Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
zecik #3784415 02/04/2010 19:25
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Fro, media z pewnością mają lepsze tematy niż to, że chuligani się w parku leją i każdy z nich jest zadowolony. Trochę nudny byłby ten temat gdyby tylko o to chodziło. Co innego natomiast jeśli CBŚ zgarnia 16 osób z czego 13 aresztuje. Rozumiem, że wszystkiemu winna jest... GW? Dlatego, że... opisała tę sprawę? A może podrzucili lewe dowody tylko by mieć o czym pisać?

Jak często bywasz w Anglii że wiesz jak tam jest na stadionach, czy wiedzę czerpiesz głównie z youtube'a?

Zecik, lepszy taki stadion niż nic, pamiętajmy też że to tylko nasza... Ekstraklasa. smile Odnoszę wrażenie, że Lechia Gdańska lub Śląsk Wrocław skończą z najlepszym obiektem, ale będą też musiały zapewnić komplet widzów na trybunach aby nie okazało się, że zbyt duży stadion psuje atmosferę bo jest pół-pusty. wink

Bojkot miałby sens jeśli chodziłoby o takie rzeczy jak sponsor (choć tutaj nie wiem czy bojkotowałbym np. browar sponsorujący rywala... skoro dzięki niemu kasa trafia w nasz futbol - co innego jeśli inny browar byłby patronem mojego klubu), lub właściciel klubu wypompowujący forsę do własnej kieszeni i wpędzający drużynę w mega długi (a la Glazerowie). Ale jeśli media opisują poważną sprawę to czy warto wszczynać wojnę, tym bardziej że to jest ich rola? Byłbym trochę zawiedziony gdyby media z obawy przed spadkiem $$$ decydowały się pewnych rzeczy... nie opisywać.

W ten weekend szlagier Ekstraklasy, jeśli na Bet365 będzie transmisja to może z Azji uda mi się obejrzeć cały mecz z naszej ligi. toast

Bonus: Unibet
Conrad #3784432 02/04/2010 19:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
"Jak często bywasz w Anglii że wiesz jak tam jest na stadionach, czy wiedzę czerpiesz głównie z youtube'a?"

Czyżby częściej coś się działo na trybunach w Twojej idealnej Anglii ? smile
Tyle ile słyszę o zamieszkach w Anglii na trybunach to tyle samo się dzieje w Polsce smile I nie potrzebne mi są podróże po nudnych ligowych stadionach w Anglii gdzie za wstanie z miejsca można dostać grzywnę (kosmos).

Media - chodzi bardziej o to, że z uporem maniak próbują naginać rzeczywistość pod własne potrzeby tak aby artykuł/gazeta lepiej się sprzedała. Drążą tam gdzie nie trzeba, porównują to co do siebie nie pasuje i opisują zdarzenia które nigdy nie miały miejsca. Nie muszą dodawać które środowisko sobie upodobali. Dziwnym trafem ostatnio w tym bryluje gw.

Fro_Lech #3784498 02/04/2010 20:32
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Tu się z Tobą zgodzę. Zauważ jednak, iż błędy popełniono już na wstępie, a teraz się to tylko mści.

Ależ u nas sytuacja była podobna. Czy to jest normalne, by patron medialny takie teksty pisał o klubie? Nie sądzę, by to było normalne. To jest tak, jakby Rutkowski po podpisaniu umowy z S. Oliver biegał po Poznaniu i krzyczał jakie to gówniane ciuchy (przykład zapożyczyłem z innego forum)...

A i co CBŚ...
"Z posiadanych przez nas informacji wynika, że żadnemu z zatrzymanych nie przedstawiono zarzutu handlowania narkotykami w czasie meczów i na trybunach Lecha, żadnemu nie postawiono zarzutu nielegalnego handlu biletami na mecze, żadnemu nie postawiono zarzutu fałszowania biletów, żadnemu nie postawiono zarzutu wymuszania na kibicach Lecha jakichkolwiek opłat, haraczy itp" - to są słowa jednego z prawników. Nie oceniaj nikogo, gdy nie zapadł jeszcze wyrok sądowy.

