Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Bet3654
O.s.t.r. geniusz:)
Wypracował swój własny ,niepowtarzalny styl.
Cała płyta genialna:)
Tak sie kończy dissy smile

Teraz porównajcie dissy tedzika czy peji i ostrego ooo .

Ogólnie w polskim Hip hopie nieźle się po.ebało jak taki Peja dissuje (obraża) Pelsona i Eldo.
"Kim jest ku.wa Pelson, h.j mnie obchodzi co powiedział Eldo" tylko i wyłącznie dlatego ,ze Eldo powiedział kilka mądrych słów, o tym całym śmiesznym beefie.
Toż to jest jakaś paranoja...

piwo piwo piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Rychu śmie dissować Eldokę? laugh o kurna to się porobiło.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by shane
Rychu śmie dissować Eldokę? laugh o kurna to się porobiło.



w 1.13s. jest zaczepka na Pelsona i Eldo laugh

jak chłopaki z Molesty plus Eldo odpowiedzą to beff z Tede będzie jak pikuś grin

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
od 2 minuty jedzie po całej Moleście i przypomina Pelsonowi to :



laugh laugh
oj będzie się działo ......po co Ci to było Rysiu-Misiu laugh papa

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Hehe chłopaki co się kłócicie? Każdy ma swoich fanów. I wtedy jego dissy są najlepsze. Osobiście Peja i Eldo mogą się ze swoimi dissami schować, bo są tak rzadcy, że szok. Ale to tylko i wyłącznie moje zdanie.

Posłuchajcie sobie Panowie nowej płytki Rahima - "Podróże po amplitudzie" - naprawdę kawałek dobrego Polskiego hip hopu w wykonaniu "dinozaurów". Szczególnie kawałek "Dinozaury", a także nagrany razem z Abradabem i Grubsonem - "Fejm"





Do tego także mogę polecić płytkę z 2010 roku Cypress Hill zatytułowaną "Rise up"



piwo i miłego słuchania smile

Dołączył: Feb 2008
Posty: 433
addict
addict
Dołączył: Feb 2008
Posty: 433
Originally Posted by Bet3654
O.s.t.r. geniusz:)

Ogólnie w polskim Hip hopie nieźle się po.ebało jak taki Peja dissuje (obraża) Pelsona i Eldo.
"Kim jest ku.wa Pelson, h.j mnie obchodzi co powiedział Eldo" tylko i wyłącznie dlatego ,ze Eldo powiedział kilka mądrych słów, o tym całym śmiesznym beefie.
Toż to jest jakaś paranoja...


Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by damiantc
Originally Posted by Bet3654
O.s.t.r. geniusz:)

Ogólnie w polskim Hip hopie nieźle się po.ebało jak taki Peja dissuje (obraża) Pelsona i Eldo.
"Kim jest ku.wa Pelson, h.j mnie obchodzi co powiedział Eldo" tylko i wyłącznie dlatego ,ze Eldo powiedział kilka mądrych słów, o tym całym śmiesznym beefie.
Toż to jest jakaś paranoja...

laugh nie wiedziałem wczesniej o tej akcji;)
W sumie chłopaki z Molesty nic takiego krzywdzącego nie powiedzieli ,poprostu stwierdzili fakty;).
Prawda jest taka ,ze jak będzie się chciało dla Pelsona ,Włodiego czy Eldoki odpowiedziec ,to z Rycha nic nie zostanie.
Rysio niestety reprezentuje biede...ale umysłową, w odróznieniu od Eldoki czy Włodiego.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Bet3654
[
W sumie chłopaki z Molesty nic takiego krzywdzącego nie powiedzieli ,poprostu stwierdzili fakty;).
Prawda jest taka ,ze jak będzie się chciało dla Pelsona ,Włodiego czy Eldoki odpowiedziec ,to z Rycha nic nie zostanie.
Rysio niestety reprezentuje biede...ale umysłową, w odróznieniu od Eldoki czy Włodiego.

za to Pener się popisał nadając o Pelsonie charchającym na astmie i o powrocie na scenę zespołu zdychającego z głodu czyli Molesty ........myślisz,że zostawią to bez kontry grin

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Pożyjemy, zobaczymy czy coś odpowiedzą, jeśli tak to ocenimy ich diss. Na razie nie ma co się szczerzyć wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
te dissy to są jedynie smieszne i pod komercje podchodzą Peja i Tede juz sie skonczyli w Polskim Rapie kiedys jeszcze nagrywali kapitalny hip-hop a teraz to jest chlam.W Polsce tylko dobrych jest kilku wokolistow m.in. O.S.T.R. , Eldo,Pezet z bardziej nie znanych Jimson a tak poza tym Polski hh spada na dno z roku na rok.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o poziom polskiego HH, tylko nie proszę Cię, jaki kapitalny hh i Tede, nie rozumiem tego? Kiedy, jak i po co? smirk

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Tede - „S.P.O.R.T jak dla mnie plyta klasyk ,notes tez jeszcze w miare dawal rade a teraz Tede to lamus ktory robi wszystko dla hajsu .Ogolnie stare plytki bardziej daja rade niz teraz ale to chyba wiadomo.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
To tak jak Rysiek niestety, kiedyś to robił po prostu genialne płyty, na przykład "Na legalu", a teraz niestety już chyba się pogubił i nie wiem za bardzo o czym pisać. Niestety teraz to tylko parę piosenek z płyty trzymają poziom, a reszta słabsze, na szczęście Adam trzyma cały czas formę, polecam free o torbie albo kablu smile


Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
O.S.T.R. [youtube.com]


TO JEST MIAZGA!!

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Wzgorze Ya-Pa-3 amp Trzyha-Warszawski Deszcz - Mam Tak Samo

PŁONĄCY SQUAT Dość milczenia

Sie przedstawie-Bu

Bu-Osiedle(2T pelny smak)

3oda krU - "Bu" - live ;]

HsT ft. Fokus - alkoholizm

Bu i reszta - kawałek klubowy GKS-u Tychy

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Originally Posted by QLUZOr20
Tede - „S.P.O.R.T jak dla mnie plyta klasyk ,notes tez jeszcze w miare dawal rade a teraz Tede to lamus ktory robi wszystko dla hajsu .Ogolnie stare plytki bardziej daja rade niz teraz ale to chyba wiadomo.

Jeśli już mowa o Jimsonie cool


Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Trzyha / Warszafski Deszcz - Konexje

Trzyha Warszafski Deszcz - Szare Dni

Warszafski Deszcz - Nie mów mi o umieraniu


To była muzyka.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Zacytowałem nie to co trzeba. Whatever.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by GBocian84
wtf?

sorry wink


"Wyszedł z domu, już nie wrócił, z całym światem się skłócił
Przez to rodzinę zasmucił
Jego ziomi też zepsuci
Którzy są dla niego wszystkim
Ból życia, odciski
Na spracowanych dłoniach
Bez pardonu się zachował
Uliczny symptom zła, który zdążył go wychować
Tylko swoich chciał szanować
Depresja, stan umysłu
Fiasko z życia i z marzeń
Wszystko to co dobre znikło
Może było by inaczej
Gdyby miał przed sobą przyszłość"

tekst Peji z tego utworku pasuje dzis do Niego samego jak ulal grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Zapodajmy coś z USA smile


Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, burbon, forty, aker), 663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,609
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1