Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
#378613 31/07/2005 18:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
gram w BAW od nie dawna wiec pytam sie czy normalne u nich jest to ze w polowie meczu jest ciagle mozliwosc obstawiania HT/FT?

istniala taka mozliwosc w polowie meczu arsenal-porto.przy prowadzeniu porto 0:1 kursy byly 2/x-13, 2/1-26

czy zawsze tak robia czy tylko teraz tak sie jebneli?

beda zwroty?

Bonus: Unibet
#378614 31/07/2005 21:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Licze na szybką odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Zamierzam jutro włpłacic kase na BAW ale chciałem się dowiedziec jak wpłacic aby kasa jak najszybciej znalazła sie na koncie. odpada karta i moneybookers.

z gory dzieki za odpowiedz [b]

#378615 31/07/2005 21:20
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
gram w BAW od nie dawna wiec pytam sie czy normalne u nich jest to ze w polowie meczu jest ciagle mozliwosc obstawiania HT/FT?

istniala taka mozliwosc w polowie meczu arsenal-porto.przy prowadzeniu porto 0:1 kursy byly 2/x-13, 2/1-26

czy zawsze tak robia czy tylko teraz tak sie jebneli?

beda zwroty?

Ja też coś takiego miałem dzisiaj z Arsenalem Konto w betandwin mam od pół roku i czasami im się tak zdarza ze np Siatka mecz chiny - włochy kursy 4.0 1.20 a za 10 minut poprawiają na odwrót 1.20 - 4.0 Chyba bedzie zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#378616 31/07/2005 21:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Trzeba bylo grubo grac sura,najwyzej zwrot.P>S Włoszki wtedy wygrały...

#378617 31/07/2005 21:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
zagralem delikatnie,bo balem sie ze jeszcze konto mi zablokuja.no ale kurs 26 wszedl.jeszcze nie rozliczyli

#378618 31/07/2005 21:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Licze na szybką odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Zamierzam jutro włpłacic kase na BAW ale chciałem się dowiedziec jak wpłacic aby kasa jak najszybciej znalazła sie na koncie. odpada karta i moneybookers.

z gory dzieki za odpowiedz [b]

ja przelalem kase z konta w mbanku.kasa byla nastepnego dnia

#378619 31/07/2005 23:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Wpłata za pomocą Western Union Quick Pay ??

a tutaj o co chodzi czy moge ta droga wpłacic?? i czy pieniade beda szybko??

PS grałem juz w BAW ale zawsze wpłacałem w banku kase do reki. a to troche za dlugo. wymagajacy jestem:)

#378620 01/08/2005 05:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,838
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,838
Witam !!!!!!!!!!!!!!!
Siema zacząłem grać w Baw i odrazu problemy

Club Friendlies, Świat Godzina Wyniki
Arsenal FC - FC Porto (Neutral Venue) 18:30 2:1


Turniej Amsterdamu, Świat Godzina Wyniki
Arsenal FC - FC Porto (Neutral Venue) 18:30 W toku


no kurde ten sam mecz ;/ inne kategorie i mam na kilku kuponach normalnie Arsenal zaznaczony, że wygrał ale...na jednym mam szare ;/ a tamten kupon daje mi troche kasy nie jakies kokosy ale ako 27 weszło. Noi się troche wkurzam na koncie prawie nic nie mam ;/ a chce grać a nie mogę kurde co robić pisałem do Baw ale nie odpisują ile może to być wynik w toku???? przeicez Arsenal wygrał 2:1 na live nie grałem tego meczu to chyba powinni mi odrazu rozliczyc?

napisałbym do eng supportu ale nie bardzo umiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#378621 01/08/2005 07:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
dzieki za info do poprzedniego pytania!!

a teraz jeszcze jedno pytanie czy ktos miał z was problemy z wpłatą przez karte VISA?? oczywiscie przy wystarczajacym stanie konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#378622 01/08/2005 10:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
chyba wszyscy co grali w trakcie trwania meczu(ale nie na livie,tylko normalnie,bo zapomnieli wycofac tego meczu z oferty po rozpoczeciu)maja ciagle nie rozliczone

#378623 01/08/2005 11:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
juz rozliczyli arsenal,szkoda ze zagralem za taka mala stawke,ale kurs 26 wszedl.i brawa dla BAW ze niezrobili zwrotow

#378624 01/08/2005 12:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868

Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.

wkur.... mnie to troche. mam konto w PKO wystarczajaca ilosc gotówki zeby zrobic wpłate i karte VISA ELECTRON i wyskakuje mi takie cos. Co zrobic ??

i w których internetowych bukach nie bede miał problemów z wpłata??

#378625 01/08/2005 12:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
ale elektorna do tansakcji internetowych ? , bo zwyklym nie wplacisz

#378626 01/08/2005 12:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
a czym sie rozni?? bo nie wiem co napisac??

i w których internetowych bukach nie bede miał problemów z wpłata z np zwykłego elktrona??

#378627 01/08/2005 14:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 81
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 81
Kilka dni temu wplacilem kase do baw, dostalem bonus (140+140) i szybko zrobilem wymagany obrot (okolo 600zl). Czy moge wyplacic kase bez obaw ze zamkna mi konto (pierwsze i jedyne konto, zadnych przekretow nie robilem)? I co wpisac w polu Nazwa banku w przypadku mBanku?

#378628 01/08/2005 14:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449
Likes: 11
Quote
juz rozliczyli arsenal,szkoda ze zagralem za taka mala stawke,ale kurs 26 wszedl.i brawa dla BAW ze niezrobili zwrotow

Logan na 100% masz ta kase za wygrany zaklad czy tylko zwrocili ci wklad za,ktory postawiles?
Bo ja mam kurs 26 rozliczony jako wygrany,ale kasa tylko postawiona jest dopisana do konta a ta wygrana nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#378629 01/08/2005 19:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
na 100% doliczyli mi kase za wygrany zaklad.stawka x 26

#378630 02/08/2005 16:04
Dołączył: Jul 2005
Posty: 21
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 21
ja mam takie pytanie...normalnie pracuje ale nie mam konta w banku...czy mimo tego moge jakos grac na BAW? jest tam jakas opsja neteller rozliczen internetowych tylko niewiele z tego rozumiem...czy ktos moglby mi pomoc i wyjasnic? dzieki pozdrawiam

#378631 02/08/2005 16:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
"..czy mimo tego moge jakos grac na BAW?..."

Pewnie że możesz. Pieniądze możesz wpłacić w okienku bankowym lub na poczcie. Konto bankowe będzie Ci potrzebne dopiero przy wypłacie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#378632 02/08/2005 16:51
Dołączył: Jul 2005
Posty: 21
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 21
no tak, ale jak oni mi wyplaca te pieniadze jak nie mam konta? a z tego co wiem nie mozna korzystac z czyjegos. czy ten system neteller rozwiazuje jakos tą sytuacje?

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1