Fro_Lech #3784891 03/04/2010 01:04
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Fro_Lech
Sporadycznie na trybunach dzieje się też coś w Polsce.

Media nie mogą ścierpieć, że chuligani przenieśli się do innych miejsc gdzie nie robią nie zainteresowanym żadnej krzywdy, ale jakąś pożywkę muszą mieć, więc wymyślają to i tamto. Stadion to nie teatr, mecz to nie przedstawienie operowe - a takowe jest już w Anglii i oby tylko tam. I najmniej w tym wszystkim chodzi o stadiony.
Bo wojny w Polsce nie odbywają się na stadionach ale na osiedlach i dzielnicach. Ktoś kto mieszka w Poznaniu gdzie w promieniu 50km nie ma innego kibica niż kibic Kolejorza tego nigdy nie zrozumie. A jak wjadą do baru, parku, dyskoteki czy siłowni to nikt nie pyta czy jesteś zainteresowany czy nie tylko dostajesz przedłużaczem ręki po łbie.
Grzywny za wstanie z miejsca?? Owszem można za pitch invasion jak tych dwóch debili w Birmingham z Polski którzy na dodatek postanowili swoje skrajnie prawicowe poglądy przedstawić kibicom Birmingham z których połowa to murzyni ale chyba przeżyli. W Polsce można dostać grzywne za picie piwa pod blokiem i to też jest kosmos dla obywatela innego kraju.

Originally Posted by zecik
Z posiadanych przez nas informacji wynika, że żadnemu z zatrzymanych nie przedstawiono zarzutu handlowania narkotykami w czasie meczów i na trybunach Lecha,
Nawet w Holandii nikt pewnie nie handluje na sektorze marychą. Jeśliby prokurator miał postawić komuś taki zarzut to musiałby chyba sam coś brać.
Originally Posted by zecik
To jest tak, jakby Rutkowski po podpisaniu umowy z S. Oliver biegał po Poznaniu i krzyczał jakie to gówniane ciuchy
Przynajmniej detektyw by się odgryzł za przetarcie nim podłogi ;p

ultra1978 #3785006 03/04/2010 01:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by zecik
To jest tak, jakby Rutkowski po podpisaniu umowy z S. Oliver biegał po Poznaniu i krzyczał jakie to gówniane ciuchy
Przynajmniej detektyw by się odgryzł za przetarcie nim podłogi ;p


Hahahah laugh

pszek #3785763 03/04/2010 15:56
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://wyborcza.pl/1,75248,7731427,Kibole_wpadaja_do_podstawowki.html

to też pewnie wg wielu z Was typowa krucja Gówna przeciwko wspaniałym kibicom tym raze ze Śląska grin
dodatkowo oczywiście nie mam zielonego pojęcia o tym bo nigdy nie byłem na meczu GKS czy Ruchu laugh

Fro_Lech #3785927 03/04/2010 18:46
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Fro_Lech
I nie potrzebne mi są podróże po nudnych ligowych stadionach w Anglii gdzie za wstanie z miejsca można dostać grzywnę (kosmos).

Media - chodzi bardziej o to, że z uporem maniak próbują naginać rzeczywistość pod własne potrzeby tak aby artykuł/gazeta lepiej się sprzedała. Drążą tam gdzie nie trzeba, porównują to co do siebie nie pasuje i opisują zdarzenia które nigdy nie miały miejsca. Nie muszą dodawać które środowisko sobie upodobali. Dziwnym trafem ostatnio w tym bryluje gw.

