsenal zaznaczony, że wygrał ale...na jednym mam szare ;/ a tamten kupon daje mi troche kasy nie jakies kokosy ale ako 27 weszło. Noi się troche wkurzam na koncie prawie nic nie mam ;/ a chce grać a nie mogę kurde co robić pisałem do Baw ale nie odpisują ile może to być wynik w toku???? przeicez Arsenal wygrał 2:1 na live nie grałem tego meczu to chyba powinni mi odrazu rozliczyc?
napisałbym do eng supportu ale nie bardzo umiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
dzieki za info do poprzedniego pytania!!
a teraz jeszcze jedno pytanie czy ktos miał z was problemy z wpłatą przez karte VISA?? oczywiscie przy wystarczajacym stanie konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
chyba wszyscy co grali w trakcie trwania meczu(ale nie na livie,tylko normalnie,bo zapomnieli wycofac tego meczu z oferty po rozpoczeciu)maja ciagle nie rozliczone
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
juz rozliczyli arsenal,szkoda ze zagralem za taka mala stawke,ale kurs 26 wszedl.i brawa dla BAW ze niezrobili zwrotow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.
wkur.... mnie to troche. mam konto w PKO wystarczajaca ilosc gotówki zeby zrobic wpłate i karte VISA ELECTRON i wyskakuje mi takie cos. Co zrobic ??
i w których internetowych bukach nie bede miał problemów z wpłata??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
ale elektorna do tansakcji internetowych ? , bo zwyklym nie wplacisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
a czym sie rozni?? bo nie wiem co napisac??
i w których internetowych bukach nie bede miał problemów z wpłata z np zwykłego elktrona??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 81 |
Kilka dni temu wplacilem kase do baw, dostalem bonus (140+140) i szybko zrobilem wymagany obrot (okolo 600zl). Czy moge wyplacic kase bez obaw ze zamkna mi konto (pierwsze i jedyne konto, zadnych przekretow nie robilem)? I co wpisac w polu Nazwa banku w przypadku mBanku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11 |
juz rozliczyli arsenal,szkoda ze zagralem za taka mala stawke,ale kurs 26 wszedl.i brawa dla BAW ze niezrobili zwrotow Logan na 100% masz ta kase za wygrany zaklad czy tylko zwrocili ci wklad za,ktory postawiles? Bo ja mam kurs 26 rozliczony jako wygrany,ale kasa tylko postawiona jest dopisana do konta a ta wygrana nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
na 100% doliczyli mi kase za wygrany zaklad.stawka x 26
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 21 |
ja mam takie pytanie...normalnie pracuje ale nie mam konta w banku...czy mimo tego moge jakos grac na BAW? jest tam jakas opsja neteller rozliczen internetowych tylko niewiele z tego rozumiem...czy ktos moglby mi pomoc i wyjasnic? dzieki pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
"..czy mimo tego moge jakos grac na BAW?..."
Pewnie że możesz. Pieniądze możesz wpłacić w okienku bankowym lub na poczcie. Konto bankowe będzie Ci potrzebne dopiero przy wypłacie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 21 |
no tak, ale jak oni mi wyplaca te pieniadze jak nie mam konta? a z tego co wiem nie mozna korzystac z czyjegos. czy ten system neteller rozwiazuje jakos tą sytuacje?
|
|
|
Link skopiowany do schowka