Haha, jasne, w Anglii dają kosmiczne kary za wstanie z miejsca. Pewnie zaraz wkleisz jakiś liścik z netu upominający jakiegoś gostka za to że przeszkadzał komuś z tyłu... Kosmiczna kara, lol... grin papa

Media są po to by opisywać to co się dzieje. Jak CBŚ zaaresztowało 13 osób to mieli udawać, że nic się nie dzieje? Czy tak jak pisałeś te wydarzenie nigdy nie miało miejsca i CBŚ nikogo nie zatrzymał? smile

Conrad #3785936 03/04/2010 18:55
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Fro_Lech
I nie potrzebne mi są podróże po nudnych ligowych stadionach w Anglii gdzie za wstanie z miejsca można dostać grzywnę (kosmos).

Media - chodzi bardziej o to, że z uporem maniak próbują naginać rzeczywistość pod własne potrzeby tak aby artykuł/gazeta lepiej się sprzedała. Drążą tam gdzie nie trzeba, porównują to co do siebie nie pasuje i opisują zdarzenia które nigdy nie miały miejsca. Nie muszą dodawać które środowisko sobie upodobali. Dziwnym trafem ostatnio w tym bryluje gw.

Haha, jasne, w Anglii dają kosmiczne kary za wstanie z miejsca. Pewnie zaraz wkleisz jakiś liścik z netu upominający jakiegoś gostka za to że przeszkadzał komuś z tyłu... Kosmiczna kara, lol... grin papa

Media są po to by opisywać to co się dzieje. Jak CBŚ zaaresztowało 13 osób to mieli udawać, że nic się nie dzieje? Czy tak jak pisałeś te wydarzenie nigdy nie miało miejsca i CBŚ nikogo nie zatrzymał? smile
http://forum.wiaralecha.pl/index.php?showtopic=17075

Jimmy #3787911 04/04/2010 18:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
"Zakłada szalik nawet latem, po powrocie z meczu jest dziwnie podekscytowany i rozmawia z kolegami o nowej trawie na stadionie przy Bułgarskiej – oto kibic Lecha – narkoman."

http://www.mmpoznan.pl/blog/entry/1969/Matka+kibica+Lecha+o+narkotykach+na+stadionie+w+Poznaniu.html

smile

kfjatek #3787912 04/04/2010 18:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
http://naszaliga.pl/news/kibole,odpowiedzieli,na,nagonke,gw,foto,.html

AGASSI #3788257 04/04/2010 23:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Originally Posted by AGASSI
http://wyborcza.pl/1,75248,7731427,Kibole_wpadaja_do_podstawowki.html

to też pewnie wg wielu z Was typowa krucja Gówna przeciwko wspaniałym kibicom tym raze ze Śląska grin
dodatkowo oczywiście nie mam zielonego pojęcia o tym bo nigdy nie byłem na meczu GKS czy Ruchu laugh

no i co z tego? niech się powybijają... czy uważasz, że to normalne, marnowanie pieniędzy na to zdarzenie, skoro nikt nie zgłasza przestępstwa? i to nie przez zastraszenie. Uważasz, że GW nie prowadzi krucjaty?

koleszka #3788402 05/04/2010 01:58
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Śląsk smile skroił fajną fanę Ruchu z jego śmieszną autonomią

oprawa Lecha Zaje.bista piwo

ELDORADO #3791530 07/04/2010 20:07
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Śląsk to skroił fanę, ale fanę Ruchu Autonomii Śląska.
Nie miała nic wspólnego z ruchem kibicowskim.

Ruch tłumaczy się, że są dwie podobne fany.

I jak można skroić fanę wiszącą gdzieś poza stadionem na pobliskim hotelu?

Skroić flagę "Górny śląsk" to tak jakby skroić flagę Polski z napisem "Wrocław" na meczu reprezentacji.

Conrad #3791565 07/04/2010 20:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Fro_Lech
I nie potrzebne mi są podróże po nudnych ligowych stadionach w Anglii gdzie za wstanie z miejsca można dostać grzywnę (kosmos).

Media - chodzi bardziej o to, że z uporem maniak próbują naginać rzeczywistość pod własne potrzeby tak aby artykuł/gazeta lepiej się sprzedała. Drążą tam gdzie nie trzeba, porównują to co do siebie nie pasuje i opisują zdarzenia które nigdy nie miały miejsca. Nie muszą dodawać które środowisko sobie upodobali. Dziwnym trafem ostatnio w tym bryluje gw.

Media są po to by opisywać to co się dzieje. Jak CBŚ zaaresztowało 13 osób to mieli udawać, że nic się nie dzieje? Czy tak jak pisałeś te wydarzenie nigdy nie miało miejsca i CBŚ nikogo nie zatrzymał? smile

Oczywiście, że media są od relacjonowania różnego rodzaju wydarzeń, ale niech to robią rzetelnie i zgodnie z całą prawdą. Jimmy już Ci wkleił odpowiedni link, poczytaj sobie.

herrena #3791569 07/04/2010 20:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Originally Posted by herrena
Śląsk to skroił fanę, ale fanę Ruchu Autonomii Śląska.
Nie miała nic wspólnego z ruchem kibicowskim.

Ruch tłumaczy się, że są dwie podobne fany.

I jak można skroić fanę wiszącą gdzieś poza stadionem na pobliskim hotelu?

Skroić flagę "Górny śląsk" to tak jakby skroić flagę Polski z napisem "Wrocław" na meczu reprezentacji.

Czy flaga górny śląsk jest w barwach narodowych Polski ? Jeżeli nie jest, nie rozumiem porównania. Flaga jak każda inna.

Fro_Lech #3791644 07/04/2010 21:42
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Abstrahując od wszystkiego, to Fro_Lech, jeśli używasz alta pisząc na kompie i caps-locka przy wyrazie Polska, a GŚ piszesz z małej to albo jechałeś na dopuszczających w szkole, albo znowu biją z Ciebie te poznańskie kompleksy ;-)

pozdrawiam smile

sh11 #3791684 07/04/2010 22:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
znowu poznańskie kompleksy ? smile wskaż gdzie, proszę smile

Fro_Lech #3791948 08/04/2010 00:31
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Czyli jednak dwója z polskiego ?;-)

Jeśli nie, to wytłumacz mi czemu nazwy krain geograficznych piszesz z małej litery. Domyślam się - jeśli niesłusznie, to wyprowadź mnie proszę z błędu- że bierze się to z pogardy, a ta często rodzi się z kompleksów ;-).

To tak jak z tymi Niemcami ;-). Gardzicie nimi, nas od volksdeutch'ów wyzywacie, a sami jako "Lech" z ich pieniędzy żyjecie, spora część z was pewnie w poniemieckich domach mieszka ;-).

sh11 #3792119 08/04/2010 01:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
pogarda ? kompleksy ? Oj zdecydowanie przesadzasz z interpretacją tych słów smile I niestety dla Ciebie - wyprowadzam Cię z błędu smile

Idąc Twoim tokiem myślenia i czytając ostatnie zdanie w Twoim poście można stwierdzić, że to Ty masz jakimś kompleks, pogardę do "nas" smile

sh11 #3792122 08/04/2010 01:51
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Zeby miec czegos kompleks to druga strona musi 'zakompleksionych' w czyms przewyzszac wink - taka uwaga z boku.

Ruch tlumaczac sie tylko jeszcze bardziej sie osmiesza. Ta flaga byla wymieniana w relacjach kibicowskich obok innych ktore wisialy na stadionie. Zreszta, wiadomo jak sie robi porzadki z tymi ktorzy szyja flagi na wlasna reke. Tutaj wlasciciela (ktory wydal oswiadczenie ze od ruchu kibicowskiego zdecydowanie sie odcina laugh ) co najmniej tolerowano. Slask piwo

Na tej fladze nie bylo zadnych elementow narodowych, nie rozumiem skad nawiazanie do reprezentacji Polski. Juz bardziej niemiec smile


Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, burbon, 11kera11, Sensei, bukma), 833 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1